Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

lindda
14. kvě 2010

cafte tak stale som na 77,5 dnes som sa vazila boze nech to uz skoci aspom o 2kilecka zase 😀
mam doma maleho je dost chory mali sme 40tky teploty mame anginu a nejake afty v hrdle v nose pneumokoka pneumonia sama zabavicka 😒

salonka9
15. kvě 2010

ahojte tak u mňa to išlo konečne dole.Nie o moc, len o pol kila, ale po mesiaci státia na jednej váhe som potešená, aj keď musím sa priznať čakala som aspoň kilo. Keď neprší aspoň kvapká.Moja bilancia je 94 dní - 7 kg dole.

maatkka
16. kvě 2010

Tak ja som zase spat na sestdesiatdevine... Lebo pred tou nasou operaciou som sa strasne rozozrala... Moze to zniet ako vyhovorka 😉 ale ja som mala takeee stresy ze mi bolo vsetko jedno. Cele dni som nejedla od strachu v noci som od strachu nemohla spat a tak som bola hladna a najedla sa. A bolo mi to fuuuk... Teraz som uz znova v pohode a spokojna tak sa to samo vratilo do povodneho stavu 🙂 Akurat som nebola tento tyzden cvicit lebo som si narazila palec na nohe ale uz odpuchol takze uz pojdem. A mm mi dnes ide kupit nove korcule tak ma to snad bude este viac bavit. No a rozmyslame ze by sme zacali chodit aj plavat ale to uvidime ako by nam to vychadzalo casovo lebo to musi so mnou chodit iba mm bez neho by som sa v plavkach neodvazila ukazat 😀 takze Lilu by sme museli "poziciavat" nasim 😉

susi157
19. kvě 2010

ahojte nic nove 😉 ja pomaly ale isto(stale sa opakujem). 😉

morenka
21. kvě 2010

Ahojte dievčence! tak čo je? akoto ze tu nikto nič nepise? tu sa nechudne? ja som tiez dlho nepisala, ale pripravujem sa na štatnice tak nejako nestačim ale chudnutie som zahajila! tak podme napiste svoje uspechy a neuspechy!

Takže ja som od pondelka seriozne začala s redukciou svojej hmotnosti! Nemohla som sa na seba pozerat....Takze zdrava strava, jem kazde 3hodinky a začala som troška so športom! dva dni som bicyklovala a dneska idem na zumbu...prvy krat tak držte palce! ale veľmi sa tešim...na buduci rok sa idem vydavat tak chcem byt pekna do svadboných šiat🙂

tak pište dievčata ako sa vam dari....

pekny zvyšok dna.-)

maatkka
21. kvě 2010

Tak ja dnes rano (na lacno 😉 ) sestdesiatsedeeeem 😀 Moc tomu nechapem - ale vidiet to aj na cm tak sa vytesujem 😀
Takze este aspon 7kg (kedze som celkom vysoka by stacilo)... ale uz zacinam aj verit tomu ze to dam aj na tych 55kg konecne 😀

lucijja
21. kvě 2010

caute caute...ja dnes hlasim krasnych 63,9 kg...sa tesiiiiiim... 😵 😵

petikd
21. kvě 2010

Baby a ako chudnete?Ja som korčulovala a jedla som pre korčulami o pol 6 a potom už nie,ale potom som sa odvážila a som vážila 80 😕 čo od pôrodu sa mi to ešte nestalo,aby som tolko vážila.Aj mi vraveli,že to nepôjde hned dole,ale mne to pripadá,že priberiem do 90 a potom na 80 schudnem 😀

sonulienkas
23. kvě 2010

čaute , ja mám 86 kg a od zajtra som rozhodnutá začať chudnúť-naposledy som toľko vážila v 9. mesiaci tehotenstva - už nemoôžem na seba ani pozerať.

susi157
24. kvě 2010

lucia ahoj uz mas pristup k PC mame ti posielat miery 🙂
dufam ze zasa obnovime tabulku

salonka9
24. kvě 2010

ahojte kočky ja som cez víkend absolvovala 11 km túru, mám síce miernučkú svalovicu, ale perfektný pocit zo seba.

