Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

janca13
29. čer 2010

@slnyecko ved ja viem,že zdravé jedlá nie sú náročne na prípravu,aj máme radi šalátiky a pod.ale ja to vždy priklincujem niečim sladkým a to ked si dá m jeden kúsok tak sa spustí lavína a moje telo kričí eštééééééééé eštééééééééé 😠 .No a s Luckou viem že opatrne,len dúfa,že cez prázdniny niečo vybehá.

slnyecko
29. čer 2010

@janca13 to poznám,ja som presne taká,práve preto si radšej nedám nič,ani kúsok,a vtedy je to v pohode.Akonáhle si dám kocku čokolády spráskam ju celú a vyjem k tomu este granko,a med,proste zachvat....ale tak zas ked to nieje kazdy den,ale trebars raz za tyzden,alebo raz za dva je to pohoda.ja napr.jeden den cez vykend kazdy druhy tyzden si dam den mozes vsetko,to sa vacsinou dozerem ako prasiatko,este som sa to nenaucila korigovat.Ale nepriberiem,ak idem napr.aj na korcule sa znicit.akurat trocha zadrzanej vody ktora sa behom dvoch dni strati

salonka9
29. čer 2010

Ja mám za sebou poobedňajšie byciklovanie aj s riadnym závažím 🙂 (mala som na bycikli obidvoch chlapcov).
Ono sa to nezdá, ale keď má 30 kg navyše a ide po poľnej ceste... Z lesa sme museli doslova utekať, pred komármi a kadejakou háveďou a to sme boli nastriekaný repelentom 🙂 Vo štvrtok ideme doobeda, tak snáď tá háveď nebude tak štípať🙂 Na večeru som si spravila misku šopského šalátu (nebudem si svoj výkon predsa kaziť nejakou sladkosťou a ani na ňu nemám chuť - to tie endorfíny vyplavené z byciklovania 🙂

susi157
30. čer 2010

@slnyecko praveze ja som nedietovala az od toho februara som zacala ale ziadne dieti len som zacala jest menej a castejsie a vela vody pit teraz vidim ze som sa prezierala 😠
@salonka9 si dobra
ja keby som zacala dodrziavat ale fakt dodrziavat nejaku dietu a viac cvicila tak by to islo rychlejsie........

salonka9
30. čer 2010

@susi157 Keby každý deň bol ako včerajšok a predvčerajšok. To by zo mňa už bola lasička 🙂 Ale...dnes to bola katastrofa, ani nie tak s jedením ako s mojou protivnou náladou. Všetko ma vytáčalo a ako na potvoru chlapci boli výslovne lumpi. napr. boli na dvore - ja som išla spraviť taký rýchly obed. Starší syn sa vykakal na chodník (inokedy kričí - mami treba mi kakať, teraz nič), mladší zobral hovien.... a pomaľoval snimi Tomov chrbát, chodník, elektrickú motorku a ešte zobral 3 autíčka a pojazdil si v nich. Nemala som ďaleko od hysterického záchvatu. A podobné vylomeniny sme mali celý deň.
Takže dnes som si dopriala aj croasaint a jedla som aj vtedy, keď som nebola hladná.Snáď zajtra vstanem s lepšou náladou 🙂

tinika
30. čer 2010

ahojte tak ja som sa koneče dnes dostala k tomu ze som sla behat, tak som zvedava zajtra na svalovicu ale mam dobry pocit a zajtra sa chystam znova

tinika
30. čer 2010

hej kocky, ja som cely zivot počuvala ze som tučna a ze mam so sebou dačo robit a na čo to bolo dobre? este ma to ubijalo a potom som si povedala na čo sa snazit aj tak budem tučna, takze radsej to treba naznacit opatrne, nenapadne

tinika
30. čer 2010

@salonka9 tak to by si si zasluzila aj dvakrat ten croisant 🙂)

janca13
1. črc 2010

@salonka9 no nato všetko si aj tak veľa nezhrešila.Ja som mala od rána depku,lebo som išla k zubárovi a vedela som,že mi bude trhať zub,tak som začala deň poctivým čokoládovým závinom 😠 no a potom som už ládovala iba jogurty,ale tiež le smotanové 8%tuku 😠 😎 No a čo sa zabijem ked som pekná?????????? 😀
@tinika ja som to mala podobné.Tiež si musím celý život dávať pozor nato čo zjem.Mne sa podarilo dosť schudnúť asi 2roky dozadu pomocou90dňovej no a asi aj vdaka tomu som otehotnela po neúspešných 10.rokov snaženia.No a teraz by som potrebovala 10kg zhodiť a budem spokojná.Len ešte stále kojím a bojím sa,aby som neprišla o mliečko.

tinika
1. črc 2010

@janca13 tak ja uz nekojim bo sa nedarilo tak uz mozem cvičit 🙂 drzim palce

janca13
1. črc 2010

@tinika áááááále ved cvičiť by som mohla aj ja,ale ako výhovorka je to kojenie dobré 😅 No nie?

