Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
2. led 2009

kocky, my travili silvestra taky doma, prisli kamaradi, pily jsme s kamaradkou mojito, kluci oba nealko, kuik krasne spinkal, takze pohodka

vcera sem se jest poradne prezrala a ode dneska JEDEME!!!!! 🙂

pavla80
2. led 2009

Ahojky

Holky tak jsme zpátky doma.Hory jsme si užily bylo fajně.Sněhu tak akorát na sánkování,jen škoda,že nešel udělat sněhulák.Chtěli jsme s Kačkou postavit

Silvestr jsme si užily, poseděli až do čtvrt na 2,ráno jsem byla celkem hotová 😀 😀 .Míša vstávala v 7

Jinak taky se ode dneška držím,zbytek cukroví jsem dala manžovi do práce a už tu nemám nic co by mě svádělo,tak najíždím zas na svůj režim 😉

renda71
2. led 2009

ahoj holčiny,Silvestr byl u nás od rána fajn,udělali jsme si výstup na horu Blaník byla to bezva procházka a všem nám to jen prospělo 🙂
ale pak jak jsme přišli domů,nějak to na mě padlo a byla jsem pěkně utahaná,takže jsem popoháněla hodiny aby už byla půlnoc,bouchli jsme šampáňo,manža s dětmi vypráskali petardy a já to zalomila v jednu hodinu ☹
chtěla jsem už najet na ten náš přísný režim,ale jak je tady pořád hafo jídla a jsou všichni doma,tak to prostě nejde 😠 už se těším na pondělí kdy konečně vše vypukne NANOVO !!!

pavla80
2. led 2009

tak holky já se dneska držela a celkem v pohodě to zvládla 😉 .Akorát ted na večer na mě padl hlad,no ani se nedivím mám zas rozežraný žaludek,tak se bude muset zas smrsknout 😀 😀 .Tak jsem si dala o půl 9 pomeranč.A půjdu asi za chvíli do hajan at už nic nesním 😝

Rendi ani se ti nedivím,já jsem ráda,že dnes šel manža do práce,všechno jsem mu nabalila a už doma nic nemám 😀 😀 .S ním mi to jde fakt těžko se omezovat 😝

A co vy holky,jak to zvládáte po svátcích???

kometka5
2. led 2009

Ahojky holky, tak já to tedy vůbec nezvládám...těším se skoro na pondělek, až půjde taťka do práce a já najedu na svůj režim...s ním se to prostě nedá... 😒

a pak se do toho musím opřít, protože potřebuju za měsíc dát dolů tak 5kg, abych se vešla do tich oteplováků...tedy aby mi byli volnější...to je motivace, nový za tolik peněz si nebudu kupovat... 😉

leninn
2. led 2009

Ahojda,
tak já jsem se dnes také celkem držela...ale to zatracené cukroví jsem stejně ujídala, asi se ho budu muset také nějak zbavit, ale manžovi ho dát nemůžu, on na to moc není...chtělo by to ještě nějakou žravou návštěvu 😀 😀 už mi ho moc nezbylo, takže by to mohla jedna ta návštěva spravit 😀 😉
Večer jsem měla trénink, tak jsem si clkem slušně protáhla tělo, což mě těší, ale zítra odpoledne jdeme ještě k našim na návštěvu a odpolení kávu a večer jdu s holkama z basketu na bowling. Chtěla jsem ještě v neděšli večer na 1,5h na spinning, ale to už asi neklapne, protože by manža tři večery za sebou ukládal Barču a byl sám, tak to nechám na další týden. Je zlatíčko, vím, že by mu to nevadilo, ale přeci jen je to poslední večer, než zase půjde do práce, tak si ho uděláme společně hezký... 🙂

Tak se držte, poslední hřešící víkend před námi...i když já už se snažím krotit teď) a od pondělí zase na ostro!!!

