Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

lucijja
24. bře 2010

ahojte baby, vsetky co sa chcete pridat aj tie, co mi este neposlali miery - poslite mi dnes, vecer vyvesim tabulku. 🙂 jannca, olienka - posiela sa vaha, meno, vek, obvod prs, obvod pasa, obvod bokov a obvod stehna. 🙂

lindda: drzim palce nech vsetko dobre dopadne!!!

janetka
24. bře 2010

tak ja som vcera vydrzala, boli sme vecer na navsteve, dala som si dva platky syra a dve kolieska klobasy a vodu.... o chivlku idem urobit ranajky, asi si urobim sunkovu penu s celozrnym rozkom.... este som to nikdy nerobila
olienka: ja tiez mam od porodu + 12 kil uz 5 rokov a neviem ich dat dole 😠 a vsetlky veci susim v skrini,ze sak raz schudnem

susi157
24. bře 2010

ahojte tak co idete dnes dobre varit na obed aby som sa mohla inspirovat 🙂 .mne ties ostalo 12kg od pôrodov ☹ a +3kg od sviatkov ☹

naty
24. bře 2010

Ahoj holky!! Tak já se taky přidávám. Z porodu mi zůstalo 7kg oproti stavu před tím, ale chtěla bych dolů víc 😔 Protože hodlám i nadále kojit, tak myslím, že by byly ideální jen ty 2kg za měsíc, tak snad to nějak půjde. Upravila sem si jídelníček, bez sladkostí samozřejmě 😝 , tučnýho a všech dalších mých oblíbených pochoutek, ale už se na sebe nemůžu dívat 🙄 Vím, že to bude boj, protože znám svojí (ne)vůli 😀 , ale snad se mi to s váma podaří takhle veřejně.. 😉 Takže sobě i vám držím palečky, a´t sou z nás zase kočky!! 😵

olienka12
24. bře 2010

Baby ciel mate aky,kolko chcete schudnut? moja vaha sa normal pohybovala okolo 60tky za rok som pribrala 15kg od kedy som zacala brat lieky na stitku no a na mojich 75 som nabrala v tehu 25kg takze z terajsej vahy 87,5 chcem na 60tkuuuuu co je dost ze? pomaly 30kg fuuu mam co robit.
Ked som mala 20 bola som v UK tam som mala pocit,ze sa pribera aj z vody a dosla som domov 75kg a od decembra do aprila som schudla na 55kg ale to bola kazdy den posilka a kazdy piatok diska co je teraz nahradene mojim malym,dlhymi prechadzkami a stacionarnym bajkom 😀

naty
24. bře 2010

já bych chtěla aspoň na 65, což je nějakých 14kg, ale aby to bylo kulatý, tak 15 😀 Chtěla bych to zvládnout do příštího roku, tak sem zvědavá, jestli mi to vydrží... 😝 ...30kg je dost, ale máš po porodu teprve 3 měsíce, myslím, že něco by mohlo jít ještě samo dolů, po kojení apod. a až malej začne lozit, tak to poletí jedna radost... 😀

susi157
24. bře 2010

naty mne pocas kojenia neslo dole ani kilo a to som mala dve deti male co som sa za cely den nezastavila a kazdy mi hovoril ze to vybeham ale kila nesli dole ☹ ale kazda sme ina 😉 .mne to tiez vychadza 30kg uz "len"25kg teda aspon by som chcela no uvidime.

olienka12
24. bře 2010

no ja nekojim 😒 kojila som do 8 tyzdnov a aj to s prikrmom od kedy som doma z nemocnice neslo dole nic :( a to chodime prechadzky aj 20km,tak snad sa to rozbehne

lucijja
24. bře 2010

olienka ty si ako ja, tiez som isla uz z porodnice s Nutrilonom ale ja som bojovala len 6tyzdnov. Vzdy som musela malu prikrmit tak som sa na to vybodla. A tie, co ste nove, kuk do mojho albumu na poslednu fotku - mozno vas to inspiruje. 😉 Uz mam od porodu 22kg dolu. 🙂

lucijja
24. bře 2010

inak tabulecka sa nam zaplna pomaly. Baby, co navrhujete, co mam spravit s tymi co dali iba miery prvy tyzden a od vtedy sa neozvali 😕 Ja by som ich v tej tabulke docasne skryla, lebo tabulka je vacsia takze na fotke v albume to bude stale mensie a mensie. A naco tam prazdne riadky ukazovat, hm? co vy na to? 😨 Ved ked mi poslu miery tak ich len odkryjem a doplnim...ci?

