Výživový poradce (dietologie) v Brně, máte zkušenost?

pe_ma
23. zář 2013

Ahojte holky 🙂

nemáte některá dobrou zkušenost s některou dietologií nebo vyživovým poradcem v Brně? potřebovala bych dát dolů pár (teda hodně :D) kilo a na dietoligii u sv. Anny mi moc nepomohli a hl mi ani nevyhovoval ten přístup...tak hledám nějakou možnost, která by měla opravdu výsledek.
Díky za typy!

sacvi
23. zář 2013

Já mám výbornou zkušenost. Hledala jsem výživovou poradkyni a po pár pokusech( co jsem vždy našla někoho kdo mi nutil koktejly apod. 😝 ) jsem našla tady: www.viviente.cz Mám o skoro 12kg tuku dole a jsem nadšená 😵 Chodím k Sandře na přeměření jestli opravdu hubnu jak se má. Ona je úžasná a vše suprově vysvětlí a poradí 😉

llluckaaa
24. zář 2013

Já znám osobně jednu poradkyni taky z viviente.cz. Je super, jmenuje se Ivana 😉 Ale nebyla jsem u ní jako klient....
Na obezitologii u Anny jsou omezené prostředky, protože pojišťovna proplácí tuším asi jen jednu půlhodinu za 3 měsíce, takže se ti nemůžou pořádně věnovat.

pe_ma
autor
24. zář 2013

@sacvi
@llluckaaa díky holky 🙂 ...no hl u Anny mi paní změřila % tuku, řekla, že bych měla zhubnout, vytiskla mi obecný jídelníček, kde byl ovypsáno pár druhů potravin na snídani, svačinu...a hotovo, ani sem ten jídelníček nepochopila, co a jak kombinovat a hl jíst dokola na oběd 5 věcí mi moc nesedělo...

llluckaaa
24. zář 2013

@pe_ma Já tam na obezitologii byla. Jestli se chceš na něco zeptat, ráda poradím. Dostala jsi, předpokládám, rámcový jídelníček.

pe_ma
autor
24. zář 2013

@llluckaaa no nevím, jaký to byl jídelníček, ale stejný dostala kamarádka se stejnými kusými informacemi od obvodačky, která se na dietologii nespecializuje, takže mě to docela překvapilo...nějak sem neviděla přínos toho, abych tam chodila, když mi ani nedokázala poradit, jak se stravovat, když sem chodila na 3směnný provoz (týden ráno, odpo, den) prej at si to nějak přizpůsobím, jak mi to bude vyhovovat, to už mě dostala a příště už sem tam nešla, přišlo mi to naprosto zbytečná ztráta času. když sem se pokusila si to sama nějak upravit podle toho, co sem měla v ruce, tak sem začala ještě přibírat, takže sem se vrátila ke svému původnímu "nezdravému" životu a váha se mi relativně drží na stejné hladině...

lukasf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berenika39
4. led 2017

@lukasf tvů profil bude zablokovaný. Opakovaně porušuješ pravidla - inzerce.

adrianaklicova
28. únor 2017
Uživatel adrianaklicova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od adrianaklicova.

Hledám tu zrovna parťáka na běhání v Brně, ale když na to koukám, tak rovnou poradím. Loni jsem po hormonální léčbě přibrala 10 kg, ale enšlo to dolů teda zanic. Tehdá mi MUDr. Lenka Dvořáková doporučila Nutrizone (www.nutrizone.cz) a na ní jsem dala, nemám ráda takové ty jakoby se tvářící profíky. 🙂 A mám dole zatím 8 kg, ale jde to, a hlavně jsem cvičit začala až teď, vše to bylo o stravě 🙂 Vždy to jde suprově přizpůsobit. 🙂