Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
11. říj 2009

Leni, diky, uz aby to bylo za mnou, tohle se neda srovnat s prvnim tehu, no sama vis, vid?

kocky, at se vam vsem dari hubnout, uz se k vam tesim 🙂

lenka132
12. říj 2009

No tak to bych chtěla být také tak dobrá jako kometka, ale nějak to nejde.....jinak váha poslána, ale opět nic moc ☹

leninn
12. říj 2009

Ahojky holky,
tak já jsem spokojená, mám úbytek, ale není to zatím nijak zvlášť moje zásluha, i když se snažím aspoň večer držet 😉 Hlavně jíst zeleninu, ale samo že hřeším 😒 Teď si myslím a teda spíš doufám, že bych mohla ty 2-3kg zhubnout ještě samovolně, něco třeba ještě voda-i když já neměla žádné otoky, ale přece jen je to tělo takové zvětšené, že 😀 😀
A pak už bude třeba po šestinedělí a budu mít třeba i ustálené kojení a trošku se do toho opřu víc 😉

Hubnutí zdar 😉

rozela
12. říj 2009

ahoj ženy, tak mám zase nemocného prcka. od zítřka je s ním mm doma, dnes já, tak aspoň pošlu váhu kometce včas 🙂 jinak změna žádná. jo až na to dnešní prasení. dala jsem si 20 deka vlašáku s houskou a doma ještě kinder pingui. ale co, to se vstřebá, jak zasednu na rocket 🙂
že se nám ale pěkně ochladilo,což. jsem dnes myslela, že jsem se vzbudila v nějakym jinym měsíci. holt to musíme nějak zvládnout. kdyby bylo aspoň pořád zima a ne furt takový střídání teplo.

leninn
13. říj 2009

Hezké úterní odpoledne...
jakpak se vám daří? Co deka? Kilečka? Jdou dolů?

prami
14. říj 2009

Ahoj holky,

Tabulka je ukázková,teda až na ty áčkařky 😉
Safra se dloho neozvala,tak snad je vše v pořádku.
Já se celkem snažím,jen občas mě přepadne taková chuť na něco dobrého,nezdravého.Na jednu stranu mě mrzí,že nedkokážu jet třeba 3 měsíce v kuse bez jediného hříšku,což určitě jde,ale zase si říkám,že když si občas něco povolím,nebudu to přehánět,tak snad se mi někdy podaří tu 6 na začátku zase vidět
😎

A ad sourozenci- taky mám naplánovaný 3 letý rozdíl,ale tím jak se blíží to,že už bychom s tím něco měli dělat,tak tím míň se mi chce.Jen na představa znovu tloustnutí,těhotenství a všechny ty radosti kolem
😖 😖

leninn
14. říj 2009

Ahojky holky,
tak já mám teď poslední dny úplně neuvěřitelnou žravou na sladký...jako mazec. Takto tedy rozhodně nezhubnu... 😠

Kometko, děkuji za tabulku, tentokrát byla opravdu ukázková 🙂 Jen tak dál 🙂

Prami, taky jsem se toho tloustnutí děsila, ale ouha po mimi byla větší 😀 A taky jsem věřila a stále věřím, že ty kila dám zase dolů, jako se mi to podařilo po Barče a možná i něco na víc 😉
Kéž by 😔

smutna01
14. říj 2009

Ahojte....aj ja chcem schudnúť, ale nedarí sa mi....síce iba týždeň držím diétu a to jedením oddelenej stravy,ale zhodila som iba 1kg....jem kukuričné chleby a zvlášť prílohu a zvlášť mäso a to s časovými odostupmi: napr. zemiaky bez mäasa a za hodinu zasa samotné mäso...no neviem, či mi to pomože.....uvidím....ahoj

leninn
15. říj 2009

Ahojky holky,
teda teda, trošku to tu váznee, nee!!!

Já mám stále strašné chutě na sladké, snažím se s nimi bojovat, ale někdy marně. Třeba dnes jsem upekla buchtu, mají přijít na návštěvu naši a už jsem asi 3 kousky snědla a až přijdou, tak si dám zase...tak už aspoň nechci večeřet, tedy buď to bude ta buchta nebo jen nějaká zeleninka.

