Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

paola.o1
19. únor 2010

baca, ja by som tiez 90 dnovku nedrzala pri kojeni, moc tam nejes a ked aj jest tak jednotvarnu stravu a nemas povolene ani len si kusnut do jablka cez den🙂 ja som ju zacala drzat az ked som prestala kojit.

baca
19. únor 2010

no já do ní asi nepůjdiu ani pak, je to na mě moc přísné, to bych nezvládla, radši se budu držet u mě osvědčeného - jíst méně, ne večer a omezit sladké

silvik
19. únor 2010

Ahoj holky... koukala jsem, že vám admin nejdříve diskuzi uzavřel a přehodil vás k nám do Hubneme XXL, ale nakonec jste zase otevření 😵 Kapku jsem doufala, že zůstanete u nás a že se to tak s novými tvářemi zase trošku rozjede... tak nic no 😝 😀 😀
Můžu se tedy přidat tady k vám? Naše diskuze byla taky super, jenomže hodně holek otěhotnělo (což je samozřejmě jenom dobře a moc jím to přeju 😵 😵 ), takže nás tam těch, co chtějí zhubnout, moc nezbylo a diskuze kapku stagnuje.....

aniv
19. únor 2010

Paola - ako dobre to začalo - že 2deci kvalitného - a potom to čaju, nemalo tam byť vína 😀 😀 ? To by sa chudlo 😝

chasencha
19. únor 2010

no baby ste sa rozbehli 🙂
ja tiez nemam meter 😀 musim kupit taze miery poslem najskor v pondelok 🙂
ja som si nasla tiez sport co ma bavi-zumba ale teraz to nejako pomenili tu u nas v okoli kam som chodila a casovo to uz nevyhovuje....
alebo bodyforming ma bavil tiez ale na moju smolu ho zrusili.... 🙄
takze ododnes ziadne sladkosti,mam tu kopec ovocia,nejaku tu uhorku a hor sa na to 🙂

paola.o1
19. únor 2010

Silvi vitaj🙂 tak sup sup sa pomeraj, nech nas je v tabulke viac a uvidime ako sa budeme zmensovat

aniv, ani nehovor, ja som ako vinna muska, ked zacitim kvalitne cervene, hned do neho namocim zobak 😅

chasencha, ja mam zumbu na dvdckach, lebo tiez u nas v dzedzine zumbu zrusili anechce sa mi dochadzat az do mesta... takze zumbujem ked maly poobede spinka

chasencha
19. únor 2010

😀 😀 s tym vinom to ste ako ja 😀
no ja mam tiez zumbu postahovanu ale nema to taku stavu ako ked sme v nejakej sale 😝

paola.o1
19. únor 2010

to je jasne, medzi ludmi je to ine, tam sa viac snazim, doma si pocas cvicenia zbehnem pre vodu, potom sa vycikat, potom mi zvoni mobil a potom uz skonci dvd 🙂

kri
19. únor 2010

Já jsem si i předtím tu 90-ti dnovku trochu upravila podle svého a nedržela to tak přísně 😝 a přesto jsem zhubla, hlavně na cm mi ubylo. Tak si to zase trochu upravím i ke kojení a doufám, že kila půjdou dolu! Do května bych chtěla shodit alespoň 5-7 kg a do léta ten zytek do 12 kg, tak se to snad podaří.

Vždycky jsem bývala hubená, ale začala jsem chodit před 8 lety s kuchařem a za tu dobu jsem nabrala cca 15 kg! 😅 manža tvrdí, že za to nemůže, ale může 😝 😀 nemá tak dobře vařit!

palanie
19. únor 2010

Ahoj holky,
jestli hledáte typy na cvičení a hubnoucí recepty, mrkněte na tyhle stránky www.pruvodcehubnutim.cz Je tam i výpočet BMI a další... Mně hodně pomohly - zatím 5 kg 🙂 ale ještě jsem neskončila.

silvik
19. únor 2010

Tak pokud na to ráno nezapomenu, tak se zvážím a změřím a pak pošlu 😉 Tak prozatím dobrou noc a hubnutí zdar!! 😵 😵 😵

valentovasasa
autor
20. únor 2010

tak doplnuji tabulku a ještě čekám do večera jesli mi někdo další napíše aby tam byl, pak ji večer aktualizuji (ve svém albíčku)

