Už schudnem raz a navždy

capapu
19. led 2015

ahojte.mam 28rokov a 79,9kga 165cm.chcela by som schudnut spet na svoju povodnu vahu ktora kedysi byvala 53kil.dufam ze tento krat sa tam pomalicky dostanem.mojim cielom je pomale chudnutie ciZe nic nehnat nasilu kedze to sa mi nevyplatilo.chcem chudnut tak dve kila za mesiac.v klude pomalicky.zacala som 12.1 s vahou 81,1kg.a dnes po tyzdni mi vaha ukazala 78,9kg.cize zatial to ide dobre.ale privitala by som niekoho s kym by som si mohla pisat a podporovat sa.ak tak kludne cez email.dakujem a dufam ze sa ozvete🙂 ak mate zaujem napiste mail sem na stranku a ja sa vam ozvem🙂

1velrybka
19. led 2015

@capapu Ahoj, jsem na tom velmi podobně, resp. o trochu hůř. Začala jsem 5. 1. Jestli chceš, písni mi zprávu a můžeme se vzájemně povzbuzovat, psát si jídelníčky, nápady atd.

veruska007
19. led 2015

Taky chci zhubnout, změnila jsem jídelníček, chodím cvičit... ale zatím teda jsem pořád na stejné váze 😠

capapu
autor
20. led 2015

ahoj veruska.a ako dlho sa snazis chudnut?a kolko chces dat dole?co jedavas?

1velrybka
20. led 2015

@veruska007 To je divné, že se váha nepohla, většinou první týdny jde dolů rychle, pak se to zastaví. Jak dlouho se snažíš zhubnout? Možná je to tím, že svaly jsou těžší než tuk.

veruska007
20. led 2015

@1velrybka No jo, uvidím, no. V nejhorším budu fat and fit. Jím zdravě, sportuju... snažím se zhubnout už dlouho. Teď intenzivně od 5. 1. Mám jídelníček od výživové poradkyně, ale nic. Já už dřív chodila do výživové poradny v nemocnici a řekli mi, že je to pravděpodobně hormonální, takže jestli to zas nevyjde, tak se nezhroutím.

1velrybka
20. led 2015

@veruska007 A kolik vážíš a jak jsi vysoká?

maudn
20. led 2015

Já shodila od dubna 45 kilo, věřím,že když budete chtít, zhubnete také!

veruska007
20. led 2015

@maudn A co jsi všechno dělala, abys zhubla?

@1velrybka 158/78, už 7 let. Před tím jsem měla o 15 kg méně, ten rozdíl jsem nabrala cca během tří týdnů, kdy se mi totálně rozhodily hormony... od té doby můžu dělat možné nemožné a nehubnu a nehubnu. Mám opačný poměr testosteronu a estrogenů, štítnou žlázu bych měla mít ok.

1velrybka
20. led 2015

@maudn Ty brďo!!!! To jsi dobrá. Já zatím zvládla max. 16, ale před lety. Teď už to mám zpátky i s úroky ☹

1velrybka
20. led 2015

@veruska007 Tak to jsme na tom hodně podobně s tou váhou - já mám teda výchozí váhu ještě o dost vyšší - 84,5 kg (něco málo už mám dole, ale pořád mám nad 80), ale jsem i o kousek vyšší - 170 cm, takže ve výsledku jsme na tom podobně.

maudn
21. led 2015

@veruska007 no jestli jíš už podle poradkyně, tak ti těžko poradím

maudn
21. led 2015

@1velrybka no můj život se pořád točil kolem hubnutí a tloustnutí, tak bych si moc přála,aby mi to vydrželo, s dětma a nervama to není vůbec jednoduché, jenže on si pak člověk uvědomí,že splácat čokoládu mu stejně nervy a problemy nevyřešilo, jen udělalo na pár minut "dobře"

veruska007
21. led 2015

@maudn Jím, ale nehubnu ☹

capapu
autor
23. led 2015

ahojte!hlasim za 11dni ubytok 2,5kg 🙂
veruska a ako jedavas?skus popisat.a kolko uz jes podla toho jedalnicku od poradkyne?

capapu
autor
16. bře 2015

ahojte baby.tak uz som schudla 5,9kg.