Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

tinika
25. bře 2010

kde najdem tu tabulku o ktorej čitam?

rehos
26. bře 2010

Ahoj holky,po delší době se ozývám,moje dítě vstává čím dál dřív takže už vstávám v 5 abych si stihla zacvičit a asi budu muset ještě dřív,se mi ale vůbec nechce.Jinak zatím nic moc to hubnutí,ale jak už se tu psalo pomaleji dál dojdu tak sand to půjde.Já už to s tím jídlem tak nehrotím ale snažím se jíst zdravěji a často ale nemám problém si občas dát i sladké,pokud to bude stát tak ho zase úplně vyřadím no,slibuju 😀

naty
26. bře 2010

dobré ráno, holky!! já mám problém...začala sem od toho pondělka cvičit denně 20 min., střídám obden posilování a aerobic. Jídelníček sem upravila ne ve smyslu diety, ale zdravý výživy. Je pátek a mám dole 1,5 kila... 😒 ...tak co s tím? Přidat víc jídla, abych nehubla tak rychle?

tanerka
26. bře 2010

Dobré ráno holky.
Lucija: pochvala za jídlo, já mám problém, že nevím, co pořád vařit ☹

tini: taky jsem tu nová a nevím, o jaké tabulce je řeč, třeba nás holky zasvětí.

rehos
26. bře 2010

Holky tabulku má Lucija takže u ní ve fotoblogu a údaje posílat jí do IP 😉 Jinak Lucija má samé dobré recepty takže by nás jimi mohla klidně zásobovat,dobrej nápad ne 😉

rehos
26. bře 2010

Naty teda to jde rychle,a jak často jíš a co hlavně?

naty
26. bře 2010

jím 5x denně, ráno něco celozrnnýho, lučinu, šunku, zeleninu, na sváču jogurt nebo kus ovoce, na oběd maso se zeleninou, ovesnou kaši 😅 😵 😀 , rizoto, zapečený brambory, těstoviny s masovou omáčkou apod., na další sváču to samý, ně večeři salát - šopák, s kuřetem, šunkou apod., steak se zeleninou, piju čistou vodu...asi si přidám dvě svačiny, jednu dopo a jednu odpo, a budu jíst po 2 hodinách, ne po třech...

lucijja
26. bře 2010

naty este sa neplas...Su to prve dni a mohla z tela odist voda, takze zatial je ubytok v pohode. Co papas? Napis...Dolezite je ihned po cviceni si dat kus ovocia, aby telo spotrebovalo energiu vyplavenu a do pol hodiny nejaku bielkovinu na zachovanie svalov - aby si chudla z tukov, nie zo svalov - vajce, tvaroh, syr. 🙂

No baby, ja hrozne rada varim a vymyslam si vselico. 🙂

swarovski
26. bře 2010

ježiši, ahojte kočky... bola som služobne mimo... tak som sa sem ani nedostala. musím si kuk, ako pokračujete 🙂

tanerka
26. bře 2010

Tý brďo, naty super, to je dobrý inspirace na jídla.

Tak já nevím, ale mně se u Lucijji neukazuje fotoblog ☹ tak nevím,

naty
26. bře 2010

tanerka: klikni na její fotku 😉

rehos
26. bře 2010

Tak jsem si právě dodělala salát coleslaw a je to neskutečně veliká mísa,to mám na několk dní,mňam 😉 Lucija mohla bys nám sem hodit nějaké tvoje dobré receptíky,přece nás neochudíš o tvoje specialitky 😅 já se pořád chystám na tu tvou rybku ale nemám rajčátka ☹ a to masíčko ze včera vypadá moc dobře,jé já mám chutě 😝

lucijja
26. bře 2010

naty, ides na to super, papas presne ako je dobre. Neplas sa, papas vela bielkovin, takze svaly ti neodidu, len tuky. Mozno to bola len voda, co odisla a teraz sa to spomali. A ked aj nie tak super - nerobis nic spatne, Ides na to zdravo. Pochvala. Ja mam zhruba rovnaky jedalnicek ako ty. Jem niekedy 5x niekedy 6x. Ako mi to vyjde, ked viem, ze pojdem neskor spat, tak si este supnem druhu veceru niekedy aj o deviatej. 🙂 Akurat ze posledne dva tyzdne nemam cas na cvicenie, ale hadam sa to spravi. Mala zacina chodit, tak jej musim byt stale za ritkou a este k tomu jej idu zuby.. 😒

