Svět zdraví, máte zkušenosti? Doporučujete?

kackaj
20. čer 2012

Ahoj děvčata🙂,
dnes jsem si zaplatila zálohu ve Světě zdraví na 6ti měsíční hubnoucí program. Chci se zeptat, zda se tu najde někdo, kdo má zkušenosti s touto institucí, zda se Vám s nimi podařilo zhubnout a zda jste si nechaly udělat odběr krve (zhubly/nezhubly), nebo nenechaly udělat odběr (zhubly/nezhubly)????? Jsem trošku na vážkách, protože já si zaplatila program bez odběru krve, takže teď trošku váhám, na jakém podkladě mi budou vlastně sestavovat jídelníček na míru??? Není to zrovna levná záležitost a já bych opravdu ráda zhubla, tak nevím, jestli si nemám přecejen připlatit za ten odběr....nebo snad stáhnout zálohu a utéct???🙂
Pokud máte někdo zkušenosti, sem s nimi, budu Vám velice vděčná🙂

pablinka
9. říj 2013

@zuzaha je mi líto, že se u vás neosvědčili, když jste zaplatila 6800,-, tak to jste měla už ten rozšířený program, tedy navíc v ceně pH testy zdarma, zápůjčku přístrojů (krokoměry, tepoměry apod.) zdarma, voucher 2000,- na výrobky od nich, a další věci, ne? To překyselení je bohužel problém většiny lidí... ale souvisí jen se špatným dosavadním stravováním. Jakmile jsem se začala stravovat v souladu s programem Světa zdraví, tak se mi ta překyselenost organismu srovnávala... Bílkoviny chápu jako důležité k tomu, abyste neměla hlad, nenutilo vás to hledat něco jiného, než je dobré jíst, a také abyste hubla z tuků, nikoli ze svaloviny. Ale to mi takhle vysvětlili ve Světě zdraví, vám o tom určitě také povídali. Pokud jste nebyla spokojená s někým z nutričních terapeutů, měla byste to řešit s vedoucím pobočky. Jestli jste čekala konkrétní jídelníček, tak ten opravdu nedávají, resp. dají jen vzorový, ale nebudou vám psát na každý den, co máte kdy jíst. Je to naopak, vy si sama sestavujete jídelníček podle seznamu vhodných a nevhodných potravin, které od nich dostanete, a pak to společně s konzultantem probíráte na sezeních. Mně osobně toto vyhovuje více, dává to mnohem větší svobodu (samozřejmě tam může člověk i chybovat, ale od toho jsou pak ty kontroly, kdy terapeut zjistí, co je ok a co ne) a taky prostor pro správné návyky do budoucna.

khorelm
14. říj 2013

Chtěl jsem zhubnou pár kil, tak jsem se vydal do Světa zdraví.Má zkušenost se Světem zdraví je velice špatná. Při první návtěvě mě pani zvážila a vyjela mi dokument, podle kterého jsem na tom špatně a doporučila mi program za 9 000 tisíc korun. Naštěstí jsem se rozhodl zaplatit kartou jen 4 000 tisíce. Další dvě sezení pani vyplňovala různé dotazníky, s tím, že to musí posoudit lékaři.
Po měsíci od prví návštěvy mi pani předala složku, ve které byl pro mně speciálně připravený jídelníček. To už jsem byl ale rozhodnut ukončit spolupráci s touto firmou, jelikož jsem dostal pocit, že chtějí hlavně vyinkasovat peníze a potom dále klientovi vnucovat další přípravky, které si musí samozřejmě koupit za nemalé peníze. Mé tušení se potvrdilo po přečtení dokumentů, které jsem obdržel. Vše co tam je napsáno si mohu najít na internetu, včetně " speciálního jídelníčku". Když pani zjistila, že již nechci pokračovat, tak mi oznámila, že ty 4 000 akorát pokryjí náklady, které již museli na mně vynaložit. Takže jedna návštěva mě vyšla na 1 000 Kč, a dostal jsem informace, o kterých jsem se již zmínil.
Bohužel, tato firma Vám za dost peněz nic nového neřekne, vše co vám řeknou je volně na internetu.
Proto tuto firmu nedoporučuji a raději si za ty peníze kupujte zdravé jídlo, za 9 000 ho bude dost.
Mirek.

vashaa
14. říj 2013

Já mám se Světem zdraví dobré zkušenosti. I když si myslím, že hodně záleží na konkrétní poradkyni. Dietní plán (i když bych to zrovna nenazývala dietním) mi přizpůsobili i podle plánovaných cest a s jejich pomocí jsem zhubla 8 kg a musím říct, že jsem se nijak drasticky nesnažila.

