Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

pavla80
20. bře 2009

no než jsem to odeslala tak tu je plno příspěvků 😀

Holky dík za pochavlu 😉

Pas neboj ono to půjde,bude líp venku půjde víc věci dělat a člověk nebude myslet jen na to z prominutím "žraní".Já se už toho tepla ani nemůžu dočkat!!!!!!!!! 🙄 😀

paseky
autor
20. bře 2009

pav jj už aby bylo teplo a sluníčko

páč bych měla za chvíli zase asi metrák

paseky
autor
20. bře 2009

druhou šanci sleduju, ale jsem z toho taková ..... nevím., já bych se takhle nevystavila

rozela
20. bře 2009

já jsem poslední díl neviděla. jenom začátek. uplně mě mrazilo

paseky
autor
20. bře 2009

roz dík
jak knížka líbila se ti??

pavla80
20. bře 2009

Ale je to super,že opravdu těm lidem pomůžou.Ted jen záleží jestli si to ti lidi udrží 😉 .Moc jim to tam ale všem přeju a ted ta poslední paní byla asi tak nejlepší ze všech a asi díky tomu jejímu postížení si to nejvíc zasloužila,bylo to moc hezké 😵 😵

paseky
autor
20. bře 2009

jj je to doják
by mi mohli taky uřezat břicho 😀 😀

rozela
20. bře 2009

pas přiznam se, že jsem ji ještě nedočetla 😔 ale do neděle bude přečteno 🙂 líbí se 😉

je to fakt, je úžasný, co pro ty lidi udělají. v minulém díle, jak se ta paní fotila, to byl uplně jiný člověk. kočka. jsem zvědavá, jak jim to půjde dál. říkali, že se k nim po čase vrátí. uvidíme, kolika z nich to opravdu pomohlo a udrželi si to, co jim bylo "naděleno".

rozela
20. bře 2009

břicho bych si taky nechala uřezat. a ještě o pár pater výš zvednout kozata 😀

rozela
20. bře 2009

holky nekoukáte teď zrovna některá na uvolněte se, prosím?

kitty68
20. bře 2009

co to je druha sance holky?

prochi, brambur ma pravdu muzes mazat jak chces, to zalezi na typu kuze ☹ ale nezoufej uz zakratko bude mimi venku a pak se to zcvrne zpet a vybledne 😉
rozel to mi rikej o tom cisari, me jak vezli na sal tak mi jeste midwife rikala ze nemam jedinou strii a to js fakt cucela s otevrenou hubou jak js videla bricho potom, nemam velke, ale takove malinke bile, nad pupkem z obu stran, vypada to spis jak celulitida 😀

paseky
autor
20. bře 2009

já jdu na sex ve městě

rozela
20. bře 2009

kitty to je seriál na nově. o lidech co si sáhli na úplné dno a nova jim pomáhá znovu se postavit na nohy a začít nový život.

no když jsem si pouštěla císaře na netu, abych věděla, jak to vypadá a co jsem prospala, tak mi to hlava pomalu nebrala. mám taky takové hodně bílé, ale docela teda větší. jsem četla o korekci strií laserem, jenže to se musí co nejdřív. 2 roky od císaře už by mi to bylo asi na prd 😒

pavla80
20. bře 2009

Tak já bych taky měla co řezat.Ten můj dolní špekna břicho by byl fuč 😀 😀 .A prsa bych si musela nechat zvětšit.Ale já bych do toho v životě nešla.Já jsme hrozný srab a nechat se řezat dobrovolně néééé 😝 😀

rozela
20. bře 2009

ten taky můžu, pas 😉

dámy musim se přiznat, že tu do sebe lámu čtvrté frisco. to se pije samo. přišla návštěva, ale brzy odkvačila, tak jsem trochu zklamaná, že nebyla pořádná pařba. no ale brambůrky, tyčinky, oříšky proběhly a v lednici mám ještě další 4 frisca 😀 ovšem obávám se, že po tomhle "chlastu" se neopiju 😎

rozela
20. bře 2009

kdyby to tak fungovalo jako u formeláků z lucie, postrach ulice 😀 jenom se oklepat a špeky by opadaly.......

