Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
1. kvě 2009

ahojdá! já jsem od rána zvážená i změřená, jenom jsem nebyla schodná zapnout pc. takže posílám komet.
holky doufam, že se všechny dneska líbáte se svými drahouši pod nějakýma rozkvetlýma větvema 😉 já od rána prostě lenošim. nějak to na mě padlo. takže líbačka až večer 🙂

bramburka
2. kvě 2009

já jsme se líbala, zase jsem se ně,řila, ostuda....važila se až dnes, posílám tedy komet do IP a omlouvám se za zpoždění.

kometka5
2. kvě 2009

tak já jsem včera na to taky zapoměla, a měřila a vážila jsem se až teď, ještě počkám do večera na swead a jsme asi všichni, tak to pošlu. 🙂

kometka5
2. kvě 2009

a Bram, koukám jak šlapeš...10kg pryč. proboha, jak to děláš? 😕

bramburka
2. kvě 2009

Komet, fakt j to azlezitost jen ledna - unora, pak nejak uz proste tu dietu nedrzim - ted jsem mela babovku a kus čokolády (2 řádky) a strašně mě to štve, ale naštěstí to nejde nahoru, ale dolu taky moc ne. Jsem naštvaná, protože vím, že to u mě jde a nejsou výmluvy, ale nějak se nedokážu zpětně motivovat, ejdniný, co mi vydrželo, je ten sport, sportuju prakticky ob den. Tak možná proto to držím, občas mám záchvat a některé dny se držím, ale bojím se, že to poleze, můj sen je do těch 70 kg, tzn ještě 8,5 a vím, že jsem schopná to do léta dát, ale už taky vím, že nedám. I když jak ted o tom píšu....nikdy neříkej nikdy!

rozela
3. kvě 2009

ahoj ženy, jak je? 🙂 jsem se včera naprosto nedietně zkalila. to zas byl jednou úlet. ještě že dnes nemám moc velkou kocovinu. ovšem na váhu raději nelezu. to by nedopadlo dobře 😀

prami
4. kvě 2009

ahoj holky,

tak já mám pocit,že nezačínám s dietou,ale spíš končím 😝 😀
tento týdne jsem u rodičů na Moravě,takže si dokážete představit co to udělá s mým pátečním vážením.
nevím,nějak mne opuští elán s hubnutím,popravdě už mne to neba,jeden den si říkám že se na to vyprdnu,pak zase vidím ten svůj špek a dojde mi,že nemůžu.

co vy? jak vám to jde - čtu,že bram taky nic moc,ale ty máš hezky nahubnuto dopředu 😉

rozela
4. kvě 2009

zdárek!
teda prami, co je to za řeči? má prostě jenom blbý období, to přejde. každá jsme tu měla nějakou krizi. a ne jednu. a vždycky jsme to společně ustály. takže se hoď do klidu a jedem dál 😉

mám dojem, že to tu začínáme pěkně flákat. dařit se nám daří, hubnem všechny, ale koukám, že s těhulkama nám nějak odešla motivace nebo co. se začínám bát, že tu budu za chvíli hubnout sama ☹

prami
4. kvě 2009

rozel- jéé,neboj,mne už to přešlo,jsem si skočila na efko,přečetla jsem si článek,proč nás honí mlsná a už jsem zase v cajku 😉 a od zítřka jedéém znova

já tě v tom nenechám- teda pokud třeba náhodou taky nebudu těhule 😎

kometka5
5. kvě 2009

ahojky,
jsem tu zase po nějaký době..

tak to já mám takový nálady ob den. kdy do toho chci praštit a pak se na sebe podívám a to nemusím být ani nahá a chce se mi ze sebe blejt...ach jo, tak si říkám, že mám asi tak cca 5kg víc než před těhu, ale je to děs, stále se nevejdu do věcí, který jsem měla před těhu. nebo vejdu, ale nedopnu.

do toho jsem nějak šíleně unavená...přes den jsem totál mimo, fakt skoro přežívám a třeba dneska v noci koukám do stropu hodinu, protože se mi nechce spát. to není normální...

tak jsem se rozhodla, že od pěti nejím a pokud jo, tak jen zeleninu. jsem zvědavá, jak dlouho mi takové rozhodnutí vydrží.... 😀

prami
5. kvě 2009

kometko- to je divný s tou únavou,to by chtělo nechat se proklepnout od mudra,nebo nasadit nějaký životabudič.
občas čtu v nějakých článcích,že když se nasadí tzv.zdravá výživa,tak lidi odbourají únavu.
Jenže to vůbec nemusí být tvůj případ,můžeš fakt být nemocná.
Ale to ti radí ta pravá,já,pokud to není vyloženě akut tak k doktorům taky nechodím.

kometka5
5. kvě 2009

Prami, tak já v těhu brala železo, měla jsem anémii, možná bych to měla zase nahodit, no uvidíme.
já pokud prostě nelezu po 4, tak k dokt. nejdu...hlavně s malou to jaksi nejde a hlídání moc nemám..