khorelm
14. říj 2013

Chtěl jsem zhubnou pár kil, tak jsem se vydal do Světa zdraví.Má zkušenost se Světem zdraví je velice špatná. Při první návtěvě mě pani zvážila a vyjela mi dokument, podle kterého jsem na tom špatně a doporučila mi program za 9 000 tisíc korun. Naštěstí jsem se rozhodl zaplatit kartou jen 4 000 tisíce. Další dvě sezení pani vyplňovala různé dotazníky, s tím, že to musí posoudit lékaři.
Po měsíci od prví návštěvy mi pani předala složku, ve které byl pro mně speciálně připravený jídelníček. To už jsem byl ale rozhodnut ukončit spolupráci s touto firmou, jelikož jsem dostal pocit, že chtějí hlavně vyinkasovat peníze a potom dále klientovi vnucovat další přípravky, které si musí samozřejmě koupit za nemalé peníze. Mé tušení se potvrdilo po přečtení dokumentů, které jsem obdržel. Vše co tam je napsáno si mohu najít na internetu, včetně " speciálního jídelníčku". Když pani zjistila, že již nechci pokračovat, tak mi oznámila, že ty 4 000 akorát pokryjí náklady, které již museli na mně vynaložit. Takže jedna návštěva mě vyšla na 1 000 Kč, a dostal jsem informace, o kterých jsem se již zmínil.
Bohužel, tato firma Vám za dost peněz nic nového neřekne, vše co vám řeknou je volně na internetu.
Proto tuto firmu nedoporučuji a raději si za ty peníze kupujte zdravé jídlo, za 9 000 ho bude dost.
Mirek.

karolin54
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sarahuhu
28. říj 2013

Ahojky, jen jsem se chtěla zeptat co stojí půlroční kůra, nikde jsem cenu nenašla. Dekuji

zuza2008
6. lis 2013

Holky já tam osobně nebyla na konzultaci, ale kamarád jednu pobočku vlastní. Svět zdraví funguje jako franchisa a je tedy hrozně důležité, kdo je ve výsledku provozovatelem. Před ním to u nás ve městě provozovala madam, která se chovala jako mrcha ke klientům i dodavatelům a šlo jí hlavně o prachy. Kamarád to teď dělá poctivě, tak snad se mu u nás podaří zlepšit reputaci. Chci tím jen řáct, že strašně záleží na provozovateli v konkrétním městě. Tak všem hodně štěstí při boji s kily ! 🙂

karolin54
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
birda
8. led 2014

