Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

irenka21
19. srp 2008

Dobrý den, píši knihu o svojí metodě na zhubnutí, trvalo mi dost dlouho, než jsem vyzkoušela, co fakt zabralo, zatím to zkoušelo dost mých kamarádek, já sama jsem zatím zhubla 21,5 kg, kdyby jste chtěly mohla bych pomoct a získat tak další ověřovatelky mého programu.

Kdyby přece tady byl někdo, kdo nezhubnul, poradila bych mu, nakladatelství, pto které zpracovávám knihu o své metodě, má zájem o víc zájemkyň, které by to vyzkoušely a napsaly o kolik zhubly a za jak dlouho.Samozřejmě, že to není jedna rada, ale celý soubor, ono nic, co funguje, není úplně jednoduché, to vám nebudu lhát, ale je to realizovatelné a zdraví neškodné, finančně i po několik měsíců únosné, protože to spočívá na běžném jídle a ne nějakých preparátech. Ozvěte se mi na číslo 736611615 , ve zkratce Vám objasním. Nebo mi napište své číslo na mobil, jestli máte t mobile, mám večerní paušál na 1000 minut, zavolám já, abyste neprodělaly. Víte, podvodníků je plno, nabídla jsem to na pár stránkách pro ženy a mne mrzelo, že jsem za tu nabídku sklidila
jenom nadávky, už mám pár děvčat přes net, která mají dole první 5 až 7 kg za čtyři týdny spolupráce se mnou . Já jsem hubla 4 měsíce a nyní lehce váhu udržuji. Sama uvidíte, zda by to pro vás mělo význam, ale žádné léky ani driáky to nejsou. Celé je to založené na normálních běžně cenově dostupných potravinách. Pročetla jsem k tomu dost různých příruček a vyzkoušela kombinace, které opravdu vedly pomalu a jistě k cíli, moje původní váha byla 94 současná je už 71,9kg. Trochu mi to ještě jde dolů setrvačností.Pokud byste chtěly, některé dámy, které hubnou se mnou ,chtějí přímo jídelníčky a tabulky potravin, buď ten jídelníček dodrží nebo nahradí něco z něj potravinou s podobným energetickým nábojem, jenom je tam třeba dodržovat určitou zásadu k tomu, aby metabolismus spolupracoval, ale nebojte se dělená strava to nění. Mne ovšem po všech těch peripetiich překvapilo, jaká věc zabrala.
Přikládám hodnoty starších dam, které drží moji stravu měsíc,
vždy datu a váha:
52 let,výška 166 cm.,11.7. původní váha 81 kg...............12.7.
80,7,13.7.80,2,14.7.79,7,15.7.-17.7. 78,9,18.7.78,4,19.7.78,3,20.7.
78,2,21.7.78,4,22.7.78,5,23.7.77,6,24.7.77,7,25.7.77,5,26.7.-27.7.
77,4,28.7.77,3,29.7.-30.7.76,8,31.7.76,7..14.8.74kg....
paní Alena 48let, v 157 původní váha 65:> 24.7. 61kg, 31.7. 60kg,
7.8. 59kg, 11.8..8. 58 kg
paní Janička
53let 158cm, původní váha 82,5kg, začala 28.5. 82,5kg, 4.6. 80,5kg, 11.6.79,5kg, 18.6. 78,9kg, 25.6.78,8kg, 2.7. 78,2kg,
9.7. 77,9kg, 16.7. 77,2kg, 23.7. 76,5, 30.7. 75,5kg, 2.8. 75,5kg, 6.8. 75,1kg, 13.8. 74,4kg.
Mladším to jde rychleji a těm s vyšší nadváhou také, ale mám to
zatím jenom v písemné formě, nepřepsané v PC.
Nečekejte, prosím, žádné přípravky, vše je na bázi normálního
stravování a finta spočívá v kombinaci látek, které organismus
dostává, neukládá si zásoby a těch stávajících se zbavuje.rozum21@seznam.cz
Ukázky jídelníčků, a nezávazné info pošlu na el.adresu.
jídelníčky jsou už propočítané a sestavené z běžných potravin z obchodu, nic kombinovat nemusíte a navíc se tam dodržuje tzv,hlavní zásada, která vede k odbourávání zásob v těle, je to celý systém i s cvičením na zpevnění stehen, zadku , spodních paží a břicha.E 😉

