Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
31. bře 2009

bram, je to opravdu na hovno, polednak dneska ted dal, neco pres hodku, ale musela sem ho vylozene nutit ☹

holky, co mate starsi ditka, jak svy deti trestate?...kuba me vubec neposloucha, dela naschvaly, rve na me a ja ho porad mlatim, coz samozrejme nechci, ale to je asi tak jediny, co zatim zabira..

paseky
autor
31. bře 2009

ahojte kočky, jen na skok. Založila jsem nové téma Očkování pro děvčata zdarma. tak na to koukněte dík

příště se stavím na kus řeči slibuju 😅

marie_m
1. dub 2009

dobre ranko, tak snad uz to muzu dat ofiko 😀

hezky den.

kitty68
1. dub 2009

ahojte

tak ja js prvni gratulant teda 😵

vy tu nakonec jeste i me premluvite na druhe 😀

caira
1. dub 2009

jeee tak ja sem po takove dobe nahlidnu a hned vidim tehuli, gratulace velika 🙂

kitty koukam, ze tady se vykecavas, ale me se neozves jak je rok dlouhej, co?

kometka5
1. dub 2009

tak kouknu a vidím. 😀

Maru, gratuluji...vy mě taky nahlodáte...tedy já chci, ale až za rok... 🙂

caira
1. dub 2009

my do druheho jdeme uz letos koncem leta 🙂 😀

rozela
1. dub 2009

zdar děvčata. tak už ofiko mari jo 😀 gratulace velikáááánská! 🙂 ať je všechno ok!

nevíte někdo, kde je to počasí, co na dnešek hlásili? buď blbě koukám nebo co, ale rozhodně slunce a teplo nevidim. až se mi zdá, že si z nás udělali takhle při aprílu prču.
a co vy a aprílový žertíky? pochlubte se 😉 já na nule ☹

marie_m
1. dub 2009

holky, vsem diky 🙂

roz, bohuze se stale nesmim vubec hybat, takze to s hipecem vidim blede ☹ tak aspon pozdravuj! 😀

rozela
1. dub 2009

blbý, ale hlavně abyste byli v pořádku. dneska, než vyrazim, se pro jistotu kouknu, jestli neni hodina zrušená. nerada bych jela zbytečně 😀

rozela
1. dub 2009

mari dobrá zpráva je, že od 6.4. mají nový rozvrh a hipec tam stále je, takže pokud časem budeš moct, tak si určitě bude stále stejná hodina. aspoň zatim 🙂

mimochodem ženy, uvažuju o prubnutí spinningu. takže budu vám vděčná za vaše rady, tipy a připomínky co se toho týče, pro někoho, kdo ví, že kolo má kola, řídítka a sedátko, seděl na tom naposledy asi před 156 lety a na prdel si budu muset přilepit velkej polštář,aby mi případně neupadla až se budu ploužit z hodiny.

paseky
autor
1. dub 2009

ahojky, no týýýýý brďo další těhouš. Gratuluju maru 😉 😉 😉 ať je vše OK

a kdo mě bude pomáhat hubnout ☹ mi to pořád nějak nedje restartovat. to moje tělo. hlavně mozek se ještě k tomu nemá. neposlouchá chjo za chvili se neunesu 😒 ☹ 😢

bramburka
1. dub 2009

ahoj holky, maruško, mooooc gratuluju apřeju moooc hodnou holčičku 😀 S kUbou nevim, ale mala je taky divoka a hlavne nikomu nechce nic pujcovat vše je její, i venku klouzačka a porad se strasne rozciluje....Maru, listopadovy mimča jsou nej!

Ja bych chtela druhy mimino taky na konci leta...takze Cairo, zahajime spolu novou diskuzi o spolecnem terminu.... 😀

Paseky, ja ted taky stagnuju, ale je to moji vinou nejsem schopna nezrat....

riz spin me strasne bavi a neni to tak kruty jako na rotopedu, jiny system, ale po 1. hodine to nevzdavej - určo budes chtit! ale ja jsem tam dnes uz profik, chce to zvyk a doporučuju vypolstrovany katata... 😉

swead
2. dub 2009

dobré ráno,

Maruško, to je teda zpráva, gratuluji k těhu, tak jen ať je všechno ok a za chvíli máš doma další mrňátko.

