Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

blazka24
24. únor 2010

lucija a pečené kura s ryžou sa môže?

a jogurty v deň ked je sladké teda UH? som z toho poriadne dezorientovaná dievčatá 😒

lucijja
25. únor 2010

zuzi - vitaj a zarad sa. 😀

blazka24 - teraz sa pytas na 90dnovu? Ak hej tak kura s ryzou v 90dnovke nie. Kura sa moze v bielkovinovy den. Jogurty tiez v bielkovinovy den, ale nie ked si das na obed maso. V skratke: prvy den bielkovinovy sa rozdeluje este na tri skupiny - maso, mliecne vyrobky, vajcia a tieto skupiny sa v jeden den nemiesaju. Co si vyberies na obed musis aj na veceru. Nemozes maso so syrom, maso s vajcom, vajce so syrom a pod. Len jednu skupinu. Druhy den je skrobovy - tam su ryza, zemiaky a strukoviny, soja. Treti den su UH - rozne pecivo z nekysnuteho cesta, cestoviny, pizza a na veceru mozes sladke nieco miesto toho co si mala na obed (tu si teoreticky mozes dat na veceru miesto zakuska jogurt ak ti srdiecko pisti po nom) no a stvrty den vitaminy. 😉

kri
25. únor 2010

Ahojky holky, včera jsem byla nějaká mrtvá, chytla jsem někde pěknou rýmu. 😒

Tak já včera měla k snídani meruňkovou Corny tyčinku a Caro, k sváče 2 kiwi, k obědu porkovou polívku a chlebík se šunkou, ke sváče pár těch polystyrenových chlebíčků, k véče libovou krkovičku na přírodno se zelenýma fazolkama a asi 5 hranolek z trouby 😉, vypila jsem snad 3 l vody a jeden čajík s citronem a medem. Jo a večer jsem si dala ještě Caro a 3 polomáčený sušenky. 😝

K cvičení jsem se zatím nedostala, od ponděka tu mám obkladače na koupelnu a prcek je nějakej ukňouranej, tak jsem večer mrtvá. Ale určitě na to taky dojde. 😝

kri
25. únor 2010

Dneska tu nikdo není? No ani se nedivím, když je venku tak nádherně, úplný jaro! 😵 Akorát my pořád trčíme doma s dělníkama. ☹

martinex
25. únor 2010

ahojte...

kri,to mas pravdu,ja som doteraz bola s malym vonku...
u mna dneska ranajky,chlebik a tvarohovou natierkou a obed az teraz parky 😔 nestihla som nic ine si spravit a taka som bola hladna... vecera bude len salatik,aby som to vyvazila....+ 4 hodiny prechadzka..tak hadam nieco islo dole 😉

susi157
25. únor 2010

ahojte kde ste vsetky 🙂 dnes to nieje ktovie co 2,6dl vody
rano salama s rajcinou
desiata pomaranc
obed zeleninovy salat 200g
olovrant torta
a vešcera zeleninovy salat100g a jogurt
a trochu cipsov ☹
asi nieco na mna lezie,nie som vo svojej kozi ☹ idem sa liecit tak piste budem citat ako vam to ide 😉

paola.o1
25. únor 2010

Ahojte, mne den zacal super, okrem toho ze vysiel hokej, mala som dalsie kilo dole🙂 akurat som to pos.... lebo sme boli doobeda vonku a potom ma manzel zatiahol do mc donaldu a zozrala som cele menu a este aj pol litra koly! zajtra mam preto v plane ovocny den.