naty
26. bře 2010

děkuju 😉 já už sem to dělal tolikrát, že až hanba 😀 , takže teorii znám nazpaměť, s praxí už to bylo horší... 😝 ...já mám strach kvůli malýmu, aby neměl v mlíčku ty neřády ze mě, ale snad to byla ta voda...když to tak půjde dál, tak přidám jídlo a bude, no.. 🙂 ...lucijja, a ty chceš ještě kolik shodit? Koukala sem, že už je z tebe kočka!! 😵
Jo a taky mě napadlo s těma fotkama...že bysme je mohli dávat přímo sem, to žádný pravidla neomezujou, ne?

tinika
26. bře 2010

tanerka ja som tu tabulku uz nasla, aj som poslala do IP udaje

lucijja
26. bře 2010

naty: no to by sme mohli. 🙂 A neboj, papas zdravo, malemu bude mliecko chutit - sejahoooj... 😀 No ja som zacinala na 88kg po porode a moj tajny sen bol 65. Teraz mam 65,9 a snivam o 60tke. Ale v kutiku duse mi blika 57micka. 😀 Tak uvidime. Ja som naposledy mala takuto vahu na strednej, takze spokojnost. 🙂 Teraz to uz ide pomaly, ale niet sa co divit. 22kg dole, telo sa s tym vyrovnava...

lucijja
26. bře 2010

babenky aj by som vam napisala receptiky nejake fajne ale som ako vygumovana. 😀 Just ma nic nenapada. Dnes som si robila omeletu. Na titanovej panvici bez oleja som popiekla trosku kuracieho maska s hribikmi, pridala mrazenu zeleninu a zaliala vajickom. K tomu par uparenych zemiackov a hotovo. Ja hlavne hram o cas, kedze si jedlo musim pripravit kym mala spi. 😀

tinika
26. bře 2010

luci tak sa budem tesit na tipy nejake, ja som mala vyprazany syr ale len tak nasucho bez trojobalu, tkaze v podstate trocha roztopeny a zemiaky. Ja aspon syry musim bo nemozem mlieko a jogurty, a jogurty milujem 😢
No dlhe roky som vazila 49kg ale nikdy som uplne stihla nebola mam len 159cm a postupne ked som prestala sportovat aktivne a začala rpacovat kila sli hore a skončila som na 68kg pred tehu a skoro 80 po tehu. To rychlo spadlo po porode na chvilu na povodnu vahu 68 ale prisiel stres, kedze pracujem popri materskej a kila vybehli hore a teraz to stale lieta hore -dole. Konci danova sezona, menej stresu a mozno viac času tak sa chystam so sebou konečne niečo robit lebo sa uz na seba nemozem do zrkadla ani pozriet. bleee. uz si nema ani čo obliest, mam nočne mory ked idem niekde kde budu chude baby ako napr. moja svagrina ta mala počas tehu ledva 52kil je ako ihla a ja dvarkat taka ako ona. akoze az taka sucha byt necchem ale aby som sa citila v pohode. A hoci chodim na dlhe prechadzky z drobcom, denne chodim peso na 3 posch. je to asi malo

majatob
26. bře 2010

Ahoj, muzu se pridat? Mam za cil shodit jen nejakych 7-8 kilo, ale potrebuju trochu podpory 😀

naty
26. bře 2010

majatob: čím víc, tím líp 😉
lucijja: a jak dlouho si to hubla? Já taky sním o 65 🙂 , to už ani nepamatuju, kdy sem jí měla... 😝

lucijja
26. bře 2010

naty: v podstate som to dala dolu za 6 mesiacov, takze rychlovka... 🙂

janulle22
26. bře 2010

ahoj babulky....
tak jak jsem celej tyden necvicila, tak dneska jsme uz vyjeli na kole s malym... tak jsme se jeli projet tak mam za sebou asi 12km to celkem jde na poprve... 😀 ale pochybuju, ze bude ubytek v pondeli... 😖

