Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
8. led 2009

ahojky holky, tak nejdřív dodám co novýho, a pak vás půjdu dočíst. tak včera jsem si do školky vzala nějaký čtení, abych se v šatně nenudila. počítala sem, že prcek tam tak hodinku vydrží, ale ouvej! během chvíle řval jak tur, sápal se za mnou do šatny, tak jsem ho chvíli uklidňovala, pak se vrátil do třídy, ale za chvíli zase řev. tak vydržel se řevem půl hodinky a šli jsme domů. ale učitelka říkala, že to bude dobrý, že se jenom rozkouká a bude pašák. tak snad má pravdu. dneska s ním byl ve školce manža. prý řval hned od začátku, ale jenom chviličku. jak slyšel klavír, tak fičel tančit, zpíval jim tam bořka a zapojil se do hry. dokonce šel sám na záchod. vydržel zase půl hodinky a šel dom. zítra nejdem, až v pondělí, tak jsem zvědavá, jestli mě ráno zase bude budit, že jde do školky 😀 .
na mě včera odpoledne sedla nějaká chcíplotina. nejspíš sem to chytla od ségry. prolila sem se 5 litry čaje s citronem, vypotila se a dneska jsem celkem ok. ale do školky šel raději mm, ať tam nenosim bacily. a po obědě si půjdu s malým lehnout, abych to nějak nepodcenila.
do práce bych si chtěla domluvit schůzku na příští týden, asi na pátek. musim to nějak vychytat, aby tam šéf byl. jsou prý teď každou chvíli ve Vídni nebo někde na schůzích.

mari v pondělí dopo budem ve školce, ale v úterý nejdem. děti mají divadýlko. tak kdyby se vám chtělo třeba místo pondělka v úterý, tak bychom si mohly dát ve človíčkově srazík 😉

komet moc děkuju za tabulku. já přemýšlela o školce od léta. to malý začal s tím, že mám jít do práce a on si půjde hrát s dětma do školky 🙂 taky jsem si říkala, že jsem si asi měla dát tu rodičovskou do 4 let a né do 3. ale je fakt, že se do práce těšim. no a v červnu mi to končí,tak bude malý aspoň už přivyklý kolektivu 🙂 teda doufám 🙂

jdu vás dočíst holky

pavla80
8. led 2009

ahojky

Kitty tak jsem si pročetla trochu tu dietu na 90 dní a já bych to nedala to vím jistě!!!!Já musím jíst tak jak jsem vlastně zvykla akorát mín.Protože vím že bych tad u toho nezůstala do konce života na to s eznám moc dobře a jak bych se vrátila k normální stravě tak by to šlo beztak nahoru 😒 😒 .Takže nic pro mě.A celý den na ovoci a nebo ten jeden den na vodě to bych odpadla 😀 😀 😀 .Tak pokud se do toho dáš tak přeju moc sil 😉

Holky a já taky se nějak nemůžu dokopat k přísnému režimu 😒 .Jako celkem jídlo jde,ale občas si od holek zobnu něco sladkého a to nesmím!!!Ty kila co jsme zhodila,byly hlabně tím že jsem vypustila sladké.A na sladké jsem hrozná,já bych ani moc nemusela jíst,ale každý den potřebuju něco sladkého.A už jsem si tak zvykla a fakt jsem ho nejedla,ale ted po těch vánocích taky se nemůžu sebrat a furt něco uždibuju 😠

Maruš vy se máte!!!!!!!!!!!!!!Hned bych jela taky!!!!!!!!!!!Ale u nás moc hlídání nehrozí 😒 😒 😠 .Babičky se nějak k tomu nemají.No budu muset poprosit mamku at mi je taky veme na víkend některý 😀 😝

pavla80
8. led 2009

Roz tak snad bude Ondrášek v pohodě ve školce.No ty začátky jsou těžké.On asi ví že v té šatně jsi né??Že tam na něho čekáš?Možná když už tam bude pak dýl a bud vědět že jsi šla domů a příjdeš třeba po obědě,tak bude líp 😉

rozela
8. led 2009

holky tak já se snažím venčit malýho každý den, i když je hodně zima. aspoň na půl hodinky na hodinku, aby se proběhl. sníh miluje, válí se v něm, sáňkuje, dělá kuličky a přesně jako Barunka, když jdeme domů, vždycky je to se řevem, že domů nechce. 🙂