blazka24
25. únor 2010

ahojte, takže mne to vychádzalo kým malý spal doma, nachystala som si ovocko ako má byť vo vitamínový deň, zapiekla ho - síce to moc nevyšlo chýbal mi tam nejaký stužovač napr. šľahačka 😉
zjedla som asi tri kúsky - čo predstavovalo pol jablčka a malý si už pýtal jesť a hajde obliecť a von, tak som prišla okolo piatej - pol šiestej domov takže som to zblajzla okolo pol siedmej ten zvyšok a teraz pijem čaj, lebo za celý deň som nevypila ani tri deci 😒 inak neodolala som vonku jednému gaštanovému jazýčku 😕

susi157
26. únor 2010

ahojte,co je s vami uz ste to vzdali alebo nemate cas ☹
🙂 🙂 🙂

valentovasasa
autor
26. únor 2010

tak holky, konečně klid. Takže se tu zas můžu ukázat. takže moje hubnutí začlo někdy od středy (do tý doby tu byl blázinec, takže žádná možnost pravidelné stravy). Snažím se snídat, obědvat, svačit a večeřet. A večer se snažím jíst radši jen ovoce nebo zeleninu (jeden den byl šopák, druhý vařená kořenová zelenina s trochou tuku)
A ve čtvrtek chodím cvičit Pilates
Snažím se teda i doma, ale moc si zatím ty cviky nepamatuju. A v pondělí chci zase chodit na břišní tance, ale ted v pondělí mi to nevyšlo - nechtěla jsem tu nechat kluky nemocný samotný s tatkou

sisa2
26. únor 2010

ahoj susi, ja len nestiham. nejako sa mi to nakopilo v praci, tak vobec nie som v obraze, ako kto na tom je 😖
tebe sa ako dari? drzis sa? teda az na tie chipsy 😀
ja sa snazim ... ale vecer mam strasne chute, to by som jedla piate cez deviate. zatial som sa nastastie ovladla 😀 ale strasne by som si dala pukance 😀 😀 😀

mona01
26. únor 2010

ahoj holky, taky bych chtěla shodit, co jsem přestala kojit, váha jde zase pomalu nahoru. Vím, že by mi pomohlo cvičení, ale jsem nějaká líná, unavená a prostě se mi nechce. Když malej spí, jsem ráda, že uvařím, nebo že si na chvilku lehnu a večer jsem k.o. Jak to děláte, že máte tolik enerie? Už jsem přemýšlela nad nějakým tým Supradinem (nebo jak se to jmenuje) 🙂

valentovasasa
autor
26. únor 2010

moni - prosím tě, uprav si profil, ten 100tt je fakt do očí bijící...
A kde berem energii??? ¨Dvě děti, škola, rodina... ani sama nevím. Možná jen v té myšlence, že přes metrák je doooost a musím s tím něco dělat...

susi157
26. únor 2010

no tie chipsy to je moja zavislost ☹ .ja som mala akurat vcera vecer take chute,vsetko som chcela zjest,nastastie som nic navyse neziedla.ja som tu sice viackrat medzi varenim a povinostami ale len kuknem ako nam 🙂 to ide aby som to stihala citat ale nemam co citat ako na zaciatku 🙂

valentovasasa
autor
26. únor 2010

jo a jak jste na tom? vidíte na sobě výsledky? já tím, že jsem opravdu začla až ve středu, tak zatím ne - i když jeden jo - mám o dva cm větší boky/prdel... I když to bude tím Pilates, je hodně o tvarování, formování postavy, tak by se mi mohla vyformovat, že konečně budu mít krásně tvarovanou prdel a shodím břicho a tak...

lucijja
26. únor 2010

caute baby, ja som tiez stale tu. Ak mozem poradit ovocie uz vecer niee, len doobeda. Su to rychle sacharidy. 😉 Vecer je dobra bielkovinka - na spalovanie tuku a zeleninka na zasytenie. 🙂

susi157
26. únor 2010

lucijja diky,taketo rady potrebujem aby som vedela ako co kedy môzem jest 🙂

lucijja
26. únor 2010

susi, no ja teraz studujem zdravu vyzivu, takze som nadupana informaciami. Zatial sa tym sice riadim iba mesiac, ale citim sa super. Vaha sice stoji, lebo som mala metabolizmus spomaleny dietami, ale cm pomaly ubudaju. 🙂

susi157
26. únor 2010

ja sa tiez citim lepsie aj ked som zacala len pred tyzdnom. tak dufam ze to pôjde dole.ci v cm ale aj v kg.tak nam porad ak budeme este nieco jest zle alebo naopak. 🙂

janicca
26. únor 2010

lucija ty si chodiaca encyklopédia čo sa týka zdravej výživy .... 😉 a tvaroh s nastruhánou uhorkou na večeru môžem ???