O víkendu se budu muset hóóóódně moc krotit, abych neměla přírůstek a aspoň jsem zůstala na váze z minulého týdne ☹

Smutná, myslím, že 1kg za týden není vůbec špatné!!! Ba naopak, myslím, že je to dobré. Za měsíc 4kg je myslím celkem strop, aby si to člověk udržel a nenastal jojo-efekt.
Já na oddělenou stravu nemám, nedokážu si představit jíst samotné maso, salám (ten teda nejím vůbec), ale ani sýr nějak ve velkém...prostě s něčím...

prami
15. říj 2009

Leni- já mám v živé paměti,jak jsem prvních 6 týdnů žrala kvanta sladkostí,prostě to je tím kojením,tělo chce cukr.Asi řešení je dávat mu často celozrnné,jako ty dlohé,dobré sacharidy.Jenže to je teorie a já to v praxi taky nezvládla,tak na sebe nebuĎ tak přísná,třeba budeš ten typ co hubne kojením 😉 😉,i když to tak u Barči třeba nebylo 😎.

Smutná - taky myslím,že 1 kg je super,přesně jak píše lena do Vánoc můžeš mít tímhle tempem 10 kg dole a to je přece super.dělenou jsem kdysi taky držela,ale za chvíli mi vadilo,že si nemůžu dát na co mám chuť.
Najdi si způsob jídla,který ti vyhovuje a hlavně vydržať 😀

Prochi- je tu mrtvo,jsi slibovala,že budeš psát 😀 😀

prochi
15. říj 2009

Uz jsem tuuuu. Nestiham nestacim...
Holkyyyy, malej nam začal v pondělí chodit do školky. Tak mame celý náš pracne vybudovaný režim vzhůru nohama a snažíme se nějak zase zajet. Ale musím teda přiznat, že je to volný dopoledne super 😅 . Co je hrozně divný, to ticho! Nikdo se mě na nic nevyptává, nedržkuje, až je to zvláštní 😕 Dopoledne si ňuchám Cácorku a odpoledne si už zase užíváme s Pitrískem. Připadám si ty poslední dny hrozně v pohodě a že si ho (vlastně oba) zase pořádně užívám. Měla jsem teď takový blbý unavený období, lehce jsem vylítla, nervy v kýblu… 😔
Jinak malej to zvládá naprosto v pohodě. První den se se mnou ani nerozloučil a rozeběhl se do třídy a když jsem si pro něj před obědem přišla, tak ani nechtěl jít domů. Každý ráno vstává celý šťastný, že jde zase do školky. Akorát včera, když jsem si pro něj přišla po obědě, tak se rozbrečel, když mě viděl. Ale i tak jsem na něj hrdá, jak to krásně zvládá. Akorát dneska zůstal doma, protože mi v noci hrozně zvracel. Ráno jsem volala do školky, že nepřijdem a pí. ředitelka říkala, že už jsme asi desátý, kdo volá, že zvrací, nebo má průjem. Tak to vypadá na nějakou virozu. Ale už mu nic není, krom toho, ze skoro nejedl a v sedm rekl, ze jde spinkat, tak snad to je za námi.
Jinak já jsem byla dneska s Cácorkou na kontrole s kyčličkama, měli jsme nařízený široký balení a už to má úplně v pořádku, ani na kontrolu už nemusíme. Tak šťastná jak bleška, že už jí tam nemusím konečně cpát ten balík plín 😀

No a dietka… tak jedna velká katastrofa 😅 🙄 . Pondělí, úterý pohoda, včerejší den taky, ale večer jsem to totálně zazdila. Chytla mě taková žravá, že to ani nemůžu všechno napsat… jen takový příklad, nebyla jsem líná si rozmrazit švesťáky z mrazáku... Dnešek celý den docela oki, no ale stoprocentní to zdaleka není. Od zítřka si to začnu psát, co sním, abych se líp kontrolovala. Navíc jsem ani dneska nešla cvičit. Cácorka nemohla zabrat a Péťa taky není porad ve svý kůži, tak jsem radši zůstala doma.

prochi
15. říj 2009

Komet, díky za tabulku, vypadá moc hezky 🙂

Taky myslím na Safru, naposled psala, že má nějaký trápení a od tý doby nic. Snad je všechno v pořádku.

