Svět zdraví, máte zkušenosti? Doporučujete?

kackaj
20. čer 2012

Ahoj děvčata🙂,
dnes jsem si zaplatila zálohu ve Světě zdraví na 6ti měsíční hubnoucí program. Chci se zeptat, zda se tu najde někdo, kdo má zkušenosti s touto institucí, zda se Vám s nimi podařilo zhubnout a zda jste si nechaly udělat odběr krve (zhubly/nezhubly), nebo nenechaly udělat odběr (zhubly/nezhubly)????? Jsem trošku na vážkách, protože já si zaplatila program bez odběru krve, takže teď trošku váhám, na jakém podkladě mi budou vlastně sestavovat jídelníček na míru??? Není to zrovna levná záležitost a já bych opravdu ráda zhubla, tak nevím, jestli si nemám přecejen připlatit za ten odběr....nebo snad stáhnout zálohu a utéct???🙂
Pokud máte někdo zkušenosti, sem s nimi, budu Vám velice vděčná🙂

janina224
14. kvě 2013

@perazzi
Dobrý den,nedá mi to abych nereeagovala na Váš přípěvek. Že píšete Svět zdravý ☹ to snad ani nebudu
komentovat,hrubku může napsat každý,ale že jste byla tak nespokojená,nechápu. Nvštěvuji tuto pobočku již více než 5 týdnů a nemám k nim připomínku.Pomáhají mi jak můžou a to hlavní je jen na mě.Paní /nebo slečna/ Michalcová
je mladá,příjemná paní a že by mi připomínala cvičenou opici,to už vůbec ne. Je mladá,snaží se a já mám pro to plné pochopení.Asistentky jsou velice příjemné a myslím,že si opravdu nezaslouží takovou kritiku.
Já se cítím po 5-ti týdnech daleko lépe,hubnu pomalu,ale hubnu,tvaruje se mi postava a jsem velice spokojená už teď.
A že to něco stojí,chápu,taky bych nedělala zadarmo. 😎
O čaj si říkám sama a nikdo mi nic nevnucuje,ani bych se nenechala.
Takže pane doktore Fořte já jsem spokojená a za svoje peníze dostávám to, co jsem očekávala.
🙂
Díky Jana 54 let

pablinka
18. kvě 2013

takhle mi pomohl vrátit se do formy Svět zdraví - z těch 28 kg šlo dolů samo 11 kg během porodu a šestinedělí, 12 kg je pak zásluha Světa zdraví a zbylých 5 kg šlo dolů pokračováním doporučení z toho jejich 3měsíčního programu.

janina224
18. kvě 2013

No to je paráda,obdivuju Vás a rozumím tomu,že máte radost sama ze sebe. U mě se to už taky opravdu lepší a zatím jsem vděčná Světu zdraví.Chodím tam 6 týdnů,mám téměř pět kilo dole a hlavně břicho pomalu a jistě mizí.
A to se přiznám,že téměř bez cvičení,na to jsem fakt líná,jen plavu a okopávám zahradu,jinak nic.
Je to hlavně o změně stravy a to bez HLADU!Taky psychika den ode dne lepší a to je pro mě víc než shozená kila.
Vy jediná mi dodáváte odvahu,jinak jsou ohlasy UF UF hrozný,ale moc jim nevěřím.

Jana

pablinka
20. kvě 2013

@janina224 já místo cvičení kojím, až nebudu kojit, tak nevím, co budu dělat 😀... taky cvičení nemusím, ale kupodivu se mi při dodržování těch doporučení Světa zdraví zlepšila postava celkově, i se mi zmenšil zadek, ruce... 🙂 S psychikou máte taky pravdu, taky se mi hodně zlepšila, cítím se teď líp nejen fyzicky, ale hlavně psychicky 🙂. Trochu jsem jen pozměnila ten svůj životní styl, aby byl aktivnější - rodina třeba jede z bytu výtahem a já si těch 6 pater seběhnu (a následně vyběhnu) po schodech 🙂. A držím Vám palce, je vidět, že jste na dobré cestě 😉

perazzi
22. kvě 2013

@janina224
Byla jsem v Ústí před měsícem, moje výsledky vyšly supr, vše na 1***, protože jsem předtím prošla detoxikací a o zdraví a stravu se docela dost zajímám. Byla jsem úplně vyděšená co mi tam ta mladá slečna vyprávěla za nesmysly, to ja bych jí tam mohla dát opačně přednášku o zdavým životním stylu. Asi prošla nákým rychlo krzem, kde navíc nedávala moc pozor. Neví vůbec základní věci, a předem mnou se ani nevyznala v jejich internetových stránkách. Pěkná ostuda. Jen vytahnout peníze a nic víc. I zadarmo je to draze strávený u nich čas. Jaký dojem na Vás uděla Bc. Kateřina Dis.....?

