Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

emilly821
18. únor 2010

ahojky. no ja by som tiez potrebovala nejake to kilecko zhodit, a najlepsie by bolo takych 15 a najlepsie do konca aprila (svagor sa zeni, tak aby som bola na svadbe stihla jak gazela 😀 ) ale neviem ako na to 😝 najdlhsie, co som vydrzala drzat dietu bolo az 1 a 1/2 dna 😎 a cvicit zatial nemozem, lebo som po cisarskom...

macka01
18. únor 2010

ahojte,nomne by stačilo tak 5-7kg a bola by som spokojná,to sú tie posledné popôrodne čo sa na mna nalepili a nie a nie ma nechať na pokoji. 😝 Srana že tých 20kg po pôrode som zhodila ani neviem ako,asi kojením,vtedy to šlo dobre,ale tento zbytok,... 😠
A ako chceš chudnúť?máš niečo konkretne?

jonatanka
18. únor 2010

ahojte ja chudnem uz teraz pomaly druhy mesiac, slavim male uspechy zhadzujem z 84 na 60 😝 bude to makacka ale ide to, hlavne mam velku motivaciu, chcem byt pekna nevesta 😉

macka01
18. únor 2010

to je ozaj dobrý dôvod 😀 a ako chudneš?len cvičíš,či aj dietka?alebo len dietka?prezraď 🙂

valentovasasa
autor
18. únor 2010

emilly - já jsem taky po sekci - měla jsem jí 22.9. a cvičím už od vánoc. Takže to je individuální. Věř mi, že pokud tě jizva nebolí,, tak cvičit můžeš. Dneska jdu prvně na powerjogu nebo pilates /ono se to tam střídá, tak uvidím co bude/ a dám pak vědět.

Jinak já chci hubnout hlavně změnou stravy - jíst víc zeleniny, míň mastného (smaženého) a víc se hýbat...

jonatanka
18. únor 2010

macka kombinujem cvicenie a dietu, ozaj a este beh z nocnikom pri tom sa uplne zapotim 😀 😀 😀 😀

valentovasasa
autor
18. únor 2010

jo jinak já chci hubnout z nynějších 108,2 zatím na cílovou 85 a pak se uvidí jak dál

valentovasasa
autor
18. únor 2010

tak mě napadlo, že se můžem vzájemně motivovat s našimy výsledky - co udělat tabulku a tam psát jak pokračujem, abysme se vzájemně "hecovali" k lepším výsledkům a hlavně VYTRVAT!!!

jonatanka
18. únor 2010

valenovasasa a mas aj nejaku dietu ci len cvicenim zhadzujes?

blazka24
18. únor 2010

tak ja som sa dala dnes na diétu a veru zatiaľ necítim hlad, potom o desiatej budem asi okusovať roh stola ale čo už 😀

jonatanka
18. únor 2010

blazka a aku dietu drzis ty?

ja by som najradsej drzala bodovu ale to sa neda ☹

paola.o1
18. únor 2010

Ahojte, pridavam sa do klubu, ja zhadzujem uz od porodu, tesne po porode som mala 96 kg, teraz mam tych 69 a moja predporodna vaha bola 57 kg a to je aj moj ciel....teda potrebujem zhodit este tych 12 kg a proste to nejde, uz ma ide porazit, tak ked mate rady a triky sem s nimi🙂

macka01
18. únor 2010

takto vlani som držala 90 dnovu aj som cvičila na orbitreku každy deň aby som niečo zhodila do plaviek a podarilo sa.Potom som zlenivela po dovolenke,takže začnem odznova,leto sa blíži 😀 😀 Tá 90 dňova ozaj funguje,len ja som "lajdak"na to dodržiavanie,nieže by som bola pri nej hladná,som len "mlsná".ked zvyšok rodiny si na niečom pochutnával,nevedela som odolať 😝 😝

blazka24
18. únor 2010

nonatanka na 90-dňovku som sa dala..........

paola provokuješ? 😀 ja po pôrode ani deko dole a to má malý pol roka..........

macka tiež som na ňu nabehla..........

paola.o1
18. únor 2010

Blazka nesmut🙂 aj ja som zacala zhadzovat az po polroku... ked som prestala kojit. inak tiez mi pomohla velmi 90 dnovka, ale ked som ju drzala druhy krat, ani deko.

kri
18. únor 2010

Ahojky holky, tak já se k vám taky přidávám! 🙂 Kromě asi 2 kil, jsem po porodě zhubla co jsem nabrala, ale přes vánoce se mi podařilo zase nabrat 3 kila, takže mám vlastně teď 5 kilo navíc, ale to počítám jen k váze před těhu. Ideálně bych potřebovala shodit dalších 7, takže 12 kg celkem! 😝 Jenže jsem hroznej lempl a tak by bylo super, že by nás bylo víc! 😵

Před těhu jsem držela tu 90-dňovku a na mě fungovala i když jsem občas hřešila, tak jsem něco zhubla, tak bych zase chtěla začít a k tomu tedy i cvičit! Tak se s nad donutím!