Komet a co svatba? Jestli si to nepletu, tak tě nakoplo požádání o ruku. Už vybíráte termín, šaty a taaaaakkk? 😵

Leni, taky strašně žeru sladký 😒 . A já jsem teda přesvědčená, že je to tím kojením. Nechci se na to vymlouvat, ale jak možný, že v těhu jsem sladký nejedla skoro vůbec. Do 20. týdne vůbec a pak semotamo. Zato teď je to teda katastrofa… Jak psala Prami, snažím se tělu dodávat ty zdravý sacharidy, takže se dopuju celozrnným pečivem a ovocem, ale moc to teda zatím nezabírá 😖

prochi
15. říj 2009

Děťátka chrní, taťulda v práci, jdu se vyspršit a svalit se k Ordinaci. A pak půjdu chrnět, nějak mě to ranní vstávání do školky zmáhá a taky dneska jsme toho moc nenaspali…

Leni, co kojení, ještě bojujete? Už se ti kozenky zahojily?

Tak už fakt pááá

leninn
16. říj 2009

Ahojky holky,
tak u nás zase hnusně, ale myslím, že je hnusně asi v celé ČR 😠 😒

Prochi, tak je je prima, že Ti synátor tak bezvadně snáší školku, to je myslím sen každé maminky 😉
Super, že má malá kyčličky v pořádku, taky bych si to přála. Barča to měla taky brzy dobré, ale má trošku vpáčené šlapky dovnitř a měli bychom cvičit, ale teď už se těžko cvičí. Když byla malá, tak to šlo, ale pak začala chodit a moc se jí nechce držet a je pravda, že já na to taky trošku prdím, jsem hamba hambářka 😢 😖

To sladký, to je vážně mor. V těhu jsem se taky držela, ale teď....fakt masakr, nedá se to moc ukočírovat, je to silnější než já ☹

Kojení se celkem upravilo, ještě mě celkem dost bolí to přisátí, ale jinak už celkem ok 😉 Tak jsem za to ráda, uvidíme, jak dlouho nám to tentokrát vydrží...Barču jsem kojila téněř 3.měsíce, takže nic moc...uvidíme.
A jak jde kojení Tobě?

A co jinak ostatní? Jak se držíte? Já bych se i celkem jinak držela, co se týká jídla, ale to sladký, to mi to kazí a zvyšuje dost podstatně denní přísun kJ 😠 No, snad nad tím brzy zvítězím 🙂
Chci být optimistka a taky jsem teprve 14 dní po porodu, tak nesmím chtít zázraky, že?

Hezký den 🙂
A krásný víkend 🙂
A v pondělí jen modrá tabulka 🙂

kometka5
19. říj 2009

😉 Krásné ránko!

tedy 3. stránka, to je snad bojkot hubnutí bo co? 😀

tak já jsem modrá, tak co vy ostatní?

Prochi, jojo, je fakt, že žádost o ruku mi nakopla, ale zatím to nijak moc nevypadá. tedy jsme domluvený na příští jaro, začátek léta, ale aby jsem toho mýho chlapa donutila, aby se o tom se mnou bavil, či zamluvil termín a hlavně místo, což je u nás největší problém, to je snad nadlický úkon. 🙂 tak to zatím nechávám být. ale po vánocích začnu jít tvrdě na věc. 🙂 ¨
jelikož pořád plánuju, že pak budu zase těhulkovat, tak to nějak musíme vyřešit, protože nechce být těhule na svatbě, to bych si jí moc neužila....

my jsme včera slavili Soničky 2. narozeniny, je hrozný jak to hrozně letí...
tady je pár foteček...
http://kometka5.rajce.idnes.cz/2._narozeniny_-_...

Leni, já s kojením taky hrozně bojovala, tekla mi krev, hrůza. Pak mi to moje mami ukázala a od tý doby v pohodě, akortá malá ve třech měsících začala hubnout, takže jsem začala přikrmovat a kojení šlo do kytek.... ☹ hrozně mi to tenkrát mrzelo...

Co Maru? nevíte, kdy má ten plánovaný CŘ?

rozela
19. říj 2009

ahoj ženy, tento týden vám zkazím tabulku. jdu do červenýho ☹ celý minulý týden jsem byla v jednom kole, jídlo blížicí se 0, zato samý sladký. malýmu jsem sežrala každou čokoládu, sušenku, bonbon............ až mě hanba fackovala. že mi pak bylo blbě? no co, další den to jelo stejně. já nevim, je nějaký divný období. dneska jsem si nabrala jídlo do práce, tak snad bude konečně režim krapet ok.

prochi to je krása, jak malý zvládá školku. lehce ti závidím 🙂

ženy, musím do pracovního procesu. zatím páčko

lenka132
19. říj 2009

Ahoj holky!

