Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

valentovasasa
autor
1. bře 2010

a míry jsi neměřila?

valentovasasa
autor
1. bře 2010

jinak se vám omlouvám - tento týden, tím že děti marodili, jsem vás "vynechala" takže nevím nic co se tu řešilo a tak (dočítat se mi nechce), takžeještě pro nově příchozí - hubnem společně ale pokud chcete být také v naší tabulce pro lepší motivaci, tak mi údaje písněte do IP.
Já se budu snažit během hodky sem dát novou aktualizovanou tabulku

lucijja
1. bře 2010

baby ako si merate pas? v ktorych miestach? Ja neviem ci to robim spravne... 😕

susi157
1. bře 2010

obvod pasa sa meria zozadu dopredu a v najužšich miestach nad bedrovymi kostami

valentovasasa
autor
1. bře 2010

kdysi mi někdo radil, že ač to zní blbě, tak každý máme pas jinde - prostě dej ruce do pasu. kam je dáš automaticky, tam máš pas. a tam se měř.

Jinak holky, je tam aktualizovaná tabulka. Jinak zelená (je to blbě vidět) je to, kde jsme se zlepšili, červená zhoršili, černá na stejno

lucijja
1. bře 2010

susi: a nevadi ze to je az tak nejakych 10cm nad pupkom? Tam mi vychadza najuzsie miesto. 😕

sasi: no ja som to skusila a ruky mi skoncili na bedrovych klboch...to asi nebude pas, co? 😀 😀 😀

susi157
1. bře 2010

no mne by to vyslo pod prsia.ak mas vypukle brucho tak skus okolo pupku.ja napriklad meriam tesne nad pupkom 🙂

susi157
1. bře 2010

lucijja lucijja 😀 😀 😀

mecunka
1. bře 2010

ahojte,
ja nemozem akosi ten album najst, hladala som ho podla autora "valentovasasa a nie je tam, je to mozne alebo som blba, ci co 🙂

susi157
1. bře 2010

valentova sasa a jej fotky si daj tu v diskusi

lucijja
1. bře 2010

mecunka - pozri posledny prispevok od valentovasasa a klikni na fotacik napravo. 😉

mecunka
1. bře 2010

dakujem pekne, no to som asi fakt blba 🙂 nie som tu dlho zaregistrovana a kliknut na fotacik ma nenapadlo 🙂

lucijja
1. bře 2010

mecunka - kazdy sa ucime. A stale. 🙂 Pocuj, a ty hadam nejdes chudnut ked si 24tt, haa? 😕

lenkavano
1. bře 2010

ahoj holky můžu se k vám ještě přidat? 🙂

mecunka
1. bře 2010

no nie, lebo to nemozem, ja sa len pozeram, lebo urcite s tym budem musiet zacat po porode. Mozno nie hned ale chcela by som cim skor. Ved uvidim, ze ako to vsetko bude, lebo som prvorodicka, tak sa vsetko ucim a budem sa musiet aj ucit dalej 🙂
Lucijja, ty si chudla aj po porode pocas kojenia? Pozerala som tvoj album, perfektny vysledok a aku mas vysku? Pribrala si vela pocas tehu?

mecunka
1. bře 2010

a to com som chcela napisat som vlastne nenapisala. JA sa preto pozeram na taketo temy, lebo mi vysiel vysoky cukor a idem ku diabetologicke a pravdepodobne budem musiet drzat dietu.... no ved uvidim, co mi povie. Ja
len dufam, ze to nebude na inzulin...... Aj ked moja dieta bude pravdepodobne ina ako taka poporodna....

lucijja
1. bře 2010

lenkavano: jasne, vitaj a zarad sa! 😉

mecunka: bohuzial ja som nekojila - nemala som mlieko a uz z porodnice sme isli s Nutrilonom. Hned po porode som mala 88kg a same zisli dole 4-5kil. Chudnut som zacala ked som mala 83kg. To uz vaha zase zacala podozrivo stupat. Som vysoka len 163cm, takze si vies predstavit aka gula som bola. Pocas tehu som ani vela nepribrala, lebo ja som vzdy bojovala s nadvahou co si pamatam. Od strednej skoly som mavala tych 72-76kg. Takze taku vahu ako mam teraz som mala naposledy na strednej, tak sa vytesujem. 😀 A vysoky cukor v tehotenstve znamena ze mas tehotensku cukrovku. Aj kamoska ju mala - musela si pichat inzulin ale hned po porode jej hladina klesla na normal a od vtedy v pohode. Trva to len cez tehu. A mala nejaku dietku, ale nic drasticke. 🙂 Neboj, to bude v pohode.

