Výživový poradce z Brna, máte zkušenost?

janeka86
25. dub 2014

Ahoj, hledám nějakého dobrého výživového pordce z Brna nebo okolí...Nemáte nějakou zkušenost? Díky

hanivasi
26. dub 2014

ahoj, výživová poradkyně je přímo na Masaryčce v Brně. Se tam normálně stav, objednej, protože tam mají dost plno, a pak můžete vše v klidu probrat. Je to zdarma a je fakt že paní mi taky docela pomohla.
http://www.naturhouse-cz.cz/pobocka/brno

marketuska
26. dub 2014

Super zkušenost mám s výživovou poradkyní Pavlou Matouškovou - Ladies gym a zároveň mi sestavila hubnoucí trénink 🙂 Pomohla hodně mně i manželovi.

elusina
13. črc 2015
Uživatel elusina je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elusina.

Koukni na tuhle stranku (svet-zdravi.cz/pobocky) ja jsem si podle toho hledala vyzivoveho poradte u nas na Svitavsku, a nasla jsem a super, hubneme hubneme..🙂

market99
21. črc 2015
Uživatel market99 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od market99.

A jak probihaji u nich ty konzultace? Cetla jsem o tom uz neco, pac delsi dobu o tom take premyslim, ale samozrejme je to vsude jine a i cenove...??