Ahoj, moje zkušenost se Světem zdraví je příšerná. Na internetu jsem zahlédla reklamu na bezplatnou konzultaci a jelikož to mám kousek na pobočku Světa zdraví v ulici Na Bělidle, P-5, tak jsem si tam ze zvědavosti došla. Bezplatná konzultace probíhala tak, že mě postavila paní sekretářka na váhu o které firma tvrdí, že dokáže změřit metabolický věk, hydrataci atd. Samotná konzultace pak již s výživovou poradkyní probíhala tak, že se mgr. Strnadová podívala na údaje z váhy a začala prodávat produkty firmy Sunkins a zakončila to tím, že mi řekla, ať podepíšu objednávku programu v ceně 4.900,-Kč a já husa, jak jsem byla z toho rozhozená a paní poradkyně na mě tlačila podepsala... Dála jsem odcházela s PH papírky za 50,-Kč na překyselení organismu a též si objednala rozbor krve v hodnotě 500,-Kč. Jakmile jsem došla domu, začala jsem číst lékařské studie o překyselení organismu a zjistila, že neexistují seriózní důkazy o tom, jak špatný vliv to má na organismus. (např. od gastroenterologa doc. MUDr. Pavla Kohouta, PhD., který ve Fakultní Thomayerově nemocnici v Praze vede jednotku intenzívní metabolické péče II. Interní kliniky a zároveň Centrum výživy). To už se mi začalo rozednívat, že jsem naletěla "šarlatánům", kde je výživový poradce každý, kdo absolvuje nějaký rychlokurz.
Na další schůzce jsem čekala, že obdržím jídelníček na míru, jak firma slibuje, ale jídelníček se nekonal jen mi paní magistra pokládala hodinu otázky. Při další schůzce (každá byla po týdnu a více) jsem konečně obdržela dokument, který se nazývá komplexní nutriční typologie (to měl být slibovaný jídelníček). Je to dokument plný reklam na produkty firmy, dále seznam doporučených a nedoporučených potravin, ukázkový jídelníček atd. V tomto dokumentu za 3 300,-Kč jsou informace, které si protiřečí, žádný jídelníček na míru a přestože jsem paní poradkyni při pohovoru říkala, po kterých potravinách mi je špatně se tam objevovaly.
To už jsem úplně prozřela a rozhodla jsem se odstoupit od smlouvy. V tu chvíli paní poradkyně neměla čas, trvalo několik týdnů, než si udělala prostor na schůzku. Na schůzce, na které trvala poradkyně Strnadová a přemlouvala mě, ať nekončím jsem jí oznámila že opravdu končím a reklamuji služby. Přinesla list papíru, kde jsem měla vyplnit své jméno, napsat důvod nespokojenosti a podepsat. Po udělání těchto věcí mi oznámila, že to předá vedoucí a ta se mi vyjádří k reklamaci. Hned večer mi přišel scan reklamačního listu, kde byly dopsány paní vedoucí pobočky Pickovou informace před můj podpis. Tudíž to vypadalo, že jsem podepsala její stanovisko a tím pádem s tím souhlasila. Stanovisko bylo takové, že nevyčerpaná částka je 1600,-Kč a z toho si strhnou 30%, tudíž mi vrátí 1200,-Kč z 5450,-Kč. Ohradila jsem se, že postupovala s rozpory s dobrými mravy, když dopsala něco do listu až po mém podpisu. Na to konto reagovala, že tedy vrátí částku 1600,-Kč, ale ať jsem si vědoma, že chtěla ušetřit čas a proto postupovala takto. Nicméně se stále od pobočky dožaduji částky 3300,-Kč na komplexní nutriční typologii s tím, že to není ucelený individuální dietní plán, ale jen reklamy a protichůdné informace. Paní vedoucí mi reagovala, že protichůdné informace jsou a musím je brát podle pořadí důležitosti typologie (která není nikde zmíněna).
Tyto dokumenty, které se nazývají "komplexní nutriční typologie" se generují automaticky v programu na pobočkách Svět zdraví a záleží pouze na konkrétním "poradci", jestli to přizpůsobí klientovi na míru. Nicméně gramáže a podrobnějšího jídelníčku se bohužel nedočkáte.

alena56
9. led 2014

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s pobočkou v Olomouci? Díky.

zuza2008
20. led 2014

@karolin54 Jeee, teď koukám, že jsi mi psala, až teď to čtu 🙂 V Olomouci.

karolin54
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
klarass12
3. bře 2014

Já chodím do SZ v Praze a naprostá spokojenost. Každý rok odkládám hubnutí do plavek na neurčo, ale letos jsem začala už v lednu. Dole je 12cm přes boky a 6 cm v pase🙂)). Držim palce všem ostatním🙂

brzlik19
6. bře 2014

Zásadně nedoporučuji, jsou to vyhozené peníze. V podstatě je to dieta podle krevních skupin, která vám není dělaná na vaši míru, ale jen podle kr. skupiny ,kterou máte. Já jsem byla v Havířově. Doplňky mi nenutili. Jejich jakože jídelníček, byly přesné instrukce stravování podle krevních skupin, kde navíc byly velké rozpory. Zaplatila jsem 4900 na 3 měsíce, byla jsem tam 3 x , strhli si 3300. Podle mě jsou neseriózní, ale beru to tak, že za hloupost se platí, také jsem zaplatila. Píši to pro vás, které se rozhodujete. Pro mě je to obyčejný podvod.

pablinka
6. bře 2014

@brzlik19 já i sestra máme stejnou krevní skupinu, přesto jsme dostaly jídelníček každá odlišný...

brzlik19
6. bře 2014

Birda má naprostou pravdu,

eicul1985
24. dub 2014

Ahoj,
povím vám pár zkušeností z druhé strany. Pracuji jako výživová poradkyně...několik klientů ke mě přišlo po neúspěšném hubnutí z Naturehouse i Světa Zdraví. Přecpáni všemi možnými doplňky, lehčí o pár tisíců a i když třeba něco shodili, dobře, zdravě se stejně necítili. Kilča šla zpět nahotu, po dobrání doplňků. Hromadně za všechny mohu říct, že měli všichni zpomalený metabolismus, nikdo je totiž nenaučil správně jíst. Zařazovat nové a nové potraviny, vařit nové a nové recepty. Jak se správně hýbat a hlavně jak správně pít!!! Z mých několika letých zkušeností, lze hubnout i bez doplňků, dávat přednost kvalitě před kvantitou, hýbat se a poslouchat hlavně naše tělo poslouchat o co si říká 🙂
Lucie Kondice Pro

