Tabletky na hubnutí Meridia. Máte zkušenost?

mysteria
11. kvě 2007

Zajímalo by mě, zda máte nějaké zkušenosti s tabletkami na hubnutí MERIDIA ?

macik
11. kvě 2007

já jsem je brala a první týdny celkem rychlý efekt, ale pak to nějak polevilo, takže jsem je přestala brát a snažím se hubnout i bez nich...nepřijdou mi jako takový zázrak, jak o nich lékaři mluví..

kykinka
16. lis 2008

Já meridi beru a super ale kamarádka má 2 balení navíc nemáte někdo zájem? ☹

lenka132
16. lis 2008

mám dobrou kamarádku, dietní doktorku a ta říká, že žádné prášky nepomáhají, kdyby prý pomahaly, tak nejsou žádní obézní lidé.....má se jíst pravidelně 5krát denńě po menších porcích....prý nejlepší dieta, jen to dodržovat i poté, co člověk zhubne

mmmk
17. lis 2008

Mysteria, s Meridii mam vybornou zkusenost 😉 Nemas hlad, nemas chut, mas jen obrovskou zizen.

Lenka123, kdyby nejake prasky pomahaly bez ohledu na pricinu nadvahy, byla by tvoje kamaradka bez prace 😎

anke
17. lis 2008

ahoj, moje mama zhubla s Meridii 20kg, cviceni nula, akorat jeste drzela trochu dietu (ovsem celkem casto ji porusovala) ... kdyz ji prestala brat, pribrala to zpatky a ted ji zase bere a za 2 mesice 5kg dole ... je po ni hyperaktivni - nezastavi se, strasne se poti ... je pod dohledem dietologa a ten neprotestuje, jen je potreba mit zdrave srdce (mame je 50 let)

renatka1111
7. led 2017

@kykinka ahoj mela bych zájem kolik by zato chtela