peff
22. kvě 2013

I já přispěju svou troškou do mlýna. Před půl rokem jsme byla ve SZ v Lidické na Smíchově. Povídaly jsme si s paní dr. a když jsem jí sdělovala své letité zkušenosti, zeptala se mě, když všechno vím, tak proč tam jsem??? 🙂 No přece každá z nás je tam proto, aby získala především psychickou podporu a ty, které nevědí jak na to, tak návod. Cena 9.000,-Kč na 3/4 roku mě odradila a víc jsem tam nešla. A stále hledám odvahu a sílu opět se do toho pustit, jako už několikrát úspěšně. Čas ale ubíhá...

domorodcova
11. črc 2013

@janina224
Ahoj janino, chtěla jsem se zeptat, jak dál pokračuje hubnutí na pobočce Sz v Ústí nad Orlicí. Jaký je přístup slečny Michalcové? Jsi-li spokojená? Já se před 14ti dny přihlásila, mám program na půl roku za 8 500 Kč. Mám ještě 3 dny, kdy můžu od smlouvy odstoupit. Jsem na mateřské, je to hodně peněz, tak po druhé návštěvě nevím nevím. Diky za odpověď. 😉 . Nebo se najde někdo jiný se zkušeností s ÚO?

domorodcova
11. črc 2013

@janina224
Á už to čtu....takže nejsou tak hrozní, jak tady někteří naštvaně straší....přeji Vám, ať se nadále daří 🙂 a prosím napište jak pokračujete....asi vytrvám a zůstanu u nich. 😎

janina224
11. črc 2013

@domorodcova
Ahoj,dnes jsem zrovna byla v Ústí u slečny Michalcové na dalším vážení,konzultaci apod. Předtím jsem strávila dovolenou v Řecku 15 dní allinclusiv,takže jsem měla tak trochu špatné svědomí,ale vše bylo OK a dokonce jsem dostala pochvalu,holt jsem se za těch pár týdnů naučila díky Světu zdraví jíst jinak,takže jsem nepřibrala ale dokonce lehce shodila tuky. Já jsem tam velice spokojená,mám program na 11 měsíců-byla jsem na tom fakt blbě,metabol.věk 89 let apod hrůzy, já fakt byla už skoro obézní mrtvola,Po 3 měsících mám dole 7 kilo,9 cm v pase apod.Vím,že to jde pomalu,ale jde to,je mi 54 let a to už se hubne hůř.Hlavní je,že se cítím lépe,nejsem tak hrozně unavená a mám větší radost ze života.Mám sedavé zaměstnání,nerada cvičím a k tomu jsem jedla sice málo,ale blbě. To vše mě naučili v Ústí a sl.Michalcová je příjemná holčina,dobře se mi tam s ní i povídá. Je to hodně o psychice a když napíšu,že mi ještě nikdo nikdy tak nepomohl jako oni,nekecám.
Vytrvejte a někdy se mi ozvěte Janina

petpok
12. črc 2013

Zdravím všechny, připojím svou zkušenost se světem zdraví, konkrétně s pardubickou pobočkou FIT. Jsem na MD, takže finance nic moc. Po druhém porodu mám zase pár kilo nahoře, tak jsem se rozhodla s tím něco udělat a to se SZ FIT. Byla jsem na první schůzce, podepsala objednávku na půlroční program za 7000 Kč. Prý to jde rozdělit na několik splátek, u mě konkrétně na 3, ale stejně to chtěli zaplatit do necelých 2 měsíců. Už to mě znejistilo, ale řekla jsem si, že pokud to bude fungovat, peníze obětuju. Odešla jsem, asi za 2 hodiny mi volal manžel, že se mu rozbilo auto a oprava bude stát více než 20 000 Kč, zavolala jsem do Světa zdraví, že to potřebuju zrušit. Komunikace hrozná, nic je nezajímalo, jen to, že si nechají 30 % z celkové částky a to 2100 Kč, i když od podpisu uběhly pouze 3 hodiny, nebo mi nabízeli jiné programy. Prezentují individuální přístup, ale v takovéto situaci je okolnosti nezajímají, zaplať a pak si běž. Při takovém jednání ale ztratíte důvěru a už se vám nechce s nimi spolupracovat. Mám z toho všeho skutečně pocit, že jim jde především o peníze. Tak si pořádně rozmyslete, jestli do toho s nimi chcete jít, abyste nemuseli řešit to co já.

