Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

swead
4. únor 2009

komet, můžu ti v pondělí poslat taky svoje míry do tabulky, nebo už máte plno?

rozela
4. únor 2009

holky nemám dobrej pocit z toho, že se maruška neozývá 😖 snad nejsou s kubíčkem v nemocnici.

kitty68
4. únor 2009

treba jeste napise roz, mozna jen nesedi na pc

marie_m
4. únor 2009

rozelko, jsem tu, doma, kubik uz spinka, akorat jsme se vratili, tak ve zkratce, ma aktuni zanet hltanu, zanet eustrachovy trubice, nealergicke astma....ale v podstate je to vsechno ok, jen musime mit dva inhalatory, ale to zvladneme, hlavne, kdyz bude ten nas bobecek zdravej

janule, jukni sem - http://zdravi.dama.cz/clanek.php?d=4352

jinak ja jsem slysela, ze jamile mas vysokou tepovou frekvenci, tak palis cukry a ne tuky, jak pise kitty, po 20-30 minutach, kdy se telo zahriva, se teprve zacina palit tuk, tak fakt pridavej po dni par minutek a uvidis

holky, vy ste vsechny asi poradny kucharky, co?..ja se musim priznat, ze u me teda zadna slava 😅 , jako umim varit, ale delam jen kureci vyvar, jiny polivky ne a vetsinou jen jidla z kurete a hoveziho, dohromady tak 10 jidel..sem ostuda, co?...ale muzik mi porad rika, at si uzivam, ze nemusim vyvarovat, ze to prijde, az budou deti starsi, tak mu verim

dneska jsem byla na dalsi lymfodrenazi a super, neska to bylo pusteni na nejakej silnejsi program, sem mela pocit, ze mi to urve prdel 🙂

jen s tim zradlem je to se mnou marny, vubec se nehlidam tenhle tyden ☹

marie_m
4. únor 2009

jo a swead, ses pekna baba!!! 😉

kitty68
4. únor 2009

no maru ja js kucharka na hovinko, proto se ptam i na blbou bramboracku

z poradnych jidel umim svickovou a vepro knedlo zelo tot vse, jinak jidla ala maso na panev nebo gril

rozi ja js ti to rikala

ellun se dnes naucila vylezt na sedacku, umela jen slezt, taky uz js ji nasla stat v jidelni zidlicce, jak se tam dostala nemam tuseni, stlala js v loznici, ted tady pochoduje s cumlem v hube (btw nikdy ho nepouzivala) a je plna energie 😝

bramburka
4. únor 2009

Maruško, Kubíček chudinka, ale hlavně že jste doma, cšechno zvládnete.

Jinak já vařím vývary a bramboračku 😀 nic jinyho neumim, ted zkusim tu celerovou.

Mrkvovou neumim. Ale docela dobry stranky jsou varime-detem.cz tam jsem obshlehla hrozne moc receptu 😉

leninn
4. únor 2009

Maru, to je moc dobře, jste doma a už asi oba, po tak náročném dni, spíte.
Tak ať je Kubík brzy zdravý, je to hnus, když jsou mimísci nemocní ☹ Já to sice ještě nezažila, ale už teď se toho děsím 😖

Jdu taky do hajan, něco si ještě asi počíst, manža je na kolaudaci bytu jeho spolupracovníka, tak mám chvíle jen pro sebe...tak jsem zhlédla film Zkrocená hora, řvala jsem u toho jako tur...hustej film, ale moc se mi teda líbil. Teď jsem ještě teda s nechutí umyla nádobí, protože ta hromada byla fakt děsná a ta představa, jak ji hned ráno zase uvidím mě donutila ho umýt 😀 A teď asi padám....zítra mám velice návštěvní den, se těším, ale to zase bude lákadel...zase se od pondělí chovám jako prasátko, tak musím ubrat plyn 😠 V pondělí bude ale i tak přírůstek 😠 V sobotu jdu na kolaudaci bytu mého kolegy z kabinetu, takže bude alkohol a jídlo...a neděle to nezachrání ani kdybych celý den nejedla, to je mi jasné 😖

hají hají, jak by řekla Barča 😔

marie_m
5. únor 2009

dobre ranko, zeny, tak ja teda nevim, cim to, ale tento tyden nesportuju, jidlo taky neni na 100 procent a presto mam ubytek, myslite, ze to muze byt tou lymfodrenazi?

dekuju, ze na nas tak myslite holky, jste hodny, kuba bude dobrej, je to statecnej sikula 😉

janulle22
5. únor 2009

ahoj maru moc diky za odkaz...vcera jsem uz jela 45 min ale nevim jestli cvicim dobre pac me nic neboli... 😕 ...jen zadek ze sedlai kdyz tam mam rucnik... 😀 ... tak si dneska pridam zatez a uvidime...doufam ze cvcicim dobre a ne spatne... 😕

marie_m
5. únor 2009

jani, nevim, jakej mas rotoped, ale ten, co mam ja, meri i teppovou frekvenci, tak si to zkus pohlidat, mam na nem asi 10 programu, ja dycky jela na jednicku max dvojku, ale zase sem jela dost rychle, uz si ani nemapatuju, esi me z rotopedu neco bolelo bo ne... 🙂..kazdopadne jsi dobra, ze jsi se do toho polozila 🙂

janulle22
5. únor 2009

maru...je to nejakej zmetek za 3000... 😀 ... meri mi to i tep pohybuje se mi kolem 120-130...