holky klid! je to teď po svátcích nějaké zapeklité, ale zas všechny najedem do režimu a budem to sádlo schazovat jak když bičem mrská, uvidíte! 😉

včera jsem akorát snídala a večer snědla v posteli asi 20deka eidamu. jak jsem byla zalitá tím čajem a nebylo mi volno, tak jsem na jídlo neměla ani pomyšlení. dneska je to lepčejší 😉 snídani mám za sebou, sváča byla vynechaná,ale k obědu mám pečené brambory s mrkví a hovězím, tak si šmáknu. odpolko si dám jogurt a dál to sice ještě nemám, ale to se poddá 😉

marie_m
8. led 2009

roz, takhle to bylo u nas v jeslich, nejdriv delal hrdinu, pak rval, ale ja to delam tak (nebo spis delala, uz jsme tam pres 2 mesice nebyli), ze jsem ho tam dala a hnedka odesla, pac slyset, jak me vola a breci a sedet tam, to by me asi hrablo, vychovatelka rikala, ze se po chvili dycky uklidni, tak snad nekeca, ale kdyz si pro nej du, tak je klid, jakmile me uvidi, rve, tak snad si taky zvykne, chceme tam zajit v utery, tak uvidime, takze v utery cas nemame ☹

pavli, jojo, diky bohu za moji mamcu, pac u tchyne taky hlidani neprichazi v uvahu, zatim.....pojedeme do iberce, uz se hrozne tesim 🙂

rozela
8. led 2009

pavli my jsme od začátku trénovali, že on si bude hrát s dětmi ve školce, já půjdu do práce, a potom si pro něj přijdu a půjdeme spolu domů. i ten první den jsem mu řekla, že jdu do práce a přijdu si pro něj později. jenže jak mě viděl v té šatně, tak se to asi pokazilo.
no teď mu raději nechávám jistotu, že tam sem, čekám a kdykoli bude chtít, může jít domů. učitelka říkala, že to takhle dělají se všema dětma a funguje to. postupně se prodlužují intervaly, kdy se prckové chodí dívat, jestli tam máma fakt čeká, až tam vydrží celé dopoledne bez problémů. tak jsem na něj zvědavá 🙂

andy80
8. led 2009

Ahoj holky,

můžu se k vám přidat? V pondělí jsem začala s dietkou. Potřebuju sundat minimálně 30kg ☹ . Před prvním těhu jsem mívala váhu jako na houpačce mezi 65 - 75 kg. Teď bych se ráda dostala alespoň na těch 75 kg. Při prvním těhu jsem přibrala 28kg a vše mi zůstalo a při druhém 10kg a taky mi to všechno zůstalo. Jsem jako prase a do ničeho se nevejdu. Koupila jsem si dvoje kalhoty, abych měla v čem chodit, ale tu plnou skříň hadrů bych zase jednou ráda oblíkla.

rozela
8. led 2009

tak to je Kubík dobrej. asi potřebuje překonat jenom tu chvilku, kdy tě vidí. Ondřej by si tam vyřval plíce. poslouchala jsem ho v té šatně asi 10 minut, jak tam vřeští, už jsem si říkala, že tam pro něj půjdu,pak mi ho přivedla učitelka 🙂 ale je fakt, že učitelky jsou tam fakt skvělý.

rozela
8. led 2009

andy určitě se přidej 🙂

rozela
8. led 2009

holky! mě se pálí jídlo! 😲

rozela
8. led 2009

tak je to dobrý! 🙂 jenom to pušilo, ale nespálilo se mi to. dám si papčo a půjdu se natáhnout na chvíli k malýmu.

pavla80
8. led 2009

Roz tak to tam máte opravdu super přístup.Tak snad bude fakt v pohodě zvykne si 😉 .Ale u nás právě učitelky říkaly,že když už děti pláčou tak je lepší s nima chvilinku posedět a počkat tak 15 minut,pak je zkusí učitelka nějak zabavit a rodič se musí co nejdřív ztratit 😅 .No ale né na každé dítě to tak jde.Ale zas aby si pak nezvykl,že tam třeba jsi a bude čekat že tam budeš pokaždé víš...No uvidíš jak to bude probíhat další dny 😉 Kařdopádně moc přeju at se Tam Ondráškovi moc líbí a já myslím,že když už se ted zapojuje mezi děti a zpívá a tak tak to bude dobrý 😉

Co oběd nespálil se.My máme zapékané brambory,ale bez masa.A já už po obědě jsem 😉

