Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

paola.o1
22. únor 2010

macka ja som tu uz raz pisala, neviem ci si to zaregistrovala, ze super je rano zacat zelenym cajom a dnes mi svagrina (inak nutricna sestra, takze sa s nou budem stykat castejsie) poradila ze si mam dat vecer vodu do pohara a odstatu ju rano vypit.

paola.o1
22. únor 2010

macka s tymi tycami si ma potesila, lebo ich zboznujem ale zacinam ich pomaly vystrnadovat🙂
a este som zabudla, ze kamoska mi doporucila po 17 hodine uz nejest, ale veru neviem ci to dokazem

martinex
22. únor 2010

ahojte...
tak ja ako som uz pisala rano banan, obed cestoviny s parad.omackou,olovrant kremes (viem nemala som,ale bolo to silnejsie ako ja 😀 ) a na veceru si dam rybu so zeleninou...

paola ja by som nemohla jest len do 5tej, maly chodi spat okolo 7-8,takze som rada ked sa najem do 8mej 😅

a co sa tyka jagurtov,jem len biele rajo,tie maju 280Kj na 100g 😉

lindda
22. únor 2010

paola kedy prides do BA?
Ja som dnes nejedla zdravo ale o polovicu menej ako zvycajne idem nato pomali lebo viem ze by mi to nevydrzalo uz len ta zumba my chyba 😎

macka01
22. únor 2010

ano tá voda je dobra aj na trávenie,ešte do nej hodiť sušenú slivku ,no ja ked si dám vydatnejší olovrant s detmi okolo 16 tak jem až dalšie ráno,al ak si dame okolo 16 len ovocie,potom tak ako teraz,okolo 19 jogurt.A tá 17 hodina,...na niekoho to platí,napr.moja sestra len tu zmenu urobila a chudla ostošesť,na niekoho to neplatí.Každý máme iný metabolizmus,iné spaľovanie.

macka01
22. únor 2010

martinex:jasné,biele su asi najzdravšie a najmenej kalorické,tiež ich mám rada,no niekedy mám chuť na ochutený 😀

paola.o1
22. únor 2010

no baby pre mna je biely jogurt za trest... mam ho rada len v cacikoch.

lindi, ja planujem prist buduci stvrtok do BA, na taky predlzeny vikend, tak baby co ste z BA, mohli by sme ist hromadne na cvicko. to by bola prdel🙂

kri
22. únor 2010

Tak jsem vás konečně dočetla, prcek před chvílí usnul, tak mám konečně klid. Takže i já připojuji můj dnešní jídelníček. K snídani jsem měla banán s Caro nápojem s trochou mlíka, k obědu ledový salát do kterého jsem zamýchala libové uzené, mozzarelu a trochu bílého jogurtu a k tomu čistý vývar, na svačinku jsem si dala kávovej nápoj s trochou mlíka a k večeři zase salát s uzeným, ale už bez mozzarely a jogurtu. A protože mě honila ještě mlsná, tak jsem teď zchroupala 3 mrkve. Jo a zatím jsem vypila 2 litry obyčejné vody. Hlad jsem neměla, tak mě snad už nebude honit ani mlsná. 😝
Jinak ségra dodržovala to, že po 5 už nejedla a krásně zhubla, ale já bych to nemohla, umřela bych hlady do rána. 😀

macka01
22. únor 2010

kri:keby som zjedla to čo ty,tak ja umriem už naobed od hladu 😀 😀

aniel
22. únor 2010

paola.o1-ja keď si dám večer odstáť vodu ,tak ráno je v nej cítiť chlór 😲 O 17 nejesť poradili aj mne a že to funguje aj bez diety 🤐

raňajky-ovocie

obed-kapustová polievka,2ks,šampiony hlivou udusené na cibuľke s kúskom celozrnného chleba

olovrant-2ks ovocie /mandarinky)

večera-1 mandarinka a biely jogurt trocha osladený,kyslí by som ho asi nezjedla

potom som ešte cvičila hodinu Šípkovú a ešte si asi zapnem AB-tronik.

