Tukožroutská polívka. Máte tip, jak ji připravit?

peppapig
1. črc 2009

Cau damy a panove,

o 'tukozroutske polivce' uz jsem slysela pred lety, ale vubec jsem tomu nevenovala pozornost. Drzi to jak zeny u nas v CR tak i tady v UK. Muj otec za tyden zhubl 7kg 🙂 Takze jdu do toho od patku na 7 dni a uvidime.

Tak pokud ma nekdo zkusenost nebo nejaky tip, co se pripravy polevky tyka, sup sem s nim!! Omlouvam se pokud uz tema existuje (ale nenasla jsem) a prosim piste jen k tematu Tukozrout, ostatni diety nechejte do jinych temat (ja na diety neverim, tahle je prvni, ktera me zaujala) 🙂

draga
13. črc 2009

pepp mmch máš nádhernou holčičku 😉 😀

sisstin
13. črc 2009

draga: no ale kolik to stojí odříkání 😝 každej si všichni cpou tlamy, a já můžu akorát tak slintat 😅 😅 😅 ale chtěla bych ty svoje návyky změnit, páč fakt jim příšerně 😒

draga
13. črc 2009

siss no právě a to mě dělá potíže něco si odříct...jako kvůli malýmu si odřeknu to zase jo...ale to žrádlo ...co když zítra nebudu už smět nic jiného než vodu 😝

peppapig
autor
13. črc 2009

To jsi dobra, ale taky ty stravovaci navyky nic moc, co?! Hele moje pevna vule odchazi, kdyz 22 hodina prichazi, fakt, pak je mi to uplne putna a vubec nad tim nepremyslim, jinak varim normalne pro nas 3, nepreziram se, ovoce a zelenina je denne na stole, cokoladu mam oblibenou jen jednu, zbytek nejim, ale kdyz tu cokoladu mam doma, za den sezeru i 210g ☹ Hnedka bych si ted dala, takze bezim pro jablko

peppapig
autor
13. črc 2009

Jo to jsem jeste chtela dodat, siss je hubenour, co tu vlastne dela 😀

draga, diky, mala je taky drak. Musim vam okoukat fotky 🙂

peppapig
autor
13. črc 2009

Hele zeny, jsme na 3.strance a to je teprve day1

sisstin
13. črc 2009

peppapig: no blbý, většinou jim málo..ale pak třeba jednou za 14dní až měsíc mám žrací orgie, kdy si koupim kyblík z KFC nebo podobnu prasárnu, a přežeru se 😅 s Tygrem se taky moc pravidelně jíst nedá 😒 jako snažim si dát k snídani třeba tmavej chleba s lučinou a šunkou, pak menší porci k obědu, a pak ještě zase něco odpoledne..ale ne vždycky to vyjde..někdy zjistim v 15:00, že jsem jaksi nic nejedla ještě 😝 a pak to nic zaleju vínem s colou a jdu spát 😝

peppapig
autor
13. črc 2009

😀 No jo no, ja taky nekdy mam prvni jidlo ve 3pm, a to je prave to na nic. Ze to nic zalejes vinem s colou jsi me pobavila 😀 😀

zdenka26
13. črc 2009

Siss tak ty máš super postavu,ty si dělat starosti dělat nemusíš 🙂 no já bych ještě potřebovala tak 10kilo abych měla jak před těhu(53kg)a budu spokojená.Tak to bdivuju nejíst na svadbě,to bych nedala 😒

sisstin
13. črc 2009

peppapig: tys to neviděla, ale včera opakovali Jste to, co jíte..a tam dívčina měla 30% dávku kalorií v alkáči, tak já jsem něco podobnýho 😅 😅 😅

peppapig
autor
13. črc 2009

No jo alkohol je cukricek 😉

sisstin
13. črc 2009

zdeni: no jako jo, ale musím se pekelně hlídat, a nejim dobře pro tělo 😉 tak bych to chtěla změnit 😉 nerada bych žaludeční vředy nebo tak 😉

jinak já bych do toho tukožrouta fakt nešla, to už fakt spíš ta90denní 😉 ještě tam včera říkali, že dieta redukční se má držet max. 3m, pak už jen udržovat 😕

zdenka26
13. črc 2009

mě vyhovuje ten tukožrout,rzchlí výsledek,pak už mi to nedělá problém udržet.a taky jsem konečně začala pořádně cvičit

sisstin
13. črc 2009

zdeni: já bych to nepozřela, už podle těch ingrediencí 🤐 😅

draga
13. črc 2009

siss tak ty jsi vlastně notorik 😎
já nemusím alkohol ani čokošku ale pečený koláče a dorty s pravou šlehačkou to je mňamka a taky miluju chlebíčky...jsem prase a rozežrala sjem se po porodu při kojení a všiochni říkali neboj to při kojení zhubneš...prd ...pak zase všichni neboj to vyběháš až budeš honit malýho ...prd...prostě musím začít něco dělat nebo fakt skončím brzo jako obezitka 😀

sisstin
13. črc 2009

draga: já si radši než jídlo dám mojitko, nebo stříček nebo tak 😅 😅 😅 sladký můj hřích není, to nemusím vůbec...já jsem masová 😀 a nejvíc mi chutnaj fastfoodový prasárny 😢 😅 😅 😅 😅

zdenka26
13. črc 2009

tak já piju málo a sladké vůbec ale dělá mi problém omáčky ,maso,těstoviny.na tom ujíždím.já jsem vždycky jedla málo,vždy jsem měla sklon k nadváze ale pak přišlo těhotenství a bylo to 🙂

zdenka26
13. črc 2009

Jo a Mekáč,tam mám zakázáno chodit

j.a.n.u.s.
13. črc 2009

Aha, tak proto jsem tlusta....v alkoholu je cukricek 😀 😀 😀

pepapig nenapsala uz 4,5 hodiny....jsi ok? 😀 😀 😀

peppapig
autor
13. črc 2009

Caute babice, tady jsem ziva a zdrava, a nervozni. Uz sem s tim chtela prastit a sezrat male veceri, ale drzim se jen kvuli tobe janus 😀 Tak se tes na pristi pondeli 😀 😀 (teda pokud s tim neseknu zitra).

