Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

pavla80
17. dub 2009

Ahojky holky

Tak jak se tu máte a jak jde hubnutí??Určitě skvěle 😉 😉

Co těhulky co miminka v bříšku snad vše v pořádku 🙂 .Pročetla jsme si vás a vidím Maruš,že máš nějaké problémy,tak snad bude vše v pořádku 😉

Holky moc se omlouvám,že nechodím častěji,ale já fakt moc nestíhám.Je to kolotoč.Sem tam zajdu na Havířov tady na koníku a zas musím pryč.Miška mě tu vůbec nenechá sedět 😀 😀 .Jinak u mě s váhou docela dobrý,nahoru nijak zvlášt nejde sem tam 2 kila nahoru,ale zas dolů,ale štve mě že nejde dolů víc,dost to ted flákám a vůbec žáden pohyb,když nepočítám práci,tak je jasné že výsledky nejdou vidět a to jsme si naivně myslela že bych od léta ještě těch 5 kilo dala dolů 😝 .

No jinak u nás nového,na velikonoce jsme byli v Zoo v Ostravě tak Miška byla nadšená a stále bojujem z nočníkem.Doma jsme už bez plenky,ale sem tam zavolá sem tam se počůrá 😒 .Na to že už se snažíme asi tak 3 týden ji nechávat bez plenky,jen ven a na spaní ji má,nic moc velký uspěch,tak snad to do léta dopilujem.

A samozřejmě zdravím novou tvář!!!!I když už sem zas tak nepatřím a zanedbávám vás 😔 😔

Mějte se všechny krásně at vám váha jde jen a jen dolů a těhulky držte se a pozdravte miminká páááá

prami
17. dub 2009

ahoj,

tak mám malý úbytek- ani se mi nechce věřit 😉
předevčírem jsem se dokopala k tomu zacvičit si na DVD Pilates.Ale jediná doba,kdy můžu bez rušení cvičit doma je 9.hod večer.Cvičení bylo super,bolí mne celé tělo,ale málem jsem u toho usnula 😀 - to asi není ten správný efekt což 😉

já o hubnutí taky melu věky,ale ted už to snad dokážu.Ale mým tempem,pokud zhubnu,tak zase budu brzo těhotná- letí to šíleně, a pak zase nanovo přibírání,hubnutí- pak se nedivím,že je z toho to tělo magor 😝 😀

rozela
17. dub 2009

ahoj ženy 🙂 tak úbytek je, tentokrát tvrdě vypocený. včera jsem konečně došla na tu zumbu. to není cvičení, to je masakr!!! sál narvaný k prasknutí, než jsem mrkla, jelo se v takovym tempu, že to nebylo možný. po 5 minutách jsem byla spocená jak myš, po 10 jsem vypadala, že jsem právě vylezla ze sprchy a po 20 jsem se modlila, ať už je konec. v boku mě píchalo, dýchat jsem vůbec nestíhala, natož ještě k tomu vykonávat pohyb. šíííííííílené. kdo má plíce jak lítací balony a v zadku vrtuli, vřele doporučuju. tohle cvičit každý den, tak mám do léta těch 20 kilo dole a figuru jak modelka. tam opravdu zapojíš do pohybu snad i malíček u nohy. po té hodině jsem byla totáč vyřízená, ale chystam se tam znova. tedy, ne hned příští týden, ale za 2 možná jo. jak říkám, masakr, ale je to s u p e r. a nutno dodat, že mě dneska nic nebolí. to mě těší. dneska je hnusně, honí mě mlsná, tak si něco dopřeju. ne moc, abych ty sundaný deka neměla zas nahoře 😀

pavli ahoj! je fajn, žes na nás přišla taky kouknout 🙂

prami
17. dub 2009

roz-hm,tak já se svojí fyzičkou,bych si přála už po 2.minutách at je konec 😀
Ale musí to být úžasný pocit,když se pak člověk začne chytat 😎
jdu hledat nějakou ukázku,jestli něco najdete,hodte to sem,dík 😉

rozela
17. dub 2009

prami byla jsem vyřízená, ale takový to vnitřní uspokojení stojí za to 😉

https://www.youtube.com/watch?v=Vf0q6qtThF4


https://www.youtube.com/watch?v=-myAVlxWBGs


https://www.youtube.com/watch?v=y4o5zFaOCc0

tady je pár odkazů z youtube. zkoušela jsem najít konkrétně tu cvičitelku ze včerejška, ale nic. tohle mi přijde takový pomalý, ona byla šíleně rychlá.

bramburka
17. dub 2009

tak ja mam pidi ubytek ale prasim ajsem na sebe nastvana, ach jo, takhle sjem neprasila od zacatku ledna, takze od zitra!!!!

