Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

baca
20. únor 2010

Sašo, včera jsem nad tím "K" taky přemýšlela,ale až dneska odpoledne mi to docvaklo. Já teda taky ještě kojím, tak mi to tam můžeš dopsat, ale já jsem s těhu rozdíl nezaznamenala.

kulimka
20. únor 2010

ahojky, Sašo až budeš aktualizovat tak já jsem Petra a je mi 36 😉

jarmilka24
20. únor 2010

Ahoj, tak já bych se taky ráda přidala. Jsem Jarmila, je mi 24, moje váha 80kg, míry 95-94-105. Jsem 4měsíce po sekci a stále se nemůžu zbavit těch kil. Chtěla bych 15, ale zatím stačí 10. Tak děkuji

jarmilka24
20. únor 2010

A ještě se chci zeptat, co je to ta 90dnovka? To jsem ještě neslyšela. 😕

kulimka
20. únor 2010

jarmil dej si to do vyhledávače (třeba google) a hned ti to vybehně
je to něco jako dělená strava, ale ještě přísnější, některé dny se pije jen voda, proto mi to nepasuje k tomu kojení

jarmilka24
20. únor 2010

Aha,hned mrknu. Děkuji. Já nekojím, tak mi to nevadí.

valentovasasa
autor
20. únor 2010

tak hlásím, že tabulka opravena a doplněna.

kri
20. únor 2010

saši tak ke mě taky dopiš K, já jsem tedy rozdíl před a po opravdu zaznamenala 😀 . Dneska a zítra si ještě užívám a hřeším, ale v pondělí už opravdu začínám, aby to další pondělí už bylo něco vidět! 😎 Tak dobrou

marcelapetrikova
20. únor 2010

holky prosííímmm prosíííím můžu k vám??? potřebuju zhodit ty zasoby tuku co mam , po porodu jsem zhodila onech 12 kg co jsem nabrala ale uz mam zase 2 hore ale musím k tomu připočítat ještě tech 11 co jsme nabrala před otěhu braním hormonu 😠 takže +13
sice ještě kojím ale už ne jako na jidlo ale na piti
a mé míry:174 cm a 83 kg blééééé 😝 potřebuju dát dolu hlavně tu klokaní kapsu co mám v pase abych byla zase fit
neb mě bolej nohy a hlavne záda jsme furt unavená a dost me se.. ze neoblecu tu spoustu věci ze skříně 😀 ,

lucijja
21. únor 2010

ahojte. Tak ja som vcera znamemu bola makat na 50tke a nedala som si nic. Ani rezen, ani salat ani zakusok! Potom vecer som trosku do prasiatka dobla, ale len trosku. Ale! zato som vypila pocas dna a noci asi dva litre vina, ja krava... 😒

lindda
21. únor 2010

cafte pridavam miery fuuuuuuuuuuuj prsia 116cm pas 95cm boky 109cm ble ble bleeeeeeee vyska 174cm vek 37 krasne cisla 😀

ksivcova
21. únor 2010

hm..ja mam opačny problem ....rada by som pribrala..mam 50kg..88-65-92-ale som taky krpec 159.. 😉

lindda
21. únor 2010

a chcela by som mat 174 cm 93- 63- 93 -vek 25 🙂)))
ja som vcera vecerala hrozno. a chcela by som chodit na zumbu ale nieje s kym sama sa hanbim same kocky tam chodia ja ani neviem ako to v tych fitkach v ba chodi to moje sadlo radsej by som s niekym isla ale nikto z va nieje z ba skoda ☹ asi budem trsat doma sama 🙂 a ked pojdem aspom 10kil dolu tak mozno i sama najdem odvahu ist do fitka 🙂

