Tukožroutská polívka. Máte tip, jak ji připravit?

peppapig
1. črc 2009

Cau damy a panove,

o 'tukozroutske polivce' uz jsem slysela pred lety, ale vubec jsem tomu nevenovala pozornost. Drzi to jak zeny u nas v CR tak i tady v UK. Muj otec za tyden zhubl 7kg 🙂 Takze jdu do toho od patku na 7 dni a uvidime.

Tak pokud ma nekdo zkusenost nebo nejaky tip, co se pripravy polevky tyka, sup sem s nim!! Omlouvam se pokud uz tema existuje (ale nenasla jsem) a prosim piste jen k tematu Tukozrout, ostatni diety nechejte do jinych temat (ja na diety neverim, tahle je prvni, ktera me zaujala) 🙂

zdenka26
15. črc 2009

tak to vůbec neznám 😕

jakoubka
15. črc 2009

Ahoj,
že bych se přidala? 🙂 To se jí jen ta polévka?

zdenka26
15. črc 2009

jakoubko přidej se,čím víc tím líp 🙂 ne jí se ktomu i ostatní potaviny.koukni na stranu 2 😉

marie83
15. črc 2009

Ty a tu polívku jím 7 dní a pak nějaká pauza nebo dýl?

marie83
15. črc 2009

Nemyslí normálně hrášek v plechovce v nálevu jako bonduell např. 😀 ?

marie83
15. črc 2009

tak ten římský hrách je cizrna miláčci 🙂 😀

marie83
15. črc 2009
zdenka26
15. črc 2009

měla bys dát po týdnu pauzu ale nemusíš

zdenka26
15. črc 2009

ahááááá cizrna

zdenka26
15. črc 2009

pepp tak římský hrách ne,psali tam že se máme vyhýbat všem luštěninám 😉

marie83
15. črc 2009

Já jdu spát sem uplně hin a ani nemůžu otevřít okno protože pro změnu mi prší až na parapet 😀 ,no možná zítra nakoupím zeleninu,ale vydím to tak že jestli na výkend pojedem pryč tak spíš to nakoupím až v pondělí 😅 ať si ještě užiju 😀

zdenka26
15. črc 2009

Dobrou Máji

peppapig
autor
15. črc 2009

Jo cizrna, sorry nemohla jsem si vzpomenout 😒 Hm tak nic no, ale dala bych si 🙂 Co trebas rajcata v plechovce uvarit na vode s bazalkou a cesnekem? Ja totiz rajce bez chleba nesnim ☹ Ja teda uz od blbosti zacinam spekulovat nad blbostma co?

zdenka26
15. črc 2009

Já si myslím že by to šlo,proč ne.Jsem na to dostala chut 😠

jakoubka
15. črc 2009

holky ,a co mozzarela 😕 jsem na ní úlítlá ☹
Já zhubla od vánoc do května 12kg a teď to stojí,tak těch 7 kg by bodlo 😉

peppapig
autor
15. črc 2009

jakoubka, tak mozzarela ne ne ne, taky na me jedna mava z lednice.

Zdenka, uz to kaslu, chut jsem zahnala mrkvi a pujdu to radeji zaspat. 1.30kg dole, no nic moc, zitra pri tech bananech zhubnu asi 3kg 😀

Tak 3.DEN skoro za mnou, uf uf

peppapig
autor
15. črc 2009

Jo holky jeste jsem chtela dodat, ze zitra jdeme odpoledne na narozeninovou grilovacku ☹ Jaj to bude zkouska

eena
16. črc 2009

Ahojte, prajem dobré ráno ....
Tak práve zahajujem, ale zazerám na tú polievku a neviem neviem - tá vôňa vo mne prebudila predchádzajúce pocity. Myslela som si, že po toľkých rokoch by si to to moje "telíčko" pamätať nemuselo ... Ja chcéééééééém schudnúúúúúť, musí sa mi to podariť, musí sa mi to podariť a ešte raz musí!
Niekto sa tu pýtal odkiaľ som - tak teda spod Tatier - z Popradu.
Peppapig - VYDRŽ! Pozri ako si to fajn naštartovala kilo za tri dni je predsa super a teraz sa to isto rozbehne. Na toto mysli aj na tej grilovačke, keď budeš popíjať čistú vodičku a maximálne tak papinkať polievočku. Nerozumiem ale tomu prečo nikto po tých dvoch dňoch ( napriek hladu) tú polievku už nechce .- fakt som si všimla, že to tak je. Doslovne sa potom človek núti aspon niečo z nej zjesť...
Peppapig - fakt Ti dnes silno silno držím palce, aby si to vydržala, lebo toto je ten najťažší deň, ale zajtra bude mäsko 😉

