Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
26. bře 2009

ahoj holky!
mari snad ne. doufám, že to byla jenom ta včerejší hodina. možná ho taky postihla nějaká choroba, nebo měl dobrej kšeft 😉 😀

leni u nás bylo "pití" stříkačkou vždycky horor. nezkoušela si na malou divadlo? s maňáskama jí zahrát nějaký příběh, aby se zapojila do děje a povídala si s nima a maňáskové se každou chvíli musí napít a ona se pokaždé napije s nimi. zahraješ jednou dopoledne jednou odpoledne. mě pokaždý takhle vycucal při jednom divadýlku 200 a rázem jsme za den měli 400 vypito. tohle u nás fungovalo celkem dobře. ovšem ne pokaždé měl malý náladu na divadlo. škoda, že jsem si na to nevzpomněla dřív. dneska jsem zrovna přehrabovala věci a našla jsem tam kačku a pana kapesníka uzlíka 😀

leninn
26. bře 2009

Rozi, to je úžasný 😀 😀 jenže Barča je ještě asi malá a nechápe tuhle hru. To jsme dávali pít panence, oslíkovi, no všem zvířátkám a když přišla řada na Barunka, tak řekla NE, otočila hlavu a prostě hotovka 😠 palice jedna dubová, po kom to asi tak má, že? 😉 Že by po tatínkovi? 😀 😀 😅

Uvidíme dneska, vytuhla už v půl 11 (běžně chodí spát až po obědě, ale usínala mi v náručí) a chrní ještě teď!!! Ta nemoc ji prostě znáhá, chudinku malou...

swead
27. bře 2009

ahoj, mám malý úbytek, IP posílám komet

kristtin
27. bře 2009

ta diskusia o chudnuti sa nejak zvrhla na inu temu 🙂

A co Vam teda pomohlo na to chudnutie najviac?

leninn
27. bře 2009

Ahojky holky,
tak já dnes bohužel váhu nedržím, ale mám něco nahoře, ne sice nějak moc, ale...chtěla jsem do konce března nepřibrat!!! Béééé
Posílám taky KOmetce do IP.

Kristtin, nezvrhla, pořád se tu hubne, ale v rámci diskuse se občas nakousne i jiné téma, to je myslím pochopitelné, ne? 😉 Každopádně já osobně díky této diskusi zhubla o 15kg 😀 takže je myslím do potřebná 😀

Hezký den, holky hubnoucí 😉

kometka5
27. bře 2009

ahojky holky,
tak my opět marodíme, malá měla 2dny horečku, tedy už dneska ne, ale má rýmu, kašel...do toho skoro celou noc nespí, pořád jen pobrekává, nevím, už mi nenapadá, z čeho by to tak měla. jestli to je kvůli tý nemocnici, tak jen doufám, že se to nějak ustálí než přijdu o nervy... 😉

takže i když je stres pořád ,tak stejně mám přírůstek, ale to jsem čekala...

a jinak krmení ze stříkačky je u nás taky s řevem, když dám panence, tak ona nechce, je jí to jedno, takový hraní u nás nejede...ale teď jsem zkusila jí koupit takový to pítko v krabičce s brčkem a ona to chtěla, do tý doby než tu krabičku zmáčkla a celou jí to polila a od tý doby to zase nechce. ☹ 😠 já to řeším tím, že jí dám polívku k obědu i k večeři, stejně moc nejí, když jí není dobře...dneska jsme poprvé měli mlíčko po 14dnech a pohoda, tak snad už je dobrá...

rozela
27. bře 2009

ahoj holky, já taky přírustek, ale co. nějak mě při pátku přešla nálada ☹ . snad bude zítra líp.

marie_m
27. bře 2009

kocky, ja taky prirustek

kometka5
27. bře 2009

tak už mám od všech údaje, kromě Bram...co s ní vůbec je? 😕

leninn
27. bře 2009

Holčičky, já jdu chrnět, jsem zase šíleně unavená a koukám, že jsou tu samé přírůstky...krom tedy Swead 😉
Nevadí, příští týden se jistě polepšíte 🙂

Hezký večer a doboru noc 😔

kitty68
27. bře 2009

caute krasy

tedka js byla v praci po,ut,st a hnus tolik prace co mame 😝

ja teda nevim jestli mam pribytek nebo ubytek pze si nepamatuju kolik js mela minuly tyden 😅

no a s pitim jak to tak ctu tak u nas taky na prd, teda bylo, vetsinou vypila tak kolem 150-200 denne a nekdy uz js ji to davala i z flasky, ale zase zapracoval nas pan tatinek, on pije doma z takove sportovni lahve co ma ten vytahovaci cudlik a z toho si oni chlascou vodu se stavou 😅 a fakt vypije dost

a kolik tak pijete vy holky? ja myslim ze ja teda piju strasne malo, ale zas zizen nemam tak nevim

bramburka
28. bře 2009

holky strasne se omlouvam za zpozdeni, mamka je po 1. chemo, ale nese to uplne v poho, tak snad i dalsi davky budou takhle v poho - jako neni ji vubec nic, az mam strach, zda to zabírá!

bramburka
28. bře 2009

jinak od te doby, co maly davam jablecny dzus - asi cm a zbytek vody, tak mi vypije strasne moc, proste ji to chutna, vody vypila tak max 1 flašu, jen asi na žížu...to je tak 0,5l.

leninn
28. bře 2009

Nazdárek, u nás je krásně, tak Vás chci pozdravit a popřát Vám krásný den.

