Tukožroutská polívka. Máte tip, jak ji připravit?

peppapig
1. črc 2009

Cau damy a panove,

o 'tukozroutske polivce' uz jsem slysela pred lety, ale vubec jsem tomu nevenovala pozornost. Drzi to jak zeny u nas v CR tak i tady v UK. Muj otec za tyden zhubl 7kg 🙂 Takze jdu do toho od patku na 7 dni a uvidime.

Tak pokud ma nekdo zkusenost nebo nejaky tip, co se pripravy polevky tyka, sup sem s nim!! Omlouvam se pokud uz tema existuje (ale nenasla jsem) a prosim piste jen k tematu Tukozrout, ostatni diety nechejte do jinych temat (ja na diety neverim, tahle je prvni, ktera me zaujala) 🙂

marie83
21. črc 2009

Pro koho je tukožroutská polévka vhodná?
Tukožroutská polévka je výborná na shazování pár nadbytečných kilogramů, ale neřeší obezitu. Chcete-li se dostat do formy před dovolenou nebo se chystáte na párty a chcete dopnout oblíbenou sukni, pak je tukožroutská polévka pro vás tím pravým.
Účinek tukožroutské polévky
"Fígl" spočívá v důkladném odvodnění organismu, takže pokud se po jejím skončení opět vrátíte k tučné stravě, dojde k jojo efektu. Dietu rozhodně nedržte déle než stanovený týden.

zdenka26
22. črc 2009

Ahojky,kde jste všichni? 😕 Já si dávám jeden den pauzu a zítra znova.dneska dělám filety tak se těším že si dám

peppapig
autor
22. črc 2009

Zdeni to je super, ty jsi takova silna osoba 🙂 Kolik jsi uz zhubla??? Uzij si filetky 🙂

zdenka26
22. črc 2009

Mám dole 5 kg,nic moc.ale těším se na normální jídlo 😀 a jak ty?kdy jdeš do toho znova?Jsem to dneska říkala manžovi že si dávám jeden den pauzu,tak už plánuje večer pizzu 🙂 se těší víc jak já.když držím totiž dietu tak se mě snaží aspon v tom moc neprovokovat

zdenka26
22. črc 2009

ted se mě ptá a dáme si jednu nebo dvě 😀 😀 😀

j.a.n.u.s.
22. črc 2009

peppousi...takze 4.5kg??? To neni zas tak marny....doufam, ze pozdeji nezalozis diskuzi *jsem tam, kde jsem byla na zacatku....* drz se!

Ja do toho nejdu, nemuzu...mam nejaky strevni problemy...musim pockat az se to upravi, mozna zhubnu jeste drive s tou setrici dietou...hahaha

Ale holciny vy to nevzdavejte!!!! 😀

marie83
22. črc 2009

No já jsem slyšela že tahle dieta je přímo pro jojo efekt,že i potom co zhodíš tak musíš hlídat co jíš jinak to máš rychle zpátky tak bacha na tu pizzu Zdeni 😀

zdenka26
22. črc 2009

mám ted tak svrklí žaludek,že ani tomu nějak nedám.A večer jdu stejně cvičit,tak to je v poho

zdenka26
22. črc 2009

Máji nevíš jak měli otevřeno na spinu v Brodway?do Poruby je to daleko a tady by mi to vyhovovalo

marie83
22. črc 2009

Zdeni někde na netu jsou jejich stránky zkusím je najít,mimochodem už jsem byla asi třikrát na velké tak ta polívka má nějaké projíémavé učinky a ještě mě nadýmá jako blázen 😀

annysek
24. črc 2009

Ahojky holky, tak dnes jsem si nakoupila věci na tukožroutskou polévku a jdu do ní. 😖 Kolikpak jste tedy zhubli s touto polévkou? Abych měla nějakou motivaci...

zdenka26
24. črc 2009

Ahojky annysek po týdnu 5 kg,ted jsem si dala pauzu ale už polévku jím znova.kdy začínáš?

