Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

prochi
14. lis 2009

ahoj Prami,
na Marušku jsem taky myslela... jestli vše klaplo ten pátek, tak už by mohli být doma. Snad se nám brzy ozve.

Mě to taky nějak neba... ani né cvičení, to já rááááddd, ale jak píšeš, pořád nad tím musí člověk přemýšlet. Pořád vymýšlet, co vařit, aby to jedli kluci a abych to mohla i já, jestli se stihnu najíst, než půjdu dát spát Cácorku a nebo to jako vždy nestihnu a pak mě přepadne vlčí hlad... atd. atd.
Nakonec z toho všeho přemýšlení jsem dneska navečer uvařila segeďák na zítra a v sedm večer jsem si naložila slušnou porci 😀 Ale jen tak samotný, bez ničeho a žrádýlko to bylo mooooccc dobrý.

Viděli jste teď ve čtvrtek tu třiadvacetiletou holčinu ve "Jste to co jíte" ? To byl docela mazec, 50 kilo za dva roky... a je znovu těhu.

Včera jsem cvičila doma a nevim, jestli jsem se blbě protáhla, nebo jsem si dala fakt do těla, dneska se nemůžu skoro hnout, jak mě všechno bolí 😅

Já si přeju do Ježíška rotoped. Už jsem to taťkovi oznámila a bylo mi řečeno, že prý ho nemáme kam dát. Ale já už mu nějaký místo najdu.
Myslím si, že bude to posilování účinější, když bych se nejdřív trochu zahřála na rotopůdku... no uvidíme, až prý jak budu hodná 😕 😅

prami
15. lis 2009

Prochi - jo,rotoped je fajn.Tak bud hodná,jo? 😀
Já ho využívám u mne vůbec není žádný věšák na šaty.A včera jsem říkala manželovi,že kdybychom měli barák tak bych určitě udělala z jedné místnosti posilovnu.Koupila bych tam nějaký posilovací stoj a hlavně- běžecký pás.To je můj sen.
Ale v 3+1 toho moc nevymyslím,už tak zabírá půlku obýváku rotoped,šikmá lavice a míč 😀 😀

S jídlem bojuju,ale zase se mi na to nechce vyprdnout úplně,nevím,pokusím se si dát do Nového roku voraz a spíše zmenšit porce,poslední dobou mám chut na normální jídla ,bez toho hnusného omezování 😠

prami
15. lis 2009

jo a Jste to co jíte jsem viděla- 50 kg to je fakt nepředstavitelné 😲 ,chudák,přála bych jí aby to tedka ukočírovala,protože mít o tolik kg víc než byla zvyklá ona,manžel,okolí to musí být fakt nápor jak na tělo,tak na bednu 😒

rozela
15. lis 2009

ahoj holky, omlouvám se, že sem v poslední době nechodím a nedodávám váhu. všechno se mi sype. nevím, jestli nedostanu padáka, do toho zřejmě budu svobodná matka, je toho nějak moc najednou ☹ příliš jsem vás nedočítala, ale všimla jsem si, že si tu píšete jídelníček. můj by vypadal hrozně:
ráno kafe, cigáro (několik cigaret) a další kafe
sváča: co to je?
oběd: kafe, cigáro, když se zadaří, tak i nějaký instantní jídlo
večeře: cokoli sladkého, co doma najdu, jenom abych nepadla na hubu.
mám nahoře pár kil (opět ☹ ). pokud se mnou budete mít trpělivost,než se dám dohromady, zůstala bych ráda v tabulce. pokud mě budete chtít vyloučit, nedá se nic dělat. nechci si stěžovat, jenom na vysvětlenou. držím všem palce, ať vám to jde pěkně dolů. zatím pa

prami
15. lis 2009

Jé, Rozelko, to je mi moc líto,že máš tedka takové starosti ☹ .
Jenom přeji,at se to nějak rychle urovná a pokud si chceš ulevit a nějak to víc rozepsat,tak víš,že můžeš,my dietářky 😎 ,tě podpoříme.
Napiš,až budeš mít náladu,jo.

