Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

paola.o1
21. únor 2010

zeny, tak vam doporucujem ist na zumbu na tu mileticku, fakt super. Ja som sa akurat vcera vratila z BA, ale ked zas pojdem, tak napisem a isla by som s vami cvicit. a ake auto si si nakoniec vybrala linda? ja toho yetiho tak sa teraz z neho vytesujem a stale si ho cistim, lestim, tak mam aspon nejaky pohyb navyse 😀

chasencha
21. únor 2010

tak parada 🙂 baby aj ja chcem auto,tak do roka a pol ho musim kupit inak som stratena...mame jedno ale tak kazdy jazdi inde...a ja som cely den bez auta...a ake auticko si si kupila,ten yeti sa mi lubi ale ja by som chcela swiftika 🙂

paola.o1
21. únor 2010

no swift sa zase lubi mne🙂 ale ja som uz potrebovala vacsie auto, lebo predtym som mala male a este trojdverove, tak si vies predstavit ako som krpca davala do autosedacky. chudak mal celu hlavu obuchanu, dokonca si na to aj zvykol a teraz vzdy caka pri nastupovani ze kedy ten buchnat zase pride a ono nic🙂 no idem si z taktickych dovodov lahnut, aj ked niesom unavena, lebo zacinam mat na nieco chut a este neviem naco, tak kym to zistim snad uz budem v risi snov.

susi157
21. únor 2010

tak vas to nejak nezaujalo že by sme pisali čo sme za ten den "zjedli"aby sme vedeli ake robime prehrešky lebo ja nemam konkretnu dietu.l

susi157
21. únor 2010

janicca ja byvam nad zevelku 🙂

paola.o1
21. únor 2010

Susi ja by som aj napisala ale tak sa hanbim. rano som machrovala ze budem cely den na polievke a zozrala som aj dve gule ferero rocher, jednu gulu rafaelo a este aj kus torty a zaliala som to matysakom, takze idem radsej spat, kym za obet nepadne aj snicel co ma mat zajtra moj muz na veceru. a od zajtra budem snad moct uz napisat nieco dietnejsie, kedze som si z mrazaku vylovila pangasa. dobru noc vam vsetkym.

chasencha
21. únor 2010

no co som zjedla dnes,hmmm na ranajky prazenicka,na obed hubova polievka a masove svedkse gulicky so zemiakovou kasou a omackou a potom uz nic take,pomaranc,jablko....teraz som chrumala uhorku.... 😀

marcelapetrikova
21. únor 2010

tak ja zacinam zajtra na ostro zeny moje rano neslazenou kávu na obed nic zeleninu a na veceri to same tak drzte palecky at to vydrzim
a pak sem hodim moje míry a byla bych rada kdyb jste me dali do tabulky 😉

janetka
22. únor 2010

baby, aj mne zostalo po prvom porode10 kil a nie a nie ich dat dole.... najhorsie je, ze aj viem co mi zabera nachudnutie, chodila som raz do super studia a tam mi to islo ako po masle, takze recept mam, len pevnu volu nie....

martinex
22. únor 2010

ahojte kocky,som nejak nemala cez vikend cas...

linda ja by som s tebou chodila na tu zumbu, byvam kusok od BA,ale sak autom to je par minut. nevies kedy byva a co to stoji?

a co sa tyka mna a mojej vahy,nikdy som nepatrila k tym chudym, vzdy som mala okolo 72 kg pri vyske 177cm a to som bola celkom spokojna...ale potom som zacala chodit do prace,vsade som chodila autom a proste som to dotiahla na 85kg-tolko som mala ked som zistila ze som tehu a vazila som sa u lekara..skoro ma vyvalilo... no a v tehu to slo krasne hore 😖 rodila som s 113kg, po porode som mala 102 a to sa mi podarilo dat este dola na 91... takze zacinam na 91-aspon 10kg ked dam dole som stastna...aaa mam 24 rokov 🙂

susi157
22. únor 2010

ja som myslela až od dnes 🙂 a ked to čitam že omačka zo zemiakmi mnan ale musim sa držat ak sa mi to teraz nepodari s vami tak už asi nikdy a to by som bola nerada.ja už držim od štvrtka dietu a tiež som si včera dala jednohubky ale z mieru a dva chlebiky ale snažila som si to oddelit 3hod.aby to nemalo až take katastrofalne nasledky.takže dnes začiname naozaj tak držim palce vam ale aj seba. 🙂 ..

kulimka
22. únor 2010

ahoj holky, tak i já začínám dnes na ostro no uvidím jak to zvládnu při své "pevné" vůli 😀

valentovasasa
autor
22. únor 2010

holky, tak začínáme

ale souhlasím s tím, abysme si tu večer napsali co jsme celý den jedli. Aby mi ostatní mohli vytknout co bylo špatně a proč. Abych to mohla napravit

valentovasasa
autor
22. únor 2010

myslím si, že spousta z nás si myslí že dělá ve stravě vše dobře, ale jsou tam nějaké chyby. A o nich zas ví někdo jiný, tak mi může pak poradit co, jak a proč dělám blbě.