ssmajlla
28. dub 2014

Strašné strašné strašné... 😢 Spousta vyhozených peněz a nic z toho... ☹

katja77
5. kvě 2014

@pablinka Ahojky, moc díky za super recenzi🙂 Já jsem přibrala těhotenstvím a kojením 24kg🙂 A před týdnem jsme spolu s manželem najeli na jejich roční program, tak jsem ráda, že to nebyly vyhozené peníze. Zatím z nich mám opravdu velmi dobrý pocit....(a 1kg dole)🙂) Chodím na Prahu 6🙂

pablinka
5. kvě 2014

@katja77 super, tak ať jsi spokojená 🙂 já jsem od ukončení 3měs. programu ve Světě zdraví asi rok a půl a získanou váhu si pořád držím, tak držím palce, ať to jde i u tebe s manželem! A je super, že do toho jdete oba, ta podpora rodiny je hodně důležitá.

aluh
6. kvě 2014

Zdravím, včera jsem měla první sezení. Objednala jsem si čtvrtletní program, chtěla bych shodit asi 6 kilo. Slečna byla milá, o potravinových doplňcích mě jen informovala, nic nenutila. Tak uvidím..

hradilova
6. kvě 2014

Hm, taky s nimi nemám moc dobrou zkušenost. Ze začátku to vypadá nadějně, ale pak je člověk úplně bez energie..

agis
21. kvě 2014

Víte, co si myslím? Že milá, laskavá a na vše odpověď znající paní Pablinka, je někdo přímo ze Světa zdraví. Proč by paní po roce stále psala pozitivní reakce v této diskuzi? Navíc za tři měsíce zhubnout 12 kg a dostat se na váhu 52 kg, a ještě si ji udržet, to je celkem zázrak. Možné je všechno, ale v reálu tomu nevěřím. Já slyšela jiné věci.

pablinka
22. kvě 2014

@agis opravdu ne, jsem pořád doma na rodičovské, navíc učitelka a učit chci i nadále 😉. Mám tuto diskuzi v oblíbených, takže mám přehled, kdy sem kdo píše a ty reakce mě zajímají, když jsem si tím taky prošla. Někdo spokojený je, někdo není. Já tedy byla bez výhrad. Ale jak to tu sleduju, tak si říkám, že především záleží, na jakého výživového poradce člověk natrefí, není to ani tak o společnosti, jako spíš o konkrétních lidech (poradcích i klientech). Na 52 kilech mi nepřijde nic zázračného... zvlášť, když měřím jen 152 cm 😀.

agis
26. kvě 2014

Pablinko, tak ti to tedy veřím a váhu samozřejmě přeji. S kg jsem to myslela tak, že se lehce hubne z 90 na 80 kg, ale špatně potom na tahle hezčí a přiměřená čísla - 52 kg.
Jinak se musím přiklonit k negativnímu názoru Birdy. To, co jsem slyšela, mě dost překvapilo. I když na druhé straně možná nepřekvapilo, doba je "holt" taková, peníze hýbou světem 🙄 .
Na srazu naší třídy SZŠ v dubnu jsme totiž probíraly Svět zdraví. Jedna bývalá spolužačka vyprávěla o tom, jak tam krátkou dobu pracovala a pak raději utekla. Nastoupila tam, protože věřila tomu, že bude pomáhat a ve finále jí firma nutila hlavně prodávat produkty. Bylo jí to prý nepříjemné a každý den musela vyplňovat tabulku, kolik toho prodala a když toho bylo málo, šla k vedoucímu na kobereček. Říkala, že takhle to funguje na všech jejich pobočkách, že ty výživářky neví, co čeho jdou a proto se tam tolik střídají. Říkala i další věci, všechno si nepamatuji, ale byla to opravdu hrůza. Mluvila i o tom vracení nebo spíše nevrácení peněz při odstoupení od smlouvy, že jí to bylo až trapné, když si to pán rozmyslel třeba během několika hodin, přišel zpět a ona mu nemohla nic vrátit. Přitom měla ty lidi k podpisu smlouvy co nejrychleji přimět. Tak já jsem si z toho udělala obrázek, že ten poradce může být fajn člověk, ale musí dělat to, co se po něm chce. Také říkala, že i v téhle branži je rivalita a že pořád nejlepší je gramážový, vyrovnaný jídelníček udělaný individuálně podle potřeb každého a ne člověka, který jí buřty a knedlo, zelo, vepřo, chtít najednou změnit, že bude na pohance a ovesných vločkách. Takový to prostě nedokáže nebo jenom chvíli a potom se zase vrátí k tomu, jak jedl před tím. Fakt jsem žasla, hubnutí jsme na srazu probíraly asi nejvíce 😀