irenka21
19. srp 2008

Dobrý den, píši knihu o svojí metodě na zhubnutí, trvalo mi dost dlouho, než jsem vyzkoušela, co fakt zabralo, zatím to zkoušelo dost mých kamarádek, já sama jsem zatím zhubla 21,5 kg, kdyby jste chtěly mohla bych pomoct a získat tak další ověřovatelky mého programu.

Kdyby přece tady byl někdo, kdo nezhubnul, poradila bych mu, nakladatelství, pto které zpracovávám knihu o své metodě, má zájem o víc zájemkyň, které by to vyzkoušely a napsaly o kolik zhubly a za jak dlouho.Samozřejmě, že to není jedna rada, ale celý soubor, ono nic, co funguje, není úplně jednoduché, to vám nebudu lhát, ale je to realizovatelné a zdraví neškodné, finančně i po několik měsíců únosné, protože to spočívá na běžném jídle a ne nějakých preparátech. Ozvěte se mi na číslo 736611615 , ve zkratce Vám objasním. Nebo mi napište své číslo na mobil, jestli máte t mobile, mám večerní paušál na 1000 minut, zavolám já, abyste neprodělaly. Víte, podvodníků je plno, nabídla jsem to na pár stránkách pro ženy a mne mrzelo, že jsem za tu nabídku sklidila
jenom nadávky, už mám pár děvčat přes net, která mají dole první 5 až 7 kg za čtyři týdny spolupráce se mnou . Já jsem hubla 4 měsíce a nyní lehce váhu udržuji. Sama uvidíte, zda by to pro vás mělo význam, ale žádné léky ani driáky to nejsou. Celé je to založené na normálních běžně cenově dostupných potravinách. Pročetla jsem k tomu dost různých příruček a vyzkoušela kombinace, které opravdu vedly pomalu a jistě k cíli, moje původní váha byla 94 současná je už 71,9kg. Trochu mi to ještě jde dolů setrvačností.Pokud byste chtěly, některé dámy, které hubnou se mnou ,chtějí přímo jídelníčky a tabulky potravin, buď ten jídelníček dodrží nebo nahradí něco z něj potravinou s podobným energetickým nábojem, jenom je tam třeba dodržovat určitou zásadu k tomu, aby metabolismus spolupracoval, ale nebojte se dělená strava to nění. Mne ovšem po všech těch peripetiich překvapilo, jaká věc zabrala.
Přikládám hodnoty starších dam, které drží moji stravu měsíc,
vždy datu a váha:
52 let,výška 166 cm.,11.7. původní váha 81 kg...............12.7.
80,7,13.7.80,2,14.7.79,7,15.7.-17.7. 78,9,18.7.78,4,19.7.78,3,20.7.
78,2,21.7.78,4,22.7.78,5,23.7.77,6,24.7.77,7,25.7.77,5,26.7.-27.7.
77,4,28.7.77,3,29.7.-30.7.76,8,31.7.76,7..14.8.74kg....
paní Alena 48let, v 157 původní váha 65:> 24.7. 61kg, 31.7. 60kg,
7.8. 59kg, 11.8..8. 58 kg
paní Janička
53let 158cm, původní váha 82,5kg, začala 28.5. 82,5kg, 4.6. 80,5kg, 11.6.79,5kg, 18.6. 78,9kg, 25.6.78,8kg, 2.7. 78,2kg,
9.7. 77,9kg, 16.7. 77,2kg, 23.7. 76,5, 30.7. 75,5kg, 2.8. 75,5kg, 6.8. 75,1kg, 13.8. 74,4kg.
Mladším to jde rychleji a těm s vyšší nadváhou také, ale mám to
zatím jenom v písemné formě, nepřepsané v PC.
Nečekejte, prosím, žádné přípravky, vše je na bázi normálního
stravování a finta spočívá v kombinaci látek, které organismus
dostává, neukládá si zásoby a těch stávajících se zbavuje.rozum21@seznam.cz