kometka5
15. lis 2009

ahojky holky,

Maruška má holčičku, Andrejku...má to na svých stránkách na facebooku...je tam i fotka, ale víc nevím.... 😵

Rozelko, moc moc držím palečky...ať se vše vyřeší k tvé spokojenosti.
a takový jídelníček hodně znám, ale já tedy když mám stres, tak sice hubnu, ale pak se dostanu tak nějak do pohody a je vše nahoře+ bonus k tomu.... 😒

jsme tady pro tebe, kdyby jsi potřebovala, ju?

prochi
15. lis 2009

Rozelko, přidávám se k holkám, drž se kočko. Na hubnutí se teď vykašli. Víš, jak to říká doktorka Kateřina "hubnutí začíná v hlavě" a ty se musíš dostat nejdřív do pohody.
Myslela jsem na tebe, že se vůbec neozýváš, ale myslela jsem, že máš jen moc práce ☹
A jak píšou holky, vůbec neotravuješ "stěžováním si" !! 😉

Marušce moc moc blahopřejeme k Andrejce, snad se na nás přijde brzy podívat 🙂

lenka132
16. lis 2009

Tak už zase pondělí, letí to letí, co? Tentokrát se můžu pochlubit úbytkem, mám radost, protože tento týden jsem se opravdu hodně snažila jíst pravidelně 😉 Kómet posílám

prami
21. lis 2009

Ahoj holky,

tak jak vám jde hubnutí 😉 ,zase to tu umírá,ale není se co divit,blíží se vánoce a to jde morálka do háje 🙂

Tak už jsem vyšmírovala,že Andrejka od maru je nejen na Fecebooku,ale už má fotečky na koníkovi.
Takže Maru- je fakt nádherná,gratuluji,přijd se na nás mrknout.
Jo a ještě jsem si vzpomněla na Bramburku- taky napiš,jak se vede,jo?
Jdu si zacvičit,dokud se u nás chrní.
S jídlem to celkem jde.

marie_m
21. lis 2009

kocicky, tak jsem tu, 6.11. se nam narodila andrejka, je kouzelna, hodna 🙂
ja jsem po cisari, takze nemuzu jeste cvicit, moje vaha je silena, jsem se zase neskutecne vyprasila, az mi skonci sestinedeli, pridam se k vam do tabulky
jinak doufam, ze se mate vsechny dobre, nestiham docitat ☹

lenka132
23. lis 2009

Marii-moc gratuluji k narození holčičky.....je krásná

prochi
23. lis 2009

Maru, no ta je táááák krásná 😵 😵 A vypadá hrozně veliká. Je fakt nádherná 😵
A co ty? jak se cítíš? A jak to zvládáš? Je hodná? A co Kubík na sestřičku? 🙂

Váhu neřeš. A určitě na tom nebudeš hůř než já, já jsem fakt prasnice největší 😠 ☹
A nějak né a né se rozjet...

Ale holky, vidím to, že se do toho obuju pořádně až po Vánocích. Obávám se, že stejně to, co bych horko těžko ted schodila, bych zase přes vánoce nabrala 😒
Tak mám cíl se teď tak nějak držet, nepřibírat, jet si tak pořád, jak jedu... jakože jíst pravidelně, né moc večer, bílý pečivo fuj a tááááák. No a cvičit jako doteď.
Právě jsem dovalila ze cvíča a smrdim tu 😀 Ale už jdu do sprchy 😀

leninn
24. lis 2009

Ahojky holky,
konečně jsme dnes opět přišli k notebooku a internetu, už ani nevím, po těch týdnech, co to je... 😠

Maru, gratuluju k Andrejce, napiš, jak byla velká a váhu...je krásná 🙂 malinká, Adámek už tak vyrostl, už vnímá, je super, Baru stále na něj hodná a úžasná 🙂 🙂 Strašně si to užívám...
Kojíš?