janina224
12. črc 2013

@petpok Pokud je to jak píšete,škoda že si Svět zdraví kazí takto pověst.Bohužel za komoušů byl" teror politický",nyní máme " teror peněz".Lidskost a slušnost se vytratily a po této zkušenosti přestanete důvěřovat a pak i ti slušní mají smůlu.
Přeju Vám hodně štěstí Janina

petpok
13. črc 2013

@janina224 Dobrý večer, děkuji za přání a Vám taky přeju hodně síly do dalšího hubnutí, spokojenost a pohodu.

perazzi
17. črc 2013

@novacka130 Ráda bych se s Vám spojila ohledně pomoci při hubnutí, je mi 28, vážím 64, výška 165, moje představa je - 5 kg, hlavně oblast boků a břicha.

novacka130
17. črc 2013

@perazzi Dobrý den, velice ráda Vám pomohu nastolit řád a nastartovat snižování hmotnosti 🙂 Napište mi, prosím, na jaroslava1601@gmail.com. Odšlu Vám formuláře k vyplnění a domluvíme se na vstupním pohovoru 🙂 Mějte krásné a bohaté dny. Jarka

novacka130
17. črc 2013

@perazzi můžete mrknout na: http://primafigura.webnode.cz/
stránky ještě nejsou kompletní...ale hlavní informace v nich naleznete 🙂

indesitka
30. črc 2013

Ahoj,
svět zdraví nikdy více! Podepsala jsem smlouvu na půl roku za 10.500,- (p.Fořta jsem měla za důvěryhodnou osobu)informace nula, jídelníček ke stáhnutí na netu dieta dle krevních skupin. Cvičila jsem 4-5x týdně, na sezeních mi tvrdila jak jím skvěle. Když jsem řekla, že mám neustále chutě a jsem pořád unavená a podrážděná, řekli mi, že si mám přidat bílkoviny a sacharidy. Udělala jsem to a nic se nezměnilo. Po 4,5 měsících jsem zhubla 5 kg s tím, že jsem hubla první dva měsíce a zbytek nešlo dolů ani deko. Když jsem se chtěla upravit jídelníček, že je něco špatně, bylo mi řečeno, že to časem půjde. Když jsem chtěla odstoupit od smlouvy, poslali mě slušně pardon za výraz- do prdele. Hlavně, že mají prachy. Jsem na rodičovské dovolené a nemám peněz na zbyt☹((.
Ani nevíte jak jsem se draze spálila☹

triskomys
31. črc 2013

Jsem nova.HUBNU TŘETÍ TÝDEN 5 CENTIMETRU PŘES ZADEK.
DENNĚ 10000 KROKŮ .JÍDLO MOC NEŘEŠÍM.TREKOVÉ HOLE.
CHODÍM JEDNOU ZA TÝDEN NA MÍČE.VŠEM PŘEJI USPĚCH.

daaandy
1. srp 2013

Ahojky, já mám zaplacený roční program, dle doporučení a jídelníčku jím teprve první týden, nemohu tedy zatím sdělit konkrétní úbytek váhy. Po dohodě mi na mé přání do jídleníčku uvedli gramáž, takže je to v pohodě. Časově je to na přípravu trochu náročnější, i suroviny jsou značně dražší než běžně, ale s tím se musí počítat. S přístupem personálu (Olomouc) jsem spokojená. Převážit a změřit se prý mohu přijít kdykoliv i mimo dohodnuté konzultace. Doufám, že to zvládnu a vynaložené finance nepřijdou vniveč 🙂