rozela
5. kvě 2009

tak to jsem ráda, že tu nezůstanu sama 🙂
komet zkus nějaký vitamínky a víc ovoce a zeleniny. třeba máš jen nějakou jarní únavu nebo momentální "depku". a když to nepomůže, tak holt mudr. musíš být v pohodě, už kvůli Soničce.

prami s doktorama to mám taky takhle 😀 to už musí být, abych tam zašla. ale teď už několik měsíců plánuju, že se objednám na preventivní prohlídku. mám na noze křečáka, tak bych se toho ráda zbavila 😒

marie_m
5. kvě 2009

cau zeny, jdu vas pozdravit a hlasim, ze sem opet nabrala, co sem v nemoci shodila, takze mam stejne, jako na zacatku tehu 🙂

kitty68
5. kvě 2009

ahoj zeny
ja vzdycky kona vecer zapnu, ale pak se zactu do nejakeho pitomeho tematu a pak uz je pozde tak jdu chrapat, taky se musim priznat, ze hraju hry na fejsu, ja vim, je to velice ostudne, pomalu 30 let ale ja se u toho tak odreaguju 😅
pribrat js nepribrala dikybohu, ale dolu to taky neleti nejakou silenou rychlosti
zacala js ted jist hodne zeleniny namisto priloh tak doufam ze to zabere

prami
6. kvě 2009

ahoj holky,

Maru- tak to je dobrý na 13 tt ne? já měla tak +3 a celkově jen 10 Kg,takže vyhlídky máš super.Jinak jsi i ty mimi Ok?

kitty- tož ta zelenina musí zabrat - uvidíš v pátek,to bude úbytek jak lusk.

Roz- kde se touláš? já vím práce,rodina- makačka.Já jsem rozhodnutá,že od pondělka jedu jídelníček,podle f.sport.Ted si ho smolím na týden dopředu.Registrovat se mi nechce,ale pokud mi to nepůjde,tak se nakonec odhodlám i k tomu.Holky držte mi palec at to vydržím.Já chci být fakt do prázdnin kočka 😀

leninn
6. kvě 2009

Ahojky holky,
tak Vás jdu taky pozdravit. Já jsem ok a mimi snad taky, dost to letí, za chvíli budu v půlce... 😉
Na rozdíl od Marušky mám nahoře 3kg a poslední dny jsem se úplně neskutečně rozežrala, až je po tom kolikrát zle...ale během žraní nejsem schopná přestat, ale budu s tím muset něco udělat...chudák to mimi v bříšku...

Vidím, že se Vám daří, hubnete jak o život 😀
prami, určitě budeš do prázdnin kočka, že se za Tebou každý otočí, to je jasné a nejen za Tebou, ale i za Rozi, Kometkou, Kitty, Brambůrkou,....za všema
Jo, za mnou a Maruškou se taky budou lidi otáčet 😀 😀 😀 budeme poněkud peostorově výraznější, že? 😀 😀

Komet, pokud už ta únava trvá dlouho, opravdu si k dr. dojdi. Znás se nejlíp, abys věděla, jestli je to v normě nebo už je to moc a takové stavy nemíváš...nemusí to nic být, ale ať máš jistotu, třeba je to to železo, já jsem ho v těhu taky brala...

Holky, u nás zase prší, to je na draka, zase budeme celý den doma. Dopolko jsme měly s Baru dvě návštěvy, ale odpoledne budeme asi doma, chjo 😖

Tak se mějte bezva, ať jste zdravé, hubené a spokojené, pá 🙂

rozela
6. kvě 2009

ahoj holky, jsem zde. dneska jsem měla v práci krátkou, zato pak jsem letěla do lékárny, do obchodu, do drogérky, první jídlo jsem měla až o půl čtvrté odpoledne 😔 (já vim, jsem napřesdržku) a v pět jsme s malým letěli na středisko. vylítla mu teplota na 39,6, tak jsem začala vyšilovat strachy. vzali mu krev na CRP, naštěstí negativní, takže nějaká hnusná viroza, ale vyděsilo mě to značně.

ále! na zítra jsem si nakoupila papčo do práce, budu tam celý den, tak si do krabiček nasáčkuju dlabanec a budu hezky dodržovat jídelní režim. hodně lidí si tam nosí krabičky, tak ani nebudu vybočovat 😀

prami takže ses do toho opřela až takhle hluboce. no to by bylo, aby nebyly výsledky. do prázdnin kočka určitě budeš, jenom aby tě pak tvá drahá polovička pouštěla ven bez dozoru 🙂))

jinak koukám, že naše těhulky prospívají dobře, takže co víc si přát 😉

kitty 😀 a na kolik jsi vejce? 😀 😀 😀

rozela
6. kvě 2009

nevíte někdo co je s petise? pavla se taky dlouho neozvala..... na tej severní moravě asi blbne spojení, či co 😀 😀 😀 no však počkejte baby, až já pojedu zas do NJ, proklepnu si vás tam obě osobně 😉 😀 😀 😀

prami
6. kvě 2009

Roz- teda tfuj půl čtvrté 😀 😀 😀 ,tak za to by tě na efku ukamenovali ( přesdržka-slabota) 😀
Ale taky si teda užíváte s malým- tak at vás virus brzy opustí.

