Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

lenka132
30. lis 2009

Leni-ty jsi takové sluníčko 😉

bramburka
30. lis 2009

ahoj holky jak se mate? to ja pribrala uz 5 kg a dlabu pizzu hmmmm

jinak mala furt nemocna, vzd y14 dni klid a potom znova, ted zase uz stoupa teplotka, prave usnula s 38,6 po paralenu, děs

lenka132
30. lis 2009

Ahoj BRAM-to je dobře, žes přibrala, aspoň se má minko dobře 😉, maličké přeji hodně zdravíčka a brzké uzdravení 😔

bramburka
30. lis 2009

tak jsem docetla 2 stranky a Marušce vše nej k Andrejce, je krásná! a my asi budeme mít Ondru 🙂

lenka132
30. lis 2009

jééé, tak to má mimísek dneska svátek 😉 🙂 🙂

leninn
1. pro 2009

Dobré ránečko,
tak jsem zase tu a musím se přiznat, že ani včerejšek nebyl takový, jaký bych si ho představovala, dopoledne super, zvládám se ovládat, ale po obědě se to začíná horšit a chutě jsou větší a větší... 😠 ☹ 😢

Tak snad dnes to zvládnu, potřebovala bych tak 1-2dny vydržet opravdu striktní režim a budu v tom...ale vydržet to bude stát opravdu veliký kus mé teď dost slabé vůle...
Ale já to nevzdám, kila, třeste se (a že se třesou 😝 )

Ahojky Brambůrko, koukám, jak to letí, za chvíli už budeš v půlce, co? 😉 Tak Ondrášek, koukám, že se nám tu docela úspěšně daří párečky, co? 😀 Drž se, na kila moc nehleď, ale zase na druhou stranu...já jsem se snažila hledět (dost často, přiznávám, ale neúspěšně 😠 ) a stejně jsem těch 16kg přibrala 😠

Od Ježíška jsem si přála tepové hodinky(a vím, že je dostanu), tak doufám, že se k tomu cvičení víc dokopu, když uvidím, jak se spaluje, vždycky, když jsem je měla od kamarádky půjčené, tak mě to nutilo se hýbat, abych viděla kolik jsem zvládla spálit kJ/kcal navíc 🙂

A ještě se chci vrátit k tomu nespinkání po obědě, vůbec nevím, jak to je u nás ve školce a jsem na to zvědavá...Barča prostě nechce a lámat přes koleno to nechci. Je pravda, že BArča večer usíná krásně, máme jasně daný režim, který se dodržuje za každých okolností-i když ještě spávala po obědě-vykoupat, večerníček, mlíčko, zuby, pohádka a spát...a je to bez problémů, takže do 19:15 je tuhá 😀 . A opravdu to tak fungovalo, ikdyž ještě spávala po obědě, možná s tím rozdílem, že si v postýlce ještě třeba hodinu vykládala a zpívala, ale byla prostě v posteli...pak mě třeba ještě zavolala, tak jsem tam šla, pohladila ji, přikryla a pak usla. Jsem za to vážně šťastná, protože jsme měli a teď máme večery s manžou pro sebe, pokud tedy Adámek zrovna nepláče. Je fakt, že bývá večer vzhůru, ale kouká si, tak si s níkm hraju a pak si taky, třeba kolem té 20h usne.
No, ale ve školce jsem na to zvědavá, doma mi řekne, že BArunka spát nebude, tak ji nedám, ale co bude ve školce, až bude muset ležet, to opravdu netuším a docela se toho děsím 😅 Je to palice (vůbec nevím po kom teda 😀 ), budu ji muset začít na to spin kání, nebo aspoň ležení připravovat...až bude nastupovat do školky...

Holky, rozepsala jsem se zase, tak se nezlobte...
Hezký hubnoucí den 😉

prochi
1. pro 2009

Ahoj holky moje,
omlouvám se za docházku (respekt. nedocházku)... malýho jsem si nechala tenhle týden doma, tak není vůbec čas na PC. Má sice jen rýmu, ale takový hnusný hustý nudle, tak abysme zbytečně nenakazili ve školce děti pracujících maminek a taky aby tam nechytl ještě něco dalšího... Ale ve čtvrtek už snad pošupajdí, děti mu chybí a je s ním k nevydržení 🙄
Malá začala chrochtat dneska navečer, nemohla usnout a když se ubrečela k spánku, tak za hodinu byla vzhůru se strašným řevem. Trošku jsem ji odsála, nadlábla se a chrupká. Tak jsem zvědavá, jaká bude noc...