jídelníčky jsou už propočítané a sestavené z běžných potravin z obchodu, nic kombinovat nemusíte a navíc se tam dodržuje tzv,hlavní zásada, která vede k odbourávání zásob v těle, je to celý systém i s cvičením

kometka5
19. srp 2008

Iren, tak sem hoď nějaký jídelníček, docela dost by mi zajímal. 😉

leninn
19. srp 2008

Halu, vážně to nevzdávej, on ten absťák je normální, já ho také na začátku hubnutí měla....je to děs, ale pžejde to, teda mě to přešlo...

Paseky: já mám bohužel takovou hrozně špatnou vlastnost, jakmile ochutnám kousek čokolády, tak ji prostě sežeru celou 😒 😖 Ale je fakt, že tuto sobotu jsem sežrala za den snad dvě čokolády, ale v neděli jsem si řekla, že to už nikdy více a dala jsem si jen kousek a poprvé v životě jsem snad nesežrala rozdělanou čokoládu na posezení...byla jsem na sebe tak pyšná 😲 😅
Jo, a dobré rady od hubnoucí poradkyně...to ovoce se snažím jíst dopolko, to už jsem někde slyšela...a ten zbytek vložím do své diety ode dneška 😉

Já dnes k obědu soju se zelím-červeným, mňam a kaloricky velice chudé, jupíííí, dnes se asi celkem v pohodě vejdu do 4000kJ 😀 Snad si to ještě nepokazím

caira
19. srp 2008

tak ja mela dneska k obedu polivku se zeleninou a knedlickama { ale jen malou misku} a ted si jdu dat melouna..uz treti den me chyta desna krize, ze mam chut na sladky..takze si misto toho davam trosku cerealii, to pomaha..i kdyz to neni nejzdravejsi..vim vim...

rozela
19. srp 2008

ahoj holky, tak já mám dnes nějakou krizi nebo co. vůbec se mi nechce jíst. nasnídala jsem se jako obvykle - lámankový chleba a tvarohová pomazáka s pažitkou, k obědu 2 kousky pizzy a jinak vůbec nemám chuť něco jíst ☹ . krom nezbytné kávy. ach jo. uvidíme co dál, teď půjdu ještě vyvenčit to moje zlato, tak snad mi venku trošku vytráví.

caira
19. srp 2008

kometko abys dostala od Irenky21 jidelnicek tak budes muset vysolit 500kc 😀
Ja ji psala maila, kdyz tak nabizela, ze by pomohla a rikala, jak po ni chce vydavatel dalsi overovatelky te sve metody, tak me nenapadlo, ze by me to jeste stalo prachy.. Urcite verim, ze ta jeji metoda treba i funguje, ale podle toho co mi poslala na ukazku je to v podstate to co uz vsechny vime, jist veci s malym obsahem KJ a nezrat tolik, takze mi prijde, ze bych ji platila pouze za to, ze pro me ten jidelnicek sestavi..ale to snad dokazu taky, kdyz vim, ze denne nemam jist vic nez X kj, ne???

