Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

tinika
19. srp 2010

ahojte, tak sa hlasim po dovci a aspon trocha dobry pocit ze som nepribrala s tych fajnotiek čo sme tam papali, ale bolo aj dost pohybu 🙂 od septembra sa chystam na plavanie alebo vodny aerobic ak to tu este funguje a mozno aj zumbu ak budu peniazky 🙂 a snad niečo zhodim len som zvedava ako dlho to potiahnem ob potom budem mat vela prace a ja robim po nociach tak uvidime ako budem zvladat učtovanie, synčeka a cvičenie a samozrejme domacnost a manzelika .)

susi157
19. srp 2010

@tinika ahoj mas toho naplanovane dost. 🙂 ja som tiez nepribrala 🙂 ale este by som chcela dat nieco dole. ☹

tinika
24. srp 2010

@susi157 no tak drzim palce

susi157
24. srp 2010

@tinika aj ja tebe.
po case som sa vazila a rucicka ukazovala o 1 kg menej tak sa tesim.
stale sa opakujem ale pomali dalej zajdes 😅

tinika
25. srp 2010

no moja vaha a asi nezmenila ale po dovolenke ked som papala hocico som aj rada 🙂

tinika
16. zář 2010

čafte kočky, nikto nič nepise? tak ja sa pochvalim zatial tym ze som začala chodit na zumbu a potim sa tam riadne, tak dufam ze uz dačo zhodim, po zumbe uz nepapam nič len vodičku a pripadne nejaku zeleninku a chcem to zaviest aj ostatne dni ze večer nepapat ale nie vzdy sa podari niečo spapat načas pri drobcovi a potom mam hlad

susi157
16. zář 2010

@tinika nepisem nic lebo neni sa cim chvalit a ani pochvalit 😒 stale to iste a to same akosi sa nemozem nastartovat

tinika
17. zář 2010

@susi157 neva, sak raz sa nastartujes 🙂

susi157
17. zář 2010

dufam 🙂

tinika
28. zář 2010

čafte tak prve kilo asi dole 🙂

susi157
4. říj 2010

@tinika tak gratulujem ja mam +dve ☹ hamba

tinika
4. říj 2010

@susi157 no ja sa postavim na vahu a verim ze ho mam spat 🙂

lucijja
8. lis 2010

ahojteeeeeeeeeeeee chudulky...akooooo??? 😀 😀 😀

susi157
10. lis 2010

@lucijja ahoj,dlho si tu nebola kde si bola.tu to nejak viazne.uz su asi vsetke chuducke 😀

lucijja
10. lis 2010

@susi157 noooo, vyzera to tak... 😀 A co tebe? dari sa ti?

susi157
10. lis 2010

@lucijja, vaha mi kolise 80-82kg uz som bola aj pod 80kg ale akosi to uz nejde dole.a ty si kde "skoncila" 🙂

morenka
10. lis 2010

ahojte dievcata! vidim ze sa znova prebudza stara tema🙂
lucijja ahoj! ako sa mas? ako ide udrzavanie hmotnosti resp. chudnutie????ako si na tom pochval sa!
ja som na tom biedne je to horsie ako to bolo ale snazim sa rozhybat len je to take kolisave☹

lucijja
11. lis 2010

ahojte babulky, no ja som sa dopracovala na 65 a nieco no a potom som mala pol roka udrziavacku. Ale priznam sa ze som jedla vselico, sladke skoro kazdy den, aj vecer som dost jedavala, lebo prerabame barak, zakladala som firmu, byvame u nasich zatial, takze to vobec nebolo idealne. Ale pribrala som len nejake tri kilecka, ale uz som sa pred dvomi tyzdnami zase zmobililzovala a vyberam si co zjem a uz som skoro spat. Dnes rano mi vaha ukazala 66.6 tak som bola vytesena. Dufam, ze sa na tych 60 dopracujem do leta. 🙂

morenka
11. lis 2010

lucijja aj tak parada....klobuk dole....no ja by som chcela zacat niečo so sebou robit ale nejako sa nemozem spametat...na buduci rok sa vydava a chcela by som dat nejake tie kila dole...no zatial sa nedari....rozmyslala som aj nad 90dnovkou ale pracujem a mam aj nocne tak neviem ako by som fungovala...keby mal niekto nejaky napad tak dajte vediet🙂

lucijja
11. lis 2010

@morenka a neskusala si ist podla Mira Veseleho - ako idem ja? Zo zaciatku je to sice narocnejsie, lebo sa vsetko preratava, ale potom to uz ide aj same...A vsade na internete su kalkulacky hodnot, takze je to velmi lahke... 🙂

morenka
11. lis 2010

@lucijja neskušala som ist podla neho lebo velmi ma nebavi preratavanie a nejako nemam ani čas na to preratavanie....vieš, robim sestru a som rada niekedy cez den ze sa stihnem napit takze asi tak...ja by som sa aj kontrolovala ze pravidelne ale v mojej robote sa to neda...od rana sa zastavim o dvanastej na obed mam na to polhodinu a potom sup zase do roboty a ked sa da tak sa o stvrtej alebo o pol piatej najem este nieco a potom až doma....a to je uz pol siedmej sedem a uz je to na prt....tak asi tak...