macka01
20. únor 2010

ahojte spoluchudnúce,tak na margo tej 90 dnovej,....tiež som ju nedržala na 100%,možno tak na 80%,ale to nevadí,tak neschudneš 10 ale len 7kg napr.pôjde to pomalšie,ale pôjde.Tiež nevydržím byť celý deň o vode.Som ho preskakovala.Ten ovocný,môže byť aj zeleninový,ale kôli tráveniu som ho trochu zredukovala,nerobilo mi dobre na trávenie,bola som nafúknutá ako balón.A nezdá sa mi ani jednotvárna,je to závislé od vašej fa 🙂 ntázie

susi157
20. únor 2010

ahojte môžem sa pridat aj ja.od štvrtku som začala "chudnut"uz mam o 1kg nenej 😀.mala som dlho87 prakticky od pôrodu a na vianoce som pribralana na 90kg a je to hrozne tak by som potrebovala schudnut aspon 15kg ale keby to slo tak aj 30 🙂...ide este pozriet tu 90dnovku lebo som o nej iba počula. 🙂

macka01
20. únor 2010

susi,ako sa ti to poradilo?za dva dni 1g to je priveľa,nie?si sa riadne odvodnila

susi157
20. únor 2010

no tak to nevien ...snažim sa vypit 3l vody ale neviem či aj vypijem musim si to pisat

macka01
20. únor 2010

a nič neješ???

macka01
20. únor 2010

3l ?to si dobrá 🙂 pitný režim je veľmi dôležitý.Aj ja sa snažím,ale tak 1,5 až 2 l denne,viac sa mi akosi nedá,to by som sa musela nasťahovať na wc 😀 😀

susi157
20. únor 2010

ale jem ale snažim sa jest menšie porcie a 5krat za den.no tak to sa tam nastahujem asi lebo už musim ist zasa na wc

valentovasasa
autor
20. únor 2010

no, já se taky snažím pít... jsem se dneska dočetla dobrou radu - pokud do vás jako do mě neleze obyč voda, tak abyste ji nepili se štávou, tak si do ní dávám citron. A už jsem vypila litr a půl.

susi157
20. únor 2010

ja mam rada čistu vodu ale tak isto si dam aj ochutenu mineralku,obyčajnu by som nevypila.to je dobre pri chudnuti dat si citronovu vodu rano ked vstaneme.

valentovasasa
autor
20. únor 2010

no, do mě čistá moc neteče, tak jsem si tam dávala kapku štávy, ale ted jsem našla info, že lepší je ten citron /(já mám jen citronku, ale i ta postačí) a aspoň to není slazený

aniel
20. únor 2010

baca-ja som ju držala ,keď som kojila a nemala som menej mlieka a kojila som malú donedávna 😵

aniel
20. únor 2010

ja mám najradšej čistú vodu alebo minerálku ,ale tiež jej nevypijem ani 2 litre ,možno keby som si dala každú hodinku pripomienku na mobil 😉

kri
20. únor 2010

Ahojky, jak píše macka, když si tu 90-ti dnovku trochu upravíš, tak to jde pomaleji, ale jde a vůbec jsem právě neměla hlad. Dokonce se mi podařilo dodržet ten vodný den, ale jen 1 😝
Nejhorší je pro mě dodržovat ten pitný režim! Naštěstí jsem se v těhu naučila zase pít čistou vodu (jinou jsem ani ze začátku nemohla 🙂 ) a jak píše sasa, občas si do ní dám citron. Tedy když si vzpomenu, že bych měla pít! 😅

aniv
20. únor 2010

Ahojte, tak mne sa moc nedarí, ale to je cez víkend vždy

aniel
20. únor 2010

mne cez víkend tiež moc nie,ale v pondelok sa nakopnem 😀 a šup do toho teda na dietku 😵 A 90dňovku som tiež moc nedodržiavala a za 2 mesiace som schudla 8 kíl,ale som aj cvičila,tak asi by som sa už mala nad sebou zamyslieť 😠 .Teraz však chodím neskoro domov a viete ako to je.Večer sa mi už nechce a najmenšia si vyžaduje moju pozornosť a aj teraz som tu len preto ,že spinká 😔

baca
20. únor 2010

Tak jsem dnes sice mlsala, ale jen jendou (nemyslím málo, ale na jeden zátah), většinou to dělám za den víckrát.
Mně přes zimu voda nejede a piju čaje. V létě zase čaje nemusím a piju vodu.

lindda
20. únor 2010

kto je z BA a pojde somnou na Zumbu ?? piste IP 🙂 som z ruzinova

valentovasasa
autor
20. únor 2010

ahoj holky, hlásím že u mě v albíčku je naše aktualizovaná tabulka. Jo a kdo nepochopí - to K u obvodu hrudi znamená, že to není až tak průkazné, páč Kojíme, proto to K jako Kojení