Pavli, s tím žaludkem mi mluvíš z duše 😠 😠 je to hnus, jak jsem si ho roztáhla ☹ Ale musím říct, že mi bylo dost často těžko a špatně, jak jsem jedla a jedla a žakudek na to nestačil. Prase 😠
Ale dost vyčítání a nadávek, jedeme zase na tvrdo 😉

kometko, také bych ráda zhubla za leden min 3kg, 5 by bylo super, ale to asi neklapne 😖 Chci si dát splnitelný cíl, takže ho tu říkám veřejně: NA KONCI LEDNA BUDU MÍT 71,5kg!!!

leninn
3. led 2009

Dobré sobotní ránečko, tak dnes jsem tu první 😉 Jakpak jste se, holky moje, vyspinkaly? Já dnes tak na půl, celkem fajn, ale Barča nechtěla asi 1,5h v noci zase spinkat, ale to ještě jde, bývá to i horší 🙂

U nás svítí sluníčko a je malinkatý poprašek, takže krásný den-ten přeju i Vám 🙂

pavla80
3. led 2009

Ahojky

Leni my se vyspaly dobře 😉 .Kačka dneska spala u segry tak jsme byli jen s Michalkou 😉

Jinak holky my už druhý den chodíme sánkovat,super pohyb teda.Dneska jsme byli venku hodinu a půl a byla jsem uplně hotová.Míšu tahat do kopce to je fuška a chodit nahoru potvůrka nebude 😀

Dnešek zas celkem v pohodě akorát jsme si po sánkování zašly k nám tady do kavárny a já si dala svařák z bílého vína,ale po takové fušce venku jsem si ho zasloužila 😀 😀

Co jinak vy holky,co jste podnikaly????

leninn
4. led 2009

Ahojky holky,
u nás je dnes krásně, sněží, takže také nějaký ten snížek snad bude 🙂 A já vypustím barču, ať si poběhá a poválí se 😀

Jinak včera bowling super, hrály jsme dvě hodinky a já pak jela domů, ale hezky jsem si to užila. Dnes jsme na oběd u našich, snažím se držet a od zítřka najíždím na flóru, abych se do toho zase dostala...to mi vždycky pomůže, třeba jen týden, ale musím vidět, co jíma kolik to má kJ, aby mě to donutilo se krotit. pak už se většinou ovládnám, až na malé výkyvy 😖

Tak mějte hezkou neděli, zítra nám asi všem vyrážejí manžílci do práce, tak si s nimi ještě užijte hezkou neděli 😉

marie_m
4. led 2009

kocky moje, tak ja se na to zitra taky chystam! musim, pac citim, jak sem zase pribrala, hlavne na kalhotech, hlavne mam slibenej krasnej parfem, az se mi podari zhubnout na urcitou vahu, tak bych byla blba, kdbych do toho nesla, co? 🙂

krasnou nedeli

nobody
4. led 2009

no tak jak jste dopadly?
jsem říkal, že si vás přeměřím

pavla80
4. led 2009

Ahojky

Leni jo asi taky od zítřka najedu na floru,taky mi to pomáhá v těch začátcích 😉

Maruš tak to máš super motivaci,tobě to půjde samo 😀 😀

Nobody já myslím,že nám to jde skvěle 😉 😉 .Akorát jsme ted měli takovou vánoční pauzu 😉 .

Holky a my dosánkovali 😒 😒 .Miška celou noc kašlala a dneska ráno se probudila a uplně ji to rachotí na průduškách při výdechu.Tak máme asi zánět průdušek.Nevím jestli to není reakce ještě na tu změnu počasí,ještě z těch hor.Přece jen je tam čistější ovzduší.Chodíme k homeopatikovi,tak jsme hned nasadily léky a snad bude dobrá 😉

pavla80
4. led 2009

Holky přidla jsem nějaké nové fotečky jestli chcete koukněte 😉

leninn
4. led 2009

Ahojky, tak už z domova...