Komet-Soničce všechno nejlepší k narozeninám 😉 máš pravdu letí to a hrozně....je to až neskutečné-zase Vánoce, jako dítěti mi připadal rok strašně dlouhá doba a teď mi to připadá jako chvilička.....fotky jsou krásné

Leni-ty jsi správná optimistka 🙂 s tebou musí být pohoda žít

Jinak já jsem nastydlá jako prase-včera jsem celý den byla zalezlá doma se zvýšenou teplotou a popíjela COLDREX, dnes jsem tedy v práci, naštěstí tu mám aspoň teploučko.....no a mám mini úbytek.....a zítra je to MĚSÍC co nekouřím

leninn
19. říj 2009

Ahojky holky,
Kometko, díky za tabulku 🙂 Já sice nic dole, ale taky nic nahoře, takže aspoň, že tak.
Soničce dodatečně vše nej...koukala jsem na ty fotky a je to krásná holčička-po mamince. Moc Ti to na těch fotkách sluší, to jako vážně!!! 😀 Zhublas teda pěkně! To budeš nevěsta jedna radost 😉
S tím kojením jsem to měla stejně, Barča se nechtěla před třetím měsícem přisát a pak i zhubla a bylo vymalováno, kojení skončilo...
Teď jsem zvědavá, jak to bude u Adámka, zítra jdeme k dr., tak uvidím, kolik přibere, minule to bylo za týden 160g, dr. byla spokojená, ale já nevím, kolik se má nebo nemá přibírat...tak snad ok.

O Marušce nevím...kdy má plánovaného císaře, ale už se blíží do finiše...a brzy je tu mezi námi 😉

Rozi, neboj, to kilčo nahoře zase vrzy zhubneš 😉 Ale ta pravidelnost musí být.

Leni, jsem optimistka, nebo se o to aspoň snažím svůj mozek přesvědčit, když mě napadají ošklivé a pesimistické myšlenky...
A jak Ti je? Už je to lepší?
+gratulace k měsíční abstinenci a úbytku!!! To je paráda!!! 😀

leninn
21. říj 2009

Ahojky,
tak jak to jde? Nikdo nikde, jen já já já, jenom já ☹

A ještě mi to nejde...nemůžu zmobilizovat vůli nežrat sladký...pořád říkám, že po šestinedělí, tak doufám, že pak už ty chutě zvládnu ukočírovat 😒 Věřím, že ano! 🙂

prami
21. říj 2009

Ahoj holky,

Komet- fotky fakt moc hezký,jsi kočka 😉

Já jsem už byla 2x v posilovně,líbí se mi to,hlavně mně pak tak nebolí záda a taky jsem ráda,že na chvíli vypadnu z domu bez milované Mariánky 😀

s jídlem to ale nějak flákám,takže očekávám červené čísla 😝

prami
22. říj 2009

zase mrtvo,pusto.

jsem zpátky z posilovny,paráda,super,jsem nadšená 😵

prochi
23. říj 2009

Ahoj holky, já ani nepíšu, abych nekazila morálku 😔 Od úterý to hrozně hnojim... Začalo to tím, že jsem přijela v úterý ze školky a sežrala malýmu lipánka, buchtu, sušenku, čokoládu.... Malej nám totiž začal hrozně ráno brečet, po týdnu nadšení přišlo asi vystřízlivění, že to není žádná dovča, ale napořád... a už tam prostě nechce. Pondělí prý brečel skoro celý dopol.,když teda nebyli venku. Vždycky si chvilku zahrál a pak si zase vzpomněl a brečel. V úterý už lepší. Ve středu hrozně brečel ráno, že jsem ho slyšela ještě venku, ale pak mi učitelka říkala, že skoro hned přestal a byl už v pohodě. Včera brečel jen chvilinku ráno, když jsem odcházela a dneska ho vedl tatínek, tak prý celou dobu v pohodě a jen se otevřely dveře do třídy, tak na něj hupsnul a rozbrečel se. Ale pak dobrý. Učitelka říká, že mám být v klidu, že je to normální, a hlavně že už pak nebrečí, jen to ráno, pak si normálně hraje, povídá, zpívá, jí... Ale stejně mi to rve srdce 😔 a jak jsem z něj psychicky mimo, tak to jídlo hrozně kazim ☹ respektive na to se.u 😔

Dneska jsem se ale už naštvala, jestli nechci mít v pondělí megapřírůstek, tak musim zabrat aspoň tyhle tři dny. Tak snad to vyjde...

