Tabletky na hubnutí Alli a Adipex jsou na předpis?

monka1987
4. črc 2012

Ahoj, jsem dost obezni vazim 106kg a je jasne ze potrebuji zhubnout, vim ze nejlepsi je zdrave jist a mit dost pohybu ale chi zkusit tabletky Alli nebo Adipex,
vim ze tabletky Alli jsou volne prodejne chtela jsem si je v lekarne koupit ale nikde je bohuzel nemaji, ziji v Anglii a na internetu jsem se docetla ze uz jsou jen na predpis nevite o tom neco?
A jeste by me zajimalo jestli je Adipex v Anglii take na predpis jako v CR protoze na Slovensku je pry uz zakazany.
Za pripadne rady dekuji

belulu17
11. črc 2012

@monka1987 Ahojky Alli je celkem k ničemu-naučí Tě pouze jíst zdravě takže když sníš třeba jen salát který zaliješ zálivkou s olejem budeš mít díky Alli veliké trable na WC.Adipex je dnes už lék pouze na předpis po kterém zhubneš rychle,hodně ale bohužel s jojo efektem.Myslím že by ti ho ale s touhle váhou napsla lékař jen těžko☹ Je pro opravdu obézní lidi co mají třeba 130kg...Takže asi tak

monka1987
autor
11. črc 2012

Ahoj, dekuji za reakci ja se prave porebuji nak dotlacit k tomu abych jedla trochu zdraveji,
a Alli tabletky by me k tomu asi donutily,
jinak Adipex predepsal lekar kamaradce a ta vazi 70kg

eficenka
11. črc 2012

ahoj, co takhle zkusit výživovou poradkyni?
na každém léku máš stejnak napsáno, že funguje v rámci zdravého živ. stylu...
my ho s manželem taky změnili - měl strřední nadváhu a po roce má dole přes 15 kg....
jde to pomaleji, ale rozhodně se to už nevrátí...

kay
11. črc 2012

ahoj,
doktorka mi Adipex předepsala a to jsem měla "jen" 85kg, ale na mou výšku to dělalao BMI 33.. a to je právě to důležité. Podle mě jojo efekt záleží na každém, jestli k těm tabletkám přidá právě ten pohyb a změnu jídelníčku. Pak už se jen lehčeji hubne. Udržení záleží na každém z nás. Já zhubla 10 kg, a zatím si je půl roku držím, celkem v pohodě a to už nejím úplně teda dietně. zkus nejdřív nějakého výživového poradce, aby Ti pomohl s jídelníčkem na míru.

bubla87
28. črc 2012

@kay ten Adipex ti napsala obvodní lékařka nebo jaký?

anetadr
28. črc 2012

@monka1987 Já jsem hodně znalá:( jsem chronický dietář:( takže - alli je vážně skoro na nic - to je jen doplněk stravy - možná má po něm někdo průjem - já ani to ne - takže nula nula nic. Adipex je lék, který snižuje chuť k jídlu - nic jiného. Má ale řadu vedlejších účinků - rozhodně se na něj nesmí pít alkohol a podobě. Užívat se smí jen po omezenou dobu. Jojo efekt opravdu zakládá - a značný, protože to, že nemáš moc chuť k jídlu obvykle znamená, že nejíš... musíš být opravdu důsledná a jíst pravidelně a zdravě - pak to má nějaký význam a jojo efekt určitě bude minimální. Když totiž tělo nedostává ani to, co potřebuje, jakmile něco dostane, hned si to uloží na "horší časy". Brala jsem ještě Tenatue retard - teď nevím, jestli to píšu dobře:( a to mi pomohlo zhubnout 18kg, chvíli jsem se držela, ale pak jsem to opět nabrala - taky má řadu vedlejších účinků - mě např. zvyšoval jaterní testy a způsoboval nepravidelnou menstruaci i přes braní antikoncepce - slyšela jsem i o tom, že několik holek při tomto léku a antikoncepci otěhotněly, protože tento lék účinek hormonální antikoncepce snižuje. V České Republice ale k dostání není, nám ho vozil jeden konkrétní doktor z německa, kde je na předpis. Jinak jsem zkoušela jehličky do uší - bez výsledku a nedávno jsem byla u výživové poradkyně - zhubla jsem 7kg a opět jsem to vzdala - jsem na sebe naštvaná, osobně taky nevím jak moc dál.... jenže to jídlo je tak dobré 😀

