Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

swarovski
11. bře 2010

janulle, ano, pravda, gumovy medvedici su OK, ked ich nemlsas denne, su to skryte kalorie... sice ziaden tuk ale prazdne cukry... zase ked si ich das zo 5 denne, myslim, ze ti to neublizi.... len si kocka nezvykaj. ti medvedici, to je droga 😅
😉

ale vyborne su aj tie vodove nanuky - calipo, twister... su plne vody, maju malinko kalorii. aj ked je to skorej otazka na leto ako prave teraz.... 🙂

lucijja
11. bře 2010

veru tycinky nieee. A ani tie gumove medvede by som neriesila. Samy cukor. Ja ked mam chut na sladke tak si radsej pomlsam kocku horkej cokolady. Ale musim povedat ze ked jem 5x denne vyvazenu stravu tak ma ziadne mlsanie, chrumkanie a ochutnavanie ani nenapada. Telo to vobec nepyta. 🙂

janulle22
11. bře 2010

pritel neji moc sladka jidla a proto kdyz prijede po tydnu dom tak jeho prvni vecere je amoleta s marmeladou...ze proste potrebuje dodat cukry... 😅

ja teda moc vyvazenou stravu nema, zeleniny moc nejim jako sirove(ted nevim jaky i se tam pise, tak pardooon 😀 )

nerikam jeste medvedy denne, ale dat si treba par kousku tak jednouz atyden...a hlavne kdyz mam jahodovy tyden, tak to nevim co bych sladkeho sezrala... 😖

macka01
11. bře 2010

ahojte,chcem sa opýtať,ako je to s kompotmi?či už domáce alebo kupované.Tá šťava je osladená,určite to prejde aj do ovocia,môžem si dať ráno kompot miesto čerstvého ovocia??S umelými sladidlami nekupujem,myslím,že je to ešte horšie zlo ako klasicky cukor. 😒

macka01
11. bře 2010

no mna" mlsná nehoní" čo sa týka sladkého,skôr tak všobecne,že by som si niečo zajedla,ale najlepšie je zamestnať si ruky aj mozog dákou činnosťou,aby som prestala myslieť na jedlo.Deti si ráno dávali chlebík so salámkou a masielkom,mnam,no vrhla som sa na upratovanie detskej,poprezliekala som postele a tak a zabudla som.Nemala som čas nad jedlom rozmýšľať,keď bolo 9 som si dala pomaranč a kúsok čerstvého ananasu.Teraz ryzoto s kur.prsiami,paprikou a rajčinou.Medzitým asi 7 dcl prevarenej vody s troškou citrónu.No snáď už ododneška vydržím byť na takých rozumných porciach a vyvážených 😀

swarovski
11. bře 2010

dobre, takze este raz, kedze mi padol net 😀

macka01 - kompoty nie su dobre na chudnutie, na 1liter vody tam pripada az 1 kg cukru - je to vlastne sirup, ktroy by si si bezne riedila s vodou. a to si pis, ze ten cukor prechadza do ovocia. ved ked jes taku jahodu z konzervy, je cela napucana tou stavou. ovocie treba papat zasadne cerstve, najlepsie aj so supkou(jablcka, hrusky, hrozno, slivky...)

lucijja ma pravdu, gumene medvediky su skryta hrozba. 😉 idealna je cokolada s vysokym podialom kakaa. dokonca som kdesi citala, ze napomaha pri spalovani kalorii (netusim, ci je to blud)... ale samozrejme s mierou.

janulle - viem, ze ti to asi vravi vela ludi, ale zaklad je zmenit zivotospravu. nemusis sa obmedzovat v tom, co jes, len zjedz 10% z mnozstva, ktore by si zjedla obycajne. a jedz casto. ja som to tu uz asi pisala, ale ja nejem ze 5 krat denne, neustale nieco zujem, vychadza mi to jest aj 8-9 krat za den.

idealne si je fakt pisat, co za den zjete, ale poctivo... 🙂

lucijja
11. bře 2010

veru tak, ja mam slovnicek kde vsetko zapisujem. Od zaciatku februara uz vypisujem druhy. 😀

a kdeze mame doplnenu tabulecku? Uz je stvrtok. ☹

macka01
11. bře 2010

takže kompótiky eee,no dobre.
Swarovski,8-9 krát?to potom papáš mini porcijky,však?mne to vychádza na tých 5 krát,budem sa snažiť aby to tak bolo.Snáď mi tá disciplína pôjde 🙂 zajtra sa prvý krát odvážim a pomeriam,aj ked,mám dostať mrchy,tak mám brucho nafuknuté,asi je lepšie počkať,ked mi skončia??aby to bolo objektívne.

macka01
11. bře 2010

ozaj,čo hovoríte na sušené ovocie?vraj má v sebe väčšiu koncentráciu vitamínov,ale aj cukru je to pravda??pri 90 dnovej ale čo mám recepty,tak tam je v jedálničku uvedené,napr.na raňajky.Mám ho veľmi rada,marhuľky aj ananás a slivky zasa kôli tráveniu,tak neviem,...

brusssinka
11. bře 2010

Ahojte,

pokud máte zájem shodit několik kg a nebo si jen pročistit a detoxifikovat tělo, ráda poradím.
Pomůžu s úpravou jídelníčku a doporučím přírodní produkty, které vyčištění těla a hubnutí podpoří.