Leni- to je dobře,že ses přišla mrknout,kila jsou taky v cajku ne.
Hod nám do alba nějakou těhotnou fotku,at vidíme jak ti to sekne.

Petise má áčko i na únorovkách,ale snad je to jen tím spojením.Ale Roz tak když chceš,tak si ten výlet udělej
😀

petise
6. kvě 2009

Ahojda holky 🙂

speciálně ahoj rezeli 😀 teď jsem pár dnů nezapínala PC - děsnej žrout času 😉 🙂 a bylo do předvčerejška hezky, takže furt venku či na drbech 🙂 🙂 a klíďo přijeď Moravu proklepnout 😀

Každopádně hlásím další úbytek, ráno vážím 62,5...omezila jsem sladké(ale každý den si ho dopřeji) a hlavně cvičím třikrát týdně..a taky jsme furt venku, přes tu zimu byl člověk furt zašitý doma a seděl na koberci 🙂

rozel, a ty už chodíš do práce? A kdo je s malým?

prami, to dáš, do léta je ještě času dost 😉 budem se hecovat do srazu, jo?
😀
komet, já mám taky kolikrát dny, kdy jsem unavená, třebas dneska..ale za to může nejvíc počasí..a když zrovna nemá malý náladu..to jsem hned dobitá ráno, jako by bylo večer 😝

petise
6. kvě 2009

ahoj prami 😀 naši diskuzi jsem letem-světem pročetla, reagovat snad budu zítra...jsem hotovson, hodím hygienu a jdu spát..malý byl dnes mega protiva, navíc večer nechtěl mlíko 😕 je pravda, že snědl strašně moc oběda a na sváču odpo opět vyžadoval rizoto, tak možná neměl hlad..no nevím..bo jak na něho něco leze, tak mě odvezou k Chocholoušovi 😒

prami
6. kvě 2009

ahoj Peti,

tak to je fajn s tím úbytkem.
Hlavně at je Robiškovi dobře,já jsem s té naší vichřice taky někdy hin,ale ted mám kolem sebe aspon oár hlídačů,tak je to lepší.

Petisko-no do srazu,krasavice budem,to je jasné- mne ani nepoznáš 😀 😀

prami
6. kvě 2009

omluva za hrubky,chybějící písmenka a tak.

petise
6. kvě 2009

Miri, jo, budem krasavice 😀 ještě že máme tak výrazné děti, poznáme se podle nich 😀 .........no já už to s mým úbytkem nevidím nějak růžově, ty první kilča vždycky nějak jdou, pak se to zasekne..počítám že u mě ještě to kilo půjde jakož takož, pak už bude konečná 😉 ale co, hlavně ať jsme zdraví, né???!!! 😉

Valím nach pelech, bobrou noc 🙂

kitty68
7. kvě 2009

custe
tak damy dneska js se zvazila a mam kiliano dole 😕 tak uvidim jestli tam zustane i zitra.

jdu zjistit na kolik % js vejce 😀 😀 😀 roz

prami
8. kvě 2009

ahoj holky,

mám přírůstek 😝 ,ale to se dalo čekat.žeru jako chro.Dneska grilování,takže obžerství jak má být. 😉

Holky já asi nemůžu připravit Mariánku o mé pneu kolem pasu,jí se na něm tak dobře usíná,takový malý,nebo spíše větší polštářek 😀 😀 -to je dilema co? 😀

rozela
8. kvě 2009

zdárek ženy!
já mám něco dole,ale obávám se, že po tomhle dni tomu tak nebude. žeru jak prokopnutá. trčim doma, malej pořád hicuje, tak léčíme a léčíme. dneska se mu spustila rýma, tak snad se to bude konečně lepšit. chtěla jsem dnes zajít na brusle, ale smůla.

petise teda koukam, že jedeš jak fretka 😕 🙂 jj, já už chodím do práce. u malého se střídáme s manžou a využíváme soukromou školičku jak se dá. přes prázdniny to bude asi dost náročné,ale nějak to zvládnem a od září malý začne chodit už do školky, tak to bude v poho.

já bych tak něco podnikla. už 2 týdny jsem nebyla cvičit. venku je hezky a ven nemůžem ☹ . už aby to moje malý dráče bylo zase zdravé.

rozela
10. kvě 2009

čus babule, teda to je zase docházka jak noha 😝
😀

swead
11. kvě 2009

ahoj, o prodlouženém víkendu jsem srazíkovala tady s hoklama z MK, takže jsem se kv ážení nedostala, ale v pátek se do tabulky přidám. Jen mám obavu, jestli jsem to udržela bez přírůstku 😒