Ale bohužel...jsem za tu dobu, co jsem neměla přístup na net a nebyla s vámi v kontaktu přibrala skoro dvě kila!!! Jako mazec a hnus ☹ 😠
Ale neva, začínám od nuly a věřím, že už to půjde! Napíšu Kometce ještě váhu v pondělí, snad mě ještě zapíše do tabulky 😉 Potřebuju pořádnou motivaci, vypadám naprosto příšerně.
Vytáhla jsem si teď kalhoty, do kterých jsem předtím zhubla a jsem v nich narvaná jak prasnice 😠 😠 😠 Hnus na poblion 😠 😠 A tím jsem se vážně na sebe naštvala jdu do toho!!!
Od zítřka jedu na floře, budu se hlídat a snažit se vážit si jídlo, minule mi to strašně pomohlo, nepůjdu na to tak zhurta jako minule, ještě kojím, ale omezit se můžu, to mně ani mému mlíčku neuškodí, že?
K cvičení jsem se ještě nedostala, ale snad se zadaří, ale mám to teď těžké, Barunka mi přestala spinkat po obědě, takže už pro sebe přes den nemám ani minutku, tak budu muset cvičit v její přítomnosti, snad mě nechá...

Rozi, držím pěstičky, ať vše dopadne, jak chceš Ty, abys byla šťastná! Drž se, kočko!!! Na hubnutí se vys....

Tak jdeme na to!!!

prochi
24. lis 2009

Ty voloďo Leni si mě tak nakopla, že jdu do toho taky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀
A už budeš na příjmu furt? Abys mě mohla podporovat 😅 Bude to se mnou těžký takhle před Vánocema... 😅
Jééé tak jooo jdem do toho 😉

S tím nespaním po O. je to blbý co? Mě takhle malej taky přestal spinkat přesně ve dvou letech. A mohla jsem dělat, co jsem chtěla... Ale teď je zase fajn, že je dopo ve školce. I když akorát tak uvařím, poklidím, poňuchám se s Cácorindou a už pro něj zase letíme.

leninn
25. lis 2009

Dobré ránko,
jsem dnes opravdu nakopnutá jít do toho naplno, takže Prochi a ostatní!!! Jdeme na to!!! Žádné vymlouvání, že budou Vánoce a tak podobně!!! Právě proto, že budou, musíme do nich něco zhubnout ať si pak můžeme třeba něco malého povolit! 😉

Dnes jsem se zase hned ráno jukla na www.flora.cz, abych viděla, jak je to co teď jím strašlivě kalorické a že to tak NEJDE!!!

Snídaně: Caro, banán a 3lžičky jogurtu po Barče 🙂
Sváča: plánuju jablíčko
Oběd: bohužel u tchýně, takže netuším co bude, ale musím si dát málo...jdu totiž na kontrolu na gyndu po šestinedělí 😒 Mně se tam tak strašně nechce 😠 Ale myslím, že je vše ok, tak se nemám čeho bát, že?
Dál už nevím, ale napíšu...abych se krotila!

Krásný den 🙂

Tak krásný den

prami
25. lis 2009

Ahoj holky,

To jsem ráda,že tahoun Leni,to zase rozjede 😉
Já se taky krotím v jídle,ale nepočítám,nevážím,už mě to nebaví.Trochu představu co má kolik kj mám,tak to tak odhaduju.
Motivaci mám skvělou-12.12 jdu na firemní večírek,tak chci být schlank 😀
Bude to poprvé co jdeme někam pořádně zapařit s manželem,od té doby co máme Márinku.Hlídat jí bude kamarádka,tak jsem zvědavá jak to všichni zvládnem 😉
A taky jsem si říkala,že bych mohla přežít i Vánoce bez nějakého šíleného obžerství.Jasně,že si pár kousíčku cukroví dám,ale budu se snažit držet to na uzdě.Pak je z toho akorát depka 😒