bramburka
17. dub 2009

Jo jinak mi volala kolegyne, ez si muzu vybrat za 5000 cviceni nebo rehabilitaci na rok v ramci práce - FKSP - takže spinning mam od ted zadara! a asi si k tomu pridam solnou jeskyni a masaze, tak jsem nadsena!

petise
17. dub 2009

Ahojky 🙂
rozel, tak to zní šíleně 😕 😀 od pondělka teda začínám aerobik...dnes jsem byla na pokec s kámoškou a daly jsme si pizzu 🙄 . Jsem nasr.ná, páč jsem zkoušela kalhoty, co jsem měla na křtinách v květnu a jsou mi úplně na těsno, no a v tom květnu jsem je měla fajné..hold minulý rok jsem pořád chodila na procházky, bylo kojo, šlo to dolů samo..na podzim byl člověk zašitý doma a hned to šlo nahoru 😒

prami, máš pravdu, je to kolotoč..cosik člověk zhodí a už je tu pomalu čas na druhé mimi..právě proto musíme hubnout, ať pak nejsme po druhém miminku jak kuličky 🙂

tak konec pláče 😉 třeba cosik robit a né jen kecat (v mém případě)

kometka5
17. dub 2009

Roz, tak jsem koukala na tu zumbu a hrozně mi to chytlo...fakt se mi to líbí, jenže v Plzni jsem nic podobnýho nenašla. a na co chodíte ještě? jak jsi chodila s Maru?

petise
17. dub 2009

tý jo, teď jsem mrkla na tu zumbu, super...fakt dobré, jak v nějakém videoklipu písničky 😀 ale bude to pěkná makačka 😝

prami
17. dub 2009

tak to první 9 min zumbu zítra prubnu,vypadá to fakt skvěle.Budu cvičit před zrcadlem,tak doufám,že to udýchám a nebudu se ze svého obrazu příliš smát,bo brečet 😀 😝

ještě jsem koukala na tabulku a teda Bram- ty jedeš 😉 ,to už musí být dost vidět ne, co pozitivní ohlasy,jsou?

kitty68
17. dub 2009

no horsi ja 😅 v tabuli vedu opacnym smerem

ted js davala fotky na fejsa jak byla ellun mimon

rozela
18. dub 2009

zdarec ženy, jsem včera zaprasila. šla jsem ke kámošce na drby, začalo to nealko pivem a nakonec jsem skončila u 4 alko gambáčů. budu to muset nějak vykompenzovat 😅 a to nepočítám chipsy 😝

bram to je super 😉 teda fakt jedeš! od ledna přes 8kg důle! by se hodilo tě vyhlásit za šikulu 1/4letí.

komet chodíme ještě na cardio hip hop. ta zumba je prý novinka, takže u nás ještě není moc lektorů. ale troufám si tvrdit, že do budoucna zumba vytlačí aerobik.

petise klid, zas to dáš dole a vejdeš se do gatí pohodlně 😉 hlavně se nestresuj, brzdí to hubnutí 😉

holky v klidu. dyť víte, že máme dobrý a špatný období. každopádně, pokrok s váhou směrem dolů máme za 1/4 letí všechny a o to jde, ne? 😉 možná bychom si měly naplánovat takhle po 1/4letích celou pětiletku 😀 😀 😀 a pak budem průhledný 😀

leninn
18. dub 2009

Ahojky hubeňourky, jak tak pročítám diskusi, tak Vám jde hubnutí skvěle a Brambůrce dokonce excelentně, to je paráda a moc Vám to přeju. Já jsem se teď nějak rozjedla, takže musím přibrzdit. Pořád mi není dobře, ale jím víc, než donedávna a mám pocit, že se mi zase hezky začíná roztahovat žaludek, ach jo. Musím přibrzdit, těhu netěhu 😔

Rozi, teda ta zumba vypadá suprově, to by mě bavilo, to vím na stopro, díky za ukázky

Hezký víkendík, pá

bramburka
18. dub 2009

Díky Roz, jenže vše je to zásluha ledna až března, od té doby mi to nejde ach jo...

bramburka
18. dub 2009

hele ta Zumba je super, kam že na to chodíte, jdu taky! 🙂 ale teda určo bych byla mimo,. zlatej spinning!

rozela
18. dub 2009

bram zumba je každej čtvrtek od půl osmý do půl devátý v holmes place (bývalý factory pro) na smíchovským nádraží. v ten samý čas na tom samym místě je ve středu hip hop 😉
jukni tady: http://www.holmesplace.cz/energy/smichov/

bramburka
19. dub 2009

Riz jsem blbá, nejde mi nastudovat kolik to stojí, ale čtvrtek stejnak mam beach volejbal, a ve středu míče, hmmm...

rozela
19. dub 2009

jednorázově stojí hodina 170. když máš permici, tak 140.

kometka5
19. dub 2009

Roz, ty jo, to jsou pálky...za hodinu cvičení...tady je cvičení za 50,- a to si říkám, že je to hodně... 😀

petise
19. dub 2009

Ahoj 🙂
tak to jsou fakt pálky za hodinu cvičení. No stejnak ve Frýdku nic takového není..