Nobody, opravdu nám to jde 🙂 Myslím, že bys z nás měl radost 😉

Pavli, tak to je škoda, že je Miška nemocná...ono se to nezdá, ale je pěkná zima. Tak ať jste brzy v pořádku. Držte se. Na fotky se ráda podívám, hned jak budu mít víc času 😉

Mějte se bájo, zatím pá

marie_m
4. led 2009

pavli, moc pekny fotecky 😉

pavla80
4. led 2009

Tak holky spí,tak sem jdu mrknout 😉

Maruš dík 😉

No jinak holky jsem to dneska moc nezvládla a jedla co mi pod ruku přišlo 😠 😠 .Když jsem celý den seděla doma sama,to byla hrozná nuda,tak jsme s holkama mlsali 😒 .Ted se necítím moc dobře 😒

Tak zítra to jistí flora,ale jsme si to dneska pokazila tak od pátku se držím jsem fakt děsná 😠 .Musím zas sebrat veškerou vůli a jet natvrdo 🙂

Zítra jde konečně Kačka do školky,už ji potřebuje jako sůl 😀 😀 .je nějaká rozdivočená doma a už se nudí,ale zase budem muset vstávat 😖 ,tak jsme si pospali i do půl 9 😵 .Holky vždycky ráno vstali a šli koukat na pohádky a nás nechaly spát 😀 😀

leninn
4. led 2009

Pavli, fotky opravdu moc pěkné...koukala jsem, jak už Michalka hezky papá lžičkou, když už jsme u toho, kdy se to naučila, Barča o lžičku nemá vůbec zájem 😒 dávám jí vždycky jednu do ruky a druhou jí dávám, ale málokdy si tou lžičkou hrábne do jídla sama a když jen řeknu "sama", tak se hned rozzlobí 😀

Dneska jsem to doprasila, a to jsem si věřila, že to dnes zvládnu, ale nee, právě jsem dojedla krupicovou kaši, manža si ji přál, tak jsem také měla, ach jo ☹ Zítra to bude bída, jen doufám, že ne víc, jak minulý týden v pondělí, to mě jinak asi trefí 😠

Tak se hezky vyspěte, dlouho jsem tu neviděla holky z UK a Paseky...snad se jim daří aspoň udržovat, když ne hubnout 😉 Zítra ráno v bojové náladě páček 😉

pavla80
4. led 2009

Leni tak u nás je to právě naopak 😀 .Malá jak vidí že ji nesu jídlo tak už volá "šamáá".Ale přišlo to tak před 2 měsícema,tak neboj,Barunka je malinká 😉 .Taky určitě příjde období,kdy už bude papat sama.Miška je starší a u takových dětí jsou pokroky ze dne na den 😉 A někdy ti řeknu ,že to jsou nervy,přece jen to ještě nijak dokonale neumí,ale ode mě si neveme,tak ji to musím dovolit a to pak ji půl hodiny a studené jídlo.Ještě že má bryndáček z umělé hmoty a ještě super s takovým jakoby korýtkem,tak to všechno padá tam 😀 😀 .Zkoušela jsem taky dvě lžičky,ale to u nás nepřipadá v uvahu,prostě si už ode mě vezme málokdy.Ona vesměs všechno chce dělat poslední dobou sama.

marie_m
5. led 2009

dpbre ranko, kocicky, tak jsem se zvaziála a hnus je to teda, opravdu ☹ takze se do toho ode dneska poustim!!! vecer jdeme s honzikem na squash, tak snad to pujde dobre a rychle

kilum sbohem!!!

renda71
5. led 2009

dobré ráno,tedy jak pro koho protože když jsem se dnes zvážila,tak bych se nejradši neviděla 😠
těšila jsem se,že ode dneška začnu protože budu doma sama jen s malou,ale manžovi večer šéf volal,že mají o týden prodlouženou celozávodní dovolenou kvůli počasí.
tudíš vyvařování pokračuje,ale i tak se budu snažit se držet na uzdě,jinak za chvili budu tam kde jsem začala a to bych vážně nerada.
jinak všem přeji krásně zasněžený den 😉

leninn
5. led 2009

Také dobré ránečko, ale jak píše Renda, jak pro koho, sice jsem od minulého týdne nepřibrala, ale také ani dečko nezhubla, takže posílám Caiře do IP a ode dneška se věnuju naplnění lednového cíle!!!