Andy vítám tě a jasně přidej se!!!!!!!!!!! 😉

marie_m
8. led 2009

roz, no uvidim v utery, ale neska, kdyz jsme jeli do jednoho materskyho centra u nas, tak jsme jeli stejnym busem, jako jezdime do jesli, ze stejny zastavky a kuba na me koukal a rikal, mami,ne do skolky, ne...tak uvidime 🙂

andy, ahojky 😉

holky, co maj vase deti nejradeji k jidlu?...kuba je ujetej na bramkasi a kurecim masu, delam mu to na masle a muze se utlouct, to ma po mne...jen uz mi dochazi inspirace, co mam porad varit, samozrejme zdrave 😀

rozela
8. led 2009

tak sem si pošmákla 🙂

pavli já doufám,že to rychle zvládne. je hodně společenský, tak sem si říkala, že v kolektivu se mu bude líbit. 🙂

mari to mi něco připomíná 🙂 ráno chce ondřej do školky, když mu připravím věci, že ho obléknu, tak začne vykládat, že do školky ne, že se mu školka nelíbí a nakonec jde rád a tam už to probíhá jak to probíhá 🙂 asi si musí jenom zvyknout. ptala sem se učitelky, jestli mu mám dát pauzu a přivést ho do školky třeba obden a ona mi říkala, že pokud můžu, ať s ním přijdu každý den, i kdyby to bylo jenom na dvacet třicet minut. že to je pro něj lepší a líp si zvykne, než kdybych s ním přišla jednou za týden na 2 hodiny. tak uvidíme.

rozela
8. led 2009

jinak náš malej má nejraději maso 😀 pak polívku se "zvířátkama", pangase, těstoviny, hrášek a mrkev, vajíčko na tvrdo, sýr, je toho spousta. teď si oblíbil noky s masem a zeleninkou.

renda71
8. led 2009

ahojky všem,holky já jsem úplně mimo,místo abych hubla,tak to jde pořád nahoru 😠 ale jsem prase v úterý jsem byla u mamky a vzala si od ní recept na ořechy,jako že bych je eventuelně příští vánoce upekla protože je má senzační a co myslíte 😒 pustila jsem se do nich ještě ten večer a dnes už jich tam je pět posledních,no bez komentáře 😀 ale pořád to nechci hodit za hlavu,když to šlo tak pěkně,proč by to nemělo jít znovu né?
a to mám docela prima motivaci,v červnu chcem vyrazit někam za sluníčkem,už pomalu vybíráme tak se do toho musím pořádně opřít!!

prochi
8. led 2009

Ahoj holky,
jenom rychlovkou hlásím, že žijem a bříšku se taky daří dobře. Dneska jsem byla na kontrole a všechno je v naprostým pořádku. Přibrala jsem svoje první kilečko, tak doktor říkal, že na začátek 5. měsíce a Vánoce k tomu je to paráda. Bříško roste, zatím mám všechno v něm a taky v kozách... Dneska jsem poprvé slyšela tlouct srdíčko toho našeho bobečka. Byla to nádhera. Hrozně jsem se uklidnila.

Teď už musím letět, ale večer vás zkusím aspoň letem světem prolítnout, jak jste se do toho po novým roce zase obuly 😉

andy80
8. led 2009

Holky díky za přivítaní.

kitty68
8. led 2009

no prave tech 90 dni me strasi, ja js tak rofrcana, ze onehdy js se zapomela nasnidat 😅

ten ovocny den by mi ani nevadil, musim to jeste jednou poradne prostudovat a podivat se na ty odkazy co tam davali

me taky chybi sebekontrola, to jenejvetsi problem, ale zas ted v praci mam pohybu dost, tak jestli teda nezhubnu tak se z toho poserkam

prochi
8. led 2009

Tak jsem vás prolítla, vítám nově příchozí Andy a zbytek jsem zapomněla 😀

Kitty a už chodíš do tý práce? A jak to dopadlo u vás s kojením? Sekla si s ním?

Komet, Renda, nesmutněte, určitě se do toho zase co nevidět dostanete!

Leni, ty už určitě jedeš jak fretečka, viď? Ty jak se do toho opřeš, tak to dáš! Kor s těma tvýma všema zápasama, to budem čučet!

Roz, tak malej už trénuje školku, to je šikula! Určitě se to brzy poddá a vydrží tam dýl. Myslím si, že to máte dobře nastavený, že má nějakou jistotu, že nejsi daleko, než aby tam probrečel celý dopoledne.

