Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

macka01
22. bře 2010

presne tak,pomaly ďalej zájdeš.Ved určite nie je ani zdravé zhodiť za týždeň čojaviem,3-4kg,človek sa možno poteší,ale myslím,že to je najlepšia cesta k jo-jo efektu,takéto rýchle priberanie a zhadzovanie nie je dobré ani na mentálnu pohodu.Stačí maxim.1kg za týždeň a máš veľkú šancu,že si váhu udržíš 😉

lucijja
22. bře 2010

ahoj linddi...to preto, ze si poslala udaje iba na zaciatku a potom tri tyzdne nic. Ja som tie prazdne riadky poskryvala. Posli mi udaje do IP aktualne a obnovime, neboj. 😉

lucijja
22. bře 2010

janulle22: tabulka je u mna v albume. 🙂

janulle22
22. bře 2010

luci, ale me to neukazuje ze bys mela fotoblog... 😖

lucijja
22. bře 2010

fiha, to je cudne...ved ja ho tam vidim... 😖

misakri
22. bře 2010

krásný den všem 🙂

misakri
22. bře 2010

janulle.. nevidíš fotoblog u luci, protože ona ho má na MK.sk.. dostaneš se tam tak, že klikneš na její fotku.. 😉

janulle22
22. bře 2010

misa- jj pak jsem to zkusila a nasla... 😉
zahada vyresena... 😀

lucijja
22. bře 2010

babulky a coze? Zatial mi len tri kocky poslali udaje...

janulle22
23. bře 2010

dobre ranko devcata... nejak nemam silu cvicit... 😢 3x tydne ve skole dojedu vecer a uz se mi moc nechce cvicit... 😒 tak budu se asu muset premuct jinak se do tech plavek nenarvu... 😒 a co vy?jak vam to jde?

janetka
23. bře 2010

ahojte, tak oddnes planujem aj ja chudnut....
bez sladkosti a chlieb len na ranajky.... desiata ovocie, olovrant jogurt biely, vecera bielkovinova a obed delena strava.... neskusite sa ku mne pridat?

janetka
23. bře 2010

ja som raz tak za 3 mesiace schudla 15 kil

janetka
23. bře 2010

Jedina moja nevyhoda je teraz, ze nechodim cvicit, z lenivosti, ale zas som s dvomi detmi od 15.00 vonku stale v pohybe, tak snad to bude stacit.. nemam rada aerobic a vecer som uz tak znicena, ze sa mi do posilky nechce chodit... najlepsie by to bolo rano, ale tym, ze mam maleho stale doma anema mi ho kto postrazi, tak sa nikam nedostanem

susi157
23. bře 2010

ahoj janetka,to ako myslis spolu ze budeme napr.jest to iste a popritom cvicit a kto viac schudne alebo ako to myslis 😉

janetka
23. bře 2010

susi: myslela som, ze kto to bude so mnou dodrziavat, nemusime jest presne tie iste jedla, len dodrzat ten systema podporit sa.... 😉 a kilecka mozme porovnavat 😉

janetka
23. bře 2010

napr. na ranajky som mala celozrny rozok s tuniakom, na desiatu jedno jablko a na obed budem mat pecene zemiaky s rascou, olovrant jogurt a vecera este neviem

susi157
23. bře 2010

no mi si tu chudneme uz mesiac a tak sa snazime ale ako mne by nevadilo keby som aj jedla to co ty bolo by to zaujimavejsie.lebo ja som chcela vyskusat 90dnovku alebo oddelenu stravu ale moc sa v tom neviem orientovat takze mne by to pomohlo aby som sa naucila rozlisovat pot. ktore smiemm a ktore nie.
ja som mala zatial len ranajky slnecnicovy rozok 😖 s tvarohovou pomazankou a uhorkou

janetka
23. bře 2010

susi: ja som skusala 90dnovu , chudne sa pri nej, ale je narocna
...dolezite je jest 5x za den, medzi ranajkami a obedom si daj 1 ks ovocia, hocijake okrem banana a hrozna...

susi157
23. bře 2010

to sa snazim dodržiavat 5x denne kazde tri hodiny.idem si dat akurat pomaranc a rozmysla ze si tiež spravim tie zemiaky si mi narobila chute 😉

susi157
23. bře 2010

len neviem na ten obed co si mam urobit to mi robi problem.R-O-D-V mi je jasna len nevim co na ten obed 😖

janetka
23. bře 2010

no ja mam dnes tie zemiaky a uhorkovy salat, a mozes napr. zeleninove rizoto, zapekane cestoviny so zeleninou, spenatove, len aby tam neboli mliecne vyrobky, najlepsia je ryza, teda najdietnejsia....

susi157
23. bře 2010

nakoniec si idem dat ryzu este mi ostala tak ju idem dojest a môzem si jun dat s kompotovou stavou s čeresni alebo aj ceresne?

janetka
23. bře 2010

mozes aj ceresne... to neni taky prehresok

susi157
23. bře 2010

dala som si 10ceresni a ryzu 🙂 ale mam sladko v ustach uz som sladke nejedla ani nepametam

janetka
23. bře 2010

ja som si kavu uvarila, aby som zahnala chut na sladke

baca
23. bře 2010

Holky, já moc nepíšu, protože nějak nemám času. Moje malá je jakási protiva a chce být skoro pořád se mnou a nejlépe nosit. Já hubnu pomalu. nějak to moc neřeším. Zatím jsem zhubla 2 kg od toho konce února, co jsme začaly. Není to moc , ale lepší než nic. Já se moc v jídle neomezuju. Spíš se snažít jíst sladké míň. Ale že bych ho vypustila, to nehrozí 😀 Tak y jsme koupili pekárnu, tak jím ten celozrnný chleba. včera jsem na snídani smíchala drceného tunáka s vaničkovým tvarohem trochou kečupu a jsem se divila, že to vůbec nechutnalo po tvarohu. Já mám totiž tvaroh moooc ráda, ale na sladko. takže to bylo moc dobré.

susi157
23. bře 2010

baca ako sa hovori pomaly dalej zajdes. 😉 .ja som sa nemohla 2hod sem dostat asi mi blbne signal. 😠

jannca
23. bře 2010

Ahoj holky, můžu se taky přidat. Zoufale potřebuju nakopnout, udržet morálku...však víte. Díky

olienka12
23. bře 2010

Ahojte kocky rada by som sa k Vam pridala riesim problem kg po porode skoncila som so 100 pred porodom v nemocnici islo dole 12kg a od vtedy stojim na 88 a nic sa nehybe :(

lindda
23. bře 2010

cafte zajtra nahle nastupujem s malym do nemocnice na CT mozgu ma jednu zrenicku o malilinko vacsiu drzte palce strasne neznasam nemocnice ,,,
potom poslem miery papa