lucijja
11. lis 2010

@morenka aaale no taaaak, ked to takto dopredu odsudis tak sa naozaj nikam nedostanes a svoju vahu nezmenis...Zacni ked budes mat den volna a sprav si prvy jedalnicek alebo dva na nasledujuce dni. A aj si to rovno nachystaj do krabiciek do chladnicky. Vsetky jedla sa daju zjest za pochodu - stale lepsie ako nic. A garantujem ti ze ta nebude trapit ani hlad ani chute na sladke. Ono si staci hlavne nastudovat zlozenie stravy a kedy sa co odporuca jest - a potom nemusis ani neviem ako vazit a ratat a pojde to same. 😵 Ked som zakladala s.r.o tak som behala dva mesiace po uradoch, cele dni stala niekde v sorach, presuvala sa z mesta do mesta a zvladla som to. Da sa to. Len treba chciet. Vies, ono ked chces schudnut, ale ked NAOZAJ chces, tak si schopna spravit aj nemozne a podriadit tomu vsetko. Nie dopredu hladat vyhovorky ze preco to nejde, ale hladat dopredu riesenie ako prekonat vsetky prekazky. Musis to ze chces mat hlavne v hlave. Tam to vsetko zacina. Neboj, ono to pojde, ci uz tak, alebo tak. Drzim palciska, aby sa ti darilo. 🙂 Moc, moc...Ja viem, ake to je neustale sa trapit pre to, ako vyzerame.

morenka
11. lis 2010

@lucijja chcela by som mat tvoje odhodlanie...ty kokos...musim sa nastartovat len u mna je ten problem ze som odhodlana a ked pride mala prekazka uz zase som mimo....viem ze sa to začina v hlave ale moja hlava ma zvlastne pochody...skusim si to naštudovat na stranke a popremyslat....boze prečo mi zeny to mame take takze s chudnutim....toto je moj večny boj....

lucijja
11. lis 2010

@morenka no my sme take nestastnice nestastne... 😅 To sa niekto ma, co? Zhltne si co chce, nic ho netrapi... 😒 No, ale my sme zase mudre a pekne, no nie? 🙂

morenka
12. lis 2010

@lucijja presne tak! sme aspon mudre a pekne🙂 ale vieš k čomu som nedavno došla? že poznam veľa chudých zien a len malo ktora ma kludny zivot alebo životneho partnera....ja som sice tučna ale mam užasneho snubenca a relativne kludny život, mam pracu , ktora ma bavi...som chvalabohu zdrava...no radsej budem tučna a spokojna ako chuda a nemat svoj zmysel života!🙂

lucijja
12. lis 2010

@morenka a vies ze som si to vsimla aj ja??? To asi nebude nahoda... 🙂

morenka
13. lis 2010

@lucijja no vidis....takze niesom sama🙂

gabriel01
15. lis 2010

Ahoj holky, už strašně dlouho se přemáhám ke cvičení a nějak se mi to nedaří a nedaří🙂 Napadlo mě, že si domů pořídím stroj, protože mám kluka doma a nemám možnost zajít si zacvičit někam ven. Máte doma nějaký stroj. Já četla hodně o veslovacích trenažérech, že to teď celkem frčí. Pohledala jsem na netu a našla jsem tento http://www.topshop.cz/ergofitrowerergonomickyve... Co si o tom myslíte? Vůbec nevím jestli mě to třeba bude bavit ale vypadá to strašně zajímavě🙂

lucijja
15. lis 2010

@gabriel01 ahoooj, no neviem neviem, moje skusenosti su take ze zo vsetkych strojov sa casom stali vesiaky na pradlo... 😀 😀 Ale mozno ty si iny pripad, takzo poradit. Mna hrozne chytila zumba a tu si zacvicim aj doma... 🙂 Ale je pravda ze v kolektive je to lepsie, no ale chapem ze malicky je prednejsi. 😉 A kolko by si chcela zhodit?

gabriel01
16. lis 2010

No takových 5 - 7 kilo a pak zpevnit i břicho protože je pořád takové povadlé. Kamarádky chodí taky na zumbu a jsou z ní úplně hotové🙂 Vím, že je to teďka in ale já na tohle kolektivní tančení fakt nejsem. Přitom jako malá jsem to milovala. Nevím co se to se mnou stalo. Asi jsem se doslova usadila:D