Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

leninn
1. pro 2008

Pavli, když zhubnu těch 4,2kg, tak budu mít ke své výšce 172cm 70kg, ale můj sen je mít 60kg (ale asi je nesplnitený), jsem dost svalnatý typ, z toho basketu a jak už jsem zde psala, nikdy jsem se v dospělosti pod 70kg nedostala, i když jsem se málem stavěla na hlavu, ale...
moje mamka taky zhubla až po dětech, vždycky byla celkem statná a teď je kost a kůže, tak třeba se u mě hormony taky po dětech zblázní a já budu konečně hubená 😉 Uvidíme, ale když budu mít těch 70kg, budu spokojená 🙂 To zase joo 😉

A tos teda přibrala malinkato, já 18kg a při druhým bych se chtěla trošku krotit, aby to bylo max15kg (i to je děs)

a domácí vaječnáky, beilis, carolines, všechno na tyhle způsoby taky miluju 😀 😀 😀 (nevím, jak se to správně píše 😅

rozela
1. pro 2008

děvčata tak dneska se mi dařilo jíst tak nějak v pohodě, tak doufám, že už tak budu i pokračovat. vaječňák a ostatní "tlamolepy" mám taky ráda, ovšem moje prostřední ségra je na to expert. když se někde kalilo, každý si donesl víno nebo nějakou flašku něčeho tvrdšího a moje sestra si dovalila třeba 3 flašky vaječňáku a v klídku si je usrkávala 😀 byla to vždycky taková humorná záležitost 😀 😀 😀

pavla80
1. pro 2008

Ty brdo a nebudeš mít na tvou výšku 60kg. málo!!! 😕 .Já kdysi na svou výšku 160cm. měla 47-50kg a byla jsem hodně hubená!!!!Až se mi to nelíbilo,ale tak kolem 19 let jsem prostě nemohla přibrat 😒 .Ale je fakt,že každý má jinou postavu,hlavně když se budeš cítit ty dobře 😉

No sama nevím jak se mi to u holek povedlo a nebylo to tak že bych nejedla u Kačky jsem se vůbec neomezovala a u Míšky jsem měla 4 měsíce nechutenství hrozné tak asi proto 😉

pavla80
1. pro 2008

A ted jsem si uvědomila že tu dlouho nebyla Prochi!!!!!Tak snad je všechno v pořádku!!! 😕 😕

pavla80
1. pro 2008

tak holky já se loučím dobrou noc a kila fuč!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉

kitty68
1. pro 2008

cus baby ja tu ani nelezu jak se stydim, to mam z toho zrani 😖 a baileysove zmrzky 😀

leninn
1. pro 2008

Pavli, já vlastně nevím, jestli to na mě nebude málo, protože jsem takovou váhu nikdy neměla, tak uvidíme, pokud se někdy zadaří a pokořím tu 70kg hranici... 😉

Na Prochi si taky každou chvíli vzpomenu, snad je vše ok 🙂

Kitty, ale copak? 😀 Přírůstek? Neboj, příští týden to napravíš 😉 Ta zmrzka musí být lxusní, mňam, jdu taky raději chrnět, nebo ještě něco zbaštím a to bych nerada, stačil ten vaječňák 😅

Dobrou kočky a kilům zdar-nazdar 😀

caira
1. pro 2008

ahoj kocky, omlouvam se, ale odpoledne byl fakt blazinec, starat se o to moje koulici se dite a snazit se ji udrzet od vanocniho stromku a do toho balit neni prca 😀 takze jsem si fakt dneska moc neoddechla...

jdu na tu tabulku a poslu to..

Lenin tech 60 nesplnitelny neni.. ty jdes milovymi kroky az se bojim jak ja budu pozadu a ty uz budes urcite na hranici sedesatky davno predemnou 😀

Ja 60 mivala normalne pred tehu a byla jsem fakt hezky stihla..takze jestli pri tve vysce budes mit sedesat tak budes pekna vychrtlice 😀 ( ja jsem o drobec mensi nez ty)

ale ted porad lizu tu sedmdesatku..to je desny, nechce se mi verit, ze 9 mesicu po porodu mam porad deset kilo navrch..jsem fakt nedisciplinovana, tim to je..a lina jako prase!

leninn
2. pro 2008

Dobré ránečko děvčátka 🙂 ,
jakpak jste se vyspaly?