lomanta
28. črc 2012

@monka1987 Ahoj, tak já jsem před asi 5ti lety brala Meridii, zhubla jsem krásných 25 kg, připadala jsem si fakt krásně a hlavně psychicky v pohodě. Žádné vedlejší účinky jsem neměla. Pak ho bohužel ale zakázaly a já zase začla nabírat. Dnes to mám vše zase zpátky, taky mám přes 100 kg :( Asi před půl rokem jsem byla u doktora, že jsem uplně bezradná, nedokážu zhubnout jen vůlí :( Nabídl mi něco jako Alli, ale silnější a na předpis, bohužel má i silnější účinky a lidé co to berou nevědomky dělají do kalhot, což je fakt dost nepříjemné. Pro mě by ale neměl smysl, nemám problém jíst bez tuku, ale jím hodně, takže nějaké něco jako Alli mi je na nic. Pak je ještě ten Adipex (jinak zlatá vejce), je to skoro stejné jako ta Meridia, je to anorektikum, takze působí na mozek a človek nemá chuť moc jíst. Bohužel mám problémy se štítnou žlázou a nemohl mi ho proto předepsat (volně jde koupit jen na černém trhu, ale to nedoporučuju, doktor ví, proč to někomu předepíše a někomu né). Takže pro takové zoufalce, jako jsem já zatím nic neexistuje... A fakt není problém v tom, že bych nevěděla co jíst a co pro zhubnutí dělat, ale nedokážu se ovládat :D Snad ti moje zkušenosti pomůžou 🙂

xsenova
28. črc 2012

@monka1987 adipex bol u nas zakazany pretoze obsahuje vela amfetaminu. Na tabletkach vytvara zavislost a ucinky ma take iste ako keby si fetovala. Ak chces mat este okrem problemov s telom aj problemy s hlavou, tak hura do toho. Ak systematicky priberas 10 rokov, tak potrebujes systematicky par rokov chudnut. A to, ze casopisy vymetaju hlavy propagandou typu SCHUDNI 10 KG ZA MESIAC nie je mozne, a ak sa ti to podari tak urcite si tym dlazdis cestu k zdravotnym problemom o akych sa ti ani nesniva. Mas 2 krasne deti 🙂 kup si kolo, zacni podnikat rodinne vylety, zacni sa zaujimat o stravu ktora obsahuje viac zeleniny a menej masa. Ak to nedokazes sama, tak si najdi dobreho vyzivoveho poradcu - je lepsie ked k nemu budes dochadzat napr. kazdych 14 dni alebo kazdy tyzden aspon pol roka. Je to motivacne, vidis vysledky, niekto ti rozumie cim prechadzas.

monka1987
autor
30. črc 2012

@xsenova Dekuji, vim ze mas pravdu uz jsem na to myslela, hlavne mi nic jineho nezbyva 🙂

monka1987
autor
30. črc 2012

@lomanta Presne tenhle problem mam ja ☹ nedokazu se ovladat.

monka1987
autor
30. črc 2012

@bubla87 Adipex dava obvodni lekarka na predpis

monka1987
autor
30. črc 2012

Jinak holky dekuji vsem za rady a zkusenosti 🙂

bubla87
30. črc 2012

@monka1987 a na kolik korun to tak výjde??

monka1987
autor
30. črc 2012

@bubla87 Nevim presne ale je to kolem 1000kc

xsenova
30. črc 2012

@monka1987 to zvladnes 🙂 ale zmena trva - ale to ze trva je len dobre 🙂 mas moznost sa prisposobit 🙂 kto by chcel zmenit zivotny styl za tyzden 😀

peff
17. zář 2012

monka1987 - chci přidat i svoji zkušenost, před cca 13 lety jsem také dostala Adipex a během 3 týdnů si poměrně slušně poškodila játra. Náhodou to zjistili při preventivní prohlídce, musela jsem vysadit na čas i antikoncepci, aby se játra vzpamatovala. Adipex je šmejd, neber to. Cvičit a nežrat, což ale víme všechny.

