Tukožroutská polívka. Máte tip, jak ji připravit?

peppapig
1. črc 2009

Cau damy a panove,

o 'tukozroutske polivce' uz jsem slysela pred lety, ale vubec jsem tomu nevenovala pozornost. Drzi to jak zeny u nas v CR tak i tady v UK. Muj otec za tyden zhubl 7kg 🙂 Takze jdu do toho od patku na 7 dni a uvidime.

Tak pokud ma nekdo zkusenost nebo nejaky tip, co se pripravy polevky tyka, sup sem s nim!! Omlouvam se pokud uz tema existuje (ale nenasla jsem) a prosim piste jen k tematu Tukozrout, ostatni diety nechejte do jinych temat (ja na diety neverim, tahle je prvni, ktera me zaujala) 🙂

jonatanka
1. črc 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea..., to by mala byt tema o polievke, len neviem ci om obre okopirovala

ikke
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
peppapig
autor
2. črc 2009

Holky, ja stale slysim, ze kazdy ji tukozroutskou polivku a tady snad nikdo. Pojdte podelte se o zkusenosti 🙂

ewuska
2. črc 2009

pepa: už si jí zkoušela?

sisstin
2. črc 2009

peppa: čus, ta polívka je tak hnusná, že ji každej sní málo a tudíž hubne, ale jak začneš jíst normálně, tak to máš zpátky 😉

ygreen
2. črc 2009

je hnusná a odvodní tě, takže nezhubneš tuky ale vodu

peppapig
autor
2. črc 2009

ewuska, jeste jsem ji nezkousela. Pry ta polivka neni az zas tak chutove spatna, ale jist ji tyden v kuse je o nicem, to na motivaci neprida.

Ja myslim, ze kdybych to drzela kazdy mesic jednou, tak ta kila se urcite budou regulovat smerem dolu a nabirat se nebude tak moc, mozna se myslim. Ono je to logicke, kdyz najednou clovek zhubne a po case prejde na normalni stravu, nabere neco zpet.

cau siss 🙂

ygreen, jak to myslis, ze odvodni??

simonac
3. črc 2009

ahoj holky, zas tak hnusná ta polívka není, ale vydržela jsem asi 4 dny:
1. den v poho - plné talíře
2. den to taky ještě šlo
3. den už jen na oběd
4. den jsem ji nemohla ani vidět
5. den bylo po dietě
a kila byla hned zpátky, ted jsem objevila 90 denní dietu a ta mi po porodu fakt pomohla, jsem na původní váze a všimlo si i okolí , že jsem nějaká hubenější

peppapig
autor
3. črc 2009

Diky simonac za prispevek 🙂
Moc jsi me nepotesila ☹ Ja uz to vidim, ze mi to poleze i usima 🙂
90 denni dietu ani podobne bych nezvladla a ani nechtela. Gratuluju ze tobe se dari!

simonac
3. črc 2009

pep - díky za gratulaci, já jsem vyloženě dietní tip, mně vůbec neva - teda, když vidím výsledky nějakou dietu držet 😉

simonac
3. črc 2009

typ jéžíš já su blbá 😠

sisstin
3. črc 2009

peppapig: tak ta 90dieta, to bych ani za dietu moc nepovažovala 😉 podle mýho je fajn, co tam holky sní za den, tak já nesnim za týden, a hubnou 😉

sisstin
3. črc 2009

peppapig: je to spíš o rozvržení správných poměrů tuků, sacharidů atd, hlady se dle mého fakt netrpí přitom 😉

peppapig
autor
13. črc 2009

Tak budu si rikat, ze je to takovy detox a ne dieta a uvidime 🙂

Dneska 1.den! Jdu uvarit tu zazracnou polivku a nacpat se hroznem. Aspon mi drzte pesti 😅

j.a.n.u.s.
13. črc 2009

peppapig, davej to tu online -detaily tvyho DETOXU....jak se citis, kolik hubnes...atd.!