Polivka je fakt ok, snedla jsem asi 6 misek (ne ze bych byla hladova, ale abych zahnala chute. Pokud to vydrzim budu muset uvarit dalsi hrnec), pak asi 4 jablka, nejake hrozno a pulku ananasu, piju nepiju vodu. Uz chapu to odvodneni, neustale jsem na wc.

Zitra je zeleninovy den, coz bude hruza pac zelenina bez chleba mi moc nejede, ale aspon si uvarim brokolici ci kvetak, navic budu skoro cely den venku, tak se budu tesit na vecerni pecenou bramboru s maslem.

Holky at uz je nedele 😅

peppapig
autor
13. črc 2009

Mam v lednici apple pie a custard (jablkovy dortik a puding) a vubec se k tomu nesmim priblizit 😒

peppapig
autor
14. črc 2009

Dobre rano 'spolutukospalovacky', nevidim zadne nove zpravy, tak doufam, ze jte me v tom nenechaly samotnou 😒

2.DEN, kruci mi v brichu, na syrovou zeleniny po ranu nemam chut a na polivku ted taky ne, piju vodu a tesim se na bramboru a pro jistotu odchazim s malou ven a pak nakupovat. Vazit se budu az zitra vecer, zda se neco pohlo.

eena
14. črc 2009

peppapig - držím Ti všetkých desať, aby si to vydržala! Ja som to vydržala asi pred desiatimi rokmi - schudla som vtedy asi 5 kg - aj keď veľmi som vtedy nemala z čoho chudnúť - pri výške 165 cm som vážila 58 kg. Ale keď som potom chcela tú diétku zopakovať - nedalo sa, aj polievku som navarila, aj som ju začala baštiť aj som sa z nej potom doslova pogrcala 😝 a zle mi bolo ako keby som išla umrieť 😖 Ale teraz si ma akosi navnadila a ja vážne zvažujem, že by som ju skúsila ten týždeň zase držať pretože teraz potrebujem schudnúť naozaj - vážim 70 - 72 kg - radšej sa ani nevážim. Tak hneď teraz vyrazím do obchodíku, kúpim suroviny a idem na to! Dúfam, že mi budeš dobrou motiváciou - ja tiež nemám až tak problém udržať váhu ( toto nabratie má na svedomí hlavne tehotenstvo a teraz škola - nestíham popri všetkom ešte aj cvičiť a nervy samozrejme zajedám 😉 Tak dúfam, že ma z tejto témičky nevyhodíš - budem podávať hlásenia a teším sa na Tvoje - aby som mala podporu aspon tu! Doma sa toho asi nedočkám...

zdenka26
14. črc 2009

Ahojky,tak jsem dneska začala.ted jsem se vrátila z koupáku a díky tomu vedru nemám na jídlo ani pomyšlení.Pepp já se budu vážit co třetí den .at vidím aspon nějaké výsledky 🙂

zdenka26
14. črc 2009

eena ahojky 😉

j.a.n.u.s.
14. črc 2009

peppapig....vidis babo, vsichni ti tu drzi palce(ja nejvic 😉 ), ted to uz nemuzes vzdat ani kdybys chtela 😀
zdenka se pridala, jsi takovy vzor tady pro holky, tak peppapig JEEEEEEEEEEEEEEEED 😵

pozn.ty chutovy bunky casem otupi 😀 😀 😀 , ne?

zdenka26
14. črc 2009

A ty se nepřidáš j.a.n.u.s.? 😉

j.a.n.u.s.
14. črc 2009

zdeni, jojo....ja jsem psala uz nahore, ze jak to pepp dokonci, ale musi to "vydrzet"....dam se na to taky! 😅
Uz me nebavi ta pneu kolem pasu 😖

zdenka26
14. črc 2009

jani koukala jsem ti na fotky a vypadáš dobře,tak jaká pneu? 🙂

peppapig
autor
14. črc 2009

Caute babulenky, janus pneu nema, me z pneu vyrostl za zimu buben ☹ 😅

Takze 2.Den, byla jsem venku cele dopoledne a pak i odpoledne, takze si az ted pecu tu bramboru a uz se nemuzu dockat. Jinak polivku jsem mela jen jednu misku v poledne, pak zelenou okurku, nejake mrkve a redkvicky. Nejak me ta syrova zelenina bez olivoveho oleje a balsamikoveho octu nejede.

eena, vitej mezi nama 🙂 , a urcite se pridej k tukozroutovi a zacni. Holky, reknu vam, ze v poledne jsem mela chut s tim prastit, ale kdyz jsem zacala myslet na nase MK tema, hned do me vjela pevna vule.

zdenka, super!!! papkas jen tu polevku nebo i tu trosku ostatniho povoleneho?? Taky se zvazim az zitra vecer, tedy na konci 3.dne.

Tak se drzte!!!!