Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
5. led 2009

ahoj holky, konečně jsem zase tu. novoročně jsem si zasekla krční páteř, tak jsem tři dny a noci skučela. začalo u nás konečně taky sněžit, tak jdeme do školky poprvé až zítra a dneska dopo jsme řádili na sněhu a až se malej vyspí, půjdem zas. večer mu připravím věci a ráno jsem na něj fakt zvědavá. ještě zvědavější budu jak mi to dopadne s prací.

no co se váhy týče, tak jsem poslala caiře. i s mírama. vypadá to, že mám zásek. usilí neodpovídá výsledku, tak se holt obrnim trpělivostí a počkám, až se zase váha hne směrem dolů. nesmutněte, nějaký to kilčo nahoře není žádná katastrofa. teďka se do toho zase pustíme nastopro 😉 a půjde to dolů jako po másle. holky, další vánoce jsou až za rok, tak je to dobrý 😀 😀 😀

jdu ještě kouknout na ty nový fotečky a později sem juknu. zatím 😉

caira
5. led 2009

cus kocky, jen hlasim, ze nam kleknul laptak a nemuzu se dostat na zadne udaje v nem, takze ani tabulku delat nemuzu.

Bude to muset od noveho roku prevzit nekdo jiny, ja novou ani jeste nestacila vytvorit...

Ozvu se az zase rozchodime laptak, zatim papa

renda71
5. led 2009

jé to je cairo škoda,bylo fajn po týdnu shlédnout naše údaje,ale chápu tě 😉
tak je to kočky na nás,abychom se vzájemně inspirovali a podporovali,myslím,že to budem zvládat i bez tabulky ne?

pavla80
5. led 2009

Tak to je škoda Cairo 😖 😖 .No uvidíme jestli některá z holek s tím nemá nějakou zkušenost a nechtěla by se toho ujmout 😉 a jinak to budem muset zvládnout i bez tabulky 😉

Holky proletěla jsem vaše albíčka a moc pěkné fotky máte všechny.A vůbec žádná z vás nevypadá že by potřebovala hubnout,všem to na fotkách mo sluší 😉 😉

Komet mě se zdá že si hodně zhubla na těch horách,nebo kde jste to byli,mi připadáš huběnější a o dost než na těch fotkách na začátku 😉.A máte stejný nákupní vozík jako my 😀 .Míša s ním pořád jezdí 😉

kometka5
5. led 2009

ahojky holky!
jen ve zkratce, protože jdu s kámoškou na kávičku. 🙂 jestli máte zájem, tak bych mohla převzít štafetu za Cairu, jestli chcete, nebo můžeme počkat, až bude Cairy comp v pohodě. jak chcete. jen se k tomu dneska nedostanu, tak byste mi poslali váhu a míry k zítřku a já bych to mezitím udělala. co vy na to?

Pavli, děkuji, moc to potěšilo. asi je fakt, že jsem něco zhubla, nebo je to vidět, protože jsme dneska byli na návštěvě, a tam mi to bylo řečeno, že jsem zhubla, jestli mi Vašek dává najíst. 😀 to tak potěší...

Jinak krk je pořád zaseknutý, možná je to trošku lepší než to bylo ráno, trošku jsem ho rozchodila, ale nic světobornýho, stejně to bolí...ale masáž byla skvělá. 🙂

renda71
5. led 2009

komet super zpráva,jsem pro!

rozela
5. led 2009

ahoj holky! tak venčení na sněhu bylo super! tento rok mi začal blbě a vypadá to, že tak bude i pokračovat. jen co jsme dorazili domů, chytly mě zuby, tak jsem byla skoro hodinu k nepoužití, než zabraly prášky. mě snad trefí, to je furt něco 😠 snad už bude všchno v pořádku.
zítra jde malý prvně do školky, tak jsem na něj zvědavá. těším se i jsem z toho taková nějaká.... nevim jak to popsat. už to bude zas o něco větší kluk 🙂

komet s tím krkem s tebou strašně soucítím. já na to trpím dost často, a když mě od toho chytne i bolest hlavy, tak bych s ní nejradši třískala o zeď. masáže jsou super. zkoušelas to nahřát? mě to občas pomůže uvolnit. váhu a míry určo pošlu. snad nebudu jediná 😀

