Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
28. lis 2008

teda mě je pěkně blbě. sežrala jsem malýmu 8 gumovejch bonbonů (byly sice hnusný, ale pomohly na chutě) a už mě za to žaludek zase trestá. ach jo! dyť 8 neni zase tak moc, ne?! 😒

kitty68
28. lis 2008

neni od 30 navrch je moc 😀

rozela
28. lis 2008

tak nevim, ale 30 jich v tom balíčku snad ani nebylo. takže i kdybych zvalila celý balíček, nebylo by to moc....... 😀 😀 😀

marie_m
29. lis 2008

holky moje hubneny, du se s vama rozloucit, hezkej vikendik a v pondeli preju vsem megaubytek 😀 a "uvidime" se v utery, papa

pavla80
29. lis 2008

Ahojky!!!!!

Maruš užij si to!!!!!!I když si to už asi nepřečteš 😉 .A v uterý se ukaž ze zážitkama 😉

Jinak holky včera jsem dělala super uklid v obýváku a na vánoce jsem připravená,sláva!!!!Dneska jsem pokračovala pokojíkem a zhrozila jsem se kolik mají holky hraček,ach jo potřebovali bychom ho nafouknout.Zítra chci pokračovat v ložnici a pak kuchyn ale to asi až napeču,ještě uvidím 😉

Tak jsem docela spokojená už se mi to tu rýsuje 😀 😀 .Akorát jsem včera nestihla posilovnu tak nevím kdy půjdu 😒 .Bud to ještě stihnu za víkend nebo pak až ve středu to má manža volno 😉

Roz,tak je naprd,že mě to žraní nic nedělá 😀 😀 .Možná kdyby mi bylo sem tam blbě,tak bych se krotila.Včera jsem zas podobávala u segry 😠 .

leninn
30. lis 2008

Dobré nedělní ránečko,
tak já mám za sebou třídní sraz od gymplu a musím říct, že i přesto, že se nás sešlo jen 8, tak to bylo úžasný, suprově jsme popovídali, popili, zahráli bowling a fotbálek 😀 😀 No super. Přijela, byla jsem přivezena 😀 , asi o půl třetí 🙂 Už jsme to ukončili, ale dlouho jsem se tak nenatlemila při vyprávění růsných historek a vzpomínání na naše mladá 😅 studentská léta 😉

Jinak do bazénu jsme nakonec nejeli, protože to asi 4 děti odhlásily, takže jsme byli u prarodičů už včera. Hodně jsem se držela, skoro nc jsem si nevzala, ale večer před akcí jsem se najedla, abych nevrhla a nebylo mi šoufl. tak uvidíme zítra...i to měření 😕 😅

Maruška už někde drancuje obchody, že? 😀 Jsem zvědavá, jak pořídí, snad vše, co potřebuje 😉

Dnes jedeme na oběd ke švagrový, jsem ráda, že nemusím nic vařit 🙂 Juhůůů, to je paraáda, fakt by se mi nechtělo, pro Barču mám a my budeme mít také, ha 😅

Hezkou neděli a hubnutí zdar 😉

kitty68
30. lis 2008

no ze se nestydite cely bozi den krome lenouse nikdo!!!!!

me omlouva to ze js byla prat tchyni k narozeninam, vubec mi tam nevadi jit, pze jeste nikdy nam nic nanabidla 😀

na bowling bych taky zasla, musim rict tatovi at zehrajem aspon doma 🙂

caira
30. lis 2008

cus holky tak to tu dneska koukam zakoncim, ja ted nevim kde mi hlava stoji, jsme ted nakupovali darky atd protoze ve stredu letim do CR takze jsme tak ruzne finisovali aby az se vratim zpet do UK uz jsme si jen mohli uzivat pokojne svatky...

Zitra musim zacit balit, protoze ve stedu k nam chce prijit na navstevu tchyne.. tak toho budu mit docela dost..ale snad to do stredy nejak zvladnu...

leninn
1. pro 2008

Dobré pondělíní ráno hubeňourky 😉 Tak jak? Samé úbytky?
No, já mám miniúbytek, ale mým cílem byla hlavně si udržet to velké zhubnutí za minulý týden, což se povedlo, takže jsem i celkem spokojená 🙂

Cairo, hned pošlu váhu a míry. Na cm naštěstí zase něco málo ubylo, tak to je také bezva.