olienka12
24. bře 2010

hmm takze 90dnovka hej? no idem pohladat cd kde to mam napalene 😀

olienka12
24. bře 2010

alebo tu tabulku mozes rozdelit na 2 obrazky 🙂?

lucijja
24. bře 2010

bohuzial nie, uz teraz trpnem ze nam to admini zmazu... 😒 podla pravidiel tu ta fotka nema co robit, lebo sa netyka deti, ale pssst... 😀

susi157
24. bře 2010

lucia sprav tak ako pises zakry ich alebo im napis do IP ze ci ich mas vymazat .

janetka
24. bře 2010

lucija: super, musis mat super pocit po tolkych kilach dole.... gratulujem
mne na tej 90novke vadil ten vodovy den... s tym som sa nikdy nevedela vyrovnat a ma to dost nicilo psychicky...

naty
24. bře 2010

já sem taky držela 90denní dietu, na vodní dny sem se vyprdla a taky to fungovalo... 😀 ...pak sem jí ještě měsíc dodržovala částečně a kila sem zpět nenabrala... 😉 ...ale už na ní nemám nervy, radši to zkouším zdravě..byla sem při ní dost unavená... 😒

diddlina
24. bře 2010

🙂 http://www.maxiluxus.cz/styl/jak-zhubnout-do-pl... Cpu to všude možně, ale když já jsrm z toho tak nadšená! 😀 Pokud chcete opravdu zhubnout, tak tady máte podobrý recept...

diddlina
24. bře 2010

...podrobný... 😀 😀 😀

susi157
24. bře 2010

lucii tak ako si to vyriesila. 😉

tanerka
25. bře 2010

Ahoj holky..mohu se přidat? I mě trápí kila po porodu 😠 (ne že by mě netrápila celý život 😀 😀 takže jsme vyhlásila válku. Protože kojím (a jsme případ kdy mi kila jdou nahorů ☹ , tam nepřipadají v úvahu žádné diety apod. stejně na ně nejsem. Ujíždím na sladké, to tělo si prostě říká samo, takže kontroluji jeho příjem (jen dopoledne a jednou kousek něčeho). Jinak jídelníček jsem taky upravila a hlavně se snažím o pravidelnost, i když ta občas s prckem vypadne...
K tomu jsem si po počáteční skepsi koupila jeden přípravek a spokojenost. Zatím. Už jse se na sebe opravdu nemohla dívat.
1-1,5 kg týdně mám dole, ale ještě to bude na dlouho, potřebuji dát dolů aspoň 20 😝

Věřím, že Vám jsou kila taky dolů a držím palce 🙂

olienka12
25. bře 2010

tanerka ahoj,prezradis aky pripravok?

tanerka
25. bře 2010

Oli: Děkuji, nevím, zda je možno tady na diskusi, asi by to bylo lepší přes IP.

JInak se ještě přiznám, že jsem na koníku dlouho, ale po mnoha potížích se sledováním od jistých osob jsem musela změnit nick, proto jsem jakoby "nová", bez příspěvků, alba. Možná by se to mohlo někomu zdát divné, a bral mě jako vetřelce, tak to uvádím na pravou míru (více kdyžtak přes IP 🙂 možná mě někdo pod starým znáte 😀

lucijja
25. bře 2010

caute. tabulka nahodena. 🙂 babule co ste neaktivne posledne tri tyzdne ste skryte. Staci poslat aktualne udaje a doplnim.

pekny den. 😉

olienka12
25. bře 2010

ci pana baby,normalne som rada,ze v tom nie som sama tesim sa na nizsie ciselka v tabulke 😀

olienka12
25. bře 2010

inak mam navrh co tak urobit aj fotky ako chudneme? tak ako mas ty lucijja v albume? ci nam to zmazu?

lucijja
25. bře 2010

olinka veru neviem ci by nam to preslo... 😒

lucijja
25. bře 2010

idem sa vam pochvalit co dobre som papala dnes. Kuracie masko som si na sucho popiekla s gyros korenim, biely jogurt zmiesala s cesnakom a solou, otvorila celozrnnu zemlu, supla tam masko, na to jogurt, rajcinu a cibulku - a kebab ako vysity. Bolo to perfektne!!! 😝

susi157
25. bře 2010

no lucija to mohlo byt ozaj dobre.ja by som teraz nieco zjedla ale neviem co mam na vsetko chut. 😠

baca
25. bře 2010

Dámy, pro pobavení - onehdá mi říkal manžel, že kdybych byla nadržená na něj jako na to sladký, tak by se měl jako v ráji 😀 😀 😀

tinika
25. bře 2010

zdravim, tak snad prečitam celu temu, ale olienka mi dala tip a kedze aj mne na tych 60 treba niečo zhodit rada by som sa pridala