Cairo, neboj, ono už to teď tak rychle nejde a hlavně už jsem trošku polevila a nejedu na 100%, ale tak na 50% a teď to půjde pomalu a kdo ví, jestli se mi tu 70kg hranici povede pokořit 😕 Doufám, že ano, ale třeba přijde druhé mimi 😉 Tak budu dál bojovat potom 😀 Uvidíme.
Nevím, jestli budu vychrtlice, ale prostě štíhlá 🙂 a to bych si moc a moc přála 🙂
Jo a já vlastně začala hubnout taky až když bylo Barče 9měsíců, předtím mi to ani tak moc nešlo 😠 Tak to přijde, neboj, ale jde o to, že já vlastně už budu celkem spokojená a té váze, na které ty začínáš hubnout 😖 Je jasné, že Tobě to dolů mílovými kropky nemůže jít ☹ Ale nevzdávej to, ono se to hne...ale já jsem vždycky měla asi podobný problém jak Ty teď. prostě i když jsem cvičila 2h denně a skoro nejdla, tak jsem se pod 70kg prostě nedostala, nechápu, do 70kg to šlo a pak zásek a ani deko dolů 😠 😠 😢 😢 jakoby mi tělo říkalo, že tohle je pro něj dobrá váha (ale pro mě ne). jenže tys 60kg měla, ale oni ty hormony v těle nadělají ani pěknou paseku a než se tělo srovná zpět, tak to prostě chvíli trvá, tak vydrž 😉

Promiň, že jsem se tak rozepsala, nějak mi to ujelo 😀

už jsi poslala tabulku? 🙂

caira
2. pro 2008

leni ani nevis jak mi to pomohlo, takova psychicka podpora cas od casu je proste treba.

Ja z toho mam docela depky, vim, ze nejsem tlusta jako moc ale na svou vysku jsem proste oplacana..manza je v tomhle super, nikdy me nekritizuje, porad mi rika jak mi to slusi atd ale spis mam depku,ze zase nasi budou hucet..mamka mi od jakziva davala na jevo, ze i tech 60kg bylo moc.. porad jsem proste mela mindraky, ze jsem tlusta protoze se mi to porad vtloukalo do hlavy..si pamatuju, ze jsem si v lete na dovce koupila zmrzlinu a tata mi rekl, ze jsem si mela dat nejakou dietni a tim mi jako naznacil, ze jsem tlusta a ze bych zmrzlinu jist nemela..

kdybych mela treba 3-4 kilka navic tak si reknu cert to vem, ale tech 10 je proste porad hodne.. ale tak nejak si rikam, ze ted pred vanocema s tim stejne zazraky neudelam 😅 ale po novem roce proste chci zacit s cistym stitem a alespon tech 5 kilo sundat.

holky vcera mi nesel email, takze tabulku jsem poslala az dneska rano

kometka5
2. pro 2008

Ahojky holky!
tak jsem včera byla popít s maminama, máme tak nějak stejně starý děti, a já jediná mám kila nahoře...jedna má dokonce o 9kg míň než měla před těhu...a já mám pořád 10 navrh. ☹

pavla80
2. pro 2008

Ahojky

Leni to je problém i u mě hodně jsem polevila a jedu taky na těch 50 procent 😒 😒 .Nechápu,že mě ty sundané kila nemotivujou,ale je to spíš o tom,že se dostanu do věcí které jsem měla před Kačkou a tak se prostě cítím líp.Ale tenhle týden jsem si řekla dost a musím zas zabrat at se dostanu na tu mou váhu 😉 😉