pavla80
20. bře 2009

Roz Frisco taky můžu 😀 😀

A hoky já normálně nestíhám.Než to tu napíšu mám co dočítat 😀 😀

A jdu už do hajan jsem docela unavená,tak zatím se mějte všechny krásně a držte se holky já zas kouknu až bude chvilinka páááá a kila fuč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

rozela
20. bře 2009

pavli dobrou noc a pěkné sny 😉

paseky
autor
20. bře 2009

jj taky mizím páá a dobrou

snad se sem zase brzo kouknu zatím

rozela
20. bře 2009

pas pááá 🙂

kitty68
20. bře 2009

no tak uz jste asi vseci zas v cudu ☹

tak custe 🙂

bramburka
21. bře 2009

cau jste to rozjely zropvna v jedinej den, kdy jsem to vzdala a sla spat 😀

jakou knizku kdo ctete? ja bychpotrebovala inspiraci, pujcim si ji pak v knihovne,....

o cem byla ta 2. sance...?

jakto ze jste nemeli strie po cisari a pak jo? co tam jako s vama delaji?

rozela
21. bře 2009

ahoj holky!

kitty tak dneska dorazilo to počasí, cos nám poslala 😉 je krásně.
my zatim trčíme doma a vypadá to, že si uděláme výletík na pohotovost do motola. prcek zase pláče, že ho bolí ouško. zatím zkoušíme nurofen, klid hodně pití a nesmrkáme, ale odsáváme, ale moc to nepomáhá ☹ aspoň že teplotu zatím nemá.

bram moc to nechápu s těma striema, ale když jsem koukala na netu na císaře, takjsem si to odůvodnila tou manipulací v břiše. oni udělají malou díru do břicha, ale pak dovnitř nacpou ty ruce a manipulují s mimčem, aby ho dobře vyndali a jak jsem tak na to koukala, tak se to břicho dost natahuje. vypadá to spíš jako elasťáky než kůže 🙂 jinak si to neumim vysvětlit 😕

kitty68
21. bře 2009

😉

leninn
21. bře 2009

Kitty, u n ás je taky hezky, ale pekelná zima...a my jsme na tom jako Rozela, Barunka má před 39stupnu teplotu...tak jsme z toho špatní, dělali jsme ji zábal, poprvé jsem to kdy dělala, tak uvidíme, moc ji nechci prát ničím jiným, uvidíme zítra a kdyžtak v pondělí skočíme k dr.

Jinak zdravím Pavlu a PAseky, dlouho jste tu nebyly. Paseky, to koukáš, viď? A neboj, do diety se zase obuješ a ono to zase půjde, já se snažím jen udržévat a nepřibírat 😉

Bram, je to hnus, znám to od babičky, ať to mamka zvládne a je už vše ok...moc na Tebe myslím 😔

Tak ať jste už všichni zdraví...a hezký sobotní večer...

A mimochodem, včera jste toho teda napovídaly, ale já jsem večer mrtvá už v sedm, horko těžko se překonám do devíti a pak už většinou musím jít do hajan 😀 😀 Jo, těhu je náročné 😀

kometka5
21. bře 2009

ahojky holky!

tak jsme konečně doma, byli jsme s malou nakonec od středy v nemocnici, malá byla totál odvodněná, protože od nedělní noci zvracela, nechtěla pít a když pila, tak to vyzvracela. bylo to neskutečný, docela dost jsem si tam pobrečela, malá tedy taky...pořád je taková ustrašená, když mě nevidí, tak hned natahuje...je to můj bobek a jsem ráda, že už jsme doma...a teď už to snad bude v pohodě.

díky za podporu...

Leni, jinak gratuluji moc už k ofiko těhu... 😉

tabulku holky udělám co nejdřív a hned pošlu, ju? já mám úbytek, ale to budou asi nervy...
musím vás dočíst...tak zatím papa...

rozela
21. bře 2009

komet hlavně že už jste doma a je zas dobře. to musely být nervy v tom špitále.

leni zabral zábal? jak je barunce? my se zatím držíme. ondřej je teda spavý, polehává, ale teplotu zatím stále nemá a po tom nurofenu už si na ouško nestěžuje. snad to zvládnem doma v klidu. trochu se bojim, jak to bude v noci, ale co, kdyžtak skočíme do plechového oře a povalíme na pohtovost 😒

bramburka
21. bře 2009

holky vratila jsem se z oslavy a snedla jsem mozny i nemozny, pristio tyden se nevazim.

bramburka
21. bře 2009

Komet, bobenka, ja bych asi brecela non stop, ale neboj, vsak ona se z toho vykřeše... ja bulela i kdyz malý brali krev, jak drzela ten prsticek a bezmocne plakala a oni ten prsticek tlacili a tlacili a tekla ta krev... ☹

marie_m
21. bře 2009

kometko, tak to je fajn, ze uz jste doma!!
holky a vsem, co mate nemocny deticky, tak at jste brzo v poradku!