Dnes jsme hráli nohejbal a zítra jsem zbantovala skorošvagrovou na aerobik, tak snad už konečně začnu chodit

🙂

marie_m
19. dub 2009

cus baby

roz, tak ta zumba vypada silene, ale sla bych do toho hned, musi to bejt mazec, ale ted asi tezko, dneska sem byla po dvou mesicich na squashi tak uvidim, co to se mnou udela

jinak doufam, ze jste si vsechny uzily pekny vikendik

kitty68
20. dub 2009

hellou damy
tak js rano vlezla na vahu jak js na tom po vikendu a normalne nefunguje, zkousela js vymenit baterky, taky nic tak valim do argosu pro novou, asi to bude tim ze se na ni ellun vcera vycurala, cekala na vanu a jak slysela vodu tak to chudina neudrzela.
to js jijeste nechala pobihat tak 2 minuty pred tim po obyvaku, pze ma tak osypanou prdel jak ji ted lezou zuby no a to si zas trochu kakla na zem
ted je ctvrt na devet a uz mi donesla boty a chce jit ven, tak si jdu udelat caj a nachystat se, vecer jdu do prace 😝 se mi moc nechce
jeste se zastavim pres den

jo a co dnes varite na vobed?

rozela
20. dub 2009

ahojdá ženy. zas máme sluníčko 🙂 hned se člověk cítí líp 🙂

komet, petise, jsou to pálky, to je fakt. když ono se stejně o moc levněji nic moc v práglu pořídit nedá 😒

mari ty si byla na squashi? znamená to, že se ve středu uvidíme na hiphopu? 😵

kitty to je docela mazec, že váha šla do kytek po počůrání 😀 😀 😀 my byli od půl 9 na hřišti, tak teď jenom ohřeju "gulášek" co dělávám malýmu a bude. já si hodim do mikra šmakouna, nakrájim zeleninu a budu taky po jídle 🙂

rozela
20. dub 2009

tak ještě rychle vařim mrkvovou polévku. mladej pán musí mít nutně polévku, já nemám nakoupeno a on si nedá říct 😀

rozela
20. dub 2009

baby to je hrůza ta docházka! 😲

petise
20. dub 2009

Ahojky 🙂
já áčko dnes nemám 😝 a hlásím přírustek kilo nahoře 😢 MASO...snad je to tím, že mám v nejbližším dni dostat mensky, protože mě to jinak hlava nebere...

holky, zkoušely ste třebas držet týdenní půst na jabkách a jogurtech?? Potřebuji dát okamžitě pět kilo dolů 😖 no okamžitě..do května..hmm..tak a teď tu pohádku o Smolíčkovi 😀

Máte nějakou zkušenost třebas s chromem? Nebo co zabírá, ať není chuť na sladké? Mimo nějakých prášků reklamovaných v tv..

marie_m
20. dub 2009

cus zencky

roz, tak nevim,esi hipec ve stredu dam, dneska sem byla u dr a sport mi zakazal, tak uvidim, esi ho poslechnu 🙂

petise, muj tchan takhle na jare drzi hladovku, myslim, ze to ma tak, ze prvni tyden vubec neji, druhy tyden prida ovoce a zeleninu, treti tyden snad i polivky a pak postupne vsechno, je fakt, ze dycky hodne zhubne, ale pak to nabere zpet a to i s uroky, protoze jeho zivotosprava je naprosto otresna
a ohledne chromu, ten jsem zkousela, ale nejak sem nepocitovala zaadny efekt
a na sladky je nejlepsi si proste jednou tydne kousek doprat, idealne dopoledne, to pak neni tak hrozny

petise
20. dub 2009

marie, díky za odpověď...ale ti povím, že tchán je "borec na konec" 😀 týden nejíst 😅

od zítřka zkusím jen ty jabka a jogurt..pak vám dám vědět 🙂

Dobrou noc

prami
20. dub 2009

ahoj holky,

tak já jsem dnes skoro celý den vydržela jíst pěkně vzorně a večer jsem dostala takovou chut na vše možné,že tady ted piju mátový čaj na vytrávení 😝 😀

taky jsem chtěla hodit pilátesa,ale s plným bochůrkem to mfakt nejde nee 😀 😀

Petise- jsem zvědavá,jestli to zvládneš tak budeš taky borec,já vím natuty,že bych to nedala,večer bych se nažrala 😠