Holky, já vyhrála na MMA manžestráky vel.40 a dneska došly, měla jsem trochu strach, aby mi byly a jsou úplně v pohodě 😵 😵 😵 takže ještě chvíli a pár kilo dolů a dostanu se na svoji velikost 38

rozela
2. dub 2009

krásný slunečný den přeju 🙂 dneska je to paráááááááda.

pas neboj, já tady hodlám hubnout ještě hoooodně dlouho, než se dostanu na přijatelnou váhu. sama tu určitě nebudeš. ale taky mám obavy, abych tu nakonec nehubla sama 😅

swead no to je krásný! gratuluju k novým pěkně padnoucím manšestrákům. otázka je, jak dlouho je užiješ, pže za chvíli ti budou plandat 😉

bram každej si to právě strašně pochvaluje, tak to asi prubnu. polstrovaný kaťata. uf! to bude asi trochu fuška takovou věc sehnat v mojí velikosti. když ve fitku potkávám profíky v super profi oblečkách a spec. botách (helmu myslim nenosí 😀 ), co jdou na spin, tak si říkám, jestli tam mezi ně vůbec mám lézt, aby mě to nedemotivovalo. no, zkusim nějakou dopolední hodinu, tam by nemuselo být tolik lidí. a co obuv? stačí obyč kecky?ségra mi říkala něco o botách s tlustou podrážkou 😕

a abych nezapomněla. mari, když nemůžeš na hipec, aspoň ti zprostředkuju zážitek ze včerejší hodiny. cvičitel má nový účes a minule byla hodina zrušena, pže byl chorobný. včera tam byly takový dvě pani, tipla bych jim kolem 40let. málem mi vypadly voči z důlků. ty válely. klobouk dolu před nima.

prochi
2. dub 2009

hoj ahoj 😎

Maru, tak už je to ofiko rozhlášený? Tak ještě jednou moc moc moc gratulujem!!! A držíme všechno, co máme, ať to dobře všechno dopadne. Můžeš se už trochu hýbat nebo pořád ještě jen ležet?

Holky a vyhlašuju zákaz dalšího těhotnění, kdo tady bude se mnou od léta jako hubnout???? 😕 😕 😕 😀

marie_m
2. dub 2009

roz, diky za info, snad se k vam brzo pripojim

prochi, diky, po vcerejsi kontrole je to porad stejny, takze mi vylozene zakazali sex 😅 a pohyb, prej se mam setrit, ale to s tim nasim dablem jde tezko

prochi
2. dub 2009

Maru, tak to jsme na to stejně. Sexovat nesmíme, protože mám hodně nízko placentu, zasahuje do porod. cest a zatím se mrcha né a né vytáhnout. No a aby toho nebylo málo, tak na poslední kontrole (ve 27tt) mi řekl, že se začínám otvírat, takže maximálně šetřit a co nejvíc polehávat. Snažím se, ale nemusím ti asi vysvětlovat, že to taky moc s tím naším zvířetem nejde... A v kolik vstáváte, pomohla vám nějak změna času? My teď pohoda, vstáváme kolem osmý, ale do devíti do večera se nezastaví a jede jak králíček duracel...

marie_m
2. dub 2009

prochi, zmena casu nam, bohuzel, neprospela, takze opet vstavame ve 4:30! ☹
tyjo, to jsou problemy s tim tehu, vid?

swead
3. dub 2009

posílám info Kometce i s mírama

marie_m
3. dub 2009

jee, holky, ja uplne zapomnela na vazeni 😀 komet, muzes me vyradit, pls?

rozela
3. dub 2009

ahoj 🙂
váhu a míry jsem poslala. užíváte si taky dneska to parádní počasí? já ráno ještě před 8 vyrazila s malým k dr, pak jsme se trochu venčili a až se vyspí, máme v plánu zvířátka v chuchli, tak snad to klapne. užívejte si sluníčko. zatím 😎

prami
3. dub 2009

ahoj holky,

Maru- gratulace,at je vše v pořádku a máš pohodové těhotenství.