A i tak, kde mam zaruku,ze poslu penize { pry nejdriv penize na ucet a pak by poslala ten jidelnicek} a vazne mi prijde jidelnicek a ne jen nejaka rada at proste nezeru? 😀 😀

Takze i kdyz jsou treba jeji umysly poctive tak ja bohuzel zajem nemam..preci nepotrebuju aby mi nekdo sestavovcal jidelnicek, kde je vpodstate napsano at se ji hodne zeleniny, tmave pecivo, hodne se pije voda a neji se nezdrava jidla..to prece uz davno vim 😀

paula
19. srp 2008

rozela, taky bych nekdy mela rada krizi, kdy se mi vubec nechce jist! 😉 Ja mam vetsinou krize presne opacne. 😉 😀 Caira dik za info o co jde s tim jidelnickem.
leninn,super, ze jsi zvladla snist jen kousek cokolady a ne celou. Ja driv taky jedla celou a pak mela vycitky,takze jsem z toho nemela vubec radost. Ted si dam kousek, kdyz vysetrim kj, za odmenu a mam z toho moc dobry pocit a pekne si ji vychutnavam. 🙂

marie_m
19. srp 2008

holky, u me neska zase dobry, doted jsem se vesla do 4200 KJ a uz snad nebudu dlabat! 🙂

rozela
19. srp 2008

paulo když ono je lepší hřešit, než nejíst. tělo pak víc ukládá do zásob na "horší časy", takže ve finále třeba celá čokoška nadělá míň škody, než jeden dva dny s odfláknutým jídlem. tím vás ale holky rozhodně nenabádám k hřešení 😀 😀 😀 .
chjo, sem si dala k večeři 3 plátky šunky, papriku a okurku. nuda, že? 😀
nemůžu se dostat na floru ☹

marie_m
19. srp 2008

jo a jinak, ja sem vybooornej dietar teoretik, vim v podstate vsechno podstatny, ale nulovej praktik ☹ ...to jen narazim na irenku, ze to asi vime vsechny, co a jak jist

rozela
19. srp 2008

tak už jsem se tam dostala. béééé, mě se to nový pojetí nelííííbí 😢 😢 😢
ale co, hlavně že fachčí kalkulačka, ne? 😀

leninn
19. srp 2008

Tak a je to v pr....
Manža přijel domů z práce a že by se jel vykoupat k našim do bazénu, což byl úžasný nápad, jenže mamka nám připravila kávičku s nanukáčem, malinama a polité čokoládou.....bych si i nevzala, ale nechci nikde rozhlašovat, že hubnu, chci zhubnout a pak ať všichni čumí 😀 😀 tak jsem to snědla 😖
Ale i tak...celkem dobrý, nejsou to ty 4000kJ, ale 5000kJ, což i tak je celkem fajn....ještěže jsem se celý den krotila, jinak by to dopadlo hůř

Ten mail od Ireny mi také přišel a také na to Cairo prdím....zhubnu sama....jak píše Marie, teoretik jsem stoprocentní a praktik teď už trochu také, ne?

caira
19. srp 2008

holky presne jak pise marie: ja jsem taky dokonaly dietar teoretik..dokonce jsem to uz jednou dala do praxe a zhubla pres 15 kilo, ktere jsem si v pohode drzela..takze vim jak na to..jen proste nemam tu vydrz, kor s prckem se to neda vsechno tak dobre dodrzovat..

No nic, ja jdu krmit dite a pak si dat tak leda caj, pac uz jsem mela k veceri tmavou housku se sunkou a salat tak uz mam dneska smulu 😖

rozela
19. srp 2008

taky dám dráčeti papu a půjdu ho uložit. následně uložím sebe a budu sledovat svůj oblíbený pořad.
tak děvčata dobrou a KILA PRYČ! 🙂

marie_m
19. srp 2008

jojo, holky, kdyz vsechny vime, jak na to, tak to ted spolu dokazeme!!! 🙂
no nic, ja jdu cist nebo koukat na film nebo neco delat, at nemyslim na zradlo, papa a dobrou! 🙂

