Vacushape. Máte s ním někdo zkušenost?

jakoubka
12. led 2009

Ahojte.Nemáte některá s tímto pomocníkem na hubnutí zkušenost?Hlavně ,jestli to má nějaký výsledek 😕 Děkuji

mimikyky
12. led 2009

absolvovala som,a bola som úplne sklamaná 😠 😒 zbytočne som vyhodila prachy ☹

yenn
12. led 2009

ja chodila na vacupress. Bolelo to teda, ale hodne mi to pomohlo na poporodni spek na brise. nevim kolik presne kolik cm, protoze jsem k tomu drzela i dietu, ale to bricho pak vypadalo uplne jinak.

Vacushape tam byl taky, ale me se nelibilo, ze se na tom maka 😅

macik
12. led 2009

mimikyky a kolik lekcí jsi absolvovala? a byl to vacushape? občas si to někdo plete s vacupressem a to je něco jiného.....taky mě to bolí jak blázen (vacupress)

mimikyky
12. led 2009

no,ja som teda presne absolvovala toto:

http://www.nadax.sk/hypoxitrainer.html

a k tomu aj toto:

http://www.nadax.sk/vacumassage.html

spolu 21 procedúr, 21xbicykel + 12aj vacumasáž,stálomato pred rokom12tisíc, adodržiavala som aj ich odporúčané stravovanie....

mimikyky
12. led 2009

ten vakushape je vlastne na tom istom princípe podtlaku ako ten hypoxitrainer

kattum
12. led 2009

kocky ja som absolvovala 10 cviceni (chodila som kazdy den) na vacushape + troska obmedzenie v jedle (ziadne hladovanie) a sli dolu 2kg. Mne sa to osvedcilo, len som si to neudrzala a uz su naspat. Citila som sa pevnejsia, nohavice mi boli volnejsie, ked budu prachy pojdem znovu.
Dolezite je dodrziavat tepovu frekvenciu, ani vela ani malo. (65-75%) A nemat rozostupy medzi cviceniami viac ako 3 dni.

babulka
12. led 2009

ja sa tam chystam prvykrat dnes, maju akciu 1 permanentka (11 cviceni) a druha za polovicnu cenu...teda 22 cviceni za 1,5 ceny 🙂 Pocula som o tom (aj od kattum 😀 ) dobre skusenosti, tak som sa rozhodla "investovat". Drzim aj delenu stravu a chodim na bodywork, tak som zvedava...je mi jasne, ze kila same dolu nepojdu, len za pomoci vacushape, ale ked sa da pomoct aspon tej hnusnej celulitidovej pokozke a trosku spevnit telo, tak skusim..........aj ked je to dost penazi 😝

danielka
21. led 2010

Ahojte, ja nastupujem na hypoxi a vacumassage v pondelok. zo začiatku som bola trochu skeptická, ale už sa začínam aj tešiť. Nie, že by som bola nejaká tlstulka, ale pri malom som pribrala 24 kg. Oliver má 2 roky a ja som stihla zhodiť 20 kg. Na bruchu má ......neviem ako nazvať (kožu, šupu, slaninku..). Takže milé dámy v utorok sa s vami podelím o zážitok zo salóna Hypoxi.
Babulka, ako si dopadla Ty?

olianko
21. led 2010

mna by tiez zaujimalo co je pravdy na tom vacushape.Ci to nieje len reklama:nepoznam nikoho kto by to absolvoval a naozaj aj schudol.
... a mozno to aj ja vyskusam a uvidim co je na tom pravdy 😉

miskamaj
22. led 2010

no, ja na to chodim uz asi rok (s jednou dvojmesacnou prestavkou), tak sa pytajte, co vas zaujima. 😉

olianko
23. led 2010

ahojky miskamaj...tak ja sa oyptam ....po 10 cviceniach si mala aky vysledok? teda koko cm dole / to ma zaujima viac ako kg/
a drzala si aj nejaku dietu , pripadne si aj cvicila nieco ine popritom? a kam si chodila ? ....dakujem 🙂

miskamaj
23. led 2010

na slovicko dieta som dost alergicka 😀 diety nedrzim, len sa vyvazene a pravidelne stravujem. Po cca 10- tich cviceniach bolo dolu asi 1,5 cm, myslim, ze keby bolo z coho,tak by bolo dolu aj viac cm (mam vysku 174 cm a 54 kg). Toto cvicenie je fantasticke hlavne pre tie, ktore si chcu vahu udrzat, ja tam chodim tiez kvoli tomu a je to vynikajuce pre tie, ktore su casovo vytazene, nakolko jedno cvicenie trva len 30 minut.
miesto kam chodim Ti poslem do IP

babulka
23. led 2010

Ja Vacushape chvalim, velmi, mala som 22 cviceni este vlani, a ani to nebolo o kg (aj ked aj tie isli pekne dole, ale mala som popri tom "modifikovanu" delenu stravu), ale hlavne o cm z bokov, pasu, stehien, fakt to bolo dost vyrazne. Mam tu stary zapisnik, kde som si to pisala, tak po 8 cviceniach to bolo 3 cm dole z bokov, 4 cm dole zo stehna a 7 cm z pasu. Potom som si to uz nepisala, viem, ze to islo trosku pomalsie, ale islo... A obrovskym plus bol stav pokozky, to bolo najvyraznejsie vidie, ako sa vyhladila, bola pevnejsia, celulitida skoro uplne zmizla... Takze ja odporucam, tento rok sa dam znovu na to, lebo som zase pribrala, trosku som to domrvila pocas letnych dovoleniek a teraz v zime kvoli liekom 😖