dandelion
21. únor 2010

Ahojky :o)))) Ráda bych se přidala :o))) Patří ovšem mezi ty "větší ženy". Momentálně jsem už ale na sebe pěkně naštvaná že sem to nechala zajít tak daleko :o/ Mám napsaný jídelníček na míru od nutr. poradkyně a chodím 2x až 3x týdně cvičit.. Pilates a Fitbally a chci začít na Aquaaerobic, ale ještě ho u nás neotevřeli.. :o/ ale chystají se ;o) Jen pro představu mám 116kg při 165cm a hlavně v 21letech!!!!!! Ale přibrala sem takhle moc kůli zdrv. problémům, ale už i před tím jsem měla jasnou nadváhu... Každopádně po 2 letech už se můžu snažit zhubnout.. tak doufám že se mi tu s vámi zadaří ;o)))

sasa: Jen se aktuálně změřím a napíšu míry ;o) abych mohla do tabulky ;o)

valentovasasa
autor
21. únor 2010

dandelion - myslím že to chápem - každý z nás přibral jinak - hodně z nás má kila po těhu, ale já třeba vím, že jsem dřív měla 85, ale pak jsem se vyžrala na 105, jenžepak i když jsem se snažila s tím něco dělat, tak váha šla nahoru až na 114. Nešlo to zastavit. Pak se zjistilo, že mi blbě funguje štítná žláza, dali mi léky, já otěhotněla a ze 114 jsem se spravila na 118, takže jsem přibrala jen 4kg za celé těhu. Z porodnice jsem pak odcházela s váhou 103kg, pak jsem ted dostala antikoncepci a po ní mi váha stou pla na nynějších 107, ale drží se.

čili dvacet kilo jsem se vyžrala, ale dalších deset už způsobila štítná žláza...

paola.o1
21. únor 2010

Ahojte baby, tak uz aj ja som sa namerala, po vcerajsku je to hruza, mali sme rodinnu oslavu a kedze dietujem, tak som nejedla, zato som vychlemtala asi vsetko vino co tam bolo a dnes mam mozog vacsi ako hlavu, takze do chudnutia idem az od zajtra, dnes sa budem nalievat vyvarom s nudlami🙂

Linda, super zumba je na mileticke v afite a chodia tam aj normalne zenske, nielen modelky🙂 ja som obehala snad vsetky zumby v ba, ale tato je asi fakt naj naj.

silvik
21. únor 2010

Jé, holky, co je to ta zumba? 😕 😅

Tak já jsem od včera sama, tatík odvezl holky k rodičům, takže proběhlo luxování, vytírání, mytí oken ... Nevařím, takže jsem se odbyla houskou 😔 Snažím se ale pít, tak doufám, že se to kapku odrazí ve váze...

Včera odpoledne jsem vypila jogurtové mléko (takové věci moc nemusím, ale nebylo to nejhorší) a večer měla půl pomela..

Holky, pište tady, co jíte, docela to pomáhá k ujasnění, kolik toho jíme, a taky jako inspirace pro ostatní 😉

paola.o1
21. únor 2010

silvi zumba je taky velmi tanecny erobik, skor uz tancovanie🙂 je to super,kukni si ukazky na youtube.

ja mam dnes v plane jest iba vyvar s nevajecnymi cestovinami, ale zrejme ho zjem tonu tak uvidime. no a od zajtra zacinam rano zelenym cajom, uz som pisala, ze to je super na chudnutie a denne aspon tri litre vody, alebo vody s citronom... a co budem jest este netusim, ale urcite delenu stravu....

silvik
21. únor 2010

Jinak, co se týká mé váhy, tak když jsem se před 6 léty vdávala, měla jsem 67 kg. Po porodu první dcerušky jsem měla 77 kg (celkem jsem přibrala 16 kg, 10 kg mi zůstalo 😔 ), po porodu druhé dcerky jsem byla na váze 78 kg (přibrala jsem v těhu 12 kg, vše to šlo porodem dolů), no a od té doby, tj. v posledních 3 letech jsem nabrala dalších 10 kg!!! 😝 Takže při výšce 175 cm váha 88 kg 😔 😝

Příčina? Jsem doma, pohybu moc není, mám ráda sladkosti, nic si neodepřu, málo piju .... 😠

Takže můj cíl je dát dolů aspoň 15 kg, ideálně do léta, ale pokud by to trvalo dýl, tak by mi to nevadilo... super by bylo dát dolů aspoň 2 kg měsíčně.... Hlavně teda změnou jídelníčku (kapku se krotit) a taky zařazením občasného pohybu (rotoped, orbitrek, kolo) 😉

silvik
21. únor 2010

Paola.. aha, tak tancování.....