marie_m
5. led 2009

kocky, tak ja se vratila ze squashe a hnedle je mi lip, hura, tak snad zase postupne najednu na pevnej rezim

komet, budes moc hodna, kdyz se toho ujmes 😉

roz, taky chci zacit znovu davat kubu do jesli, ale jen jeden az dva dny v tydnu na dopoledne, to zase bude revu..a ty se vracis do prace?...myslim, ze jsi mi rikala, co jsi delala, ale nejak si nevybavuju, neco v bance?
A kdy se slezeme s detickama, coz? 🙂

kocicky moje, dobrou noc

leninn
6. led 2009

Ahojky holky,
tak včera se aerobik nekonal z důvadu velké zimy, tak až ve čtcrtek, a to doufám, že už to opravdu bude!

Komet, to budeš moc hodná, jsem na 100% pro, protože jak se znám, pokud by mě někdo nekontroloval, tak povolím, hned Ti zašlu váhu a míry do IP.

Rozi, posílám, jediná nebudeš 😉

Paseky, chci zhubnout za leden 3kg, musím se do toho zase pořádně opřít!!! Za prosinec jsem nezhubla ani deko 😠 ☹

pavla80
6. led 2009

Ahojky holky

Komet tak to je super že se toho ujmeš si moc hodná děkujem!!!! 😉 😉

Tak holky já se jdu teda změřit a taky to pošlu i s váhou 😀 😀

Roz tak pak dej vedět jak to malý zvládl ve školce 😉 .A máš pravdu je to takový zlom když ty děti nastoupí do školičky,já měla taky pocit,že už je Kačka strašně velká 😵 .A snad už nic bolet nebude drž se!!!!! 😉

Leni já taky nebyla cvičit,protože jezdím s kámoškou a ta měla strach jet autem u nás se kvůli přehrady na cestách nesolí a tak je to dost kluzké.A já mám taky strach tak jsme raději nejeli 😒 😒

kometka5
6. led 2009

holky, prosím vás, můžete mi poslat ještě na vás maily? díky moc.

jinak se tabulka už dělá, takže honem honem, všichni s mírama...za ty došlé děkuji...

jinak já jsem se dneska zvážila a je to hnus...takhel to dál nejde. musím se do toho dát pořádně a s plnou silou... 😒

pavla80
6. led 2009

Tak Komet už jsem poslala,nějak se mi to tu seklo a nešlo mi to 😒 😒

rozela
6. led 2009

ahoj holky, tak první školkování máme za sebou a zítra další. dneska tam vydržel půl hodinky. probíhalo to uplně v klídečku, jenže jak se tam začaly trousit další děti, zahlídl mě malej v šatně a začal bečet. chvilku to vypadalo, že to přejde, ale nakonec spustil znova, tak jsme šli na procházku a dom a zítra to už bude třeba delší 🙂 zatím z toho mám dobrý pocit 😉

mari dělala jsem v pojišťovně kancelářskou myš 🙂 chtěla bych se vrátit do práce na polovičák od února nebo března, tak na 3 dny v týdnu a ty tři dny by malej chodil do školky. pokud mi šéf nevyjde vstříc, tak budu schánět něco jiného 😒 s dětičkama se určo musíme někdy sejít, ale někde v teple. včera jsme strašili venku na sněhu dopo i odpo a já večer myslela, že mi upadne xicht. samej rudej pálící flek a to jsem se namazala. 😝

komet omlouvám se za pozdní dodání. už posílám IP.

jdu do uložit prcka a hurá do pelechu. jsem určitě prase dne. strašně jsem se dneska přežírala a včera večer jsem to taky totálně podělala, tak ať už nic nežeru a zítra nastolim tvrdý režim. holky dobrou a k čertu se všema kilama 😉

marie_m
6. led 2009

leni, diky, tabulka mi dosla 🙂

marie_m
7. led 2009

holky, tak ja se vcera snazila drzet, ale odpo na me padla takova zrava, ze to az nejni pekny, chjop, nejak se nemuzu dostat do tempa a smrsknout si zaludek ☹

roz, tak preju, aby ti sef vysel vstric!!! jinak se muzes pridat k nam v pondeli do clovickova, ale jedeme tam uz rano, pac odpo do tam je mazec, vsak si to videla sama 🙂

holky, drzim nam palce!!!