Bram, jsem moc ráda, že mamka tu první chemo zvládla v pohodě, držím pěstičky...

Barče je líp, začíná papat, ale to pití, stále bojujeme... 😠

Kitty, jsi dobrá, že si nepamatuješ, kolik jsi měla minulý týden, to já si svou váhu pamatuju snad na tisíciny 😀 😀

rozela
28. bře 2009

ahoj holky, dnes bylo tak náááderně. teď se to teda huste zakabonilo, ale mám dnes celkem úspěšný den - konečně se mi podařilo sehnat kabát 😀 - tak mi to ani tak neva. včera večer jsem prasila jak megaprase. udělala jsem párky v rohlíkách hezky s cibulí, okurkou, hořčicí, kečupem a sýrem a sežrala jsem 2. bylo to jak sežrat půl prasete, ale pošmákla jsem si 😅

bram to je skvělý, že to mamča tak dobře zvládla. držim palce, aby to takhle v klidu pokračovalo dál.

leni to se spraví. když už papá, tak brzy začne určitě i víc pít 😉

kitty já se přiznám, že jelikož jsem kafař jako prase, zvládnu vypít spoustu kafe. dělám si rozpustnou půl na půl s mlíkem, ale co se vody týče, tak nic moc. sotva litr za den. ovšem na cvičení zvládnu za hodinu vypít celou 1,5l vodu a ještě mám málo. tak nevim 😀

kometka5
28. bře 2009

ahojky holky,
já se omlouvám, hned za chvilku pošlu tabulku...jsem děs běs, ale nevím, kde mi hlava stojí...malá má opět horečku, nechce skoro nic pít...a já trošku stresuju, že zase skončíme na kapačkách...a do toho slavíme dneska svátek... 🙂

jinak já toho vypiju tedy taky hrozně málo, možná tak jako Roz, ale kafe si dělám asi tak 4x 0,2 turka s mlíkem. a jelikož se to prý mínusuje, tak vlastně nevypiju vůbec nic.... ☹

rozela
28. bře 2009

komet snad ne 😨 držim všechno co se dá, aby všechno bylo ok a žádná hospitalizace nebyla třeba. tabulka počká, hlavně aby maličká byla v pořádku. soničce všechno nejlepší k svátečku a posíláme velikou pusu 😵

leninn
29. bře 2009

Ahojky holky,
tak jak jste se vyspaly o hodinku míň? Já dobře... 🙂 Baruš ještě ochrupkává, už sice něco slyším, ale nechám ji dopíct 😀 😀
Dnes se jdu podívat na holky, hrají poslední zápas doma, pak ještě dva venku a sezóna skončí i pro ně. Jen se bojím, aby se mě každý hned neptal, proč nehraju...nehodlám odpovídat na dotazy cizích zvědavců 😒 Jdu s kámoškou, se kterou jsem se už dlouho neviděla a asi taky neví, proč nehraju...tak se těším na pokec.

Hezkou neděli 🙂

leninn
29. bře 2009

A zapomněla jsem, loučím se s Vámi z tabulky....teď už hubnout nebudu, spíš naopak...
Ale nebojte, zavítám a povzbudím 🙂

bramburka
29. bře 2009

Leni, to je jasný, ale zustaň s nama kecat... ja se ted fakt omlouvam, porad jen chatuju s mamou, nebo pracuju.

Xenuska se hned preorientovala 1. den, hahahaha, vstavala v 7 noveho casu.

