Vacushape. Máte s ním někdo zkušenost?

jakoubka
12. led 2009

Ahojte.Nemáte některá s tímto pomocníkem na hubnutí zkušenost?Hlavně ,jestli to má nějaký výsledek 😕 Děkuji

misicka455
24. kvě 2011

tady s edá krásně spočítát tepová frekvence
http://www.stobklub.cz/spocitejtesi/

ketrinka29
2. čer 2011

...ja som vacushape vyskúšala ale potom som prešla na vacu fit termal. Očisťuje kožu a podkožné tkanivo od toxínov a pokožka sa tým stáva pružnejšia a zdravšia. Rozširuje cievy, výsledkom čoho je zlepšenie prúdenia krvi a lepšie okysličenie krvi. Výhodou je taktiež bezpečnosť aplikovania, čo potvrdzuje fakt, že infračervené žiarenie imituje teplo podobné energii tepla Slnka, pôsobí aj na ďalšie regeneračné a liečebné procesy organizmu.
Tvaruje postavu, eliminácia celulitídy, redukcia tuku,strata cm, úbytok na váhe, odvodňuje od toxínov. 😵
Treba chodiť pravidelne aspoň 3-4 krát/týž., upraviť stravu a ja som pridala aj rollen-roletic, všade sa používa iný názov. Pomohlo mi to na celulitídu. 😉 Môžem odporúčiť z vlastnej skúsenosti.

sartira
8. čer 2011

baby a mozem sa spytat, mozem cvicit na vacushape aj pocas dojcenia? nestratim mliecko?

berenika39
8. čer 2011

@sartira můžeš. mlíčko se nedá ztratit cvičením, neboj. jediné, co hrozí ( a to vacushape určitě nevyrobí 🙂 ) je ovlivnění chuti mléka. ale to hrozí jen při nadměrné zátěži, intenzivním aerobním treninku nebo tvrdé posilovně, ze svalů se vyplavuje kyselina mléčná a ta ovlivnuje chut mléka. hrozí to při třeba intenzivním denním běhu, spinningu dvě hodiny v kuse, nebo kombinaci posilka+aerobní trenink. ostatní cvičení, pokud se cítíš fajn a vyhovuje ti to, nemají na mléko vliv. navíc - pokud by se ti zdálo, že mlíčko malý odmítá,jednoduše ubereš ....mléko se neztratí, jen změní chuť.

sartira
9. čer 2011

@berenika39 tak super, dakujem, vsade ma strasia s tym, ze ak zacnem cvicit, bude koniec mlieku,pekny den

berenika39
9. čer 2011

@sartira každopádně to chce pomalu zkusit a uvidíš, co malý na to...není to tak, že si jednou zacvičíš a mléko zmizí....tak držím palce a je fajn něco dělat i pro sebe 🙂 , ve výsledku se to projeví na pohodě tvojí i miminka 🙂

hlavinka
24. led 2012

Zdravim holky, uz jsem vychodila 10 lekci ve Vacu shape. Piju L-carnitin pred a po, predtim jsem jeste cca 20 az 30 minut na kole nebo stepperu. Tepovou frekvenci mam spravnou. ale nepovedlo se mi shodit ani kilo, ani centimetr☹
Kolik a za jak dlouho jste shodily? Jak cm tak kg...Dekuju

misicka455
24. led 2012

@hlavinka týjo tak po deseti lekcích už by měl bejt ubytek vidět a co upravit ještě nějak jídleníček. A neptala jsi se tam kam chodíš jak je to možný já za deset lekcí dala aspoň 5 cm kolem břicha dolů .

hlavinka
24. led 2012

@misicka455 pry je problem v tom, ze nechodim pravidelne 3x tydne. Jenze to je tezky, kdyz mam dve deti a byly nemocny. Takze nekdy 3x tydne jdu, ale nekdy taky cely tyden nemuzu jit.

misicka455
24. led 2012

Já chodila dvakrát , třikrát jsem to taky nezvládala.