miskamaj
23. led 2010

babulka, no super, tam, kam chodim ja, chodi tiez jedna kocka, ktora schudla fakt dost (bolo z coho, myslim, ze mohla ma tak nad 75 kg), len ono ide vzdy o kombinaciu vyvazena strava s cvicenim. Jedno bez druheho nejde. Ak sa to aj podari, tak len kratkodobo.
ja tam chodim strasne rada, lebo to nie je velmi fyzicky narocne a ked porovnam ako sa spotim, tak na tomto beziacom pase za pol hodinu asi tak isto ako doma za hodinu a stvrt na orbitreku, takze casova uspora je super (salon, kam chodim, je 5 min. peso odtial, kde byvam) 😅

vilca
2. bře 2010

Holky, mám dotaz... to si ten přístroj, nebo jak to nazvat, ovládáte samy? Budu to umět...? 😅 A co na sebe - normální obleček, ve kterém chodím třeba na aerobik?

veselkova
12. dub 2010

Ahojte mamicky, chcem sa opytat, ci ste niektora nepocula o beautytek-u. Nasla som studio a tento pristroj ma oslovil, hlavne tie fotky. Pretoze je to ale priserne drahe, tak hladam niekoho, kto o tom vie viacej, aby to neboli vyhodene peniaze......dakujem

misicka455
20. únor 2011

JJ normální oblečení ve kterém je pohodlně, dobré boty půl hodinky chodíš. Obsluha to vše ukáže.


misicka455
20. únor 2011

Tak co někdo další kdo má nějaké zkušenosti?

misicka455
6. bře 2011

Tak co chodí někdo?

misicka455
10. bře 2011

😲

lucy222
10. dub 2011

@misicka455 ahojda, ja chodim. Dostala jsem od znamych poukaz na 10 cviceni, jsem v pulce a je to znat. Rada bych pak pokracovala. 😉

misicka455
10. dub 2011

@lucy222 é tak to je super, já jsem se taky odhodlala a mám už pár lekcí za sebou zatím mě to moc baví 😉

lucy222
10. dub 2011

@misicka455 presne tak-take mne to bavi... 30 minut utece jak nic a clovek ma fajn pocit,ze pro sebe neco dela 😵 vic takovych darku 😅 😉

jvo
23. kvě 2011

chcem sa opytat na vacushape by sa mala dosiahnut frekvencia okolo 60-70% pri asi 125 pulzoch teda zalezi od veku to by vam mali vypocitat ale tie percenta by mali byt take vtedy je to najucinnejsie akou rychlostou vtedy idete? je to beh, rychla chodza?

berenika39
23. kvě 2011

@jvo to je indviduální, to má každý jinak🙂. nedá se to spočítat obecně dopředu. někdo dosáhne těch svých 60-70 % maximální tepové frekvence (vypočítá se 220-tvůj věk) už při normální chůzi, někdo při svižné chůzi, někdo při běhu...záleží na výchozí fyzické kondici, s jakou začínáš...tak jak se člověku zlepšuje fyzická kondice a stav kardiovaskul. systému🙂, tak se mění úsilí, které musí vyvinout, aby se držel na té tepovce🙂.

jvo
23. kvě 2011

@berenika39 takze je v pohode ak som isla takou normalnou chodzou resp ze to znamena ze mam asi slabu kondicku
😀

jvo
23. kvě 2011

@berenika39 ako to citam po sebe tych 125 pulzov som troska prehnala tusim to bolo dakych 260 ale aj tak mi to nesedi ked pises ze 220-vek

berenika39
23. kvě 2011

@jvo maximální tepovou frekvenci má každý 220-věk. odečti si svůj věk od čísla 220. z výsledku si vypočítej cca 60%, to je orientační tepovka, kterou bys měla udržovat při aerobní činnosti, pokud míníš hubnout, a to minimálně 40 minut. prvních 20 minut se spalují cukry, tuky přijdou na řadu až potom, tak aby na ně vůbec došlo🙂)). tělo si bere energii nejdřívě z cukrů, až dojdou, sáhne na tuky. proto se nás tuky tak drží 😝 😝 😝 , proto je zbytečné vydávat za sport nebo pohybovou aktivitu "běhání kolem dětí, práce na zahradě, uklízení...jasně, je to pohyb, je to výdej energie, ale to je tak všechno. neudělá to nic s tuky🙂. maximálně nám to dovolí si dát o jednu bramboru víc - máme větší výdej, můžeme mít větší příjem...ale hubnout se dá až při "sportu". tvarovat postava se dá i při měnší zátěži.

misicka455
24. kvě 2011

já jsme začinala při normální chůzi a teď už jsme se dopracovala ke svižnější takže to zaleží na kondičce, ale ještě jsem tam neviděla, že by někdo moc rychle běhal 😉