leninn
20. srp 2008

Dobré ránečko,
tak já jsem nakonec včera večer ještě snědla dvě vajíčka, takže....
Ale jinak to nebyl zase tak špatný den, dnes to musím vyběhat a vycvičit!
Tak i Vám hezké ráno plné sil do hubnutí 😉

caira
20. srp 2008

bre ranko, tak jsem dneska dostala dalsi email od irenky...preposilala mi email on nejake holky na materske, ktera si chvalila tu jeji dietu..tak jsem ji slusne napsala, ze jsem si myslela, ze ona potrebavala nasi pomoct, kdyz psala, ze vydavatel chce aby to mela vyzkousene na vicero zenskych a ze tim padem me teda nenapadlo, ze bych za to musela jeste platit! takze zajem nemam.

Jinak jsem se rozhodla, ze teda svoje rady asi taky zpoplatnim 😀 takze vsechny, kdo jste kdy vypily na mou radu tu horkou vodu s citronem mi koukejte vysolit 500kc 😀 😀 😀 chci to mit do vecera na uctu, jasny? 😀 😀

Ja ani nevim jestli jsem vcera mela spatny den nebo ne.

K snidani ovesne vlocky, k obedu misku hovezi polivky s jatrovymi knedlicky a k veceri jsem mela housku { za tu se stydim} se sunkou a pul talire hlavkoveho salatu ..nevim jak spatna je ta polivka, kdyz ale ja mela desnou chut na neco tepleho do zaludku 😅

paseky
autor
20. srp 2008

ahojky

tak mám záchvat smíchu jak blázen, každej tady"účtuje" za to a to a to no a kolik teda dostanu já za nápad na společný hubnutí 😀 😵 🙂 😉 tady a podporu atd.????

paseky
autor
20. srp 2008

už to mám co bych chtěla:




chtěla bych , aby se nám to všem povedlo, to co si moc přejeme a to kvůli čemu se "trápíme"

takže ty poděl... kila navíc PRYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY¨ČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČ

simonac
20. srp 2008

ahojky holky můžu mezi Vás? nemám vás přečtené, ale snad chcete to co já - shodit pár kil 😉

daří se Vám to? 🙂

paseky
autor
20. srp 2008

já jak jsem psala na ten inzerát té dietní poradkyni, tak tak nejdřív dobrý a pak no to je jídlo takovýho stylu a už njaký nápoje . tak jsem se snažila taky hledat zadní vrátka, samosebou jsem to uhnala na mateřskou dovolenou 😀 , a na to že jsem lajdák na brní jakýkoliv tablet atd. 😝

paseky
autor
20. srp 2008

símo ahoj pojď

paseky
autor
20. srp 2008

holky ta irenka už taddy psala i něco na začátku diskuze, ale že pak chtěl prachy ?????????? co dodat

paseky
autor
20. srp 2008

chjo jsem si chctěla pokecat a všechny jste asi pryč ☹ ☹

marie_m
20. srp 2008

cus holky, tak sem prezila dalsi noc bez zradla a to sem byla opet vzhuru 🙂 jupiiiiiiiii, sem na sebe hrozne pysna, fakt!!! a to sem jeste vecer varila muzikovi gulasek a ani sem neochutnala, jaka jsem? 🙂

jinak cairo, co to mas s tou vodou a citronem?...to opravdu funguje?..a jak?...promin, esi se to to uz psalo, jakoze asi jo, ale nechce se mi to dohledavat 😉

paseky, ja sem taky objednana k dietolozce, jenomze sem se objednavala pred mesicem a mela bych tam jit az v pul riijna, takze na to se*u a budu doufat, ze do pulky rijna uz bude aspon 10 kg dole

rozela
20. srp 2008

ahoj holky!
símo vítej, hup do party 😉

teda maruško, jsi fakt dobrá, to by se mělo oslavit! nejlépe mrkvovou šťávou nebo nějakou podobnou dietní tekutinou 😀

tak já hned z rána hřešila. snědla jsem 2 višňový šátečky. teď se půjdu mrknout na floru, kolik mi to hodí a podle toho si zařídím oběd.