My jsme venku celý dny. Samozřejmě podle teploty, když je víc než -10 (což se nám stalo jednou ráno), tak jdem jen na dobu nezbytně nutnou, třeba nakoupit a zpátky. Ale jinak bývá těch -6, -5, i -8. Pořádně namažem ksichtíky a jdem. Dědeček nám vytvořil na zahradě bobovou dráhu, tak nemusíme chodit nikam daleko. Venku jsme minim. dvakrát denně, dopoledne hodinku, pak když neusne po obědě, tak jdem na hodinku a pak ještě jednou odpoledne. Já zimu a obzvlášť, když je sníh, úplně miluju, takže si to teď hrozně moc užíváme.

Jinak hlásim, že je mi pěkně blbě. Hrozně jsem se přežrala špaget k obědu. Teda ona to byla menší než taková normální porce, ale já teď snesu tak maximálně poloviční porci hlavního jídla, jenomže ono to bylo tak dobrý a já si říkala, že to přeci nenechám... a teď trpim jak zvíře 😝 a to jsem prosím obědvala v jednu, dneska už tam asi nic nenacpu...

leninn
8. led 2009

Ahojky holky,
tak jsme se vrátily s Barčou z venku a jsem celkem ko. Vyrazily jsme už dopoledne za ségrou na návštěvu, bydlí zatím u našich, protože ještě studuje, je to asi 3km, ale cesta mezi poli a mně jaksi nedošlo, že dosti sněžilo a že se asi nikdo takovou cestu neobtěžoval protáhnout a taky že nee 😀 😀 Takže jsem se brobila asi 30min sněhem s kočárem, no, b
yla jsem spocená jak....pak jsem toho mýho draka vypustila, takže jsme šly úěek asi 200m tak 15min 😀 😀 ale bóží. U ségry dobrý, k obědu brokolicová polévka a lečo s chlebem, pak jsme šly naproti mamce do práce a to už jsme vezly Barču na bobech, no byla nadšená 😀 😀 a pak tou úžasnou cestou zpět s tím rozdílem, že jsem si ještě za kočár zapřáhla ty boby, do kterých jsem , každou cestu kopla či o ně brkla, no, byla jsem vážně ráda, když jsem dorazila do civilizace 😀 A po chodníku jsem ješě BArču vezla na těch bobech, takže jsem si dala celkem do těla, ale teď jsem snědla asi dva chleby se sýrem a zeleninou a zajedla do 3bitkou😠 a cítím, že toho bylo moc, když já měla takový vlčí hlad a nemohla jsem si pomoct, ach jo. Snad se večer ještě dokopu na aerobik.

Andy, vítám a přidej se k nám 😉

Kitty, já bych to taky nedala, nejsem schopná jíst předepsané jídlo a ještě nejím uzeniny ani nic tomu podobného a maso pouze velice výjimečně a jen domácí...takže, já rozhodně nee

Prochi, jsem moc ráda, že je vše ok, moc Ti to přeju! TAk se opatruj a je fakt, že už bylo na čase, abys taky něco přibrala 😀 😀 Zatím jsme tu víc než Ty vykynuly my 😠 Jinak, kdybych se držela zpátky s jídlem, tak už musím být poloviční, s tím pohybem, který mám, ale také se teď nemůžu dostat do rytmu, dnes jen snídaně, oběd a večeře a je to znát, tu večeři jsem pokazila ☹ Ale uvidíme v pondělí 😉

Rozi, Ondrášek to zvládne, pokud už tam tančil, tak je to jen otázkou času, kdy ho něco zaujme tak, že zapomene, že tam nejsi s ním 😉 A budeš na ocet 😀

Rendo 😀 😀 😀 Pobavilas mě, ale znám to...

Maru, tu romantiku teda také závidím, to si to s manžou užijete, co? Já mám teda i naše i tchýni a tchána a do toho ještě švagrovce super, vždycky rádi pohlídají, kolikrát sami píšou, jestli si nepotřebuju něco zařídit, že by pohlídali 🙂

Tak, už jsem toho nakecala dost, tak končím a snad ještě mrknu večer, pá 🙂

andy80
8. led 2009

Holky, jak dietaříte? Jako normálně jíte všechno (teda na vyjímky), ale v menších porcích? Nebo máte nějakou spešl dietku? Mě se kdysi povedlo zhubnout 15kg po tom, co jsem jedla absolutně všechno, ale v tak třetinových porcích. Teď jsem teda začala víc přísně, ale na začátek je to možná dobrý.