peppapig
autor
13. črc 2009

Myslis janus? Stejne vsichni maji zkusenost, ze je to 'dieta' na prd 😒

j.a.n.u.s.
13. črc 2009

mozna, budes prukopnice-nedej se! 😀

martimarti
13. črc 2009

Peppa: držím palce, ať jsi silnější než já kdysi, vydržela jsem 3 dny a pak to už opravdu nešlo 😀 . Taky se budu těšit na průběžné zprány, drž se!

peppapig
autor
13. črc 2009

Holky, ja jsem docela slaboch, uz ted se mi do toho nechce a to je polivka teprve na sporaku, nevabne voni 🤐
Tak na konci dnes poreferuji 🙂

zdenka26
13. črc 2009

Ahojky,tak já si to nemůžu vynachválit 🙂 ržela jsem ji před týdny a zhubla jsem 6kg a zatím jsem je nenabrala.Ale nejím přílohy ,pečivo a sladké a cvičím.Ale od zítřka jdu do toho na 14 dní v kuse.tak jsem zvědavá.Jde hlavně o to vydžet jíst jen tu polévku a paknajet na nové stravovací návyky 😉

draga
13. črc 2009

tak já jsem tukožroutku držela ještě před těhu a zhubla jsme za 4tt 15 kg....nejdřív to šlo pomalu, druhý týden hodně a pak už jen tak postupně...každopádně polívka tak hnusná není, záleží jak moc máš ráda zeleninu...já jsem si jí krájela na hodně drobno (i zelí) a pak jsem dochucovala hodně petrželkou a pepřem...třetí týden to už bylo tak zajetý, že mi ani nic nechybělo, trochu jsem si upravila ten masový den, chybí mi v té dietě sýry tak jsem jeden den měla sýrový 😉 kdybych pak za rok neotěhotněla tak jsme si váhu +-5 kg udržela...teď jsem nedávno nakoupila všehcny suroviny, že budu hubnout...ale do toho řpišla smrt v rodině a já jak jsou nervy tak žeru...ale chci začít někdy od příštího týdne...tak se přidám, pokud ještě budeš držet 😉

peppapig
autor
13. črc 2009

zdenka, konecne nekdo s dobrou zkusenosti, jupiii 🙂 , hned jsem pozitivne naladena.

Pokud mas cas, napis nejake vychytavky, jak si tu polivku neznechutit. Myslis, ze bych mohla pridat trebas nekdy do polivky prolisovany cesnek nebo trosku susene chilli ci bazalky. Avocado je povolene jako ovoce ci zelenina??

zdenka26
13. črc 2009

no já ji chci držet minimálně 14 dní,at to má smysl.Já to dochucuju kari kořením.To já můžu.

peppapig
autor
13. črc 2009

draga ahoj, uprimnout soustrast 😢

K polivce, ja jsem taky zeleninova, tak to je v poradku a presne jako ty, maso nemusim, ale syry ach syry ja miluju, uz ted mi chybi 😉 Urcite se pristi tyden zapoj

peppapig
autor
13. črc 2009

Kari jsem tam taky nasypala at to ma trosku chut

zdenka26
13. črc 2009

peppaing,já ji pokaždé jinak kořením a nebo přidám bylinky.vařím poloviční dávky abych měla častěji čerstvou.a taky celkem mám ráda zeleninu takže mi to nějak neva ale uvidíš že to zvládneš.Každý kdo ji jedl zhubl.S avokádem ti neporadím,u té diety jsem ho nejedla.ale myslím že je jako ovoce

draga
13. črc 2009

pepp no o to větší motivaci teď mám 😉
taky mám radu, ta polívka je počítána na 3 litry a ze začátku se mi po týdnu kazila kysla...tak jsem začla vařit z poloviční dávky a pak vždycky uvařila čerstvou ono to pak i líp chutnalo 😉

zdenka26
13. črc 2009

tak mě chybí strašně maso a ještě jak vidím jak si manžel dělá tatarák a nebo bifteky ,tak bych ho nejraději zabila 🙂

draga
13. črc 2009

já bych teda avokado považovala za zeleninu ale nevím fakt 😀

zdenka vidím, že to taky máš vychytaný na poloviční dávky 😀

draga
13. črc 2009

zdeni ale vždyť k tomu maso můžeš? 5.a 6. den je maso...nebo ty jí držíš jen tak?