pablinka
26. kvě 2014

@agis jj, na té pobočce, kam jsem chodila já, se také střídali. Je jasné, že pořád je to firma, která na něčem vydělávat musí. Mně tam tehdy jedna říkala, že z těch 4 tis. a něco, co se platí za 3měsíční program, jde přes 3 tisíce do Prahy na vyhodnocení dotazníku, který s klientem na začátku udělají a podle kterého mimo jiné určují jeho následný jídelníček... 3 známé a kamarádky od nich nějaké přípravky braly/pily/polykaly. Mně nic nenutili, jen se občas zmínili, ale vždy to skončilo tím, že stejně kojím, tak vlastně ani nic nemůžu. Na druhou stranu si říkám, že někdy ty přípravky mohou být na místě a někdy dokonce i nutné. Mě by třeba takováto práce s lidmi bavila, ale na druhou stranu bych do toho nešla, protože právě tuším, co by tam po mně asi tak chtěli 🙂. Ale zas si říkám, pokud se člověk nenechá, je si jistý, že produkty nechce, tak se mu může s nimi podařit zhubnout i bez produktů. Ale jde taky o to, jakou kdo má vůli, odhodlání i povahu. Takhle budou vždycky spokojení i nespokojení.

bozetech
31. kvě 2014

Tak jak to tu čtu, musím napsat tento příspěvek. Dne 7.1. Jsem zavolala na pobocku SZ a ještě ten den odpoledne dosla na prvni konzultaci, se mnou to nemeli těžké byla jsem rozhodnuta ze chci zhubnout a bez pomoci bych to nezvládla. Výsledky byli otřesné ( což jsem predpokladala ) a upsala jsem na rok ( pravda ze to bylo nejvýhodnější a byl to opravdu běh na dlouhou trať i ldyz 12tisic neni zrovna malo. Ale citila jsem se tam příjemně damy na recepci příjemné a vubec atmosféra tam byla fajn. Nezarazilo mě ani kdyz mi řekly ze to chtějí zaplatit na jednou a at si vezmu úvěr ( to jsem s diky odmítla, ještě p,atit nějaké úroky úvěru ) a najednou šlo ze to mohu splatit po částech ( ono ze začátku platíte nejvíc jen jidelnicek stoji 3.300 a 2000 mate od nich bonus na doplňky ktere si stejně v dusledku platite ) . Do te doby jsem se stravovala spíš nejedla a pila jen kavu a energeticke drinky. O zasadach stravovani jsem nemela ani potuchy, dostala jsem základní informace a zacala to striktně dodržovat vynechala kávu i energetaky a ups po tydnu jsem byla dole o skoro 14 kg ( opravdu jsem začala jist ). Další schuzka byla za další týden kde mi byl skontrolovan jidelnicek a mohla jsem jit domu dalsi schůzka probihala podobně tentojrat uz po 14 dnech a vzdy jsem si odnasela prášky pardon doplnek ve formě tablet za 690,- bez kterych by to nešlo - prý. A pomalu jsem zacala vnimat uz po prvnim měsíci ze mi to nic nedává - hubla jsem dál ale vsechna setkani jsem víceméně odkecala ja a " psychicky " nic vubec žádná " motivace " ( coz tohle především jsem od toho očekávala ) pak jsem si na to opravdu začala davat pozor a nemluvila opravdu slečna moc nevěděla cim tech 20-30minut " zabit " . Mela jsem uz nějaká ta kila za s sebou a ze jako začnu uz cvitit - uz jsem mohla dýchat normálně, ale toto mi nebylo úplně doporučeno ( našla jsem si fitness trenery ) a pomalu se blížilo 3 mesicni pusobeni ve SZ a ja se rozhodla ze si smlouvu zkratim na 3 mesice z pu odni rocni ( po predchozim telefonátu na centralu SZ a ujištění se ze to lze bez problémů a jakýchkoliv sankcí ). Ovšem chování SZ me velmi překvapilo ask po 14 dnech mi přišel email, ze to akceptuji ale strhnou mi 30% ze zbylé částky ... takze jsem volala zpet na centrálu a slecna ze to vyřídí a ozve se...v pátek dopoledne ( na to opravdu nezapomenu ) mi vola ředitel pobočky - úplně si ho umim představit namistrovanej debilek co si mysli ze je mistr sveta - zacal na mě řvát, co si jako vo sobě myslim a ze si nemůžu tohle dovolovat....a nakonec mi cpal jejich přípravky v hodnote ( 5tis ) a nechtel pochopit ze o to vážně nestojim..nasledne jsem zavolala opet na centralu, vse vylicila a slecna za mě vše vyřídila. V pondeli na to jsem dostala vyjaxreni ze mi musi vratit plnou castu. Jednat s centalou SZ byla opravdu radost. Doporučila bych nekomu SZ - ROZHODNĚ NE !!!!!!!!!! Nasla jsem si vyzivoveho poradce a trenéra v jednom, aje to nebe, je to prostě " kouč " ktery mě vede celkově . Moje doporučení zajít někam do fitka najit si trenera a ty vam jídelníček taky udělají.