čítam,že zatiaľ asi všetky len hľadáme čo je na chudnutie najlepšie. Já kombinujem kapustovú dietu s 90 dňovkou z každého trošku 😉

susi157
22. únor 2010

ahojte tak môje dnešne menu bolo taketo:2,5l vody ale ešte tak 4dl vypijem.
rano jogurt
obed jedna knedla zo segedinskym gulasom tak 100g
olovrant jablko
večera pol malej bagety s pomazankovym maslom uhorkou a paradajkou
a medzitym som musela opačit tortu výýýýýýýýýýborna jaaaaaaaaaaaaj

kri
22. únor 2010

macka 😀 , no toho salátu byla plná mísa a masa taky nebylo málo!

janicca
22. únor 2010

ahojte babule tak idem vám to ako tak sledujem.... 😉
tak ja dnes
ráno jedno jablko
desiata jedno jablko
obed 4 palacinky so zeleninou a zapečené s paradajkami to bolo fantastické varila som to prvý krát ... 😉
olovrant som nestihla a ani som necítila potrebu čo u mňa ozaj nie je zvykom ... 😝
večere o 17:00 dve palacinky s džemom a s varovou čokoládou to bolo lepšie ako orgazmus... 😀
a vody pijem požehnane až mi ide hore krkom ... 😉 zajtra mám mať ovocný deň ale asi to s niečím s kombinujem bo by som sa vybúrala... 😉 dnes som sa vážila 81 kg,163 cm také malé pivo.... 😉musím kupiť meter a sa pomerať aby som vedela ako som na tom... 😉

kri
22. únor 2010

holky, mě honí mlsnááááááá..... Budu si muset udělat Caro nebo čajík, snad mě to přejde. 😝

baca
22. únor 2010

Tak jídelníček psát nebudu, byste se vyvrátily... 😀 Já jsem před otěhotněním taky dodržovala (až na výjimky)to, že jsem třeba po 4 až 5 už fakt nejedla. Šlo to, pokud jsem šla normálně spát. Ale pak jsem otěhotněla a musel ase večer najíst, bo mně bylo špatně. A tak jsem se na to nějak navykla... 😠 Dneska jsem třeba večeřela v půl šesté a v osm se ještě napchala pomeranči a jablkem. Blbý je, že když v noci vstávám k Báře, tak cítím, že mám hlad. A nedovedu si představit, nejíst od čtyř a pak s tím v noci někilokrát vstávat.

Tak z toho výlevu teď mám akorát pocit, že se na cosi furt vymlouvám 😠

Nežrat!!!!!

O víkendu jsem byla u tchýně a tam v jakémsi katalogu prodávali prase, které si dáš do ledničky a jak ji otevřeš, tak ono začne chrochtat... 😀

paola.o1
22. únor 2010

kri, ja si v takych pripadoch urobim caj s citronom a medom. to mi zazenie chut na sladke. skus

baca podla mna ten nocny hlad je zvyk, lebo ja sice nekojim,ale maly sa aj tak zobudi 2-3 krat za noc a cestou ku nemu idem okolo ladnicky a spajzu, takze vzdy cosik skoncilo u mna v zobaku.... teraz uz sa tomu branim!

vodnarky
22. únor 2010

baby-ja to robim asi takto..ranajky,obed-vsetko..nedelim to nijakou dietou..ked mam chut rano na vianocku s kakavkom a na obed rezniky,tak si to s chutou dam.. 😀 ..no a poobede na olovrant nejake to ovociea ked ma trapi hlad este vecer,tak dam nejaky ten salatik-zeleninkovy.. 😉 ..chudne sa sice pri tom pomalsie(za 5-6 mesiacou som dala dole 7-8kg),ale netrapim sa,co sa tyka chutovych buniek a je lepsie pomalsie,aby som predisla takzvanemu jojo efektci je obedu.. 😉 ..a to sa priznam,ze ked mam pred svojimi dnami,tak to vecer,alebo ci je den,sladke-coko musi byt.. 😀 ..
od porodu(95kg)az do teraz(2roky) som dala dole nejakych vyse 30kg..drzim vam vsetkym palce.. 😉 😉 😉

marcelapetrikova
22. únor 2010

tak hlasim ze za celej den jsme mela jedno kafe a na obed testoviny suche jen se zeleninou a na vecu to same + tvrdej sejra do 30% dobla jsem dcerce kousek bananu tak snad to neva 😅 😀

baca
22. únor 2010

Já jsem to nemyslela, že v noci jdu jíst, spíš, že cítím ten hlad a je mi to nepříjemný. ☹

kri
23. únor 2010

Ahojky holky, tak jak vám to dneska jde? Já jsem včera nakonec odolala a nic si nedala, jen to Caro, a to mi úplně zahnalo chutě. 😝 Dokonce se mi podařilo i vypít za den 3 l vody! Což je u mě zázrak! 😀 Přišla jsem na to, že když si jí naleju do malé O,5 l flašky, tak se mi to pije samo a ještě mám krásně přehled kolik jsem toho vypila. 😵

