Tukožroutská polívka. Máte tip, jak ji připravit?

peppapig
1. črc 2009

Cau damy a panove,

o 'tukozroutske polivce' uz jsem slysela pred lety, ale vubec jsem tomu nevenovala pozornost. Drzi to jak zeny u nas v CR tak i tady v UK. Muj otec za tyden zhubl 7kg 🙂 Takze jdu do toho od patku na 7 dni a uvidime.

Tak pokud ma nekdo zkusenost nebo nejaky tip, co se pripravy polevky tyka, sup sem s nim!! Omlouvam se pokud uz tema existuje (ale nenasla jsem) a prosim piste jen k tematu Tukozrout, ostatni diety nechejte do jinych temat (ja na diety neverim, tahle je prvni, ktera me zaujala) 🙂

zdenka26
25. črc 2009

byli dva kousky, a byla jsem nacpaná teda fest .manža to celé dojen zapil colou a na to si dal pařížan.nechápu kam to dává 😠

zdenka26
25. črc 2009

Jíst jak on tak mám 150kg,nejhorší je jak krmím malého to je děs,dneska měli svíčkovou a malému jídlo musel dát manža,nějak jsem to nedávala

zdenka26
25. črc 2009

Anýsek a doplácela jsi něco za tu lidaxu?

annysek
25. črc 2009

Bohužel si to platíš sama... Za Lindaxa 10 na 3 měsíce jsem dávala asi 975,-

zdenka26
25. črc 2009

tak to je dobrý maras 😠 ale no co stejně to koupím

annysek
25. črc 2009

Jo a dobrý je, když ti napíše Lindu 10 jen na měsíc, aby jsi zjistila, jestli ti to nebude dělat zle a pak bych si nechala rovnou napsat 15tku, ta je silnější. Doktorka byla rychlejší a mám 10tku na 3 měsíce 😒

draga
25. črc 2009

holky díky 🙂

zdeni právě nejhorší je to krmení malýho...ještě tak vlkýmu navařím a jez si někde u pc 😀

jj Lindaxa...než jsme šla na mateřskou dělala jsem v zentivě...dostlali jsme lindu vzorky ale já je dala kámošce, nějak moc se mě ta chemie nechce rvát do těla...ale určitě zabírá kámoška docela dost shodila 😉

zdenka26
26. črc 2009

Ahojky,kde jste kdo?

marie83
26. črc 2009

Čauky 😀 teda zdeni já bych taky potřebovala doma nějakou podporu k hubnutí,ale když tomu mojemu štíhlíkovy se ty moje bujné vnady líbí 😖 asi mu moc nechybí těch 60kg co jsem měla,ale mě to vadí tak to musím zvládnout.Udělám si teda poloviční dávku ať se mi to zase neskazí 😝 .Stačí 1/4 zelí?

annysek
26. črc 2009

Jo, o podpoře se ani u nás nedá mluvit... Dnes jsem byla skoro celý den u sestry, synovec slavil narozky a samozřejmě jsem byla hladová a neodolala jsem 😅 Takže nic moc... 😒

marie83
26. črc 2009

😀 to se nedivím,nejhorší je že teď se všude griluje a zmrzlinkuje no to aby jsme se zavřely doma a nevycházely což nejde páč máme dětičky a ty nemůžou za to,že chcem hubnout 🙂
Mařenka chtěla tu polívku tak jsem ji říkala že ji nebude chutnat,ale moooc ji chtěla tak jsem ji ohřála a jasně že ji nechutnala.přitom je tak dobrá 😀

zdenka26
29. črc 2009

Ahojky,no kde jste všechny? 🙂

annysek
1. srp 2009

Ahoj zdeni, jsem tu, ale stydím se, nebo nevím co... skejsla jsem asi jako ta polévka na chatě od pondělí do středy. 😅 Ale spíš je asi problém v tom, že beru lindaxu a při té bych neměla nejspíš nasazovat takovéhle drastické diety, už sama linda je humáč, tak zůstanu u něj a skusím se skamarádit se zdravou stravou a menšíma porcema, to bude asi nejlepší, protože ta kombinace obojího byla vražedná! Byla jsi u toho doktora? Co ti řekl?

annysek
4. srp 2009

No... tady fakt nikdo není... 😖

zdenka26
18. srp 2009

Ahojky,tak já ji dneska uvařila a zas začnu.dala jsem si pauzu,ted bylo samé grilování a to bych nedala 😉 Váha se mi nahoru nepohla takže to celkem jde.Přidá se někdo? 🙂

lucielb
15. zář 2009

Já osobně mám super zkušenosti s lind. 15mg, po porodu mi zůstalo 20 kg nadváhy, kojila jsem dlouho a to pouze stupňovalao mé chutě na sladké, jakmile jsme dokojily, nechla jsem si na radu lékařky napsat lindaxu 15mg, má váha byla při výšce 173cm - 95 kg, nyní po 5 měsících mám 15 kg dole, nemám chuť na sladké a nemám ani žádné zdravotní problémy, jaterní testy v normě a i cholesterol mi klesl na normu, nemám bušení srdce, naopak, nejsem vůbec unavená a to se celý den honím za 2 dcerama, a pak vždy usnu jako špalek, tak i spánek se mi nenarušil, takže já mohu pouze DOPORUČIT
Lucie

peppapig
autor
9. lis 2009

Caute babulky, obnovuji tema a tedi svuj druhy pokus to Tukozrouta. Minule to klaplo, ale kila uz ma zpet, nemam pevnou vuli, ale zkusim drzet 2 tydny. Na konci mesice ficim s malou domu do CR, tak at nevypadam jak velryba 😅

Takze, DEN 1, zatim jsem na mandarinkach a vari se mi polivka.

Tukozroutovi zdar 😀

zdenka26
9. lis 2009

Ahojky Pep 🙂 Tak já ji nedržím asi měsíc,přibrala jsem asi kilčo.Už jsem uvažovala že zas začnu,ale samotnbé se mi nectělo.Ale večer navařím a od zítřka začnu 😉