leopold57
2. čer 2014

@pablinka já jsemchodil do světa zdraví v Karviné a v ceně 3.měsirnívo programubyl i odběr krve.Nebyl jsem tam sice abych zvubnul a to zhubnutí bylo jako třešnirka nadortu.Vite sice peníze co jssm do tobo dal jsou dost velkou částkou,ale koolik peněz člověk dá za cigarety,léky a za něco jiného co organizmu škodí a tady nadavana něco co pomůže.Pokud peníze nemám,tak nebudu nadávat na to,že jsou drazí.Pro mne třiměsiční program nebyly vyhozené peníze a nikdo mi nic nevnucoval,to asi zaletí od poradců,kteří jsou vpobočce.

pablinka
2. čer 2014

@leopold57 ano, vidím to podobně... a asi to bude opravdu závislé na tom daném poradci, ke kterému člověk začne chodit...

@bozetech tak to máte zajímavé zážitky... Nicméně na druhou stranu, možná teď budu krutá, ale vy si zaplatíte něco a nějakou dobu, a pak to chcete zkrátit. To je jak kdybych si zaplatila 14denní dovolenou, a pak po 3 dnech usoudila, že už jsem viděla dost a že už mi to nic nedá a chci domů a vrátit zbytek peněz. Stejně jako chtějí některé maminy třeba vrátit peníze za kurz plavání, který nemohly s dítětem kvůli jeho nemoci odchodit. Ale tak to prostě je. V kůži toho konkrétního podnikatele bych být nechtěla - buď peníze vrátí, ale přijde o svůj zisk, nebo nevrátí, ale zas budu riskovat, že ten dotyčný pěkně pošlape jeho dobré jméno. Smluvní podmínky (pokud tam byly, nevím) jsem nijak podrobně nestudovala, tak nevím, kdy je nárok na zkrácení a vrácení peněz, tak promiňte, že se k tomu vyjadřuju. Jinak pokud jsem to dobře pochopila, tak jste nakonec peníze dostala, což je super 🙂. Mně by třeba trenér z fitka nepomohl, když nerada cvičím 🙂. Holt každému sedne něco jiného.

585960
6. čer 2014

@kackaj Ahooooj UTEC!!!!!!!! Ja na zom jsem podobne.V listopadu jsem tam sla a nechala se nachytat.zaplatila jsem 5000kc bez odberu,ten jsem si nechala udelat u sve dr.ale je to vsechno podvod!!!!!!Sestavili mi jidelnice,ktery si muzes zadarmo stahnout z netu,pak mi dala nejakou pry vlakninu za 1000kc a to ostatni uz jsem si nevzala.Uz takzo jsem se vydala z penez.Po 3 mesicich pravidelneho 3hod basteni malych porci jsem pribrala 5kg?????Upozornuji ze cvicim chodim 7-10km denne pohybu az az vse presne podle analyzy,kterou mi vypracovala nejaka pani asi dr pres jidlo a N I C !!!!Vzteky nevidim jeste dnes jsem uplne ruda.Naprosto vyhozene penize!!!!!Vse je jenoum byznys.Na kontrolu jsem chodila kazdy tyden a stale pribyvala.Rikala,ze to neni mozne ze se jim to jeste nikdy u nikoho nastalo.Tak jsem asi ja nejaka vadna ze misto hubnuti pribivam.Vem penize a zmiz dokud je cas.Dej je radeji do cviceni a nakonec usetris Jarka