Tak ať je prosinec-myslím do Vánoc- symbolem hubnutí a úbývání na cm 😀 😀 😅 😕 (to asi těžko, co) Musíme se snažit a když nezhubneme, tak hlavně nesmíme přibrat 😵 ju?

hezký den, kočky 🙂

leninn
1. pro 2008

Jo, Cairo, na jak dlouho jedeš do ČR? To jako na předvánoční návštěvu, výměnu dárků a tak? 😉

renda71
1. pro 2008

krásné povíkendové pondělí,tak dnes mám mini úbytek,ale čekala jsem že to bude horší ☹
teď s tou váhou nějak nemůžu pořádně pohnout,už mě to štve,tak snad to přes ty vánoce zvládnu a od Nového roku na sobě pořádně zamakám 😉
doufám,že to aspoň nepoleze nahoru 😖
co máte dnes v plánu? mi asi budem doma jen se vyvenčíme,ale zítra pojedem k mamině tak nevím kdy se dostanu k PC.

rozela
1. pro 2008

ahoj holky, tak víkend byl kritický. hned po ránu mám depku 😢 přírustek jako prase, režim na 0 a cm taky nic moc. na kejtě dokonce víc. tak já nevim, snad na tom má podíl i to,že mám před periodou. do vánoc pod 85kg mít nebudu určitě ☹
v sobotu jsem hned ráno vypadla na pomoc kamarádce s dostěhováváním bytu. ráno bez snídaně, k obědu nudle s kuřím masem od číňana a co víc, sklenka coly. večer opět bez jídla, ale to hlavní, zapíjeli jsme u sousedky narození mimíse, takže brambůrky víno s colou. a bylo toho teda hafo. včera mi zákonitě bylo blbě, žaludek protestoval proti nejezení, takže ráno 2 párky, k obědu 2 knedlíky se svíčkovou, pak rybí salát s rohlikem, rohlik se salámem, malej měl svátek, takže ještě kus krtkovýho dortu a završila jsem to ušima z čokoládovýho zajíce. a výsledek je tady.
vylepim si po bytě cedule s nápisem "hlídej jídlo". jsem uplně neschopná pohlídat si, abych se najedla, tak jak mám 😢 kdyby blbost kvetla, byl by ze mě keřík.

tak doufám, že aspoň vy, holky moje, budete mít úbytky na kilech i cm.

leninn
1. pro 2008

Rendo, tak hlavně, že je úbytek, ne? 😉 ty Vánoce musíme zvládnout, však se podpoříme a snad to půjde 😅 Nejhorší budou ty návštěvy mezi svátky, všude cukroví, chlebíčky (ty já nejím, ale pro mě se všude dělají speciální bez salámu a salátu 😒, takže se jim také nevyhnu 😖 ) To je pro mě nejhorší, doma se celkem držím, občas také zaprasím, ale na návštěvách je to nejhorší. U mě platí skoro vždycky pravidlo, buď nic-nebo se nažeru, nic mezi. Ale občas to zvádnu a vezmu si třeba jen jeden kousek a už ne, to jsem pak na sebe hrdější než když si nevezmu vůbec 😀 😅

Hlavu vzhůru 🙂

caira
1. pro 2008

bre rano damy,

jj, do cr jedu presne tak, na predvanocni navstevu, chteli jsme prvni vanoce s malou travit doma jen my tri, takze tam ted na 10 dni jedeme jen s Phoebe, vymenime darky a 13.12 zase zpatky 🙂

Holky diky vsem co uz zaslaly udaje..ja se na dnesni vazeni tesila, byla jsem si jista, ze bude alespon kilo ubytek, fakt jsem se drzela zuby nehty.. jedla snad jeste polovicni porce tech mych polovicnich porci, jedla casteji ale min, pila spoustu bylinkovych caju a vody a prd, zadny ubytek, proste nula. tak jsem zklamana, protoze se bojim,ze v CR naberu..preci jen mamka vyvaruje ne zrovna uplne dietni jidla.. ve ctvrtek tam na me bude cekat rajska a masove koule a testoviny ( takze uz i dobry zacatek) nastesti jsem rekla mamce at nic nepece sladkeho, ze nemuzu kvuli diete.

