Tabletky na hubnutí Alli a Adipex jsou na předpis?

monka1987
4. črc 2012

Ahoj, jsem dost obezni vazim 106kg a je jasne ze potrebuji zhubnout, vim ze nejlepsi je zdrave jist a mit dost pohybu ale chi zkusit tabletky Alli nebo Adipex,
vim ze tabletky Alli jsou volne prodejne chtela jsem si je v lekarne koupit ale nikde je bohuzel nemaji, ziji v Anglii a na internetu jsem se docetla ze uz jsou jen na predpis nevite o tom neco?
A jeste by me zajimalo jestli je Adipex v Anglii take na predpis jako v CR protoze na Slovensku je pry uz zakazany.
Za pripadne rady dekuji

deniska223
22. črc 2015

kde muzu sehnat prosimvas ty prasky muze mi nekdo poradit

shine2015
22. črc 2015

@deniska223 zacni cvičit, sportovat a kup si maximalne karnitin nebo spalovač tuku při cvičení...léky typu adipex neber pokud nechces nádory jater,žlučových cest atd. A ver že na takové diagnózy umírat není nic příjemného.....

irka86
28. črc 2015

Adipex není bezpečný. Jestli beru nějake tablety (pro podporu diety a cvičení) to pouze bylinné. Dobře fungují tablety s výtažkem pepře, Piperine, zhubla jsem několik (samozřejmě ne bylo to 50kg za 2 měsíce!) kilo a ne měla jsem jojo efektu, mohu je doporučit protože jsou bylinné a fungují, radějí ne budu myslet na své historii s Adipexem...

cikinkira
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nevu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
uffer
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terra25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mellisa255
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marlo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
macina99
5. čer 2016

@mufyxa
Máte ještě Adipex? 😉

macina99
5. čer 2016

Může někdo sehnat Adipex? 🙂

alik25
25. čer 2016

@karca88 Tohle přece není žádná obr váha!!!! Malinké omezení v jídle a trochu pohybu navíc by mělo stačit!!! 😉
Já mám 155 cm, dokázala jsem se vyžrat na 75kg, pak jsem objevila dietu podle Dukana, na které je mi skvěle, podařilo se mi zhubnout 17kg 😉

venny83
30. čer 2016

k tomu asi neni moc co radit 🤐
do sebe bych nikdy nic takoveho nedala

babanci
30. čer 2016

Bože, holky, takové s*ačky do sebe hrnout...? Ani za nic, všechno to má vedlejší účinky a stejně to zase naberete. Zkuste dělenou stravu, jíme tak už tři roky, jinak kombinujeme potraviny, nejsme vyhladovělí a taky nám to lépe tráví, Manžel zhubnul 33 kil, já tolik ne, ale jsem docela v pohodě, i když jsem v přechodu, jsem normální, ani hubená ani tlustá.

nju
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alka197
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marketika
22. dub 2017

Holky, já jsem teď v procesu hubnutí a potrebovala jsem do plavek zhubnout fakt hodně a podarilo se mi to a i si to udržuji, je to bez tabletek, ale jista omezeni to melo. Kdyby byl zajem napíši svuj pribeh.
Papa.

tatiana324333
7. zář 2022

Mám velmi dobré zkušenosti s adipexem.... žádný jo-jo efekt nebo vedlejší účinky. Je jasné, že když po ukončení léčby začnete tisknout do hlavy ve večerních hodinách, že zase přiberete...

vaneska96
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vaneska96
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
makovice88
30. pro 2022

@vaneska96 Kalorie pujdou dolu? Tak do toho jdu!! 🤣🤣🤣

vaneska96
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andreask46
5. led 2023

@belulu17 napíše ti ho gynekolog,obvodak ,obezitolog a mne ho napsal psychiatr mám 160 cm a 102 kg šílenost ...