kometka5
7. led 2009

ahoj holky!

tak já se nějak do toho nemůžu dostat, včera jsem v devět večeřela tlačenku s chlebem a octem. jsem já to ale prase...jenže já se k tomu dřív prostě nedostala... ☹

dneska mi MP přinese od rodičů rotoped, tak jsem zvědavá, kolikrát na něj sednu. už jsme ho tady měli minulý rok, přesně v lednu, ale nakonec jsme ho tam jen odnesli, protože se na něj jen prášilo. já doufám, že letos to bude úspěšnější. jinak já mám pocit, že pořád nějak víc a víc kynu. musím s tím něco dělat, protože jinak v únoru se nevejdu do ničeho na hory a to nevím, v čem pojedu.

jinak se musím pochlubit, že jsme byli v neděli na horách, malý se to vůbec nelíbilo, pořád jenom brečela. vlastně probrečela celou cestu autem tam i zpátky a na horách taky. dokonce jsem musela odejít i z restaurace, kde jsme jedli, protože to se nedalo, takže jsem ani neobědvala. takhle jsetli to bude vypadat v únoru, tak se tam z ní zblázním. ale možná měla jen blbý den nebo jí něco vadilo...

Roz, tak to já bych taky potřebovala nějaký penízky navíc, ale jsem na malý trošku závisláček a vůbec mi práce jako taková neschází...nejraději už bych byla do konce života žena v domácnosti... 😀

leninn
7. led 2009

Ahojky holky,
tak já jsem to včera bohužel také nezvládla, ale až večer-klasika. Celý den jsem se držela a večer-no, ani Vám nebudu psát, co jsem včechno sežrala, ach jo...tak to zkusím vydržet dnes!

Kometko, Ty už jsi posílala tabulku? Že mi nedošla 😒 Ale mě to občas blblo i s Cairou a posílala mi ji Prochi. Zkus mi ji odeslat ještě jednou, prosím. A kdyby to nešlo, tak by mi ji mohla zkusit přeposlat třeba MAruška, prosím prosím, smutně koukám 😉

U nás je zase pekelná zima, ale včera byla větší, ale zase svítilo sluníčko, takže to nebylo tak strašné. Chodíte s dětmi ven, když je víc jak -10?

Hezký den plný pevné vůle, hlavně večer 😉

caira
7. led 2009

ahoj cicinky, tak jsem zase mezi vama, manza premluvil laptak na komunikaci tak s nama zase mluvi 😀

nestacila jsem docist, omlouvam se, jdu zrovna krmit..ale jestli jeste mate zajem, tak muzu dat zase do kupy tabulku na letosni rok, hodte mi kdyztak IPecko at vim jestli se na to vrhnout, jo?

Jinak hlasim, ze jsem pekny prase a po vanocich mam 70KG, no fuj, ale od 1.1 se zase poctive snazim a to by to bylo, abych tu vahu letos nepokorila..

vcera jsem mela mnamky veceri, ryzove nudle se zeleninou a i z mala se clovek zasytil, mnam mnam..dneska budu mit druhou pulku porce k obedu 😉

tak pa pa

kometka5
7. led 2009

Cairo, klidně se do toho pusť jestli chceš. posílala jsem i tobě tabulku, tak jeslti ti došla, tak se klidně do ní pusť... 😉

Leni, pošlu ti to ještě jednou...

caira
7. led 2009

komet ja do mailu jeste ani nekoukala, tak jsem si ani nevsimla, ze uz ses toho ujala, tak to abych ti to nebrala, kdyz ses do toho uz pustila.. 😀

musim ted letet, mam tu horu zehleni, po obede jdeme do poradny a jeste musim na postu, takze mam co delat...

pavla80
7. led 2009

Ahojky

Holky tak já včera celkem pohoda,ale večer mě přemluvil manža na svařáček a měli jsme nějaké kyselé víno tak jsem si ho samozřejmě doslazovala,takže taky nic moc 😒

Roz tak to je super,že to malý zvládl ve školce šikulka!!!!!! 😉 😉 .A taky přeju at ti šef výjde vstříc 😉

Komet děkuju za tabulku přišla 😉 .A to je teda škoda,že se tam malé nelíbilo,ale snad jen fakt měla nějaký špatný den.Na jak dlouho jedete v unoru??