hlavinka
2. únor 2012

@misicka455 hm, to je fakt divny. Ted uz ma za sebou 15 lekci a stale nic.-( jen snad 1 cm prez stehno, ale to teda vazne nepocitam☹ dojedu tech 20 a pak uz teda ani nahodou, zbytecne vyhozeny penize☹

misicka455
2. únor 2012

@hlavinka tak asi na každého to nepůsobí 😒

hlavinka
2. únor 2012

@misicka455 no, jediny cim se utesuju, ze aspon delam neco pro svoje zdravi - jakoze lepsi fyzicka. Ale na to jsem klidne mohla chodit jen do obycejnyho fitka na behaci pas nebo na kolo a bylo by to o mnoho levnejsi.
Mne teda na hubnuti vzdycky zabralo behani, jenze mam hodne povoleny bricho a panevni dno, takze to ted nemuzu☹

pucik
2. únor 2012

Ahojky, tohle jsem nezkoušela, ale na zpevnění a cm dole jsem vyzkoušela rolletic a musím doporučit, ve většině studií je první odina zdarma na vyzkooušení, za první měsíc cvičení jsem dolu dostala 31 cm měřeno asi na 5 místech (tedy součet) 3x týdně + dieta z nutriční poradny, teď už chodím jen 1x týdně se udržovat a cm i kila pěkně dole a držím. Od 25.2. 2012 mám dole 28 kg a pořád držím, držím palce, ať jste všechny krásné 🙂 😉

hlavinka
3. únor 2012

@pucik tak to je krasny vysledek! Gratuluju

pucik
3. únor 2012

hlavinka díky, dalo to práci,ale jsem spokojená, reakce okolí neuvěřitelné, od milence až po těžkou nemoc 🙂 😉 . obvoďák mi nevěřil, když mi psal doporučení, že ještě neviděl nikoho kdo by zhubnul a udržel si váhu. No a ješt jsem zkoupila knížky do Havlíčka, jak má pořad jste to co jíte a docela dobrý recpty, pár jsem si jich opravdu oblíbila. A teď když mám na něco chuť tak si to klidně dám, vše s mírou. A to cvičení na rolleticu je fakt super, mám po něm dobrou náladu a uteču od mých divochů, takže kdo by nebyl rád 🙂 😉

hlavinka
24. únor 2012

@pucik Tak to se fakt mas, ze jsi shodila.
Ja mam za sebou 20 lekci a neshodila jsem ani tuk☹ jsem pekne nastvana, protoze bych to povazovala za klamavou reklamu.

pucik
25. únor 2012

@hlavinka a co zkusit něco jinýho, na ten rolletic, se teda má taky 3x týdně ze začátku, já jsem hlavně přestala pít sladký pití, dodržela ty porce z dietologie a šlo to, zrovna jsem byla ve středu na kontrole a vychvalovali mě jako hrom,tak jsem na sebe pyšná, i když podle toho BMI bych měla shodit ještě 10 kg, to nevím, jak bych pak teda vypadala i ta doktorka říkala, že je to takhle dobrý. tak držím palce, snad se povede při pevné vůli 🙂 😉 , třeba máš jiný spalování a není tohle pro tebe vhodný cvíčo

hlavinka
26. únor 2012

@pucik diky. jenze 3x tydne nemuzu chodit, nemuzu chodit ani pravidelne. zrovna ted jsem mela v planu jit cvicit, jenze dcery jsou nemocny. ta starsi ma vzdycky vysoky horecky a to je pak pro nas minimalne na 14 dni byt doma☹ To se pak tezko chodi pravidelne cvicit☹
Kdyz je vse v normalu, chodim tak 2x tydne + na vychazky s kocarkem samozrejme (pesky do kopce s nakupem🙂 no, ale jak rikam, jedna nemoc a mam z toho 14 denni ponorku doma☹
Sladky piti nepiju. Nejradsi mam vodu nebo zeleny caj, obcas kafe s mlekem, ale nesladim. Co se tyce jidla - ted to mam slozitejsi, mam porad zravou, porad chute. Ovladam se, ale nekdy to samozrejme porusim. Nicmene kojim a nejim vic, nez kdy jindy v zivote. Treba s Adelkou jsem jedla mnohem vic a kila sla dolu.
Ted se mi pripojily i nejaky zdrav. problemy, tak nevim, zda mi zas nehapruje stitna zlaza. Uvidim.
Ja podle BMI bych nemusela shazovat, ale jsem roztekla, rozkydla, povolena kuze na brise, proste des. chci se samozrejme dostat do sveho obleceni.
Kazdopadne, To be moc gratuluju, ze Te tak chvalili a ze se drzis! Nic nepotesi tak, jako kdyz na sebe muzes byt pysna.-) A jeste je to videt!🙂 😉 😵