Jdu si dat kafe na snidani a pak se konecne prevlect z pyzama 😀

leninn
1. pro 2008

Cairo, to je mi líto, že jsi nebyla potěšená úbytkem, ale nezoufej a vydrž!!! Ono to půjde, neboj, ale je to na h..no, když se člověk drží jak ďas a není úbytek ☹
V ČR to zvládneš, neboj, mamka Ti jistě vyjde vstříc a bude vařit dietněji. To budete mít s Phoebe takovou malou dámskou jízdu, bez taťky, co? Ale pak to těšení 😀 😉 na něj 🙂

Já dnes snídala také kávu, al 🙂 s ořechovou jakoby vánočkou, nic dietního, ale já v pondělí pravidně hřeším a k obědu plánuju vařený květák, takže to kJ vyrovnám 😀 😀

caira
1. pro 2008

😀 fuuuj, kvetak 😀 😀 😀 kvetak to je moje nejvetsi nocni mura, ten ja kdyz citim tak se mi obraci zaludek 😀 😀

ja mam k obedu asi nejaky ten krehky chlebik se sunkou nebo tak.. nechce se mi nejak nic varit.. 😒

Holky jake je v CR pocasi? tady je neskutecna zima..ja zimu vubec nemam rada..jsem desne zmrzla osoba.

leninn
1. pro 2008

jééé, tak to je škoda, já květák miluju a nejvíc vařenej nebo na mozeček, je to málo kalorické a móóóc dobré, ale nebudu provokovat, abys nevrhla 😀
Jinak u nás je moc hezky, svítí sluníčko a včera bylo asi 10 stupňů nad nulou, takže super. Ale, jsme východní Čechy 😅 Tak nevím, jak bude tam u Vás 😉 Ale snad také dobře.

rozela
1. pro 2008

tak v praze je hnusně, asi tak 10 nad nulou a čekám, jestli začne lít nebo ne.

pavla80
1. pro 2008

Ahojky

Tak holky já už odeslala caiře váhu a míry 😉 .No sice ubytek žáden,ale mě to už ted tak lehce nepůjde,tak jsem hlavně ráda,že není víc a vím že jsem 100procentní celý týden nebyla 😒 😒 .No a na cm.něco málo jde vídět,tak aspon něco 😉

U nás je počasí krásné,svítí sluníčko a máme 12 stupnů 😉

Cairo,tak si to v čechách užíjte 😉 😉 .Mamča se na vás už musí těšit určitě,hlavně na malou když je od ní tak daleko.

Roz a Cairo opravdu nezoufejte.Vím že to člověka naštve,když se snaží a nic na váze není vidět,ale bude líp!!!!Holky držte se 😉

Leni a Rendi gratuluju k ubýtkům!!!!I každý malinký se počítá!!! 😉 😉

rozela
1. pro 2008

pavli, vyhraju aspoň prase měsíce listopadu 😀 😀 😀 holky, jaká je cena za vítězství v týhle soutěži? týdenní pobyt v hladomorně zdarma? 😀 😀 😀 možná spíš v kamenolomu, těžká práce a málo jídla 😀 😀 😀

leninn
1. pro 2008

Rozi, nesmutni, tak jsi zhřešila, no tak co, příští týden to bude lepší 🙂 Se to tak občas stane, ale nevzdávat! Já také svůj cíl asi nesplním, ale aspoň se k němu přiblížím a dokonám to v novém roce, no... 😉
Jinak, ten pobyt by bodl 😀 😀 😀 dobrý nápad 😉

Pavli, to máš pravdu, že Tobě to teď už půjde pomalu, ale ty už ani moc hubnout asi nepotřebuješ, ne? spíš to zpevňování, jak jsi minule psala

pavla80
1. pro 2008

Lení no právě můj cíl bylo 58kg. tak mi ještě chybí 2 kg a to bych chtěla do nového roku dát 😉 .Tak uvidíme byla bych moc ráda,ale jak už jsem psala jsem spokojená i ted a to jen díky vám holky!!!!!!!!!!!! 😉 😉 DÍÍÍÍÍÍKY 😵 😵

U nás Mišulka spinká,Kačka je ve školce já ted douklízela tak mám na chvíli spočing od rána.A nějak se nám venku zas zvedá vítr,včera to bylu nás maras,takový vichr ani ven jsme celý den nešly 😒 .Tak snad bude dneska líp chtěla bych sholkama ven 😉

leninn
1. pro 2008

Pavli, mě do toho mého zbývá 4,2kg, ale pokud bych za prosinec dala 2,2kg, budu také celkem spokojená, tak uvidíme, jak nám to půjde 😉