konečně je nádherně,dobíjejte baterky, holky 😉
I ta změna času je pozitivní,ještě můžem klidně v šest večer vyrazit všichni na procházku a nemusím jen já Máriánku lovit někde v blátě apod..
😀

musím říct,že už mi více lidí nezávisle na sobě,včetně manžela řeklo,že nemám vůbec žádnou pr**l 😀 ,jenže to je klasika,já jsem jabko jak má být,nožičky hůlčičky a nad tím obr břicho,které stejně furt vypadá tak na 4-5 měsíc 😀 ,kor když si vezmu nějakou tuničku 😀 😝 ,bude to ještě masakr se toho pupenda zbavit 😀

bramburka
3. dub 2009

holky já pořad nějak přibírám ted, nevim nevim, asi je to tím ovocem, porad ho jím, mam pocit, že ho potřebuju, jak je to jaro, a mam opar fuj fuj

kometka5
4. dub 2009

ahojky holky, moc moc moc se omlouvám, že tabulka nikde, ale celý den ležím jen v posteli, buď jsem něco blbýho snědla nebo nevím, jen doufám, že to malá nechytne. hned jak se mi udělá dobře, tak pošlu...díky 😉

leninn
5. dub 2009

Ahojky holky, to je venku krásně, co? To jsou nádherný dobíjecí dny...
ALe mě neustále trápí celodenní nevolnosti 😠 Ale musím se s tím poprat, při Barče sjem to taky vydržela, až do pátého měsíce...

Maruško, ofiko gratujutu k mimískovi v bříšku. Jak se cítíš? Ten sport a sex mě mrzí, tohle já neznám, já si mohu dělat co chci, ale nesportuju taky , protože jsem večer vyřízená a šíleně unavená a jít cvičit od 19h je pro mě teď nemyslitelné, snad časem...až mi bude líp, ale trávím volný čas na zahrádce, prací, takže snad nějaký pohyb mám.

Prochi, ahojky, jsem ráda, že jsi ok, jen ten sexík, koukám, taky nee...ale už finišuješ, tak už to vydržíte s manžou 😉

Kometko, jak Ti je? koukám, že se v tom teda pořád plácáte. No, já i Barča jsme ok, ale onemocněl nám tatínek...

Bram, ovoce má sice větší obsah cukrů než zelenina, ale je zdravé a pokud máš pocit, že ho potřebuješ, tak ho jez. Já se stále držím pod 75kg, ale asi už ne na dlouho...uvidíme.

Hezké dny 🙂

rozela
5. dub 2009

ahoj děvčata. to byl ale krásný víkend. kdyby ještě nějakou dobu tohle počasí vydrželo, vůbec bych se nezlobila.

komet je to fakt, zůstalo nás v tabulce pomálu. snad se nám to nerozpadne uplně ☹ doufám, že už je ti lépe a radostněji a sonička je v pohodě.

leni, pošli nevolnosti do háje,ať si můžeš užít to slunce naplno 😉 😀

bramburka
5. dub 2009

holky, teda takhle jsem od ledna neprasila, vepři knedlo elo, buchty, čokoláda.. . hahahaha

marie_m
6. dub 2009

kocky, dobre ranko, to byl ale peknej vikendik, co?
doufam, ze se vsechny drzite a mely jste ubytek 🙂

kometka5
6. dub 2009

ahojky holky,
tak ubylo nás, ale pořád je nás dost, abysme se táhli dopředu...

mě už je celkem líp, i když tedy pořád to není ono, vůbec netuším, co to se mnou, každou noc se budím a je mi na zvracení...po cigárku mám pocit, že to hodím hned...fakt nevím, čím to je... ☹

Bram, holt to tělo potřebovalo. hoď to za hlavu a netrap se tím...

včera jsem viděla fotky 5let nazpátek, z bráchovy svatby, jak jsem si tenkrát myslela, že jsem tlustá a na fotce, ani gram tuku...ach jo, kdybych takhle vypadala... ☹