Leni, nám kojení jde v poho. Sice jsem z toho byla zpočátku zase vyplesklá, jak to bolelo 😅, ale jak se začalo pořádně tvořit mlíčko a Cácorka už nemusela tahat jen to nic tam, tak je to v poho. Né že by mi to přinášelo nějaký super mega hyper extáze, ale já jsem tvor od přírody líný, takže kojo mi vyhovuje už jen proto, že je to bez práce 😀 Ale jsem za něj moc ráda, to zase jóó.

Komet, krásný fotky, moc vám to tam sluší. Jseš kóča!!

Pram a co posilka? To si jdeš jen tak sama zacvičit? Já bych asi potřebovala nějaký dohled, na co mám vlézt, kolik si naložit... Taky mě to docela láká. Ale zatím si asi vystačím s tím naším cvíčem (aerobik a stepy) a ježděním na kole do školky a ze školky. A teď už vypuklo zase hrabání zahrady, tak je pohybu až až.

No nic, holky moje, jdu poklidit, pověsit prádlo a za hodinku už pomalu razíme zase do školky.

A nechtějte vědět, co máme dneska k obědu... nechtělo se mi vařit, tak jsem vyndala z mrazáku švesťáky 😅

leninn
23. říj 2009

Ahojky,
no, je fakt, že to tu moc nežije, soíš přežívá, ale já jsem ráda i za to 🙂

Já jsem na tom s jídlem stále na štíru, hlavně s tím sladkým se mi stále nedaří...ale jak říkám, nechám tomu v šestinedělí ještě volný průběh a pak už musím přitvrdit. Hlavně, abych nezačala přibírat, to by bylo blbý 😒

Pram, tu posilku Ti teda dost závidím, já nebyla v posilce ani nepmatuju, ale jak píše Prochi, já začnu zase aerobikem, ten mám blízko a stojí jen 20Kč na hodinku, což je parádní cena. Je 2x týdně, což taky celkem jde a pak začnu chodit na tréninky...ale to všechno až po šestinedělí nejdřív, až se mi ustálí kojení a taky trošku odleví prsa...pořád je mám dost citlivý a nějaký poskakování si zatím nedokážu představit, nedej bože, kdyby mě do nich někdo nebo něco( míč) uhodilo, to bych se taky mohla skácet 😅 😖

Prochi, to mě mrzí s tou školkou, ale pokud hned přestane plakat, tak je to snad ok...on přestane zase plakat úplně, ale asi to chce čas. Ale chápu, že jsou to nervíčky a že se s takovou nechce a ani nedá moc dieta držet...já jsem úplně ok a žeru sladký jak prorvaná, mít stres, to bych nechtěla vidět... 😝 😝
Tak se drž!

V pondělí to nechci moc vidět...budeme u našich od zítřka až do dalšího pondělí, protože se u nás doma budou dělat plastová okna a ještě nějaké úpravy interiéru, takže se budu vážit na jiné váze, ne digitální, tak nevím nevím...uvidíme, každopadně, míry pošlu, ale obávám se, že nebude nikde ani o cm míň ☹ 😢

Se mějte a hubnutí zdar! 😉

prami
23. říj 2009

ahoj,

Prochi- chodím s kamarádkou,máme v plánu 2x týdně,dokonce si chceme koupit permemetku.Když tam poprvé přijdeš a řekneš,že poprvé jdeš,tak si myslím,že v každé posilovně ti ukážou cviky,stoje a jak se na tom cvičí.Máme i takový rozpis pro začátečníky,co cvičit.I při druhé návštěvě se nám věnovali,i když míň a včera,nám zase třeba sami od sebe radili zkušení cvičící 😎
Se zátěží,já začínám na minimu - 5 kg a myslím si,že max jak 15 kg stejně nedám,někde jsem četla,že pro hubnutí s malými zátěžemi,nevím,když pak budu vymakaná,tak třeba můžu přidávat,se zeptám trenéra 😀

jo a holky,já jsem se strašně dlouho nedívala na ten web,kde cvičí Kynychová,ted jsme tam mrkla a přidala tam spoustu věcí,dance aerobic apod,takže když budu mít volný den od posilky,budu aspoň zkoušet tyhle lekce 😎