U nás bych včera taky vítr jak ďas, jsem ráda, že mi neodlítlo prádlo, bylo to ale o fous 😉

pavla80
1. pro 2008

Leni tak to máš taky jen kousínek od cíle super!!!!!! 😉 😉

No já už na balkon prádlo nedávám,musím sušit doma.Vždycky my to tam schne 3 dny a vyprchá mi z toho aviváž 😒 .Doma to mám vonavější.

kometka5
1. pro 2008

AHojky holky,

tak já už honem taky posílám cm a kg Caiře...váha stagnuje, a míry skoro pořád stejný, vlastně kromě stehen stejný...ach jo... 😒

Cairo, u nás je 1st. a zima jak na Sibiři... ☹

leninn
1. pro 2008

Pavli, to je sice cílová váha, ale jen pro tento rok, ten další budu pokračovat, pokud bych chtěla zhubnout na váhu, kterou jsem si vzdycky přála mít a nikdy neměla, tak mám před sebou ještě dlouhatánskou cestu 14,2kg 😠 Ale to určitě nezhubnu hned, možná se mi to někdy, třeba po druhém miminu, povede 😉 No, uvidíme, každopádně, než se rozhodneme pro druhé mimi, chtěla bych mít kolem těch 70kg, což snad nebude trvat tak dlouho 😀 😀 😅 😉

Komet, stehna jsou supr, co já bych dala za ty hubenější stehna, ach jo...no, musím posilovat, no 😕

caira
1. pro 2008

holky jste nektera na severu?
nasi bydli v Teplicih..takze severni cechy.

Ja nevim jake obleceni vzit male.. ale beru ji i teplou zimni kombinezu, pro pripad nouze...

holky ja porad cekam na udaje o Mari, nevite co s ni dneska je?

pockam do vecera a pak kdyztak poslu,jo?

Jinak hlasim, ze jsem sezrala kus chleba s marmeladou, co mela mala k veceri..teda spis co si nedala takze jsem to dojela..a je mi z toho soufl.. fuj...k veceri mame jen fazole s rajcatama a bylinkama, takze mnam mnam a zdrave...

rozela
1. pro 2008

cairo maruška je od soboty v londýně. vrací se v úterý a psala někde o stránku nebo 2 zpátky, že ti údaje pošle dodatečně až se vrátí.
tu kombinézu pro malou nejspíš využiješ. kosa bude 🙄

leninn
1. pro 2008

Cairo, přesně jak píše Rozela, Maruška se vrátí až zítra, tak buď tabulku pošli dnes bez jejich údajů, nebo zítra, až Ti údaje pošle, pokud se Ti to nechce dělat na dvakrát, já jsem sice vždycky napnutá a na tabulku jsem zvědavá, ale do zítřka to kdyžtak zvládnu-snad 😅
Vem určitě teplé věci, ty se rozhodně neztratí.
Jinak tu Vaši večeři bych si hnedle také dala, mňam, zní to bezvadně a dietně 😀 😀

Já jsem se vrátila po aerobiku, bylo to fajn, teď piju kávičku-alžírskou 😅 dostala jsem od Miluláše vaječńák a ten já tuze ráda, takže dokud bude, tak ho upíjím a upíjím 😅 🤐 a už skoro není 😖 😵 😅

Holky, hezký večer 🙂

pavla80
1. pro 2008

Leni aha já myslela že ti už zbývá 4,2 do konce 😒 .Když si vypadala taková štíhlá na té fotce 😉 .At se nám pak neztratíš 😉 😉 .Ale samozřejmě moc přeju at se k té vysněné váze dostaneš a z tvým tempem si myslím, že to nebude zas tak těžké.A vaječný konak mám taky moc ráda,ale moc né kupovaný,ale dělaný je super.A já si na vánoce dělám beilis tak ten uplně miluju 😀 😀

Já jsem ráda,že už druhé těhotenství mám za sebou další už neplánuju a tak se nemusím bát že bych zas v těhotenství nabrala a musela dávat dolů.I když já jsem se vždycky vyžrala mimo těhotenství 😀 😀 .U holek jsem moc nenabrala poprvé 14kg. podruhé jen 8 kg.Tak to šlo dolů skoro samo.

Cairo a určitě si zimní věci jak psaly holky pober,myslím si že je využiješ 😉 .Minulý týden tu byla kosa