Komet, vše nej k svátku 😵 (F)

roz ja piji jen pri cviceni, taky, je to chyba, totiz hlad je prevlecena zizen, kolikrat mam fakt zizu a myslim si ze je to hlad, najim se a ono to - svete div se - neprejde, ze!

rozela
29. bře 2009

dobré popoledne 🙂
ondřej se vzbudil v 7.50. trochu jsem se obávala poledního spánku,ale zalomil to celkem slušně. nejdřív koukal na pohádku, pak si lehl, přikryl se a zalomil to. ani pusu mi nedal 😀

leni když se někdo bude ptát, tak řekneš prostě ze zdravotních důvodů 😉

bram 100% souhlas! to je přesný. místo, abych se napila, naházim do sebe kde co, a pak se stráááášně divim, co se to děje s tou váhou 😅 a jsem absolutně neschopná si to pití ohlídat. fakt, kdyby blbost kvetla, je ze mě rašící keřík a jaro tu máme cobydup 🙂

komet, jak je soničce?

marie_m
29. bře 2009

ahojky holky moje,

omlouvam se, ze vas ted zanedbavam, ale snad se to brzo zlepsi 🙂

bram. hodne sil, at to mamce dopadne dobre!! moc na vas myslim

komet, co sonicka?..opozdene vsechno nejelepsi k svatku a snad je v poradku

u nas posun casu snad k dobru, vstavalo se v 6 (po zmene),ale proste neusnul v poledne, takze jel az do sedmi v kuse, to sem myslela, ze mi hrabne, protoze sem zvykla, ze tu hodku dve spanku da a ja mam klid na svy veci, no, uvidime, v kolik se probudi rano, snad ne v 5 🙂

kitty68
29. bře 2009

ahoj kocky

tak ja mam doma dva marody, peter ten nesel do prace, pze mu bylo blbe, skoro 2 dny nejedl, ale neblil ani nesral tak nevim co mu bylo, zitra rikal ze jde k doktorce
no a nase ellus ma poprve v zivote rymu, nese to statecne, tece ji z nosu jak blazen a furt to lize cunato male, zitra bysme meli jit na ockovani tak uvidim co mi tam reknou, mela js tam byt v roce takze uz tak js 2 mes pozdeji tak ten tyden to uz neovlivni
taky zacla vstavat v 5.30 jak zacla snoplit, ale dnes do 8 tak taky doufam ze ji to vydrzi

jako a ja se zradlem, kdyz je p doma uplna katastrofa 😝

sonicce taky prejem vsecko nejlepsi k svatku a vsem marodum brzke uzdraveni 🙂

kometka5
30. bře 2009

Krásné ránko!

díky všem za přání...Soník vypadá dneska už o hodně lépe...sice ještě párkrát pšíkne (kitty taky to líže 😉 ) a docela dost chrchlá...ale jinak se zdá v pohodě.

náš posun v čase znamenal to, že se opět budíme až po sedmý hodině a né před šestou, jak bylo poslední měsíc zvykem...
Maru, a jak probíhalo dnešní vstávání?

Leni, v pohodě, mažu...chápu...jen doufám, že do diskuze mezi nás budeš chodit.
😉

rozela
30. bře 2009

ahoj ženy
jaký jste dnes měly den? jsem zvědavá, jestli opravdu přijde to slibované sluníčko a 18 stupňů teplo.

kitty, komet já myslim, že kolem roku jsme "baštily" nudle všechny 😀 a jak nám to prospělo 😀 😀 😀

mari to by bylo fajn, kdyby se kubča "naučil" déle spát 😉 nevim, jestli se to dá brát jako útěcha, ale ondřej mi v poslední době taky často v poledne nespí. buď se jen válí v posteli, a pak přijde, že je vyspinkaný, nebo do ní ani nevleze. tak nevim, co s tim 😒

jo a v pátek bude meření, co? to budou asi rozměry. v poslední době jsem nafouklá jak pátrací balon a nepomáhá ani espumisan. hlavně vůbec netušim, proč. možná moc dejcham.
tak zatím 😉

kitty68
30. bře 2009

no to je dneska dochazka teda i ja co chodim jednou za uhersky rok js tu

hadam ze asi nakonec dorazilo to teplo a jste vsechny venku

ja js dnes mela na obed kvetakovou polivku tak js taky nejaka nafoukla tedka, ale dneska js se kontrolne zmerila a js spokojena tak js si koupila nove rifliny

rozela
31. bře 2009

ahoj holky, dneska je zase tak krááásně 🙂
zítra nás čeká velký den. jdeme k zápisu do školky. je mi z toho všelijak. nevim, co od toho čekat. tak na nás myslete a držte nám pěsti.

kitty se máš 😉 já si teď gatě koupit nemůžu, pže když se pak vyfouknu, budou mi velký 😀 😀 😀

rybacina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marie_m
31. bře 2009

cus kocky, tak dneska bylo opravdu krasne venku, co? 🙂

roz, mladej bohuzel casovej posun zatim moc nezvladnul, takze jsme dneska vstavali v pul 5, pred posunem nam vstaval v 5, kurva fix

kocky, mejte se moc pekne!!

bramburka
31. bře 2009

Maruško, to si děláš prču, že jel non stop a pak ranov pul 5? no mama teda se taky zacala budit rano kolem 6, dnes jsme museli oba dva do prace, takze oba vzhuru drive nez ona a samo teda jako naschval, no ale vetsinou to teda hned jeste aspon na pul hodky zalomi. Posun nas neovlivnil....porad stejny