A my se vypsaly do růžova!!! 😀 .Holky spinkaly krásně celou noc 😉

Kitty a ta zmrzka musí být užasná 😀 😀 .Beillis miluju 😉

leninn
2. pro 2008

Cairo, to jsem ráda, že Ti to pomohlo...máš zlatého manžu, já taky, pořád mi teď říká, abxch už nehubla, že mi to sluší, no asi něco jako ten Tvůj. Ale to Tvoje domácí prostředí je teda mazec, mít na výšku 170cm 60kg a slyšet, že jsem tlustá, tak ze mě asi bude magor 😠 ☹
Ale, ty nežiješ s vašima a ani v ČR, tak buď v pohodě, když je i manža v pohodě, zhubni třeba těch 5kg pak se uvidí, možná, když se dáš psychicky do pohody, tak to půjde dolů líp 😉

Komet, moje kamarádky mají také všechny kila dole, ale trvalo jim to třeba také rok-rok a půl, než to sundaly. takže si říkám, že mám ještě nějaký čas a já už mám vlastně také míň, než jsem měla před těhu, ale já už nabrala před těhu, takže chci mít aspoň tolik, co jsem měla na gymplu a na výšce 🙂 Tak se také netrap, ještě asi tělo není úplně hormonálně srovnané, jak jsem psala v tom příspěvku Caiře.

Pavli, to jsem si také včera řekla, ale nějak mi to nejde, ještě dnes mám volnější den a od zítřka zase nastolím flóru a počítání, to mi pomůže vždycky, je to otrava-psát a vážit si všechno, co sním, ale když to vidím, tak spíš vydržím, než když si řeknu, že jsem toho dnes přece tolik neměla 😉 😅

jdu juknout na mail a na tabulku, díky Caiřičko 🙂

kometka5
2. pro 2008

tak já jsem hroznej lenoch...prostě jsem hrozně moc polevila...musím se do toho zase pustit, ale nějak mi to připadá, že prostě už se to hrozně dlouho táhne a já mám jakoby od srpna dole 5kg, ale džíny mám pořád stejný, jen jsou mi volnější...prostě musím se do toho zase spustit...jenže kde vzít motivaci? takhle před vánocemi?

kometka5
2. pro 2008

Cairo, nechci buzerovat, opravdu ne...ale máš v tabulce u prosince datumy s 11. 🙂 ale jinak je to krásný... 🙂

pavla80
2. pro 2008

Cairo za tabulku děkuju a moc krásný obrázek 😵 😵 😵 .No a si teda chudák s tou rodinou.Tak to já mám vždycky velkou podporu a každý mi právě říká,že vypadám dobře 😉 😉 .Tak se na ně vyprdni a opravdu jak píše Lenka udělej to hlavně sama pro sebe a klidně si jed pomalounku 😉

Komet a ty taky nezoufej je jedno kolik kdo má dole ale hlavně,že jsi se rozhodl s tím něco udělat.Tak neboj ono to určitě dolů půjde !!!! 😉 😉

pavla80
2. pro 2008

Komet z těch vánoc mám taky trochu depku 😒 ,ale když už teda ted nezhubnu tak aspon nesmí být nic nahoře 😠

A té 11. jsem si vůbec nevšimla až ted 😀 😀

rozela
2. pro 2008

ahoj holky, tak jak vás tak čtu, tak si říkám, že to snad zabalim. já mám před sebou pro začátek nějakých 25 kg. ještě nejsem ani pod 90kg. 😢

cairo to je fakt hustý ti rodiče 😲 já bych je s těma kecama poslala do dolních zad. a děkuji za tabulku. 😉

pavla80
2. pro 2008

Rozi tak určitě to nebal !!!!!!!!!! 😉 Máš to určitě těžší,ale to zvládneš i když pomalu,ale půjde to.Je to škoda vždávat 😉 😉

