Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

xerikax2
12. dub 2010

morenka 90dnovkov si skoncila? 🙂

morenka
12. dub 2010

ahojte dievcence.... no ja dnes mam uspesne za sebou druhy den bez pečiva....🙂 miery do tabulky dam az ked mi skoncia moje dni lebo maju prist🙂
moje dnesne jedenie:
ranajky: banan+čaj na chudnutie
desiata: 4polystirenove chlebičky s masielkom a retkvičkou
obed: francuzka polievka🙂 viete som na private a nechcelo sa mi nic varit🙂
na olovrant planujem jogurt a na veceru neviem este čo...🙂

naty dakujem za privítanie a xerikax2 nie nedokoncila...začala mi skola tak sa mi uz nedarilo tak som to ukoncila....🙂))

pekny dnik prajem!

lucijja
12. dub 2010

caute babule - tabulecka sa nam plni, tak posielajte pekne miery. 🙂 Ja som tam kde pred tyzdnom, ale mam svoje dni, tak buduci tyzden budem hadam prekvapenaaa. 🙂

morenka - vitaj medzi nami. 😉

morenka
12. dub 2010

ahoj lucijja tak som sa medzi vas pridala🙂 dakujem za privitanie🙂

kostri
12. dub 2010

ahojte
tak u mna vaha stale kolise medzi 68,5 a 69,5.ale zato obvod prs mam mensi o centimeter.. 😖 to ozaj mi radsej mohlo z pasu alebo z bokov ubudnut 😒 😀 a obvod pod psiami mam mensi zas o tri cm 😲 takze uz mam len 77.hmmmm mat taky pas,to by bolo 😎 😀

naty
13. dub 2010

ahojte děvčata!! pro ty z vás, co necvičí a jen drží dietu, tak podle více zdrojů, myslím, že celkem solidních, neshazujete tuk, ale z větší části svalovou hmotu, tak bacha na to!! 😔

morenka: proč máš tak malé snídaně? to je pozůstatek z 90denní, co? 😀 Snídaně by měla být nejvydatnější jídlo dne 😉

lucijja
13. dub 2010

naty: mas pravdu, ale ide iba o drasticke diety. Ked sa niekto stravuje s dostatkom bielkovin tak sa svalova hmota zachovava. 😉

susi157
13. dub 2010

ahoj lucii co dobreho robis na obed 😉

lucijja
13. dub 2010

ahoj susi, no dnes som si chcela robit celozrnne cestoviny s kuracim maskom, ale ked som bola v obchode tak kuracie nemali takze si idem spravit omeletu z dvoch vajicok, tuniaka, sampionov a kukurice bez oleja...🙂

susi157
13. dub 2010

to ides robit na tej titanovej panvici bez oleja alebo aj na teflonovej sa to da

olienka12
13. dub 2010

neskutocne mi padaju vlasy :((( cele chumace, dietou to nie je zacalo to este skor,ale horsi sa to... ah ta jar

lucijja
13. dub 2010

susi, na titanovke, ale pojde to aj na teflonke. Alebo si ju mozes potriet pierkom troskou oleja olivoveho. 🙂

olienka, aj mne padaju - nastastie mam kratke...ale mne na jar vzdy... 😒

susi157
13. dub 2010

super tak to vyskusam a môzem to aj na veceru ci skôr na obad

naty
13. dub 2010

já sem dneska měla výbornýho lososa s balkánským sýrem... 😵 ...doporučuju i těm,kteří nemají rádi ryby, jako já... 😀

lucijja
13. dub 2010

susi, mozes aj na veceru kludne, ale bez chlebika k tomu. 🙂 A ak mas mensiu panvicku tak si daj len 1 vajce, prip. viac tuniaka, sampionov aby ti to jedno vajko na veceru to zlepilo. Na obed si doprajem aj dve, ale na veceru uz iba jedno, bo tuky... 🙂

susi157
13. dub 2010

to by slo vsak si môzem dat na to kecup ,kecup môze byt ci nie?

lucijja
13. dub 2010

jasne, kym ho nie je vela...ale len tenka vrstva..tak hej. 🙂 Alebo si na to nakrajaj rajcinky na tenko ako ja a mas zdravsiu alternativu... 😉

baca
13. dub 2010

olienka, mně taky začaly padat vlasy, když Barině byly 3 měsíce.

morenka
14. dub 2010

ahojte dievcence...neozvala som sa lebo som nemala net...ale už som tu....

naty ranajky mam preto male lebo teraz chodim na rannu prax a to stvam o pol piatej a to nedokazem vela do zaludka dostat...ale aj z 90dnovky som si to chcela teraz zauzivat....
no musim sa priznat som si vcera porusila vsetko co sa dalo...dala som si pizzu aj disco keksy....ale slubujem ze od dnes som uz dobra🙂 vcera som nestihala nejak bus na privat tak sme si sli sadnut s kamaratkami tak sme si dali lebo hlad som uz mala neskutočny...ale len pol pizzi som zjedla...mala som vyčitky ale ja sa polepšim😨)
dnes dosla mrcha takze sa citim ako balon....uffff...
dnes som mala na ranajky prazenicu s dvoma polistirenovimi chlebičkami a teraz uz druhy čaj pijem....no uvidim co dnes den prinesie🙂
inak aj mne vypadavaju vlasy dost ale ja to mam s pokozky ktoru si liečim uz tyzden...dufam ze uz to bude ok🙂
pekny den prajem vsetkym...

susi157
14. dub 2010

ahojte,lucii ja dnes idem vyskusat tvoj recept rybu zapecenu s sampionmi,paradajkami a na vrch syr,vsetky tieto ingrediencie mam rada tak dufam ze to bude mnamka 🙂 .a uz nic k tomu nejes alebo s tym celozrnym chlebom.

lucijja
14. dub 2010

susi - mensiu porciu varenych zemiackov k tomu kludne mozes... 🙂

susi157
14. dub 2010

diky,za 5minut to mam hotove ze by som 2zemiaky stihla uvarit?

lucijja
14. dub 2010

no skus... 😀

baby, vyvesila som novu tabulecku... 🙂

susi157
14. dub 2010

tak uz sa varia

susi157
14. dub 2010

no nebolo to zle 😉 len mi tam nechutila ta ryba ☹ ,panganius mi moc nechuti,raz nasi kupili take fajne a ja ked upim tak mi vobec nechutia druhy krat to skusim s toho zraloka to mi vic chutil.

lucijja
14. dub 2010

susi no ani mne pangas nechuti - kupila som ho raz a dost. U mna vitazi vzdy aljasska treska z morskeho rybolovu. Mnammm.... 🙂

lucijja
14. dub 2010

Mne sa pecu zemiaciky s kuracim stehienkom bez koze v alobale, uz to tu rozvoniava... 😝

olienka12
14. dub 2010

oh ja by som si tak rada urobila pecene zemiacky,ale to by sa piekli 5 hodin v tej mojej rure :((( pokazena je stale sa vypina a zapina 😠 😠

naty
15. dub 2010

holka, neznáte nějakej dobrej recept na kuskus?? koupila sem si ho a chtěla bych ho zkusit, ale nevím s jakou chutí na něj... 😒

susi157
15. dub 2010

ahojte ja som akurat dopapala obed-zeleninove rizoto mnam.este som nejedla kuskus naty ale skus toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13170