leninn
8. led 2009

Andy, my hubneme přesně tak, všechno, ale málo a často, teda snažíme se nejíst sladkosti, ale jak jsi asi teď četla, tak se nám to teď žádné nechce dařit, ale ono se to zase urovná...
Myslím, že je opravdu jediný opravdu účinný a dlouhodobý způsob, jak zhubnout 😉

Jinak jsem po aerobiku a cítím se fajn 😉

Hezký večer, dlouhý a dobrý spánek (to je hlavně pro Marušku) a sladké sny 😵

andy80
9. led 2009

leninn: já si právě taky myslím, že je lepší jíst všechno a v menších dávkách, protože jak vynecháš některé věci, tak když si je potom dáš, tak se ti okamžitě nějaké to kilčo vrátí.

Mě se teda daří, sice teprve pátý den, ale fakt úspěšně. Ještě jsem se ničeho sladkého nedotkla a že tady toho je. Snažím se jíst hodně zeleniny a ovoce. Ovoce se snažím spíš dopoledne a k večeru už jen zeleninu. Večer k televizi si místo brambůrek dávám mrkvový salát, grep nebo ananas.

A ještě dotaz? Píšete si nějaký deníček, kolik čeho jste za celý den snědli? Já ano a pak si počítám KJ.

leninn
9. led 2009

Dobré ránko 🙂

Andy, to jsme dělaly na začátku, veškeré potraviny jsme si vážily a zapisovaly si je do e-deniku na www.flora.cz
I teď to občas třeba týden dělám, abych se dostala do rytmu. Teď jsem se na to chystala od podndělí, ale vzdala jsem to, protože jsem toho nebyla schopná, ale dnes zapisuju, to jsem opravdu rozhodnutá!!! Tam Ti to ty kJ a i ostatní hodnoty jako cukry, tuky a bílkoviny spočítá samo podle váhy té které potraviny. Fakt prima věcička, jen to zabere trochu času...
Tak ať se i nadále daří, my tu hubneme už od srpna, takže už nezapisujeme...

Tak hezký páteční den 🙂

andy80
9. led 2009

jj, tuhle kalkulačku znám, každý večer počítám, jestli je to o.k.

Už hubnete od srpna? Tak to je fajn? A kolik se komu podařilo shodit?

pavla80
9. led 2009

Ahojky

Andy teda super začátek 😉 😉

Tak já začala v září a mám dole 9 kg.Bylo už 10kg.äle kilčo šlo nahoru o vánocích 😒 .Taky se snažím nejíst sladké,ale nějak mi to nejde,V sobotu jdem ještě k tomu na narozky synovci má 10let,tak to zas bude 😖 .Tak já uplně natvrdo snad začnu od pondělka 😒

Tak já dala Michalku spinkat 😉

leninn
9. led 2009

Andy, já už měla bez pár deka 15kg dole, ale teď už jen 13kg a kousek, to kilo také nahoře a né a né se donutit se do toho opřít a zase ho shodit dolů, tak snad to příští týden dokážu. Musím.

A mě Barča také chrní, ale musím vařit, chjo, nic se mi nechce ☹

kometka5
9. led 2009

tak já jsem hrozná ostuda...ale já měla dole 4,5kg, teď už jen 3,5kg. ale to je od toho, že jsem lemra líná a nedonutím se cvičit... 😠

rozela
9. led 2009

ahoj holky, tak hlásim, že můj brouček sálá jak topeníčko, leží jak mrtvolka pod dekou a ani teplotu si nechce nechat změřit 😢 ráno vstával o půl osmé, byl akční jako jindy, ale za dvě hodinky se chtěl tulit a spinkat, tak sem ho uložila, před chvílí se vzbudil, jíst nechce jenom leží a pospává, ucucává pití. budu ho muset nějak přimět, aby si nechal změřit teplotu. já jsem v pohodě, akorát se mi z nosu pustila voda. doslova. to snad ani není rýma, jenom mi furt teče z nosu voda, smrkat je spíš jen tak že se to dělá a kapky jsou na nic. tak nevim, asi si do nosu strčim tampony a bude vymalováno.

prochi to jsou báječné zprávy!

andy já mám dole 9 kilo. ještě mi zbývá dát dolů 20. ale tady s holkama to půjde dolů skoro samo 😉

jdu poňuňánkovat to moje nemocnítko maličký