Chdím pořád do posilky,strašně mě to chytlo.Doporučuji každému,kdo má možnost.Dřív jsem to brala s despektem,samí vymaštění svalovci a krasavice 50 ti kilové,ale ne ne,je to úžasné,ten pocit po cvičení nemá chybu.Tohle mi žádné domácí cvičení nenahradí.Jo a taky jsem si zlepšila kondičku,občas doma ještě cvičím Pilates a jde mi o hodně líp,od té doby co navštěvuju fitko. 😎
Takže s chutí do toho 😀 😀

leninn
26. lis 2009

Dobré ránečko,
tak jak je?
Já se včera celkem držela, myslelal jsem, že moje motivace a odhodlání je ještě větší, ale i tak, ono to půjde.
Dneska jsem zase odhodlaná jako blázen, tak doufám, že mi to vydrží, hlavně ty večery, to se tedy musím držet zuby nehty...

Moje snídaně: Caro, mandle
sváča: ovoce
oběd: gulášová polévka a rýžový nákyp
sváča: plánuju jopgurt, možná s müsli
večeře: nějaká zelenina-mrkev asi

a uvidíme, jak to dodržím, no...asi nějaká ta mlska stejně bude, ale nevadí, ne? 😉

Hezký den 🙂

leninn
26. lis 2009

Prami, ta posilka musí být bezva a upřímně ti to závidím, jak tvé odhjodlání, tak potom ty pocity, moc dobře je znám...když jsem se sebou spokojená, když se pohnu.
Už se těším, až zase začnu chodit aspoň na ten aerobik a pak zase na tréninky, na to se těším nejvíc 🙂

leninn
26. lis 2009

jo, taky myslím na Rozelku, jak se asi má...

prami
26. lis 2009

Ahoj holky,

tady nějaká literatůůůra k nadcházejícím svátkům 😉 😎

http://www.novinky.cz/vanoce/185131-jak-zvladno...

na Rozelu myslím taky,vím,že toho máš moc,ale ozvi se nám,jo, Myslíme na tebe 😵

leninn
27. lis 2009

Dobré ránečko,
tak včera to nakonec nedopadlo úplně podle mých představ, ale nebylo zase tak hrozné...prostě nějaká ta sladkost být u mě teď asi musí 😒 Ale nehážu flintu do žita.

Dnes mám BArču u tchýně, takže budu mít doma trochu klidu, ale jen na oko..musím vystěhovat veškeré nádobí z kuchyně, protože budeme mít novou, teda staronovou (naši dělají novou a my si bereme kuchyň od nich, protože máme ještě původní, dřevěnou, hnusnou a ta kuchyň od našich je pěkná, jen budeme mít novou pracovní desku a dřez 🙂 ) Strašně se na to těším 🙂
Takže budu mít dost práce, taky si ptřebuju oškubat nohy 😝 a vyžehlit a doufám, že mi vyjde čas na to si i zacvičit!!!
Večer dám vědět, jak to dopadlo 😉

Snídaně: jogurt florian (je teda tučnej...ale dobrej 😅 )

lenka132
27. lis 2009

Ahoj holky, no koukám jak se to tu pěkně rozjelo....

Jste šikovné, že dodržujete nějaký režim, to já vůbec ne, je to docela síla, přes týden někdy vstávám v 5h, někdy v 6h. o víkendu bych se ráda vyspala, takže vstávám pokaždé jinak, kolem půl deváté...takže udělat si nějaký pevný režim, v tolik snídaně, v tolik svačina u mě nehrozí 😠 navíc v poslední době jsem úplně příšerná, nadávám si za to, přes den moc nejím....není moc času a ani není chuť, ale pak navečer a večer doma bych se protrhla-musím to změnit 😒

lenka132
27. lis 2009

Roz-myslíme na tebe, máš asi dost těžké období.....na postavu kašli, hlavně ať jsi v pohodě a šťastná-držíme palečky 😉

Safra-ta se tady také pěkně dlouho neobjevila, též psala něco o problémech, také doufám, že už se má líp

kometka5
27. lis 2009

ahojky holky moje,

já se moc omlouvám, že jsem tento týden neposlala tabulku, ale já jsem nějak nestíhala...V. má trošku problémy v práci, tak jsem mu s tím pomáhala, věčně jsem byla v luftu a nějak jsem na MK ani nevzdychla...
ale slibuju, že jsem to zaznaměnala a teď v pondělí pošlu, ju?