susi ahoj tak ako sa ti darí mne to celkom ide .... 😉 a čo rozmýšľala si nad tou posilkou ????

paola.o1
26. únor 2010

lucija,som z toho blazen, naprikad nie som si ista - bielkoviny su mliecne vyrobky a maso? cize radsej maso so salatom vecer ako to ovocie? dikes

valentovasasa
autor
26. únor 2010

paola - já se v tom taky ztrácím - jen se držím jedný věci - hodně pít vody a nejíst brambory odpoledne 😀

susi157
26. únor 2010

AHOJ JANICCA asi to vsetko necitas.rozmyslala som len neviem este som tam nikdy nebola a neviem sa v tom orientovat alebo co tam budem vlastne robit.je to pre mna velka neznama ☹

lucijja
26. únor 2010

janicca: tvaroh s nastruhanou uhorkou mozes. Dokonca je vhodny ako vecera. Ale najlepsie odtucneny, alebo nizkotucny - je dobrym zdrojom bielkovin. 😉

paola: nielen mliecne vyrobky a maso. Dobrym zdrojom bielkovin su aj strukoviny. No a z mliecnych vyrobkov tvrde syry - lepsie tie menej tucne 30%tuku v susine, biele jogurty - ale nie odtucnene, tie v podstate neobsahuju nic - to je klam. Je ovela uzitocnejsie dat si biely smotanovy plnotucny jogurt, alebo taky obycajny cca 2,5-3%tuku ako odtucneny ovocny - tam nie je vyziva ziadna, len rychle sacharidy. Potom tvaroh, ten moze byt odtucneny - bielkoviny zostavaju. A z masa maju dobru zasobu bielkovin kuracie prsia bez kosti a tuniak vo vlastnej stave. A ano, ovela lepsie je dat si kuraci salat na veceru, alebo tuniakovy ako ovocie. Ovocie hlavne do obeda a aj to len jeden kus, pripadne este jeden navyse po cviceni (aj ked cvicite vecer) - su to rychle sacharidy a tie nie su pri chudnuti vhodne, pretoze pri ich konzumacii sa vyplavuje do tela inzulin a ten sa podiela na ukladani tukov. A o chvilu ste hladne. Po cviceni teda kus ovocia a do pol hodinky nejaku bielkovinku na zachovanie svalovej hmoty. 😉

janicca
26. únor 2010

susi čítam moja čítam že nevieš čo tam budeš robiť a čo ja viem čo ešte !!! povedz si že to robíš pre seba a tam ti ochotne pomôžu aj poradia ...... 😉 nie si prvá ani posledná čo pôjde prvý krát cvičiť tak hor sa do toho ... 😉

susi157
26. únor 2010

to viem ze ze som neni prva.janicca ty si tam uz bola.tak si ma presvedcila a kedy by sme sa dohodli ale do konca tyzdna uz nie jedine na druhy tyzden.

janicca
26. únor 2010

jasné SUSI na budúci týždeň to môžme skúsiť ja pracujem len doobeda tak sa dohodneme cez IP OK ??? 😉

macka01
26. únor 2010

no ja tiež nestíham,chlapci ochoreli obaja,... ☹ Idem pozrieť správy a zacvičím si pri nich.Bielkoviny sú najlepšie na večeru,a zelenina je vhodnejšia ako ovocie

aniel
26. únor 2010

baby -ja mám dostať červenú dnes som porušila všetko ,čo sa dalo 😲 Dúfam,že zajtra odolám .Dnes som sa predávkovala sladkým 😒
Som rada,že aspoň vám ostatným to ide ,tak ako má.
Ale veď uvidím ,keď sa zmerám veď hádam pre jeden deň vojna nebude 😉

janicca
26. únor 2010

tak ja som bola teraz taká mlsná hodila som do seba dva pásiky varovej čokolády no ešte že som ju doma mala asi by som sa vybúrala ... 😝 a to ešte nemám predmrchové stavy to neviem ako vydržím!!!!