Ale jako s jídlem,to je taky u mně bída,furt nějaké návštěvy a já se prostě neudržím 😒

leninn
23. říj 2009

Tak hlásím, že jsem jídlo zase nedala, po obědě, když se Baru vyspí, jdeme vždycky ven, tak kolem 15h a vracíme se po 18h, pak koupání obou dětí a než oba padnou, tak večeřím až kolem 19:30 a mám vlčí hlad, tak se vždycky naperu jak ďas a teď tady s manžou papkáme "dietní" pistácie, mňam...
ach jo ☹
jak jem psala, volnost mám ještě tři týdny a pak se musím pochlapit a utnout to. Když mně je blbý venku svačit, často chodíme s jinými maminkami a dětičkami. Nevypadám zrovna na to, že bych musela pořád jíst...ale prostě zase začnu, ty svačiny mi chybí...

Prami, to je bezva, ta posilka. Tak Ti držím pěstí, ať sklidíš ovoce 😀

leninn
24. říj 2009

Hezké sobotní ránko,
přeji vám, ať se držíte a v pondělí jsou jen úbytky...u mě sice těžko, ale u vás jistě 😀

Za chvíli se stěhujeme k těm našim kvůli oknům...

leninn
24. říj 2009

jo a abych vás navnadila, abyste se krotily, tak já měla k snídani 2 rohlíky s máslem a medem, takže jako dietka hned od rána žádná ☹ Ale bylo to tááák dobrý 😀

😅 😕

páček zatím

prochi
24. říj 2009

Ahoj Leni, tak já tě stopro trumpfnu! Ráno jsem do sebe za pochodu hodina kus tvarohový buchty a letěli jsme s malým na pohotovost. Od čtyř od rána brečel (přesně řečeno řval), že ho bolí ouško. Nespali jsme skoro vůbec, vždycky na patnáct minut usnul a pak zase hrozně brečel. Tak jsme ráno jeli. Nejdřív jsme jeli do nemocnice pět minut od nás na dětskou pohotovost, tam jsme čekali dvě hodiny!!! než přišla pí doktorka. S námi tam byla holčička, kterou bolelo břicho, pak chlapeček, kterýmu se podařilo pozvracet celou čekárnu a na závěr přišla holčička s těžkou angínou na píchanej penicilin. Tak se děsím, co jsme tam ještě chytli dalšího. Po vyšetření nás mudra poslala na ORL pohotovost do krajský nemocnice (ca. 35km od nás). Tam jsme přijeli v půl jedenáctý, v půl dvanáctý, když jsme konečně přišli na řadu, tak vylezla sestra, že doktor musí naléhavě na jiný oddělení a že musíme počkat. Podotýkám, že po nás už nikdo nebyl a měla jsem tam samozřejmě i malou, myslela jsem, že mě odvezou!! Doktor přišel za hodinu (nemůžu si pomoct, stejně jsem přesvědčená, že byl na obědě) a před jednou jsme konečně odcházeli. S píchnutejma oběma ouškama 😔 a hroooooooozným řevem. Má oboustranný zánět stř. ucha ☹
Malej už mi tady přes hodinu spí a já se modlím, aby už to měl dobrý. Brečel neskutečně ☹
A jídlo? Hodila jsem do sebe dva kousky obalovanýho filé a trochu brkaše a ke kafi padl další kus buchty 😔

prochi
24. říj 2009

Leni, užij si to u vašich.
S tím jídlem tě naprosto chápu. Mám to podobně, prostě ty odpoledne-večery není vůbec čas a když je konečně klid, tak už je hafo hodin. Teď se utěšuju, že bude brzy tma, tak budem doma dřív a snad bude i víc času. No, jsem na to zvědavá, zase se nám náš pracně vybudovaný režim celý nabourá 😒

lenka132
25. říj 2009

Ahoj holky!

Leni-moc ti děkuji za gratulaci, stále držím a dokonce jsem dneska nevydržela a vlezla na váhu a mám úbytek-to mi udělalo radost, protože jsem se bála, že když přetanu kouřit budu jen přibírat a přibírat....jinak po zdrav.stránce je to už mnohem lepší-už nemám takové problémy, je pravda, že jsem si koupila za 400,- nějaké prášky na zažívání, ale aspoň se mi to upravilo, tak to stálo za to 😉 už nemusím mít strach, že mě průjem přepadne kdekoli

Holčiny-krásnou neděli všem 😉