annysek
24. črc 2009

říkala jsem si, že dneska jí vařit je blbost, takže si jí zítra ráno uvařím a začnu od zítřka, i když to bude teda náročný týden, protože hned v neděli jedu na pouť a synovec bude slavit narozeniny, a pak v týdnu na chatu za manželem a tchýní, no bude to peklo, ale čekat se mi už nechce 😒

zdenka26
25. črc 2009

není na co čekat,už ji máš uvařenou?mě tahle dieta celkem vyhovuje

annysek
25. črc 2009

Ahoj zdenko, zatím se mi vaří, nestíhám, doma byl chaoz od rána, malá mi do toho řvala, takže jsem ráda, že jsem to tak nějak zvládla. 😉

zdenka26
25. črc 2009

To znám,někdy je to chaoz,jak máš starou holčičku?

annysek
25. črc 2009

Kačence je 7 měsíců, v posledních dnech je protivná a vyžaduje pozornost, takže jsem ráda, když s ní něco udělám. 🙄

zdenka26
25. črc 2009

tak to je jěště maličká,já s malým tehdy nestíhala vůbec nic.ted je to o něco lepší,ale o moc ne.

zdenka26
25. črc 2009

anýsek četla jsem v jiné diskusi že jsi začala brát lindaxu,jaké jsou na ní ohlasy?a nebo jaké máš ty zkušenosti?

annysek
25. črc 2009

No... co jsem si pročítala různé diskuze, tak jsou na ní většinou dobré ohlasy a jak jsem tam psala, tak zatím nemám žádné nežádoucí účinky, což jsem asi jedna z mála. Potřebuji se teď hlavně nakopnout a dostat se do toho. Za 3 týdny jdeme na svatbu a nechci tam vypadat jak verlibička, tak to chci posichrovat tukožroutem a nespolehat se jen na lindaxu.

zdenka26
25. črc 2009

pokud ji budeš dodržovat tak máš na 100% min.5 kg dole za dva týdny.Já potřebuju zhodit tak 12 kg do září,ted jsem začala chodit cvičit ale samotnou mě to moc neba.My jdem na svadbu v říjnu a už mám vybrané šaty ale do tech musím zhodit a nutně 😠

annysek
25. črc 2009

No já šaty riskovat nebudu 😀 vypadám v nich hrozně. To já potřebuji dát dolů tak 30-35 kg, proto i ta lindaxa... ☹ Do svatby to sice nestihnu, ale každé kilčo dole mi přidá na sebevědomí 😉

annysek
25. črc 2009

Tak... první talíř jsem snědla, ale stále mi tam něco chybí. Máte nějaké vychytávky na vylepšení chuti??

draga
25. črc 2009

čau holky jsem zpět a vidím, že to papp drží pěkně statečně a moooc gratuluju...holky se picnu mě včera umřela babička ☹ (jsem tu psala, že jsem nerv a když je něco takovýho furt žeru) ale už nemůžu déle čekat, bo moje stehna a tuky kolem pasu jsou opravdu dosti nevkusné...takže zítra nakupuju a vařím ...a jud do toho 😉

zdenka26
25. črc 2009

tomu věř,já se cítím i po těch pár kilech moc dobře.A doma jak manžel začal jinak reagovat.je to fajn.Vždycky byl zvyklí že jsem byla štíhlá a ted taková menší velryba 🙂 A taky mě celkem navnadil že když v září budu mít těch 60 kg tak mi koupí nové náušnice a to mě celkem navnadilo 😀

zdenka26
25. črc 2009

draga upřímnou soustrast ☹

zdenka26
25. črc 2009

no pepp si dala ted pauzu ale zhubla za ten týden myslím necelých 5 kg a to je celkem dost 😉 draga přidej se čím nás bude víc tím líp 😉

zdenka26
25. črc 2009

anýsek já vařím vždycky jen poloviční dávku,je to lepší čerstvé a dávám někdy kari a nebo jiné koření které mám ráda

draga
25. črc 2009

zdeni jsem to te´d dočetla a vidím, že i ty máš velký úspěch super...co pizza jaká byla? a byla jedna nebo dvě 😀

annysek
25. črc 2009

draga- tak to je mi líto,upřímnou soustrast, taky žeru, když mám nervy 😖 takže to znám.

zdeni, tak to je motivace teda 😉 Mě teda manžel nic neslíbil, ale pokud uvidím výsledky, tak se také nějak odměním 😀