Rendo, to je pech, já když je doma manža, tak také hřeším, ale vůbec nechápu proč 😠 Tak to ještě týden zvládni a za týden už pojedeš na 100% 🙂

Maru, nebuď smutná, asi snad každá něco nabrala, ale já doufám, že to zase rychle zhubneme, když jsme to tak rychle nabraly, ne? 😉 Jo, kdyby to šlo tak dobře, co? ☹

Já se dnes večer zase chystám na aerobik, tak snad to půjde líp. u mě byl přes Vánoce největší rpoblém v permanentním užírání cukroví a večernímu obžerství 😠 😠 Už jsem na to nebyla zvyklá a také mi bylo často dost těžko, ale...stejně jsem si druhý den zase dávala do nosu, chjo, komu není rady, tomu není pomoci, no 😠

Holky, ale hoďme smutky za hlavu a jdeme do toho!!! Zase se do toho opřeme a ono se to pohne! 😉 hezký sněžný den 😀 😀

paseky
autor
5. led 2009

ahojte, holky , takže do pozoru a jdeme na to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 🙂 😀

dnes najíždím na ten svůj systém: jíst pravidelně, menší porce však všechny víte.

myslím, že když už nám to jednou tak pěkně šlo, že nám to půjde ještě líp. takže hurá do toho a půl je hotovo

holky děkuju za podporu a přeju nám všem brzké úspěchy

mějte se krásně a pápápá 😉

marie_m
5. led 2009

kocky, tak dite mi spi, tak ja makam veci do prace a furt bych neco zrala, achjo, to zase bude trvat, nez se mi smrskne zaludek ☹

paseky
autor
5. led 2009

maru neboj půjde to rychle 😉

paseky
autor
5. led 2009

lenni jakej mš cíl na leden???

kometka5
5. led 2009

Ahojky holky,
tak já mám taky dneska den nic moc...v noci jsem si zablokovala krk, takže se skoro nemůžu hýbat, odpoledne mi přijde kamarádka, která mi s tím snad něco udělá, jinak jsem prostě nepoužitelná...

a na váhu jsem sice vlezla, ale zvracela bych ze sebe...takže posílám váhu Caiře...
doufám, že i v novém roce je nase zapisovatelka... 😉

a od zítřka se do toho pouštím, dneska fakt na to nemám náladu, bolí mi z toho i hlava, jsem zralá tak na spánek...ale taky začnu na floře, vždycky mi pomůže...a já se nestačím divit, co jsem někde jedla za kalaorický bomby. 😒

pavla80
5. led 2009

Ahojky holky

Tak já na tom nejsem taky nijak dobře mám kilo nahoře 😒 😒 .No ale dalo se to čekat včera jsem žrala jak najatá a na horách taky nebyly zrovna dietní dny.Pojídalo se sem tam něco popíjelo,tak to jde ted vidět.

Taky ode dneška zapisuju 😉

Komet tak snad brzy bude líp a kámoška ti pomůže 😉

Rendi a Leni já jsem uplně stejný případ,jak mám chlapa doma hřeším děsně a taky nechápu proč!!!!!!!!!!!!Ale s tím je ode dneška konec fakt jestli to chci dotáhnout do konce tak musím začít a přesvědčit zas sama sebe tak jak v tom září kdy jsme začínaly,jinak to nikdy nedokážu 😒.Dneska bych si chtěla jít večer zacvičit,tak snad to výjde 😉

Tak holky přeju vám krásný zasněžený den i když máme dneska všichni trošku náladu pod psa!!!!!Zas bude líp určitě!!!!!!!!!!!!

pavla80
5. led 2009

Holky a měříme se dneska???????

marie_m
5. led 2009

pavli, ja ne, nemuzu najit metr - NASTESTI ☹ 😠 😀

pavla80
5. led 2009

Tak já taky né 😀 😀 ,sice metr mám,ale co kdybych se nad těma mírama zhrozila 😅 .Tak to ai necháme na příští měsíc 😉