Leni a já ted s malou ven nechodím,protože je nemocná,ale tak do těch -10 bych asi na chvilku šla.Tak na necelou hodinku,pokud by bylo víc už asi né.U nás je -8 a dneska stejně musím jít do školky odpoledne s Miškou,tatku máme v práci tak by ji neměl kdo hlídat,tak snad to zvládnem 😉 .A už sedíme 3 dny doma a hrabe mi z toho 😀 😝

pavla80
7. led 2009

Leni a přeposlal ti už někdo tabulku??Jinak bych ji poslala 😉 .Ale asi mi budeš muset napsat mail 😅

leninn
7. led 2009

Komet, děkuju, došla 🙂 Pavli, díky, už si nemusíš dělat práci navíc 🙂

Komet, snad to v tom únoru bude lepší, muselo to teda být dost náročné na psychiku ☹ Ale třeba měla opravdu jen špatný den... 😉

Pavli, my právě do -10 také chodíme, ale každý mi říká, že když bude míň, že už chodit nemám a je fakt, že včera u nás bylo těch -15 a šla jsem do krámu a mrzlo mi úplně všechno, i chlupy v nose 😀 😀 Tak to bych se asi bála jít ven s Barčou 😕

Rozi, tak jak dneska? Jak to šlo ve školce? A kdy budeš vědět, jestli Ti šéf vyjde či nevyjde vstříc? Držím pěstičky 🙂

Cairo, ahojky, už jsem si říkala, že s námi snad končíš! Jo, já také přibrala, ale snad se mi teď poraří se do toho zase opřít, teď mám před sebou i náročný víkend, máme nejtěžší zápasy, v sobotu i v neděli, tak si myslím, že v neděli večer budu ko, když si k tomu připočtu čtvrteční aerobik a páteční trénink...kdybych se tu v pondělí neobjevila, je po mně 😀 😀 😅 😔

Hezký den, kočky 😉

kometka5
7. led 2009

Pavli, jedeme druhý týden v únoru s kámoškou, co má o 2měsíce staršího kluka na celý týden. jenom taková dámská jízda - skoro 😉

včera byl taťka chvilku s malou venku na saních a byla v pohodě, tak jí to opravdu nesedlo, jen nějak nechce moc v tom sněhu chodit.

já se soníkem chodím ven každý den, pokud nejsme nemocný, myslím, že ty mrazy zase taolik nevadí, tedy když jdu fakt třeba jen na půl hodky. vím, že se špatně dýchá miminkům, ale jelikož malá poslední dobou zlobí jak čert, tak už jí za miminko nepokládám. 😉

marie_m
7. led 2009

kocky, tak ja si musim postezovat, mladej nam porad vstava po 4 rano, dneska jsme byli od 9 na bubinkovani, "teta" hraje na bubinky a decka u toho hrajou ruzny hry, rikanky, tancujou, moc se nam tam libilo, ale kuba mi vytuhnul cestou zpetv tramvaji uz v pul 11, ja s nim nemuzu dopoledne nic poradne naplanovat, pac uz kolem pul 11 musime bejt doma, protoze kuba usina, ani do jesli ho nemuzu davat pres obed, pac tam se na nej vyprdnou ho ukladat v pul jedenacty, achjo, uz nevim, co s tim mam delat, nepomaha ho ani ukladat drive vecer, ani pozdeji, at ma nebo nema narocnej den, porad je to stejny ☹

no a ja samozrejme porad zeru jako dobytek, uz se mi zase udelala slusna pneumatika, teda ne, ze by tam predtim nebyla, ale ted je teda o dost horsi, kurva fix

pavla80
7. led 2009

Leni -15 je už teda dost,to bych asi taky nešla brrr.U nás je teda malinko ted je -5 tak to je pohoda,ale zdá se mi že začal foukat vítr,tak uvidím až půjdem o půl 3 do školky.Ale z okna to vypadá nádherně,svítí sluníčko dost sněhu,jako v pohádce 😵 😵