pucik
26. únor 2012

@hlavinka díky moc za pochvalu i podporu. Já to s těma dětma znám, manža i obě děti jsou od novýho roku doma, manžel zápal plic, pak ztratil hlas, 3 antibiotika, do toho děti obě angínu (1,5 a 4,5 roku) takže je to jasný. Malej vleze do školky a za chívli zase něco přitáhne, ty děti tam tak chrchlají, přitom jsou ty matky doma,ale neudělám s tím nic,takže to znám taky dobře. Možná, že máš taky dost stresu a když kojíš, tak asi dieta nemá smysl. Já jsem začala až po skončení kojení, při prvnám se mi podařilo shodit po 1,5 roce a když jsem konečně dala dolů tak nějak co jsem přibrala, tak jsem znovu otěhotněla a bylo to zpět ještě víc,ale víš , co když nejde o život jde o prd, taky si připadám taková celá rozteklá,ale modelky nejsme, hlídání dětí jako clebrity taky nemáme, abysme mohli chodit po posilovnách a tak,takže snažit se můžeme, jak to jde a vyjde. Koupili jsme si teď nintendo wii, je tam taková balanční podložka, je tam něco na cvičení,tak když to náhodu vyjde cvičím tady to, te´d jsem chodila na rehábku, tak se snažím si srovnat tělo a posílit ty hlubkový stabilizační svaly a až začne teplo, tak snad trochu pohybu přibyde a nemocí ubyde, tak držím palce a hlavně ať jste zdraví 🙂 😉

niccky.z
23. bře 2012

Chodi nekdo z vas jeste ted na vacushape jake mate zkusenosti??

luciapejkova
19. dub 2012

@niccky.z Ja idem zajtra tak uvidime, 🙂

niccky.z
19. dub 2012

@luciapejkova daj pak vedet jak si dopadla

susanta
25. čer 2012

@niccky.z ja chodim teraz...uz je to stvrty krat..vlastne dva krat som bola na vacushape a dva krat na roleticu...ja to tak striedam...zatial mam z toho dobry pocit...kamoska dala 5 cm z brucha dole a to bola tenucka uz aj pred tym...je to aj viditelne na nej, tak uvidime...lebo ja mam teda z coho chudnut 🙂

niccky.z
25. čer 2012

@susanta ja mam tiez z coho chudnut tak uvidime.
Teraz som po operacii tak zacnem asi az tak o 2 -3 tyzdne

susanta
26. čer 2012

@niccky.z tak to je budem snad uz po prvej kure 😀 idem 18 krat.

niccky.z
26. čer 2012

@susanta potom daj vediet jak to dopadlo

misicka455
1. črc 2012

hlásím se do klubu budu se objednávat a chtěla bych tak 15 x jít 🙂))) Když jsem byla po prvním těhu moc mě to bavilo a úbytky byly , ale taky jsem si hlídala stravu 😉

susanta
2. črc 2012

@niccky.z tak po 8 razoch mam -4cm pod prsiami, -3 cm pas, -1cm jedno stehno a 0 cm druhe stehno...dala som sa premerat lebo teraz nemozem 2 tyzdne cvicit ale hned ked sa budem dat ,tak pokracujem...celkom ma to bavi 🙂

niccky.z
2. črc 2012

@susanta tak to mas celkom pekne dole. Skusim tam zavolat jak dlouho po operaci muzu zacit 😉