marie_m
5. únor 2009

nechce se mi lezt do ty tabulky...co ti to pise, jakej mas mit tep, abys palila tuky, ne cukry?

janulle22
5. únor 2009

ja si to pocitala jak si mi davala ten odkaz a tam mi vyslo ze bych mela mit pro hubnuti 106-125...a to mem tak snad je to v pohode... 😉

marie_m
5. únor 2009

no, tak super, hlidej si, at ta tepovka neni nad, pak to prej uz neni aerobni, ale anaerobni, takze palis cukry, aspon tak nejak nam to popisoval lektor na cyclingu 🙂

kometka5
5. únor 2009

Swead, jasně, že se může přidat, údaje víš, co máš poslat, tak to nebudu opakovat a jinak mi taky pošli tvůj mail na IP. akorát příští týden tady nejsem, takže tabulku budu posílat až další týden, ju? 😉

Maru, to je dobře, že je Kubík relativně v pohodě...hlavně, že je doma s mamčou, to ho uzdraví na to šup.

Leni, Zkrocená hora je úžasnej film, dokonce jsem donutila i MP kouknout na něj, sice se kroutil, že to nechce vidět, jak tam ti dva...ale nakonec to překousl a dokoukal. ale neměla jsem z toho takovej požitek, jako když jsem to viděla sama...

mrkvovou polívku taky neumím...tak já vařím každý den, protože přijde taťka domů a celý den skoro nejí, tak chápu, že potřebuje jíst, takže jsem kuchařinka jako med. 😀 ale je fakt, že taky stále opakuji jedny a ty samý jídla. chtěla jsem dělat hrachovou polívku, a nevím, jak se dělá...neporadíte?

marie_m
5. únor 2009

mne se zkrocena hora taky dost libila, rekla bych, ze v dobe, kdy sem ji videla, me docela zasahla, mam rada filmy, o kterych pak musim jeste dlouho premyslet 🙂 skoda Heatha, byl to hezkej chlap ☹

komet, hrachova polivka se dela tak, ze skocis do kramu, koupis od vitany hrachovou polivku, das ji do hrnce a mas ji za 10 minut hotovou :D

kitty68
5. únor 2009

ahoj zeny

tak ellun dnes spala celou noc sama ve svem, jinak vzdycky tak nad ranem chce jit k nam, dokonce js i ja vstavala driv nez ona 😕

ja furt nevedela o jakem filmu mluvite, ale ted uz vim, maru to mas pravdu ze je ho skoda, ja js ho mela hodne rada, no musim se na to taky podivat, doufam ze to ma nekdo z prace na dvd

my mame dnes na vecu steaky, to je celkem dietni ne?? a na obed si udelam tu bramborajdu

kometka5
5. únor 2009

maru, takhle jí dělám, ale teď jí chci udělat i pro Soníka, tak jí nechci dávat instatní...prý je tam hroznej sajrajt...

jojo, toho je fakt škoda...byl to můj oblíbenec...

kitty68
5. únor 2009

no holky ted cumim na tv na pisnicky a jak js se bavili o tech chlupech vstavajicich pisnickach tak ja zeru tady tu 😵

https://www.youtube.com/watch?v=nANmPPmfn_M
marie_m
5. únor 2009

kitty, ta se mi taky libi...🙂

a jeste tohle -

https://www.youtube.com/watch?v=BPokHarAYYA


je to teda trosku buznovsky, ale pekny 😀

kitty68
5. únor 2009

😀 😀 buznovsky a pritom ten blunt je takovy kurevnik, ale ten typek ho kopiruje dokonale

ted tam hraji anglickou hymnu cislo 2

https://www.youtube.com/watch?v=xeS6U-eDkKA

😀 ale taky dobry

kometka5
5. únor 2009
https://www.youtube.com/watch?v=1hNbFmqcK6Y


tady je origoš...to je prostě úžasný, on celý James Blund je skvělej...hned si jdu pustit cd. 🙂

kometka5
5. únor 2009

co to píšu, Blunt 😉

marie_m
5. únor 2009

no, abych pravdu rekla, tak se mi ten vitez xfactoru, jak sem posilala ten odkaz libi vic, nez original od Blunta, jinak me Blunt moc nebere

ale kitty, angels, to je klasika, to bylo probrecenych noci v englandu tady u ty pisnicky 😀

marie_m
5. únor 2009

no a muj snad nejoblibenejsi truchlik a jeden z nejoblibenejsich filmu (taky smutnicich 🙂)

https://www.youtube.com/watch?v=m4ERFEas40I
kometka5
5. únor 2009

maru, trefa...ten filmík je úžasnej. 🙂

kitty68
5. únor 2009

holky kdo z vas je jeste na facebooku???

marie_m
5. únor 2009

jaa 🙂 ale teprve chvili a vubec se mi nechce se v nem orientovat

swead
5. únor 2009

ahoj jsme tu ze cvíča, dítě odpadlo hned po cvičení, naštěstí jsem mu stihla dát aspoň nastrouhaný jabko a hrušku.

Blunt se mi nelíbí, ten styl mi nic moc neříká. Ale Robieho jo, ten je super, škoda jen že teďka delší dobu nevydal žádný nový CD, a navíc Angel nám hrálo na svatbě, jéééééééé to byla krása