livia2571997
26. únor 2013

ahoj,mohol by mi pomôcť niekto kto má skúsenosti s tabletkami ALLI? chcela by som vediet,či ich môžem užívat ak mám len 15 rokov a vážim 73 kg. chcem vediet či po týchto tabletách sa neskôr nevyskytne jojo efekt,a či mi nejak vážne neublížia na zdraví, a ako to je vlastne s tým hnačkovaním?? sú pri tom krče ? prosím poradte mi, a dajte mi vediet o tom niečo viac.dakujem

karca88
5. čer 2013

mam 2 deti je mi 24 vazim 60 kg a merim 151cm chtela bych zhubnout citim ze spatne treba na koupalisti co mam delat poradte mi nejake leky dekuji

kotito
5. čer 2013

Já brala adipex asi před 9 lety ....sice jsem hubla a rychle, ale měla jsem hrozné nežádoucí účinky.... první dny jsem do sebe nedostala nic a pak jen pramborovou kaši....v krku jsem měla knedlík a neustálou žízeň, malátnost,hrozné nálady a připadala jsem si jak zdrogovaná
Alli jsem měla asi před rokem a půl...a za mě teda super! Pokud se člověk nechce pokáknout musí jíst zdravě! Kila jdou dolů pomalu ,ale žádný jojo efekt jsem nezaznamenala....teda možná bych zaznamenala, ale konečně se nám podařilo mimčo, takže kilečka jsou opět nahoře 🙂

misalkax
1. črc 2013

@anetadr
Ahoj,chtela jsem se te zeptat,zda je mozne pres tebe so objednat ty leky z Nemecka?
Nebo potrebuji nejakou prohlidku ci co?Dej vedet,dekuji

anetadr
2. črc 2013

@misalkax napíšu do ip

sarkad2856
7. črc 2013

@kotito Ahoj,takže Ali doporučuješ?právě bych taky nějáké to kg dala ještě dolu taky jsem brala jedny koupené tady z netu,thubla jsem dost,jojo efekt nemají protože jsem jedla normálně sem tam i sladké,když jsem měla chut,prostě jsem se neomezovala a tak mě zajímá zda jsi měla u Ali upravený jídelníček?

kotito
8. črc 2013

@sarkad2856 ahoj. U Ali jsem na začátku baštila všechno, ale po čase sama zjistíš, že to není rozumné a jídelníček upravíš. To Ali z tebe dostává jakoby tuk, takže moje ,,kakací příhody " nic moc 🤐 😀
Mám v hlavě jak jsem si čupla druhý den po gulášové polévce a byl malér....
Prostě omezit tučné věci a bude to ok. Jestli se mi nepovede zhubnout po porodu normálně, po kojo po ALi určitě šáhnu.
Bohužel ty co jsem měla nakoupené prošly 😒

popoison
8. črc 2013

Mě Ali přijde trošku jako když si na angínu vezmeš lentilku-rozhodně mě nenaučil zdravě jíst...napadá mě k tomu věta: Víra tvá tě uzdraví.Mám zkušenost s Meridií....za měsíc 15kg dole ale jojo efekt jako blázen.....Už nikdy víc...Kup si radši permici do fitka-v závěru stejně nic jiného nezabere....☹

ratatooy
8. črc 2013

tak adipex byl kdysi i v čr volne prodejny,ale už není a kdovi jestly je i na předpis ja sama bych ho zakazala,jiak moje skušenost s ním je tková že za ty 3 týdny co se bere sem shodila sice 5kg a nikdy nejde o shozený tuk,ale jen voda a svaly což se ti hned po dobrání zase vrátí
nejvetší pomocník je stobklub.cz nebo kaloricke tabulky,stači si zapisovta jidlo hlidat doporučene množství a mužeš jist prakticky cokoliv,ja zhubla na stobu za 3mesice 12kg TUKU!!!!
žádný tabletky nikdy nebudou fungovat je to jen o jidle a sportu nic jineho

mufyxa
13. črc 2013

mám adipex pokud máte zájem napište soukromou zprávu . nemohu jej užívat a hlavně už jej nepotřebuji 🙂

maria3751
26. srp 2013

Prášky na hubnutí - http://track.acaiberry900.cz/product/AcaiBerry-... Má objednávka přišla přesně v uvedenou dobu a pilulky fungují skvěle.

gabinek
16. zář 2013

prosím koupím adipex napiště do ip díky

zuzazuzanta
16. zář 2013

Dám vlastní zkušenost.A dipex jsem měla bez receptu od známeho byl zdravotní bratr a kšeftoval s tím.A dopadla jsem tak,že jsem měla 35 kg a anorexii.Z vlastní zkušenosti radím adipex né.

darinka05
Odpověď byla odstraněná
Zobraz