mimochodem sem se dnes měřila. v pase, přes kotelnu a kolem kýty, všude 1 cm dolu. jsem ráda, ale stále nevím, kolik to hodí na váze. už jsem se rozhodla, že si váhu zase koupim. možná to zvládnu ještě dneska. červíček hlodá a hlodá a hlodá a hlodá............ ten hajzl totiž nedrží dietu, tak hlodá dle libosti 😠

caira
20. srp 2008

mari: ta horka voda s citronem se ma pit jako prvni vec rano { chutna to jako citronovy caj} aby to nastartovalo metabolismus, takze tvuj metabolismus zacne pracovat jeste nez neco snis a lip spaluje { ale ja ho piju treba 3x denne misto kafe atd}

Ja uplne predtim zapomela napsat, ze jsem vcera desne zhresila, normalne jsem zapomela priznat, ze jsem mela asi 5 kosticek cokolady 😅 se stydim, jsem cune 😀 😠

Dneska se porad drzim, i kdyz je to tezky, byla jsem v pekarne sobe pro tmave housky a manzelovy pro syrove a mela jsem co delat abych si nekoupila nejake sladke pecivo, delaji tady ten nejlepsi mrkvovy kolac co jsem kdy jedla, mnam mnam..{ teda ja umim upect lepsi} ale to bych ho pak i cely sezrala.. 😀

rozela
20. srp 2008

je to nespravedlivý, proč nedělají nějaké dobrůtky z celozrnného pečiva?

cairo, jak se dělá mrkvový koláč? asi teď budu vypadat jako blbec, ale zní to zajimavě, ráda bych to ochutnala, ale neznám to.

maruško, tak mě teď ještě napadlo, když jsi vzhůru celou noc, tak bys měla asi něco sníst. tělo nemá energii ze spánku, tak by ji mělo načerpat z potravin. teda je to jenom moje doměnka. jinak já mám ledničkově bílící nálady zpravidla večer, když malej usne. klasika, jak už tu někdo psal. tak se šidim zeleninou a používám metodu, kterou nás na základce buzerovala zástupkyně, když měla pocit, že nejíme správně - každé sousto 30x přežvýkat. to je takovej vopruz, že mě pak i přejdou chutě na cokoli 😀 😀 😀

leninn
20. srp 2008

Bóóóžéééé, mám krizi...
Narušila jsem si den, ráno jsem snídala asi v 8h, pak přišla kamarádka s mimčem a já pak jedla až ve13h a nejak se nemůžu dojíst....oběd, pak 2 kousky buchty, kterou jsem sama pekla a ošulila ji tak, že jeden malý kousek má asi jen 270kJ, stejně netačilo, tak jsem snědla ještě 200g melounu, ale pořád mám hlad nebo chuť nebo já vlastně nevím co, ale nejsem vůbec v pohodě a pořád myslím jen na jídlo, co bych si dala, aby to bylo lehké a málo kalorické 😒 ☹ 😢 😢 😢 😢 😢
Vůbec nevím, jestli to dnes zvládnu.....to je jak psala Paseky, jakmile se člověk delší dobu nenají, tak je to pak na prd.

Ahojky Simonac, vítám tě také mezi nás....

Caira: 5 kousků čokošky, to ještě není tak hrozné a Tvou vůli v pekařství obdivuju....ještě že u nás žádné není....i když minule jsem koupila koblihu jen manžovi, odolala jsem 😀

Rozela: ty centimetry paráda, já se chci změřit až na konci měsíce, takže až 31.8., tak jsem sama zvědavá, bude to po měsíci tak doufám, že to bude také nějakých pár cm dole. A bez váhy bych to nezvládla, musím se i vážit a vidět to na váze.... 😖

Tak se mějte líp než já, bez hladu a chutí.... 😝