Jen nevím, holky co držíte tu 90-dňovku, jak je to s kojením? Já zatím plně kojím, ale myslím, že by to neměl být problém když je tam taková spousta zeleniny a ovoce a tak...

kri
18. únor 2010

A jak tu někdo psal o tabulce, to vůbec není špatný nápad, když to člověk vidí napsaný, víc ho to motivuje! 😀 Ale já moc nevím jak jí udělat. 😅

vcelka77
18. únor 2010

ahoj holky, chtěla bych vám dát tip na cvičení doma. Je to cvičení s Hankou Kynychovou, má tam různá posilování na všechny partie, pilates, jógu, prostě všechno. Myslim si že pro maminy ideální když nemají čas chodit jinam.
Přeji mnoho úspěchů. 🙂

http://www.hejbejse.tv/on-line-televize

ikke
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
valentovasasa
autor
18. únor 2010

Tak holky, děkuji adminovi za znovuodemknutí diskuze a proto prosím pokračujme

Čili - k té tabulce se klidně nabízím že ji vytvořím, jen se musíme dohodnout co tam napíšem...
a někomu jsem tu slíbila ty zprávy z cvičení - tak byla jsem dneska na Pilates a mám pocit že se nehnu...

jo a pro Emilly - po tom císaři se pilates dá, ale musíš některé cviky vynechat, protože bys jizvu moc namáhala - když se mi ozvala, tak jsem se na to vyprdla

kri
18. únor 2010

Jé super, tak já bych s dietkou chtěla začít tradičně od pondělka 😉, tedy teď 23.2.! A tentokrát snad bez větších prohřešků! 😅

Saši tak to bys byla hodná a co tam napsat? No asi by bylo dobré kromě váhy napsat i míry, alespoň ty základní. Já když jsem hubla, tak mi šli dolu spíš centimetry než váha. 😵

chasencha
18. únor 2010

caute baby 🙂
aj ja by som chcela s vami dietovat,ale skor asi sportom k lepsej postave.Moja vaha je pre mna tabu (nemame vahu 😀 )a ja hned vidim ze som schudla,bud na obleceni alebo len tak ked sa postavim pred zrkadlo 😀
chcem byt ako lusk na dovolenke 🙂
pred rokom som tiez drzala 90 dnovku a paraaadne som zhodila ale potom som prestala dodrziavat a kila isli opat hore...
takze som s vami 🙂

trixi
19. únor 2010

ahojte zienky, ja sa pridavam. Tiez potrebujem schudnut. Myslela som, ze ked prestanem kojit, tak schudnem, nasadim dietu a bude. Ale miesto toho aby som schudla, tak som este 5 kg pribrala. Ziadna dieta, sport. Som strasne "rozozrata", najprv musim obnovit disciplinu v jedle, hlavne sa vyhybat sladkostiam. Tie priam zboznujem. Ked mam stres, tak nastupuje sladke. A tiez musim zacat cvicit. Na to mam priam idealne podmienky. Len najst ten cas.
Co sa tyka chudnutia mam skusenosti. Pred 11 rokmi som dokazala schudnut za 1 rok 32 kg. Bola som vsak slobodna, bezdetna, takze som cvicila dvojfazovo, pila koktaily na dietu, a ked sa mi stiahol zaludok, bola som na diete. Ziadny alkohol, sladkosti.

valentovasasa
autor
19. únor 2010

Holky, tak já jsem si nasadila "svou" metodu - takže začnu jíst víc zeleniny, ovoce, méně sladkostí a brambůrek. Ale asi je nevynechám úplně. To jsem už udělala, že jsem si to úplně odepřela, ale po čase jsem neodolala a sežrala velký balík chipsů denně a kila šla fofrem zpět... takže radši sem tam něco, než pak hafo
A chodím cvičit - v pondělí na břišní tance, ve čtvrtek budu chodit na Pilates. Včera jsem na tom byla prvně a popravdě se docela nemůžu hýbat. Takže to začnu cvičit i doma, jen co se mi svaly vzpamatují...

No a do tabulky bych to viděla:
jméno (nebo nick) to je fuk
věk
váha
a míry - x-x-x
a tu váhu a míry aktualizovat každé pondělí, takže tam každé pondělí přibudou dva sloupce...

paola.o1
19. únor 2010

ahojte baby, tak som rada ze nam to zase otvorili. aj som bola prvy krat cvicit, teda skor tancovat, na kurze salsy a to som nepocitala ze to je taka makacka, uz od utorka sa z toho spamatavam🙂

aj ja vzdy zacinam dietovat od pondelka, ale bohuzial mi to vydrzi max do stredy, takze uz pol roka, pravidelne kazdy pondelok zacinam dietovat... momentalne ale mame doma crevnu chripku, takze som stale na zachode a jem iba soletky a stal sa zazrak, za tri dni mi zmizli 2 kila akurat ze sa teraz bojim zjest nieco ine

valentovasasa
autor
19. únor 2010

paola - obávám se že to nebudou 2 kila tuku, ale slušně ses odvodnila...

kulimka
19. únor 2010

ahojky, tak já se k vám taky přidám od pondělka 😀 dnes jdu na ples tak to by nešlo.
Mi by stačilo tak 7kg. a co ta tabulka?

pat
19. únor 2010

Ahoj, můžu se k vám taky přidat. Chtěla bych shodit tak 10kg. Asi spíš sportem páč v jídle moc disciplínu nemám. Ale je mi jasné, že je potřeba zkombinovat oboje. Nemáte někdo zkušenost s cvičením na steperu?
Míry mám poslat do IP Saše?

valentovasasa
autor
19. únor 2010

jj, holky písněte mi,kdo chcete být v tabulce, sou nynější váhu a míry x-x-x - bude to sloužit jako vaše výchozí hodnoty. uvidíme - někdo bude hubnout na kila, někdo na cm...

lucijja
19. únor 2010

ahojte - aj ja sa pridavam. Tiez som drzala 90dnovku a zhodila som nou celkom pekne, cca 12kg. A celkom mam dole od porodu uz 18kg. Kto chce motivaciu - kuk do mojho albumu na poslednu foto. A aj ja chcem byt v tabulke, este mi chyba tak 8kg dolu. 😀 Ja teraz mohutne pocitam kJ. Od zaciatku februara. najprv mi kilo vyletelo ale uz je dole. TAk uvidim co to spravi. Co pojde do tabulky tie miery? prsia, pas, boky? 😉