blazka24
23. únor 2010

tak som po dlhom čase tu, diéta odišla do dža lebo na návšteve sa spýta ujo provokačne a klobásku si nedáte, nakrájal za kotol a tak som si ďobla aby ho para tlačila.......
včera mi mäso zjedol dedo a dnes idem urobiť zemiaky pečené ak zje aj teraz a na večeru budem kukať do prázdneho hrnca zachlomaždím ho papučou 😀 ešteže ideme dnes s krpcom domov, starému urobím rízky a veru na moje zeleninové a varené mäso sa ani nekukne 😉

kri
23. únor 2010

blazka, klobásce bych taky neodolala! 😝 A na dědu si budeš muset dát pozor, ale myslím, že když bude mít řízky, tak ti brambůrky rád nechá. 😀
Já mám dneska taky brambůrky, zapečené s porkem.

pat
23. únor 2010

-Ahoj, včera jídlo vcelku OK. Sladké jsem se snažila nahradit ovocem. Musím ještě trochu zapracovat na pitném režimu. Dvakrát týdně chodím na pilates. Ale to asi moc na hubnutí není. Uvažuji o Zumbě. Nebo nějaké domácí cvičení. Napadl mě stepper. Máte s tím některá zkušenost?

martinex
23. únor 2010

kri ja to s tou flasou robim tak isto,a tiez sa "pije sama" 😀

a ja rano klasika banan, obed bude paradajkove masko s chlebikom a vecera asi co ladnicka da, samozrejme vramci diety 😉

blazka24
23. únor 2010

kri dedo má masko v mliečnej omáčke čo baba robila - ešte teraz pri pohľade na to sa mi slinky zbiehajú a ja už varím zemiačky.....potom šupenzi do trúby......

marti, kri s tou vodou to budem musieť tiež tak robiť lebo prd vypijem za deň..........

marti ako robíš paradajkové masko?

susi157
23. únor 2010

martinex prečo stale ten banan aspon si ho daj s jablkom.ja mam tiež nan chut tak rozmyslam že si ho na olovrant dam spolu s jablkom.ale nie každy den 🙂.ja mam nachystany 2dl pohar a pol hodinu pred jedlom a pol hod po jedle si dam plny a potom si to aj zapišem občas spočitam a viem kolko som vypila.

shisha
23. únor 2010

aj ja sa chcem pridat, ale nemam pevnu volu☹ este som sice nerodila, ale shcudnut musim!!! chodievam cviit mni. 3x do tyzdna, ale jednoznacne treba upravit stravu, lebo len cvicenie nepomaha!!(a to uz cvicim takto viac ako 2 roky!!!) ale do diet sa mi nechce...uz som drzala vsetky mozne, ae stale "jojo efekt"...preto ma to uz nebavi☹((

martinex
23. únor 2010

blazka cibulku na drobno osmahnem na oleji, pridam maso na kocky (bravcove,kuracie), ked sa zatiahne pridam pretlak-podla mnozstva masa a asi 2dcl horucej vody-davam od oka, necham dusit, dokorenim MCK a drv.rascou, ak treba ku koncu dochutim kecupom a pripadne posolim... hotovo 😉

susi no lebo som ho mala doma,zacinal chytat hnedy odtien a kedze moj muz ovocie neje,tak by som ho inak vyhodila... a neboj,uz ziadne nemam.. a okrem toho ma viacej zasyti ako jablko... 😉

shisha tak nedrz dietu,len uprav stravu...viac zeleniny, menej sladkeho (ci jedlo alebo voda), menej mastneho a ak sa ti da nejedz po 17-18tej hodine...

shisha
23. únor 2010

martinex: teoreticky vsetko viem, horsie je to prakticky 😉 ale dik za radu...musim s tym nieco urobit! aby to cvicenie nevyslo uplne nazmar, lebo k tomu som si uz uplne privykla...a uz je to moja v podstate "rutinna zalezitost"...viem ze idem cvicit a basta...ale so stravou to je horsie...ale keby sa mi stalo rutinou nezrat a po 17 vobec ani nic...to by bol uplne idealny stav 😎

susi157
23. únor 2010

mne tu tiežb už černeju decka ich akosi nachcu budem ich musiet aj ja asi zjest aby sa nevyhodili.to ti veri že ta viac zasytibanan ako jablko. 🙂