No mě by stačilo zmenšit porce a jíst pravidelně aspoň 5x denně.... jím ráno snídani (většinou melta a sušenky bebe dobré ráno), pak mám oběd (svačina není, snídani mívám až po osmé, tak svačinu vynechávám), nic speciálního, to co vařím holkám a tatíkovi, jenom menší porce, méně přílohy a více zeleniny, pak něco malého odpoledne (jogurt, ovoce, zelenina), večer kousek chleba či tmavého pečiva s něčím a zelenina.....

Jenomže mě často honí mlsná..... tak jsem si koupila aspoň kvalitní 70 % hořkou čokošku, která není až tak velkým prohřeškem 😀

A hlavně to pití, jak píšeš, to je fakt třeba... piju ovocné neslazené čaje (zelený mi moc nechutná), ochucenou vodu (korunní)..... ráno si dávám meltu s mlékem (O,5 l) 😎

susi157
21. únor 2010

bolo by celkom zaujimave keby sme napisali večer čo sme zjedli počas dna. aspon by sme vedeli čo sme zjedli a v čom sme zhrešili.lebo ine je napisat čo budem jest a ine čo sme zjedli. 🙂 🙂 🙂 🙂

janicca
21. únor 2010

babule držím vám palce do úspešného chudnutia.... 😉 a ešte pozotívnejšieho výsledku .... 😉

susi ahoj moja rodná... 😉 aj ty sa trápiš dietovaním ???? 😉 ja som začal 90 dňovku dnes som 4 deň .... 😝 a samozrejme pohyb do toho.... 😉 ako sa ti darí už máš nejaké to kilečko dole možno že si tu aj písala ale neviem nečítala som príspevky ....

susi157
21. únor 2010

ahoj janicca.no snažim sa lebo sa už nemôžem na seba divat.ale začala som len vo štvrtok a ešte som sa nevažila.a odkial si 🙂

janicca
21. únor 2010

susi ja som začala v stredu vodovým dňom a skoro som umrela..... 😀 a teraz sa snažím tu deväťdesiatdňovku také niečo ako delená strava....šak to určite poznáš...ja taky tak už sa hnusím sama sebe....som priamo z KNM a ty tiež ???... 😉

lindda
21. únor 2010

paola ano kukala som na internete ale ked mne sa tak samej nechce ale musim sa donutit lebo leto sa blizi a kaslat aj na leto ja sa zle citim a to je najhlavnejsie 🙂

paola.o1
21. únor 2010

lindi, musis sa raz donutit ist sama a moj zlepsovak - ja si vzdy kupim hned pernamentku a potom je mi luto neist na cvicko, ked som to uz zacalovala. 😉

chasencha
21. únor 2010

lindda podme spolu,ja som sice chodila aj sama ale ve dvou se to tahne líp 😀
ja tie miery stale nemam,meter chyba,ale...vyska 176,vek temer 24,v prsiach mam urcite 90 (alebo aj viac 🙂 ),pas ,tak ten si netrufam ani tipnut a boky su tak 95-100,ale tak chcem mat vsade menej,lebo....nemozem si nic take co ja chcem kupit na seba... 😒

jankaat.
21. únor 2010

ahojte ozem sa k vam pridat??🙂

valentovasasa
autor
21. únor 2010

janka, to víš že můžeš

lindda
21. únor 2010

chasencha jasne podme 🙂
paola kedy si v ba ? uz aj ja mam nove auto hura .-)