Jídlo si píšu, ale nepočítám, to se mi nějak zatím nechce... dost mě to chytlo, tak jsem zvědavá, jak dlouho vydržím 😅

Musim zase letět, omlouvám se, že nereaguju, zítra to napravím 😉

prami
1. pro 2009

ahoj,

holky,já jsem úplně zapomněla na vážení a vzpomněla si až dnes,omlouvám se,tento týden nehraju 😎 ,pošlu příště.

Zdravím bram- nějak rychle to letí.

Prochi- fajn,že tě to chytlo,přeji at to vydržíš dlouho 😵 ,já jsem týpek,kterému vždycky počáteční nadšení vydrží chvíli,pak uberu plyn a jedu ve po staru 😝

leninn
2. pro 2009

Ahojky holky,
tak jsem zase tady, jako každé ránko.
Adámek spinká a BArunka si nabírá čaj lžičkou (čas od času ji to popadne a prostě ji mmusím nechat, naštěstí už je celkem zručná, tak ten čaj je převážně v její pusince)
Tak mám chvíli času zase napsat, jak mi to jde...
Včerejšek zase nebyl úplně ok, odpoledne jsem bagrovala sladkosti, ale večer jsem se udržela, což se mi do teď nedařilo a dala si jen 3plátky sýru a zeleninu. Cítila jsem se dobře, žádné přecpání a ráno to na váze bylo hned vidět 🙂 Tak pokud by se mi takto dařilo každý den, budu spokojená. Hlavně nežrat večer a můžu si dát i něco sladkého přes den 🙂

Prochi, super, že si to píšeš, to je určitě lepší motivace 🙂 Mně to teda dost pomáhá...

U mě jen stále nenastalo to cvičení 😠 Asi na to půjdu teď hned, když mám chvíli klidu, že? Tak čauky

marafara
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
prochi
2. pro 2009

Ahojky, mám nějakou krizi... malej je od rána na zabití, nebo možná jako vždy, jen to nějak hůř snášim... Manža mě točí chudák už od chvíle, co přijel z práce 😅... chodím jak mlsnej pes a hledám, co bych sežrala, naštěstí jsme totálně vyžraný, tak ani nejde hřešit. Teď jsem si ze zoufalství rozdělala kyselý okurky 😀

Leni, u mě jsou nejhorší ty večery... Ráno a dopo bez problémů. Oběd si dávám normální, co vařim, jen menší porce a po O. ke kávičce si dopřávám nějakou malou sladkost. Pak odpo jsme venku, ale ty večery... to je horor, jak si dám večeři, tak to je jak kdybych nastartovala motor a né a né přestat. Přitom si myslím, že jím dobře, často... ale je to boj.

Komet, díky dík za tabulku. A vůbec se neomlouvej za zpoždění 😉
Jseš dobrá, jak pořád pomalu ale jistě jedeš dolů, fakt tě obdivuju 🙂

Bram, tý jo, už si skoro v půlce 😕 A na kila prdni. Já do 20. týdne blila jak Alik, nepřibrala ani deko a pak se to stejně vyšplhalo do závratných výšin 😝

Achjooooo, tak já se jdu svalit a zacpat hubu aspoň žvejkou...
Čím to je, že je člověk vždycky ráno nakopnutej jak bejk a čím víc se blíží večer je to s tou morálkou horší a horší??? 🙄 😠 😀

marie_m
2. pro 2009

ahojky kocky, tak dneska na me padla depka jako prase, pze uz zacina bejt venku klada a ja se samozrejme nevejdu do zadny zimni budny a ani do kabatu, tak jsem vyrazila do kramu, ze si holt neco na zimu koupim, ale ve vsem sem vypadala jako neskutecny prase hnusny...sem hrozne vyzrana, jeste 14 dni nemuzu vubec cvicit, porad jenom zeru, mam hroznou chut na cigaro, ale nemuzu, bo kojim, takze o to vic zeru...obavam se, ze dokavad nedokojijm a nezacnu kourit, tak ani nebudu hubnout, ale budu tloustnout

kurvafix prace...v podeli poslu kometce do tabulky vahu a moje éobr miry a musim s tim zacit neco delat

bram, to je krasa, ja snad ani nevedela, ze jsi tehule, tak gratuluju moc!!!! a ty uz vis, ze to bude klucik? v 17 tydnu?

prochi
2. pro 2009

Maru, holka moje, asi tě ani nepodpořím... podívej na mě, malý už je pět měsíců, Vánoce na krku a já jsem pořád jako prasnice největší ☹ ☹ ☹
Právě jsem dožrala malýmu takový ty velký lentilky 😔
Mám takový krásný podzimní kabátek, myslíš, že jsem ho měla letos na sobě? Sice ho zapnu, ale vyjít se v tom nedá, páč bych se ani ohnout nemohla, aby to na mě náhodou neruplo...
Zimní bundu zapnu, ale jen z toho důvodu, že jsem si loni kupovala novou, abych se tam vešla s břichem 😅