tinika
26. bře 2010

no pozeram ze v tabulke este nie som ale budem sa aspon porovnavat

gabbi
27. bře 2010

Ahoj holciny, muzu se k Vam pridat?
Potrebuju nejake partaky, kterym si muzu vystezovat nebo pochlubit jak to jde nebo nejde.
Me proste chybi to povzbuzovani.
Zacinala jsem na vaze 87 😨 v polovine unora. Upravila jsem jidelnicek (podstatne) - zacla pomalink a zlehka cvicit.
Po mesici uz vydrzim v posilce hodinku (30 minut kardio a 30 minut posilovani). A ted jsem na 82 - ja kdyz hubnu tak mi to jde rychle - hlavne kvuli uzasne nemoci, kterou mam, ale pak je tiha to udrzet. Rada bych se dostala na 70kilco. Ja se taky hodne snazim zhubnout co se cm tyka - hlavne pres zadinici - tam jsem jak trojdilna skrin.
Budu tady hlavne v noci - ziju na jinem kontinente, ale presto doufam, ze me vezmete mezi sebe

tanerka
27. bře 2010

naty: díky, jojo už ji mám 🙂

Holky, já vás obdivuji, já teda taky jím zdravěji atd., ale musím tam jednou za den šoupnout něco sladkého (tak jsem si to dala ke snídani, nebo během dopoledne). Kojím, a přijde mi, že si fakt tělo říká samo. Ale naštěstí jsou kila dolů i s tím sladkým, když ho mám takhle kontrolovaně.

gabbi: kdepak zijete? Amerika?? jen tak tipuji 😉 Gratuluji k úspěchům, vysněnou váhu máme skoro stejnou (já budu vděčná i za 75 ale vypracovaných). S nemocemi je to vždycky těžsí. Ať i to se zlepší 🙂

Já se těším, až bude zas pěkně, už tak květen , červen, to výletíme, lezeme po horách a to ta kila šla vždyckly dolů a hlavně ta postava vypadala. Doufám, že bude synátor v pohodě a bude to zvládat s náma.

janulle22
27. bře 2010

dobre ranko babuchy...
tak tady sice slunecno ale fouka studenej vetr...sme chtely s kamoskou na brusle, ale asi to neklapne 😖
tak jdu neco delat...jeste nakuknu.. 😉
jo a premyslim o tom tocicim se kolecku... mate nekdo nejake zkusenosti?

naty
27. bře 2010

dobré skoro poledne 😵
janulla: myslíš to, jak se na něm vrtíš? 😀 to sme měli doma, je fakt, že se na tom člověk dost zapotí, ale mě z toho bolely záda... 😒
Dneska mám v plánu lasagne na oběd, už se na ně těšííím!! 😵 Zatím sem ráda, že nemám chut na sladký, tak snad to dlouho vydrží... 😔

susi157
27. bře 2010

ahojte nove aj starsie babenky,uz som dlho nepisala ale citam vas kazdy den.ja cvicim len vecer a uz cely tyzden upratujeme sebe aj dedovy dom az dnes sme skoncili takze ani vecer sa mi nechcelo cvicit.po mesiaci uz idu tie kila pomalsie ☹ takze nic moc to nebude uvidime v pondelok ...

olienka12
27. bře 2010

kocky chcem sa spytat je tu niektora,kt.berie lieky na stitnu zlazu? mne vaha isla hore 10kg za rok po nasadeni euthyroxu,tak dufam,ze sa podari dat dole 🙂

gabbi
27. bře 2010

Dobrej vecir🙂

Tanerko ano zijeme v USA.

S nemoci to je tezsi, ale je to dobra vymluva proc nezhubnout a uz me to pekne nakrklo - jsem udelala najezd na obchody koupila si o 2 cisla mensi hadry (velzu se do nich, ale to sadlo vylozenen preteka) a v lete chci po 5 letech se jet podivat do CR tak at vypadam no ne 😀

Jannulle ja jsem mela stejny problem s tim tocicim koleckem jako naty - brutalne me bolely zada...

Olienko ja nebrala leky na stitku, ale na jinou nemoc a taky vaha sla neuveritelne dolu. Kdyz zacnes trosku hubout tak to pujde lehce do te vahy, na ktere jsi zacala pribirat, ale pokud chces niz tak to bude tezsi. Telo si pamatuje az rok puvodni vahu a ma tendenci se k ni vrace - tim myslim smerem nahoru 😀

Manzel dneska udelal bramboraky a kdyz jsem prisla domu tak to taaaak vonelo, ze jsem jeden a pul snedla, ale predtim jsem mela jen malou snidani🙂. Takze za 2 hodky dam ovoce a vecer cvicit.