danakul
20. srp 2013

Ahoj všichni, na příspěvek paní "indesitky" prostě musím reagovat. V červnu mi bylo 50 let a Svět zdraví jsem objevila náhodou v srpnu loňského roku. Od září jsem začala se zdravou výživou, zvolila jsem si program na rok. Měřím 174 cm a moje vstupní váha byla 77,9 kg. Nyní je moje váha 60,3 kg. Přiznávám, že jsem tomu moc nevěřila a tak jsem si bohužel neudělala fotografii, kdy jsem byla "tlustá". Asi 13 kg jsem zhubla za první tři měsíce. To jsem opravdu dodržovala to, co mám jíst. Nyní již občas zhřeším, ale to mi i moje zlatá poradkyně řekla, že vůbec nevadí. Metabolismus se mi tak upravil, že opavdu nevadí, když sníte něco, co není zrovna ideální a zdravé. Paní indesitka je na rodičovské dovolené a z toho usuzuji, že je to mladá žena. Jsem přesvědčena o tom, že nedodržuje správně jídelníček. V mém věku se hubne mnohem hůře. A podotýkám, že vůbec necvičím. Na programu mi nejvíce vyhovuje to, že si nemusím nic vážit a není podmínkou cvičení. Je samozřejmé, že si nedávám k obědu např. 1/2 kg masa a k tomu 1/2 kg těstovin, ale myslím, že jím přiměřeně.
Svět zdraví musím doporučit každému, kdo chce opravdu zhubnout.
Navštěvuji Svět zdraví v Brně na Pekařské ul. a nedám na ně dopustit. 😅

pablinka
20. srp 2013

@danakul já už tady té chvály na Svět zdraví napsala dost a dost, ale musím s Vámi taky souhlasit 🙂. Taky bych řekla, že to správné stravování někteří nedodržují, pak holt nemají takové výsledky. To, že se mají přidat bílkoviny, když není něco v pořádku, když se člověk cítí unavený a pořád by jedl, je pravda a pomáhá to. Mně tenkrát řekla nutriční terapeutka, že jsem jedna z mála, která si ty jídelníčky opravdu píše a píše si je hned po jídle, ne třeba s týdenním odstupem, kdy ti lidi jen vzpomínají, co kdy asi tak jedli, aby měli na konzultaci co ukázat 🙂. Docela mě to překvapilo. myslím si, že by měl k tomu ten člověk přistupovat co nejpoctivěji, dělá to přece hlavně pro sebe. Jsem ráda, že i kolem padesátky ten program Světa zdraví funguje 🙂. Mně bude 33, rok se stravuju dle doporučení Světa zdraví, občas také hřeším, ale už to na tu váhu nemá dopad, přesně, jak píšete Vy. A taky mi bylo řečeno, že později už můžu občas zhřešit 🙂. A taky necvičím 🙂. Ještě sem dodám fotku, kterou jsem dávala i na FB Světa zdraví, aby i ostatní viděli, že i ten 3měsíční program Světa zdraví k něčemu je a může mít i trvalejší efekt, váhu jsem pak dala ještě trochu dolů, nyní se při 152 cm držím na 50,5-51,5 kg a cítím se dobře, to je hlavní.

danakul
21. srp 2013

@pablinka Víte, já fotkám nikdy nevěřila, ale teď vím, že je to pravda. Vypadáte perfektně a co je důležitý, vím přesně jak se cítíte. Aspoň já se cítím tak, jako bych lítala.
Paní "indesitka" lituje peněz, co do programu dala. Já můžu se 100% jistotou říct, že jsou to nejlépe investované peníze v mém životě. Než jsem poznala Svět zdraví, kupovala jsem si různé pilulky (Alli atd.) a to byly opravdu vyhozené peníze a bylo jich víc, než jsem zaplatila Světu zdraví. Ale jak jsem již psala, nevěřím, že program dodržovala. Vím, jak to je na rodičovské dovolené, dítě vše nesní, tak to prostě "dojedu". Moje dcera je taky na rodičovské, má dva kluky (1 rok a 2,5 roku), v programu není, a když chvíli jedla jako já, kila šla okamžitě dolů.

nynn
25. srp 2013

Já jsem se do Světa zdraví přihlásila, protože se mi líbilo, že nelpí jen na jedné metodě, ale kombinují toho více dohromady. Už z dřívějška jsem věděla, že pro každého existují jiné druhy vhodných a nevhodných potravin, ale sama jsem si je nebyla schopna zjistit. Zatím mám za sebou 2 konzultace (zaplatila jsem si 6timěsíční program) a musím říct, že prozatím spokojenost. Na první konzultaci jsme s poradkyní vyplnily dotazník, na druhé již jsem dostala jídelníček (asi 10 dní poté, co jsem Svět zdraví kontaktovala). Podle jídelníčku se zatím stravuji necelý týden a už mám 1,5 kg dole. A hlavně jsem objevila třeba pohanku nebo jáhly, to jsem nikdy nekupovala - a chutná. Žádné doplňky mi nenutili, jen mě informovali, že ta možnost tu je a když jsem řekla, že to prozatím zkusím bez nich, nijak nenaléhali a ani jsem nepocítila změnu přístupu. Nenutili mi ani odběr krve, jen mi bylo řečeno, že je dobře, že znám svoji krevní skupinu. Asi záleží na tom konkrétním poradci a na tom, jak to kdo bere poctivě a jestli nešidí. A člověk se musí smířit s tím, že některé potraviny prostě musí z jídelníčku vyřadit nebo značně omezit. V mém případě to je pečivo a mléčné výrobky. Pečivo mi nevadí, ale třeba sýry miluju :( No ale jak jsem řekla, zase se mi rozšířil jídelníček o jiné věci, takže vcelku jím určitě zdravěji a pestřeji.