Navíc pokud budete mít zájem, zdarma Vám nabízím vypracování analýzy stavby těla. Jde o speciální program, který přímo individuálně podle váhy, výšky, věku a typu postavy vygeneruje BMI (tělesné hmotnosti - je to číslo používané jako měřítko obezity). Stanoví, jaká by měla být ideální váha, jaká je hranice daného člověka pro dosažení ideální váhy nebo štíhlosti, kolik kalorií spaluje tělo v klidové poloze a protein faktor (tj. přesně kolik je potřeba mít příjem proteinu, aby metabolismus efektivně spaloval tuky atd).

Vyplněním informací na odkazu níže, se ničemu nezavazujete, ale z mé strany získáte informace jak na tom Vaše tělo je.

http://www.snidejzdrave.cz/erise/
www.hubnete.cz/erise

v případě zájmu se ozvěte..

Monika

macka01
11. bře 2010

tak ja si rada nechám poradiť

janulle22
11. bře 2010

swarovsky- ano rika mi to hodne lidi a spoustu sem vycetla na netu... 😉 vim, ze mam casto jest po malych porcich a i tak jim...musim se snazit dostat do sebe vic zeleniny...zitra bude spenatek...

a jaky doporucite jogurty? bilej nepozru... 😒 je to se mnou tezke co? 😀 😀

lucijja
11. bře 2010

janulle22, ja som tiez nebola s bielym kamoska, ale ked do neho nastruham jabcko a prisypem vlocky a oriesky - desiata ako vysita... 😉

misakri
11. bře 2010

ahojky babulky.. 🙂 🙂
jak jde hubnutí?.. já jsem spokojenááááááááá.. jestli to takhle půjde dál, tak jsem do léta, jak twiggy 😀 😀 😀 😀

swarovski
11. bře 2010

Jogurty su v pohode... ved ked si kuknete, co to obsahuje, tak ci je biely alebo ovocny, su v podstate rovnake. ty 10 kalorii hore dole nie je nic... len samozrejeme by bolo fajn, keby papate nie smotanove jogurtiky.

macka01 daj si poradit a povec ako si dopadla. som zvdava, ale BMI si viem zratat aj sama... ale zase kto vie, mozno pani monika naozaj poradi.

janulle, spravne chapem, ze ty velmi nemusis zeleninku a a ovocie? 😨

janulle22
11. bře 2010

swar- jo nejim zeleninu... okurek snim jen zavarovanej, rajce vubec, papriku vubec, jediny co jim je- kvetak, spenat, kapusta, mrkev, hrasek... 😒

jinak ovoce jim vse... 😵

s tema jogurtama jsem to nepochopila... 😅 jazykova bariera... 😀

janulle22
11. bře 2010

tak sem diala activi tvarohovou nic lepsi unas v socialnim obchode nemeli... 😒 tak snad to nebude tak hroznee...pockam az mi trosku slehne a du na cviceni... 😉

janulle22
11. bře 2010

tak mam hodinku cviceni za sebou...uffff....
koukam tady nikdo... 😖

blazka24
11. bře 2010

ahojte babule nestíham čítať, dnes som tu prvý krát ved nebolo kedy, malý má svoje dni 😕
aaaaaaaaaale mala som konečne bielkovinový deň tak som si urobila kura na mrkve také dusené, dal si aj mm a guče za ušami že jaké dobré 😀 a váha? tri deká dole 😝

janulle22
11. bře 2010

blazka ty se vazis denne?

blazka24
11. bře 2010

janull trápi ma to kilo navyše a tak nevydržím a odvážim sa, už som uvažovala že vyberiem baterky a váhu zastrčím za skriňu a budem sa tváriť že ju nevidím lebo takto keď ju mám na očiach ma to láka 😀

janulle22
11. bře 2010

😀 😀 to znam...nastesti vahu ma tchynka dole a maji strevni chripku, tak tam nemuzu... 😀

blazka24
11. bře 2010

janulle my sme váhu nemali ale môj podarený mm ju doniesol pred mesiacom že šak bola v akcii no nekúpiš? skoro som ho zastrelila lebo som sa vážila len u našich a tam sme chodili raz za týždeň niekedy raz za dva týždne 😨

janulle22
11. bře 2010

no sikovnej to manzilek,.. 😀 😀 ja to taky rikam... no nekup to... 😀 i kdyz je to blbost ale byla levna a o to jde... 😀 😀 😀

uz sem snedla dve mrkve a pokracovala bych... 😅

rehos
12. bře 2010

No holky tady je úplně mrtvo ☹ u nás nechutně sněží,já chci jaróó

janulle22
12. bře 2010

rehos taky sem si fsimla...ale nechci sem psat sama aby to nevypadalo blbe.... 😀
u nas tak 2 cm a uz je to roztaty a sviti slunko...ale jinak fouka a neni tam zrovna teplo... 😒

rehos
12. bře 2010

no u nás je děsná mlha a prostě bléé 😠
jinak se mi blíží menzes a mám šílený chutě a dnes jsme si dala s dětma nudle s mákem ☹ 😠 ale jinak už budu jíst jen zelný salát abych to odčinila 😔

lucijja
12. bře 2010

babule a kde je saska? A tabulecka? Ani po jednej ani chyru ani slychu. 😀 Saaaaasiiiiiii, kdeeee siiiii? 😀 Dufam, ze je vsetko ok. 😕

baca
12. bře 2010

Tak jsem šla do sebe a nenacpávám se večer ovocem. 🙂

macka01
12. bře 2010

janulle 22 môžeš akýkoľvek jogurt ovocný,aktívia je fajn,najviac kj ale majú také čokoládové,karamelové.Ovocné majú menej.A skús sa skamarátiť so zeleninkou,je tiež fajn 😀