Rozi, taky na tebe myslím...koukni na nás a dej vědět, jak je, ju?

Leni, ty jsi hrozný nezmar 😀 ještě že tě máme...ty až najedeš na tréninky, tak za chvilku budeš jako laňka...

tak mě vánoce tedy trošku děsí, ani né z toho cukroví jako z toho masa, salátu atd. to jsem fakt magor, žeru do tý doby než se nezačnu dávit nazpátek. ☹

tak mě malá taky nějak přestává spát před poledne. resp. usíná tak v půl 2, já jí probouzím ve tří, protože neví, kdy má dost ale pak večer vždycky usínala v osm a teď až tak kolem desátý. nevím, jestli nemám zrušit to poledne, ale štve mě, že nebudu mít kousek času pro sebe... a jak pak to vypadá ve školce, když nebude spát? ach jo a to jí každý dopoledne vláčím kiláky, aby se unavila a ona nic, prostě dřív než po jedný hodině odpoledne neusne...
nějaký rady? mám se na to vykašlat?a jak se to dělá ve školce, když dítě nespí?

marie_m
27. lis 2009

kocky,tak vcerejsi jste to, co jite, bylo dost dobry, necham se tam necim inspirovat
jinak uz se nemuzu dockat, az mi skonci sestinedeli, pze uz bych chtela zacit neco delat

prochi, citim se dobre (kdyz se nekoukam do zrcadla, jsem megavepr), mala je zlata, krasne spinka, skoro neplace, kubicka mam ve skolce, takze mam pres den relativne dost casu, snad to vydrzi...jen jsem z toho takova trosku nesva, pze kuba byl hrozny zvire uz jako mimi a andys je hodna, tak ji chodim porad kontrolovat, esi dycha 😅 🙂
jinak jizva po cisari uz zacina taky byt ok
jen mam trosku obavy, az mi skonci sestinedeli, jak to skloubit tu sportovni aktivitu s detma, s kojenim, atd

holky, od prosince bych chtela ik vam do tabulky zase, muzu? 😅

komet, to resime taky, mladej nam nechce usinat po obede, ale u nas to neni, ze by nebyl unavenej, je, pze zase zacal vstavat v 5 rano, ale proste blbne, takze to zkousim po dobrym, a kdyz to nejde, dostane na prdel a v tu ranu spi, vim, ze to neni dobry reseni, ale on by jinak, bez polednaku, nevydrzel do vecera...navic ve skolce taky bez reci po obede spi, takze to je jenom provokovani....a v tom je, mimochodem, to nase dite fakt prebornik, uplne me to toci, ale preci hío nemuzu porad jenom mlatit, ale jak to resit? 😀

prochi
27. lis 2009

Ahoj holky,
nestíhám nestačím... měli jsme šílenou noc. Mlaďas usnul včera večer normálně v pohodě a od devíti se začal hrozně převalovat, brečet ze spaní, až asi v jedenáct se vzbudil úplně a do čtyř do rána hrozně brečel s malejma spacíma přestávkama. Říkal, že ho bolí v krku... asi v půl pátý jsme usnuli a spali až do půl osmý. Jela jsem s ním k doktorce, protože se probudil a celej hořel, ale tam stopadesáttisíc dětí, chrchlaly jedno přes druhý a já měla být za hodinu u zubaře. Tak jsem to vzdala a letěla k zubaři. Přijela jsem domů asi v půl dvanáctý, mlaďas vysmátej, prozpěvoval, cpal se špagetama a nejevil absolutně žádný známky nemoci 😅 K doktorce jsme ale stejně radši zajeli, když je ten víkend... nic neshledala, ale prý řádí tady nějaký jednodenní virozy, tak doufám, že už je to konec.