Koukám na Dům snů a jsem zas nasraná jak berka 😠 Bože já tu pí.. šedou nemůžu ani vidět.

leninn
2. pro 2009

Tak ani já dnes nemám svůj den ☹ 😢 Celej jsem ho úplně posrala ☹ 😢 😢 Dopoledne ok, dokonce jsem opravdu asi 20min posilovala na břicho, ale po obědě se rozjelo něco nepopsatelného, sežrala jsem všechno, co mi přišlo pod ruku, tak jsem vyrazila na 2h s Barčou a Adámkem ven, ale po návratu jsem pokračovala, chápete to???!!! Já ne, ale nemohla jsem si pomoct 😢 😢 😢 Jsem zoufalá ☹
Tak zítra...snad...já snad ty chutě na sladký nikdy nepřekonám 😠

Kometko, jsi borka, jedeš! Závidím Ti, ale moc Ti to přeju! Snad se toho krásného pocitu hubnutí taky dočkám...

Holky, tak od zítřka to půjde, jo? My to zvládneme a ty chutě ovládneme!!!
Dám zítra vědět, ale ne ráno, jedu k doktorovi, až odpoledne, nebo spíš večer.

DRŽME SE!!!

prochi
2. pro 2009

Leni, promiň, ale řehnim se tady jak blázen 😀 😀 😀
Prej "rozjelo se něco nepopsatelného"....... "po návratu to pokračovalo"....... "chápete to????" 😀 😀 😀 😀

Já vím, že to není k smíchu, ale to se nedá 😀 😀 😀

A ano, chápu to. Ano, taky si nemůžu pomoct. Ano, taky jsem taky megazoufalá... 😔

Holky, jsme se to ale sešly zoufalky, co? 😅

prochi
2. pro 2009

holky, víte, co je nejhorší? Vždycky večer, když si lehnu, tak si plánuju v hlavě, jak zítra opravdu už natvrdo, jak to opravdu už dám... a pak to zase něčím zazdim... a večer už se mi zase v hlavě honí plány, jak zítra už to fakt klapne... a takhle furt dokola už asi čtyři měsíce 😀

prochi
3. pro 2009

hoj ahoj, tak se hlásím po ránu opět v bojový náladě 😀

Mlaďásek šel dneska už do školky, tak už mám vyluxováno. Až usne Cácorka, tak se vrhnu na úklid. Jen si musím něco vymyslet k obědu jen pro sebe. Páč manža dnes obědvá mimo a mlaďas se nají ve školce. Ale vzhledem k našemu vyžranému stavu mě vůůůůůůůbec ale vůůůůůůůbec nic nenapadá. Pokud si ovšem nechci vyndat z mrazáku šišky a dát si s máčkem, mňam mňam. Ale to já samozřejmě nechci, že 😀

prami
3. pro 2009

holky- já se v tom úplně poznávám,večer odhodlaná,že od zítřka už natvrdo a pak zblajznu nějakou maličkost a jede to se mnou dál.
A to jdu příští týden na večírek,v noci jsem nemohla spát,zkoušela jsem si modely tak nohy jsou celkem Ok,ale ta vypasený krunýř kolem pasu to je teda něco. 😝 😝 .Nesmím aspon večer žrát žádné sacharidy,aby to trochu zmizlo 😒

jo a když tady v rohu vidím reklamu na liposukci,tak zrovna včera známá vyprávěla,jak si její kámoška nechala za 20 litrů odsát špek a má břicho jako 16-náctka.
JAko válet se v prachách,tak jdu asi do toho,takhle si říkám,vole nežer,hýbej se a za 20 litrů můžem jet někam na dovolenou.

kometka5
4. pro 2009

ahojky holky!

tady je to jak na houpačce...jeden příspěvek pln optimismu a druhej hluboko pod zemí.... 🙂 tak já si myslím, že nám to jde každý, ne? vždyť se v tabulce skoro nečervenáme...