lindda
30. kvě 2010

Cafte tak sa hlasim mam 75,5kg necelych 🙂 miery isli pekne dole prsia 108cm ,pas 80cm, boky 104cm stehno 60cm uz sa to zacina podobat na cloveka 🙂)))
celkovo som uz schudla 12kil
Teraz bol spl tak som bola cely den iba na vode a oplatilo sa 2,5kila dole 🙂

lindda
31. kvě 2010

nejak to tu stoji ,,, hmm ale ja sa uz chudnutia nevzdam ked uz som to toklo vydrzala 🙂

susi157
31. kvě 2010

ahojte,linda tak to si na tom dobre ja stojim s vahou,- 9kg a viac akosi nechce ist dole. ☹

salonka9
5. čer 2010

ja som tiež dlho stála na jednej váhe, tak už cca 10 dní som urobila zmenu v jedálničku takú, že na raňajky jem sacharidy (rožky, chlieb, müsli, ovsené vločky), obed normálne a na olovrant a večeru už len zeleninu a bielkoviny (jogurty, tvaroh atď.).
V pondelok sa vážim, tak uvidím, či takáto zmena k niečomu povedie.

susi157
9. čer 2010

ahoj holky tak ako nechudneme ci ako 😉
lucii a ty si sa dlho neozvala 🙂

salonka9
14. čer 2010

ahojte ja mám ďalšie kilečko dole, tak sa veľmi, ale veľmi vytešujem.Začala som 11.2. a už mám 8,5 kg dole. Idemi to pomaly, ale iste🙂

susi157
14. čer 2010

salonka uz sme ostali len mi dve 🙂

salonka9
14. čer 2010

No ja to tentoraz nevzdám. V septembri sa vraciam do práce, tak chcem trošku vyzerať. Chcela som byť šik už pred leto, ale to mi chýbajú ešte nejaké kilečka dole, ale do septembra by som to mala zvládnuť.
Asi kočky majú starosti s povodňami a tak.

salonka9
14. čer 2010

A Tebe susi : tých í kg ako dlho si zhadzovala ? Ja som sa zasekla pri 7 kg, mesiac nič a teraz zrazu 1,5 kg dole.
Treba vytrvať.Telo si musí aj zvyknúť na novú váhu.

susi157
14. čer 2010

@salonka9 tak za 3mesiace a tiez mi vaha stoji,takze musim sa viac snazit lebo este min.5kg chcem dat dole

salonka9
15. čer 2010

@susi157 ahoj tak aj mne už chýba dať dole 5kg, tak držím palce, nech nám tie posledné kilá idú ľahko dole.

susi157
15. čer 2010

tak ono by neuskodilo keby islo dole aj 10kg 😀 este toho mam dost 😀

salonka9
16. čer 2010

Ja som včerajšok riadne s jedlom pobabrala.Jedla som piate cez deviate a všetko "ľahké" jedlá (klobásu, tresku, slaninu a ešte aj čokoládu).No proste katastrofa. Dnes si dávam po dlhom čase pôst.Voľakedy som si ho dávala každý piatok.Moje telo si zaslúži, aby som bola k nemu lepšia. Som sa normálne divila, že ma nebolel z toho jedla žalúdok.
No mne stačí tých 5 kg dole a budem happy.

susi157
16. čer 2010

@salonka9 ja si tiez dam klobasu ale snazim sa neprejedat,obcas si zacvicim obcas zatancujem zumbu.takze ziadne drasticke dieti a citim sa super 🙂

susi157
16. čer 2010

a samozrejme sa snazim vela pit 🙂

salonka9
16. čer 2010

ja tiež diéty nie (na to moc ľúbim jedlo), ale tiež sa snažím neprejedať.
Ja sa stravujem podľa Edity Sipeky. To mi vyhovuje. Aj keď niekedy priznám sa uletím.(tak ako včera).
Inak dnešný pôst sa nevydaril, skončila som hneď o 11:00 hod, keď mi prvý krát zaškvŕkalo v bruchu 🙂a nebehla som do chladničky. Tu od včera prší, to na nálade nepridá. Hlavne u mňa, nemám rada, keď tak dlho prší. S deťmi sme zvyknutý byť skoro celý deň vonku a takto trčíme doma.
No veď sa musím hneď spamätať, šak mám pekný úspech za sebou. Len v ňom pokračovať.

susi157
16. čer 2010

ako keby si o mne pisalal 😉

salonka9
18. čer 2010

Ja som včera dlho premýšlala o sebe a naberala som energiu na ďalší boj, čo mi nebránilo poobede ísť s deťmi von a dať si krémeš a zmrzlinu 🙂 .
Dnes sme zase boli na dlhej prechádzke skoro túre a zmrzline a iným nezdravým lákadlám som odolala.Tak to je môj malý doobedný triumf.

susi157
18. čer 2010

ja som sa tiez nejako pokazlia z dodrziavanim musim aj ja pristupit k tomu zodpovednejsie lebo nechcem sa vratit na povodne kg. 😠