Komet tak to máte super,tak snad to zvládnete bude tam mít kamáráda ,tak já myslím že jo 😉 😉 .A právě my chodíme taky každý den ven,jinak bych to ani s holkama nedala,aspon na tu hodku se vyblblbnou 😉 .Ted nám to akorát překazilo to nachlazení 😒 .Ale už se docela těším na jaro 😀 .Já tu zimu moc nemusím 😀 😀

leninn
7. led 2009

Hezký večer holky,
tak my s Barunkou ven vyrazily, bylo pouhých -5 😀 Ona ten sníh fakt žere, běhá si, válí se, naschvál padá, je to legrace ji pozorovat, ale běda, když ji pak beru domů, nebo do auta, či kočáru, to pak bečí a nechce. Zítra snad vyrazíme také, hlasí do -10, tak vyrazíme na dlouhou procházku a při té příležitosti vyzvedneme u našich boby a cestou zpět ji svezu, to bude koukat. Jistě se jí to bude moc líbit, už se na to těším 🙂

Jinak s jídlem dnes celkem dobrý, teď večer jsem si dala knackebroty se sýrem a zeleninou, ale bylo jich víc, než jsem měla v plánu, no, lepší než pečivo, ne? 😉

Maru, to je teda fakt děs, to ranní vstávání. Opravdu ve svém okolí nikoho takového neznám, komu by dítko takto strašlivě brzy vstávalo, se Ti nedivím, že jsi total ko a pak máš ještě přes den málo jíst, vždyť to už bys musela padnout na hubu! ☹ nemáš to jednoduché. A to takto vstává od narození, jako už přes dva roky? Nebo se to někdy takto zlomilo? Drž se 😔

Komet, ty hory Ti teda závidím, taky bych jela. Byla jsem zvyklá se školou, jako učitelka TV a mám instruktora lyžování, jezdit tak 2-3x za zimu na hory a teď mi to chybí.

Holky, mějte se a hezký večer 😉

kitty68
7. led 2009

caute kocky

tak dnes se konecne dostanu k tomu abych vam neco napsala, kazdy den vzdycky zapnu pc a najedu na kona, snazim se dohnat vsecko a nekdy zapomenu a nekdy me ellun nenecha, spis teda ted druhy pripad. ted uz nastesti chrape.

byla js zase smirovat tady po kobyle a divala js se do tematu 90 ti denni dieta, tak uvazuju ze bych to zkusila ale musim to jeste poradne prostudovat, tedka mam na to cas.

ja uz js to psala vcera komet do ip, ty hory jsou fakt super, to mi tady strasne chybi, i kdyz i my letos mame snih, asi tak pul cm 😀 v mistech kde je porad stin 😀 😀

kometka5
8. led 2009

Ahojy,
tak já se nějak nemůžu dostat do rytmu. mám celý týden nějakou lenoru, krk už konečně povolil, ale já nějak nemám na nic sílu.

teď jsem si dala knedlo, zelo, vepřo - sice jen s 2 bramb.knedlíky, ale stejně. a večery prostě žeru jak prase...
taky jsem dneska vyzkoušela váhu a mám 81,4kg. 😠 to je hnus...takhle to nejde, už to poznávám i na kalhotách a to jsem si k vánocům nadělila kalhoty, které mi byli akorát, teď je skoro nedopnu...je mi to hrozně vidět na břichu...

holky, doufám, že vám to jde líp než mě, protože mě to jde spíš směrem nahoru...

marie_m
8. led 2009

kocky, ja se taky nemuzu nastartovat, navic mame na vikendika kubu u nasich a jedeme za romantikou 😀, tak uz vidim, jak se drzim, tak snad od pondelka, ale uz vazne 😀