peppapig
autor
16. črc 2009

Ahoj eena, i ja tobe drzim palce!!!!!!!!!!!!!! Vydrzis uvidis 😉

Jako ja ma novou motivaci, ted jsem se vazila (tedy na zacatku 4.dne) a mam 2.60kg dole. Tak jsem moc happy!!!! A vydrzim i na grilovacce, prisaham 🙂

Vcera mi z te polivky bylo uz zle. Tak jsem to vylila a udelam si v poledne novou, ale jak uz jsem psala jen 1/4 porci a bez papriky, nejak mi to v tom nesedi. Jdu koupit mliko nebo muzik mi ho jak naschval vypil rano s malou k cerealiim grrr.

Zitra uz se tesim na kousek masa, ale bude to maso neb se nesmi zadne ovoce.

zdenka26
16. črc 2009

Ahojky,přeji krásné odpoledne.tak já ted baštím polévku,ještě mi chutná.pepp to je super 2.60 dole,jsi šikula 🙂 a hlavně vydrž na grilovačce.eena držím palce.já mizím na koupaliště s malým .tak písnu večer pa

xsuzzi
16. črc 2009

Ahojky🙂

holky já se chci jen zeptat,co je tedy na té polévce tak hnusného,že někomu je z ní blbě???😀 ona se nesmí solit a dát do ní třeba magi???A taky to jí můžete jíst libovolné množství třeba i v 10 večer??😀 díky

marie83
16. črc 2009

No to by mě taky zajímalo můžu do ní dát jednu kostku bujonu?Minule jsem si ji dělala,ale i s bujonem a chutnalal mi řekla bych až hodně 😀

zdenka26
16. črc 2009

Ahxsuzz,no když ji jíš nějakou dobu tak už tonení to pravé ořechové 😉 můžeš ji jíst kdykoliv chceš a kolik chceš,četla jsem že čím víc ji sníš tím víc hubneš 🙂

zdenka26
16. črc 2009

Maji já mám recept kde je povolena jena kostka bujonu,já si ji tam dávám.nedovedu si představit že bych to jedla bez toho

j.a.n.u.s.
16. črc 2009

peppa....sleduju te ostrizim zrakem!!!!!!!!! 😀 😀 😀

marie83
16. črc 2009

😝 😝 no právě nějakou chuť to musí mít 🙂 ,ale ptal se mě strýc jestli v bujonu není tuk,ale když to dám jednu kostku do velkého hrnce tak to přece nemůže nic udělat 😉

zdenka26
16. črc 2009

tak to jen osol Máji a je to 🙂

marie83
16. črc 2009

no jo,ale sůl taky není dobrá ne?Nezadržuje náhodou vodu v těle nebo tak nějak 😅 ?

zdenka26
16. črc 2009

no jo,jenže já bych trochu solila,protože uplně bez soli být přece nemůžeš.ted jsme dosli domů malej teprve večeří 🙂

peppapig
autor
16. črc 2009

Taky jsem ted dorazila domu a mala tu lita jak torpedo. jak to jde zdeni?

Ja mam taky v receptu, ze do polevky se muze pridat jedna kostka bujonu, sul, pepr a petrzelka. Muj tatulda dal 2 bujony a zhubl 6 nebo 7kg (uz si to nepamatuju presne).

Ja dneska na grilovacce ok, vune me neomamila 🙂 Spraskala jsem 4 banany a 2 sklenice mleka, polivku jen kapku, ale jeste si dam. Zitra se tesim na kureeeeeeeeeeeee. Takze 4.den skoro za mnou, ted uz to nevzdam 🙂