Jídlo dnes fakt ukázkový... ráno v půl osmý při fénování hlavy bílá houska s vysočinou... páč všechno tmavý nebo křehký mi došlo... no a to je celý moje dnešní jídlo, protože zubařka mi opravovala ulomenou stoličku a bojim se na to ještě kousat. I když už bych mohla, už jsou to tři hodiny.

Cácorinda už povykuje v postýlce, malej je otrávenej... jdu ho nějak zabavit a zkusim se opatrně najíst. Máme špagety.

Prami, dík za odkaz, prostuduju hned jak bude chvilka.

Maru, to víš, že můžeš do tabulky 😉 Tak to je moc dobře, že je malá hodná, já si taky nemůžu vůbec stěžovat.
Mě zatím chodí malej do školky jen na dopo (chodí teprve třetí týden), ale už se mu tam zase moc líbí a několikrát se mě už ptal, kdy tam bude spinkat. Tak myslím, že po Novým roce už to zkusíme taky i se spaním. To bude fajn, přece jen takhle ho tam ráno dám a za chvíli už zase pro něj letím.

Komet, já se ptala, jak to bude ve školce, když mlaďas po O. nespí už přes rok a u nás to prý nevadí. Prý si poleží u čtení pohádky a pak ti, co nespí, jdou dělat nějaký tichý činnosti (malování apod.).
Já si přála u nás to po O. spaní zachovat co nejdýl, ale už to nešlo. Usínání byl hrozný boj a večer chodil spát až v deset. Takhle je to sice záhul celý den v tahu, ale zase v půl osmý odpadá a já mám volný večer.

Jdu strčit něco do tý huby, než tady padnu hlady 😀

marie_m
27. lis 2009

kocky, ohledne toho spani ve skolce, dneska jsem se zrovna ptala, esi tam vubec usina, abych vedela a ucitelka rikala, ze usina mezi prvnima, coz mi potvrdilo to, ze doma akorat provokuje 😀

yfa3008
29. lis 2009

Ahojky, dovolte mi nabídnout Vám kompletní individuální analýzu stavby těla.
Což je speciální program, který Vám přímo individuálně podle váhy, výšky, věku a typu postavy vygeneruje BMI (index poměru svalů v těle), jaká by měla být ideální váha, kolik kalorií spalujete v klidové poloze a přesně kolik potřebujete mít příjem proteinu, aby metabolismus efektivně spaloval tuky atd.. Podrobnější info na emailu heraleckai@seznam.cz

lenka132
30. lis 2009

ááá zase nějaká aktivistka 😉 🙂 😀

Holky-nejde to dolů....ba naopak a teď do toho ty Vánoce, ach jo, ale od ledna do toho půjdu naplno 😉

leninn
30. lis 2009

Dobré pondělní ránko,
víkend nebyl podle mých představ, nakopnutá jsem stále až do nebes, ale vůle pokulhává.
Nemám úbytek ani příbytek, ale jsem dobytek 😠 😀

Váhu posílám Kometce, i když změna žádná, ale ono se to zlomí!!!

Leni, neboj, ano to půjde!!! Ale my musíme vydržet!!!

Já se pokusím opravdu poctivě zapisovat na floru a držet se prozatím, kvůli kojení, do 7000kJ denně, tak uvidíme...
a to snídaně do 1500kJ
svačina do 1000kJ
oběd do 2500kJ
odpolední sváča do 1000kJ
večeře do 1000kJ

sečteno a podtrženo vše do 7000kJ

jen to vážení je otrava, ale já vím, že musím... 😔

cvičení se zatím nekonalo, ale chtěla bych začít aspoň půl hodinkou na břicho, nehy nebo zadek...je to děs 😢 😢

Krásný den 🙂