Tabletky Green coffee, dá se s nimi opravdu zhubnout?

mmaarrkkeett
26. lis 2013

Dá se s těmito tabletkami opravdu zhubnout? Máte zkušenosti? Jaké?

hojda
26. lis 2013

TAky jsem teď na ně viděla reklamu, ale žádný zázrak bych od toho nečekala, takový věcí už tu bylo.

mmaarrkkeett
autor
26. lis 2013

No prave, taky se mi to nejak nezda. Tak prave cekam, jestli nepisne nekdo, kdo to uzival.

hojda
26. lis 2013

@mmaarrkkeett spíš bych řekla, že to třeba může napomáhat, ale jen užíváním se asi nezhubne 😒

mmaarrkkeett
autor
26. lis 2013

@hojda a s jinyma tabletka mate nejake zkusenosti?

eimmy
26. lis 2013

Já se přiznám že jsem blbec naletěla. Samozřejmně NEFUNGUJÍ tak zázračně jak se popisuje, po úpravě stravy jsem zhubla ale na 99% to nebylo dítě těmto práškům
po žádné tabletě na světě se nehubne aniž by se člověk nemusel omezi v jídle a přidat sport, ale to je známá informace a s tím vrácením peněz to je na dlouuuuuhou dobu a ještě ne zaručené.

mrsblack
26. lis 2013

@mmaarrkkeett dostala jsem a zobu asi 3 týdny, k tomu teda i cvičím a upravila jsem trochu jídelníček. Nedokážu teda říct, jaké procento na hubnutí má právě Green Coffee a jaké cvičení a jídlo.

mmaarrkkeett
autor
26. lis 2013

@mrsblack a jake jsou zatim vysledky, muzu-li vedet? A ten jidelnicek jste upravila nejak radikalne?

mmaarrkkeett
autor
26. lis 2013

@eimmy jasne, takze zase kecy 🙂 takze mi zas nezbude nic jineho,nez se omezit v jidle a zacit trenovat pevnou vuli 🙂

hojda
26. lis 2013

@mmaarrkkeett Kdysi dávno se doporučoval chrom, tak jsem to zkoušela, ale zázračným tabletkám nevěřím žádným 😉

mrsblack
26. lis 2013

@mmaarrkkeett tak cvičím asi 2 měsíce a Green Coffee mám asi ten měsíc necelý, mám dole asi 5 kilo (což není moc), ale 6 cm v pase a 6 přes boky, což je docela dobrý. V jídle jsem omezila pečivo a přílohy, občas si dám, ale jen symbolicky. Jako radikálně jsem to nezměnila, spíš jen něco vynechala a zmenšila trošičku porce. Ale občas hřeším na sladkém - moje vůle bohužel není tak pevná, jak bych chtěla 😔 Green Coffee sám o sobě zázračný fakt nebude, ale může třeba pomoct při hubnutí - něco jako L-Carnitin.

klouzek
26. lis 2013

Nevěřila bych tomu,kdyby to tak všechno fungovalo,tak doktoři by byli bez práce 🙂

mmaarrkkeett
autor
26. lis 2013

Dulezitejsi jsou centaky a ne kila. Jste dobra, to je za 2 mesice docela dost. Ja prave taky vubec nemam pevnou vuki, teda uz. Kdysi jsem drzela 90ti denni dietku a slo to jako po masle. Po porodu sla kila taky dolu super, ale jakmile dcerka zacala tak nejak jist vsechno, tak ja zacala dojidat, vyvaret a kilca se vyhoupla a uz toho mam dost, tak prave hledam nejaky zpusob. Je mi jasne, ze nic neni zadarmo a zadne kouzelne tabletky na hubjutu nejsou, ale potrebovala bych alespon utlumit
chut na sladke.

mmaarrkkeett
autor
26. lis 2013

@klouzek to je mi jasne, vim, ze zadna pilule za me nezhubne, ze je to ciste na me, ale kdysi jsem od zname dostala lipoxal ( te zname nevyhovoval) a ten mi utlumil chut na sladke, takze nejake to kilco dole bylo, ale je mi jasne, ze nic neni zadarmo a rad3ji zacnu trenovat pevnou vuli. 🙂

eimmy
26. lis 2013

@mmaarrkkeett chut na sladké je odnaučitelná, stačí 7 dní opravdu vynechat čokoládky apod.

mmaarrkkeett
autor
26. lis 2013

@eimmy ajajajaj 7 dni je dost... 🙂 🙂

aneta0707
27. lis 2013

rekla bych, ze zadny takovyhle tabletky nefungujou. ja zhubla i bez nich. stacilo zmensit porce a zacit se hejbat. cvicime s holkama doma a ja sem spokojena a holky zabaveny 🙂
moje miry pred 3ma mesicema : 99, 105, 102 a ted: 94, 86, 100 tj. z velikosti 42 na 38. vaha je ovsem jenom ze 68 na 63
mela sem moznost videt jak funguje adipex, je na predpis, zahani chut k jidlu a zrychluje metabolismus a sice hodne zhubla - ze 75 na 63, ale porad je takova kulata. navic kdyz to prestala brat, tak zase pomalu zacala nabirat. proste cvicenim se telo vytvaruje, o tom zadna 🙂

ivaanka
27. lis 2013

Mam nadvahu cely zivot a recept na zhubnuti je jediny. Jist 5 x denne, male porce a cvicit. Nic jineho nepomuze, jen zmenit pristup k celemu zivotnimu stylu.

mmaarrkkeett
autor
27. lis 2013

@aneta0707 a muzu se zeptat, co cvicite nebo jak? 🙂

aneta0707
27. lis 2013

@mmaarrkkeett kazdou chvili delam sedy lehy, prkno (u toho si ze me starsi dela konika) a nebo sem si nasla cvik na linku, kdy si sednu,zapru se dopredu a zvedam nohy. je to zabava, zjistila sem totiz, ze me cviceni uklidnuje kdyz se vytocim nebo holky neco udelaj, takze to jde samo 😀 jo a piju hodne vody, zadny stavy a limonady

mmaarrkkeett
autor
27. lis 2013

@aneta0707 tak super, diky za tipy... taky vyzkousim... snad se donutim 😉