rozela
2. pro 2008

ach jo! asi si vybírám svůj díl krize. jdu hodit rybu na pánev

pavla80
2. pro 2008

Roz tak at je krize brzy za tebou!!!!!!!!!! 😉 😉

A ryba super oběd 😉 .Já mám dneska koprovku tak si dám zas jen malinko 😀

rozela
2. pro 2008

ježiš koprovka!!! tu miluju!!! jen tak s bramborem a vajíčkem natvrdo. vyměnim rybu za korpovku, jo? 😀

pavla80
2. pro 2008

Tak ji máme s bramborem a s vajíčkem 😀 ,ale chutě jsem ti dělat nechtěla 😉 .Já mám ráda oboje tak klidně 😉

marie_m
2. pro 2008

kocky, tak sem zpet, ale v totalnim alkoholovym deliriu, cely tri dny jsme chlastaly a chlastaly, takze nakupy v primarku (caira a kitty pochopi) byly opravdu sebevrazda...sem uplne jeta, skoro nic jsme nejedly, takze i pres ten chlast mam miniubytek, poslu odpo caire i s mirama

nemam silu docitat, tak snad pozdeji

rozela
2. pro 2008

mari vítej zpátky v práglu 😉 😀 takže výlet na ostrov stál vskutku za to, že 😀 😀 😀

prochi
2. pro 2008

Ahoj holky moje hubnoucí, tak jak to jde????

U nás všechno zatím v pořádku (ťuk ťuk ťuk). Utíká to jako blázen 😵 U doktora jsem byla min. týden. Miminko vypadalo na UTZ už jako opravdový človíček, nožičky, ručičky, hlavička... prostě krásnej bobísek a já nějak začínám polehoučku potichoučku věřit, že tentokrát to už dopadne dobře...
Přibírání: zatím pohoda džes. Pořád mi je špatně, ale oproti tomu, co jsem zažila zhruba v osmým a devátým týdnu, kdy jsem zvracela doslova celý dny a noci, ke konci už i tekutiny a doktor hrozil nemocnicí a kapačkama, je mi už vlastně dobře. Bylo to opravdu strašný. Pak jsem dostala nějaký léky a čípky a hrozně se to zlepšilo. Zvracím už jen občas, ale když mě to chytne, tak je to na celý den. Když je mi dobře, tak se snažím jíst, aby mělo tělo nějakou energii. Mám dole ca. 2-3 kila a doufám, že to tentokrát na dvacku nedotáhnu. Při malým jsem do 15.týdne přibrala 5 kilo, do 20. týdne dalších 5, tak to si myslím, že teď opravdu nedám.

Tak já letím, malej je vzhůru, myslím, že teď co je mi jakžtakž líp, tak už zajdu zase častěji. Zatím pááá 🙂

rozela
2. pro 2008

ahoj prochi! tak to jsou samé báječné zprávy! 🙂 jen tak dál 😉 ty nevolnosti tě snad brzy opustí a budeš si to těhulení užívat jak se patří 😉

caira
2. pro 2008

tak tabulka leti jeste jednou opravena... 😀

rozela
2. pro 2008

byla jsem dnes s malým u doktorky. na zádech se mu udělal takový jako výrustek, myslela jsem si, že to bude nějaká bradavice. no a je to moluska. naštěstí má jenom ten jeden pupen a doufám, že to tak i zůstane. poslala nás na chíru, tam jsem dostala číslo na dalšího můdra, tak mu zítra ráno mám zavolat a dohodnout se s ním co a jak. ach jo, že já nešla rovnou na kožní. 😠
rendo, jak jste na tom vy? má od toho malá už pokoj? já hned studovala na netu co se dá o léčbě a celkem mě to děsí!

pavla80
2. pro 2008

Prochi zrovna včera jsem na tebe myslela 😉 😉 .Tak to je dobře,že je všechno v pořádku a snad to s těma nevolnostma,bude brzy v pořádku 😉 .Tak se opatrujte!!!!!!

Maruš vítej zpět!!!!!!Takže totálně odpočatá,jestli se to tak může nazvat co???? 😀 😀 😝

Roz tak s tím žádné zkušenosti nemám,tak snad to bude v pořádku držím palečky 😉 😉