lencadedicova
26. srp 2013

@pablinka Ahojky našla jsem tvoje zkušenosti se světem zdraví, začala jsem tam chodit už mám i kurz zaplacený, jídelníček dodržuji týden a mám první kilco dole 🙂 ale chtěla jsem se zeptat ty doporučené a nedoporučené potraviny dodržuješ pořád? A taky by mne zajímalo když jsi to porovnala se sestrou jestli jste třeba neměly ten jídelníček stejný, jestli to třeba opravdu není jeden univerzální.
Já mám nedoporučené- uzeniny, vepřové maso, bílé pečivo, ale třeba i kukuřici, meloun, pomeranče a spoustu dalšího.

Díky moc za zkušenosti 🙂

pablinka
27. srp 2013

@lencadedicova tak víceméně to dodržuju, nemám třeba jíst květák, brokolici, tak si to prostě nekupuju, ale když to mám u někoho, tak to taky sním 🙂. Sestra třeba má doporučeného králíka, já ho jíst nemám, ona nemá jíst lilek, já ho jíst můžu, ačkoli máme stejnou krevní skupiny, tak na základě vyhodnocení toho dotazníku máme opravdu trochu jiné seznamy 😉. Já mám třeba meloun doporučený, citrusy teda nemůžu kvůli alergii, uzeniny můžu ty 90% šunky. Jinak gratuluju k prvnímu úbytku 😉 ať se daří i nadále 😉

cokoladal
6. zář 2013

Ráda bych přidala zkušenost, ne svojí vlastní. Můj obézní bratr se kterým nešlo hnout a ani vyhrůžky typu, že v 35 letech to s ním šlehne vůbec nepomáhali. Úplnou náhodou se dostal do Světa zdraví a musím říct, že je k nepoznání. Od ledna má dole 25 kilo a pokračuje dál. Nemohu říct, že by nejedl ba naopak, krmí se každé 4 hodiny a žádné doplňky neužívá. Jen se drží hesla ,,Přemýšlím co jím" a sám je naprosto nadšený. 🙂) Každý může zhubnout stačí jen chtít a ne se neustále vymlouvat a nadávat, jak jsou někde neschopní, oni za vás hubnout nebudou musíte chtít vy SAMI!

henrietta77
12. zář 2013

Jedálniček mal zostavený podľa krvnej skupiny?

verisek91
23. zář 2013

kamarádka už díky nim hubne půl roku a zhubla víc jak 10 kg,a to zdravě..je z ní šikovná děvčica.

daaandy
25. zář 2013

Ahoj všem, po osmi týdnech řízení se radami ze Světa zdraví mám váhový úbytek 10kg. Zaplatila jsem si roční program. Můžou se zde škarohlídi vypisovat, že jsou to vyhozené peníze a že jsem naletěla.........Já toho nelituji. Jím dostatečně, hlady netrpím, chuť na sladké nemívám. Jsem trochu na štíru s pohybovou aktivitou, ale kila jdou dolů i bez ní. Po desetikilovém úbytku se cítím lépe, tak začnu cvičit - doma, v klidu, bez čumilů.Mám před sebou ještě dlouhou cestu, ale konečně jsem po všech možných dietách a výživových doplňcích našla systém, který funguje. Nedržím dietu, pouze jinak a víceméně pravidelně jím. Nikdo mi nevnucuje žádné firemní produkty. Jsem spokojená. Tak zase někdy po pár shozených kilech ahoj!

karolin54
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzaha
6. říj 2013

za mě totální zklamání. zaplatila jsem 6800 za tříměsíční kůru. Jen mi neustále vysvětlovali, že jsem překyselená a potřebuji jejich preparáty a doplňovat spousty bílkovin. Žádný jídelníček, prostě nic. Škoda, že jsem si za ty peníze raději nekoupila vstupenku do fitka nebo kavitačku, byly by to asi lépe investované peníze.
Měla jsem v pana Fořta větší důvěru, toto bylo totální zklamání.