mecunka
1. bře 2010

no zbohom toho inzulinu sa bojim, ale to je do inej temy a nie sem, ja viem....

tak sa drzte chudnute mamicky, drzim Vam palce, budem vas potichucky sledovat a ak bude este tema aktualna, tak sa k Vam niekedy pocas leta pridam. To uz budem aj ja mamina 😉

paola.o1
1. bře 2010

ahojte baby, tak moja krasna uzasna mila vaha mi ukazala skoro o dve kg menej. este sa idem pomerat, ale s tym meranim pasu to bude u mna tiez problematicke, kedze zatial pas nemam.... este stale vypadam ako valec

lucijja
1. bře 2010

mecunka, jasne, jasne, mozno to ani nebude potrebovat. Ta moja kamoska potom kojila a zhodila behom pol roka 15kg 😀
Tak nech vsetko prebehne v pohode.

paola: tak vidim ze nielen ja mam problem s meranim. 😀 To sa cez tu tatru-matru-fatru zle pas meria, ze? Dam meter o centi hore alebo dole a dva-tri centimetre lietaju len taky fukot. 😀

susi157
1. bře 2010

lucijja si dobra 😀 😀 😀 😀 😀

lucijja
1. bře 2010

susi: no to vies, sranda musi byt, to je este fajn, ked sa viem zo seba zasmiat. 😀

inak dnesna vecera - mnaaaam - moj chlebik 40g, tuniak vo vlastnej stave 50g, a na teflonke som si nasucho spravila volske oko, ked sa pieklo tak som nan dala na pasiky nakrajane olomoucke syrecky a prikryla platkom sunky. K tomu papricka, rajcinka - no mnamka neskutocna. 😝

swarovski
1. bře 2010

hmmm... ja mam dnes, rano caj, desiata polystyren a acidko, obed - salat, poobede beh, vecer posilka, teraz caj ☹ nestihla som jest.

swarovski
1. bře 2010

jezisi, mozem si aj ja poslat miery? kocke menom valetovasasa?

martinex
1. bře 2010

lucijja ty tie olomoucke mas moc rada,co? ja som este nemala odvahu ich ani ochutnat

ja dnes ranajky chlebik,sunka,paradajka,obed rybka a zelenika a vecera rizotko 😉

swarovski hej hej 😉

swarovski
1. bře 2010

a dokedy to prebieha? aky cas na to mame? aby clovek vedel ,ako si to rozlozit... alebo je to dovtedy, kym proste nebudeme spokojne, ake sme krasne, chude a uzasne 😀 😀 😀

martinex
1. bře 2010

swarovski dokedy bude treba... niektorej to potrva dva mesiace,inej aj pol roka.... to neni sutaz, skor ide o spolupatricnost a vzajomne povzbudzovanie sa pri chudnuti 😎

swarovski
1. bře 2010

ale ja tomu chapem 🙂 juj, drzim palcky... vsetkym vam, kocky.

baca
1. bře 2010

Tak já jsme dneska měla šmakozní oběd (mohlo toho být víc, ale byly to zbytky od neděle 🙂) - nakrájela jsem si kuřecí přírodní plátek od neděle, pár cherry rajčátek, lučinu do salátu a přidala kuskus a trochu kečupu.

A zeptala bych se - sice do hubnucí témy blbě, ale já se nezvdám kafíčka s něčím dobrým. Takže - kdy je na to nejlepší doba? Já si dávám Caro když přijde manža z práce - tak kolem té 15 h. a k tomu něco do zobáčku (a fakt to není čtvereček čokolády. Někdy se tak nafutruju, že pak ani nevečeřím. Vím, že to je špatně, ale nějak si nemůžu pomoct. 😖

swarovski
1. bře 2010

baca - najlepsia doba na kavcku s niecim mlsnym je podla mna doobeda... aby si to mala cas spalit do vecera... kedysi som citala, ze na spalenie jednej horalky do uplnej nuly je potrebne preplavat 40 dlzok v 25 m bazene alebo 30 minut behat vkuse... takze mlskanie nechavaj radsej na doobedie 🙂