tinika
1. črc 2010

@janca13 jasne 🙂 ja si tiez furt dačo najdem

salonka9
5. črc 2010

ahojte kočky ja túto tému opúšťam 😢 , lebo som s najväčšou pravdepodobnosťou tehotná, takže u mňa chudnutie nie je pravdepodobné - skôr naopak 🙂

janca13
5. črc 2010

@salonka9 gratulujem 🙂 🙂 🙂 prajem veľa zdravíčka áááááááááá žeby princeznička? 😉

janca13
5. črc 2010

@tinika tak čo budeme vááálčiť samé 😉? možno sa niekto pridá

tinika
5. črc 2010

@janca13 ahojte, cely vikend som tu nebola 🙂 sme boli u nasich a dnes u svokry, takze som necvičila a papala grilovane tak musim zase začat makat

janca13
5. črc 2010

@tinika no ved ja sa tiež nemôžem chváliť 😠 U nás boli hody,takže si to vieš predstaviť.No a ked som si v sobotu obliekla plavky........Hrôôôôza -( a to ideme o 2týždne na dovolenku.Takže od zajtra aj ja POCTIVO začnem makať.

susi157
5. črc 2010

@tinika
@janca13 ahojte este som tu aj ja 🙂
dnes som sa vazila a som bola prekvapena milo prekvapena 🙂 tak dufam ze to este pojde nizsie ale asi to pojde tazko kedze cez leto su same grilovacky no,uvidime. 😉

susi157
5. črc 2010

@salonka9 gratulujem 🙂

salonka9
5. črc 2010

@susi157 Ahoj no troška, teda dosť ma toto neplánované tehotenstvo zaskočilo, ale už si pomaly zvykám a vyberám meno. Inak aj naďalej mám v pláne dodržiavať Sipeky metódu,dieťaťu to neuškodí, práve naopak, keď bude mať mamu, čo sa neprejedá ale stravuje rozumne. Tak držím palce, inak tiež gratulujem k ďalšiemu zhodenému kilu.Len tak ďalej 🙂

tinika
5. črc 2010

@susi157 ja ak nezabudnem zajtra sa na vahu postavim ale nečakam zazraky po tomto vikende 🙂

tinika
5. črc 2010

@salonka9 gratulujem k tehu 🙂

tinika
5. črc 2010

@janca13 ja plavky neoblečiem aspon 5 rokov 🙂 hihi no musim dačo urobit so sebou bo by sme chceli ist buduci rok k moru a tam sa budem tvarit ze nikoho nepoznam hihi

janca13
7. črc 2010

@susi157 moja prepáč,že som na teba zabudla 😉 Dievčatá tak čo ako sa včera darilo?Ja celkom fajn.Jedla som 5X menšie porcie,akurát na obed som neodolala aj polievke,ale bola zeleninková,takže to asi neva.No a hlavne že som odolala sladkostiam.Dúfam,že mi to vydrží čo najdlhšie.No ešte nech nám vykukne slniečko,aby nás to viac bavilo 😀
@tinika neboj,pri mori si ťa nikto nebude všímať 😉 no ja som si aj tak pre istotu kúpila celé plavky,lebo z tých čo mám doma tak akosi prekypujem 😅 Dievčatá ale o rok nás budú musieť naši mužičkovia strážiť 😀 tak sa vyformujeme.

tinika
7. črc 2010

@janca13 🙂 ja si tiez planujem kupit cele, lebo mam strie po tehotenstve

janca13
11. črc 2010

ťuk-ťuk,je tu niekto?Ja som mala črevnú virozu,tak som tu nebola 😝 už je dobre.A čo vy?Vidím,že vás zlákalo slniečko a nechce sa vám ťukať do počítača,tak si ho užite 😉

renush
16. črc 2010

Ahoj holky. Tak mám měsíc před porodem a nabrala jsem asi 30 kg. hnus! doufám, že to s kojením půjde dolů dobře, ale za svobodna se mi podařilo zhubnout tímto způsobem: Denně jsme civčila hodinu, chci vidět, jestli to zvládnu i s malým, což fakt nevím. A trik byl v tom, že jsem na sebe natáhla sáčky na odpadky: ČISTÉ! a fakt to fungovalo, za 4 měsíce jsem byla o 25 kg lehčí a tělo se mi změnilo, no nádhera!
Doporučuju, chce to hodně odhodlání a motivace a zhměnit jídelníček!
Držím palce!

janca13
16. črc 2010

@renush tak v prvom rade ti prajem,aby všetko dopadlo dobre.Ja som počas tehotenstva pribrala 13kg,po pôrode bolo 5kg dolu no a potom som pribrala 8kg .A to ešte stále kojím!!!!!!!!!!!!Tiež som bola v tom,že po pôrode to pôjde same dolu ked budem kojiť,ale hold na mňa také vymoženosti neplatia.Ono je to asi aj tým,že od určitého veku tie kilá idú dolu ťažšie.Tie sáčky super nápad!Cvičievala som aj ja,ale teraz som rada,ked si sadnem.

susi157
3. srp 2010

ahoj dievcata,kde ste 🙂
som tu sama 😅

lindda
4. srp 2010

cafte 🙂 dlho som nebola 🙂 uz som co to pribrala spat ale nasli mi vyskoky cholesterol tak mam povinnu dietu ,,,,