paola.o1
22. únor 2010

dobry napad. a este by ste mohli napisat kto a ci a kolko ste cvicili. lebo ja som taka leniva, mozno ked si precitam ake ste aktivne, nakopne ma to🙂

kri
22. únor 2010

Ahojky, holky, tak já taky dnes začínám na ostro! A jak píše kulimka, snad to při té své "pevné" vůli zvládnu. 😀

kri
22. únor 2010

Jj taky souhlasím, jak s psaním jídla co za den sníme, tak i s tím cvičením. Snad se tedy k nějakému dokopu! 😅 Dneska a zítra tu máme obkladače na koupelnu, tak už od rána běhám po schodech na horu a dolu, tak alespoň nějaký pohyb! 😝

martinex
22. únor 2010

paola tak ak ta to nakopne,tak ja uz mam cvicenie za sebou 😀

paola.o1
22. únor 2010

tak ty si hyperaktivna, ved ja som este ani poriadne nerozlepila okale... no idem si dat na zaciatok prechadzku do billy a potom budem rozmyslat co dalej🙂

lindda
22. únor 2010

paola kupila som VW passat combi zlata farba a je len moj 2tyzdne sme mali iba jedno skoro ma porazilo 😀
na zumbu pojdem maly je v skolke tak si uzivam po 3rokoch volno to je ina parada 😀

lindda
22. únor 2010

inak este do tabulky vaha 80kil ble

janicca
22. únor 2010

čafte baby prajem fajn deń...dnes normálne aj hriech v práci sedie lepšie by bolo na horách ale čo už .... 😉

susi a ty sa drž ja si ťa prídem skontrolovať .... 😀 aj keď ťa nepoznám ale šak nebývame ďaleko od seba a nad zevelku chodievam na bike alebo pešo len tak pre pohyb tak môžeme spoločne ..... 😉 ozaj a nechodíš do tej novej posilky ...ja som dnes 5 deň a celkom to ide najhoršie to je večer doma vydržať... 😉

paola.o1
22. únor 2010

linda tak to si tiez isla do velkeho autiaka...pri detoch je to lepsie ako malicke auticko...

martinex, vsimla som si ze si zo senca, ja tam mam prechodny pobyt🙂 ja som tiez chodievala doobeda cvicit erobik s katkou, poznas? bud na gymnazium, aleo do fitka na kratkej.

no baby idem si kupit gebulu salatu, nech mam k tej rybe aspon nejaku prilohu. zatial caute

martinex
22. únor 2010

paola nebyvam priamo v SC ale v Bernolakove...a cvicit som chodievala len do posilky,do Kotvy v Bieli...

lucijja
22. únor 2010

caute babule, to som zvedava na vecer co sme vsetko pojedli... 🙂

sisa2
22. únor 2010

ahojte babule, mozem sa pridat?
tiez som zacala drzat 90-dnovu dietu .. a potrebujem zhodit aspon 20 kg, lebo mi je uz zo seba zle, ked sa vidim ☹
mam sice 180 cm (dalo by sa aj toto doplnit do tabulky? myslim, ze vyska je tiez dost podstatna pri chudnuti), ale 103 kg 😔 ble, az sa to hanbim napisat.
inak baby, ked ste boli tehu, nemali lekari poznamky k vasim startovacim vaham? lebo ja som si to pri mojej ex lekarke teda riadne vypocula 😖
miery do tabulky posielam saske do IP, prihodis ma prosim do tabulky, ked ju budes aktualizovat? dakujem.

a co sa cvicenia tyka, tak som tiez na to priserne leniva, snad sa mi podari nakopnut.

martinex
22. únor 2010

sisa no moj lekar mam poznamky, ked som vravela kolko som pribrala, tak to nemiestne komentoval...tak ho zmenila 😀

my sme s maly prave po obede,teda iba on, ideme von na vzduch,troska potlacim kocik do kopca a hadam kilecka pojdu pekne dole 😀

btw. dnes som zatial jedla len 1 banan a vypila liter vody 😉 juch 😎

kulimka
22. únor 2010

tak já vám napíšu hned co budu celý den jíst a jestli budu cvičit 😀 dala jsem se na bílkovinnou dietu a dnes mám 5x denně co tři hodiny 1/4 l mléka, takže toto. Samozřejmě hodně pít. A cvičit? Teď jsem byla na procházce tlačila jsem kočár v rozbředlém sněhu do kopce, u toho jsem se teda řádně zapotila 😝
No nevím jestli se teda do nějakého dalšího cvičení, já lenoch, donutím. 😠 n A to mám doma orbitrek 😀

aponchie
22. únor 2010

ja potrebuju 5kg 😖

berenika39
22. únor 2010

ahoj, třeba vám to někomu pomůže - moc vám držím všem palce a čtu vás! jsem taky věčná potížistka co se váhy týká a mám ted sice jako před porodem, ale vypadá to tedy nevábně. hodně jsem sportovala, pak dlouho ni. takže ze svalů je bláto a břicho a pozadí..... 😝 😝 😝 😝 😝

zkuste tohle

http://www.flora.cz/edenicek/eden_kalk.php

Hodně mi to pomáhalo, věděla jsem, že můžu přijmout jen určitý množství energie za den, abych hubla, když jsem intenzivně sportovala tak to bylo jen 4500kj a jinak na hubnutí stačí tak 5-6000kj. Tady se to dá krásně napočítat, takže si prostě na den poskládáte jídelníček, aby vám chutnal a přitom víte, že jste nehřešily co se množství týká. Jsou tam už skoro všechny možný potraviny. Možná se budete divit, já jsem taky koukal, jak se vlastně přecpávám, když jím jeden kompletní oběd - ten totiž sám o sobě může dát těch 5000kj.

Tak se držte a jen na okraj - žádný hladovění, to se to pak vrátí zpátky, spíš maličkosti přes den a pravidelně.

P.S. V plavkách se nemůžu ani vidět 😝