hodně myslím na roz, jak se má? jak se jí daří? nevíte o ní někdo? Rozelko, koukni na nás a něco písni.... 😉

tak já o víkendu začínám péct a jsem na to zvědavá, jak moc se vyžeru přes vánoce. i když já sladký nemusím, ale to bude rybička, řízečky, salátek...no a ještě jsem taková, že kdybych měla hned poté zvracet, tak to prostě musím do sebe narvat, pak 2hodiny jen ležím a sotva dýchám a představuju si, kam se mi ten salát se řízkem asi ukládá. 😒

kometka5
4. pro 2009

Maru, jasně, že pošli, zavedu tě do tabulky... 😉

leninn
4. pro 2009

Ahojky holky,
dnes mám zpoždění, že?
Kometko, věřím, že to s těma Vanocema nebude tak strašné...u mě je tedy nejhorší lakadlo to sladké...ale loni jsem to zvládla, tak doufám, že to zvládnu i letos 🙂
Dnes jsem zase v příjemné náladě, trochu bojové, ale rozumně, protože se nechci raději přeceňovat a pak být sklamaná, že jsem den zase pokazila.
Dala jsem si dílčí cíl, a to když už si dopřát, tak dopoledne, odpoledne už s mírou a večer málo.
Do 24.12, zhubnout 1.8kg
Přes Vánoce nehubnout, jen si váhu udržet (když bych zhubla, tak se zlobit nebude, ale hlavně nepřibrat!!!)
A v novém roce hezky 2kg za měsíc a do léta budu mít váhu, se kterou budu tak nějak relativně spokojená.

Co vy a vaše plány? Když jsme tu začínaly hubnout, tak jsme si tyhle malé cílečky dávaly a myslím, že nám celkem pomáhaly, tak...

Hezký den, já dnes žehlím jak o život, mám tu snad 10várek prádla a Barunka mě nechává, hezky si hraje, tak toho využívám. Adámek pospinkává...

marafara
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leninn
5. pro 2009

Ahojky!
Tak sobota a já se zatím celkem držím...tak uvidíme, jak mi to vydrží, do večera daleko 😒

Za chvíli je jedu i s dětičkama podívat na holky na basket, strašně se těším 🙂 Já bych si tááák zahrála 😔

Hezký víkend 🙂

rozela
6. pro 2009

ahoj ženy, tak jsem se konečně dobrala k rozhodnutí. nemůžu se na sebe dívat a navíc se za sebe stydím, jakou má ondrášek hnusnou mámu-prasnici.

všem vám strašně moc děkuju za podporu. moc to pro mě znamená. ve zkratce, abych se "pochlubila" co za hovado jsem si vzala: ono mě to podvádělo se 17-ti letou (slovy sedmnáctiletou) školačkou. prostě s někým, kdo pro mě vskutku nemůže být konkurence, když jsem skoro jednou tolik starší a dvakrát tolik "větší"(samozřejmě do šířky). chtěla jsem, aby okamžitě odešel a rozvod, jenže on nechtěl. chce zůstat s námi. pro mě je to strašný vypětí, pže ho nemůžu ani vidět. to je jak dráždit býka rudým hadrem. takže prozatím žijeme vedle sebe. doma se střídáme a komunikujeme spolu slušně, pokud se potkáme. hlavně malej musí být v pohodě. nechci aby měl do budoucna nějaký traumata kvůli rodičovským hádkám a tak. nikdy bych neřekla, že mě to takhle bude vyčerpávat. ani ne tak zjištění, že někde ojížděl nějakou blbku, to se halt stává, ale to že tu furt je. vyvíjí šílené snahy o jakési nápravy, ale tím mě ještě víc točí. nechce to pochopit. já to nedokážu "odpustit".
v práci stále čekám, jak se vyvrbí situace kolem nového roku. je to trochu na nervy, ale práce mě fakt baví a v poslední době je pro mě takovým "balzámem" na duši 🙂 to je humus, co? 😀 aspiruju na workoholika roku 😀

to je tak ve zkratce asi všechno. takže ještě jednou vám všem moc děkuju za podporu a zítra pošlu váhu a míry 😉 bude to maso, ale je to jediný zaručený způsob, jak zhubnout a vynechat noční nájezdy na cokoli, co najdu v lednici nebo ve špajzu.

takže ženy, jdeme zase do toho. tahle před vánoci, je to výzva jako trám 😀

prami, přidala jsem si tě na FB do přátel, doufám, že to neva 😉

prami
6. pro 2009

Ahoj Rozel

to je fajn,že jsi nám napsala a vypsala se z toho.Já ni nevím,co na to říct,aby to neznělo jako pitomé klišé,jen,že je mi moc líto,co ted prožíváš.A o tom ,že někteří chlapi nemyslí hlavou,ale hlavičkou asi není třeba psát 😠.
Přeji,at to klapne s prací.takového pracanta,si přece nenechají ujít 😉
S tím FB,jsem jen ráda,jen jsem tě chvilku nemohla zařadit.

Hezkou neděli všem,peču perníčky.

rozela
7. pro 2009

Ahoj ženy, tak jsem poslala váhu. Skoro jsem brečela, když jsem viděla, kolik to hodilo. Začínám zas tam, kde jsem loni začala. Tak vzhůru dolů 🙂

leninn
7. pro 2009

Dobré pondělní ránko,
váha a míry poslány, něco malinko je dole 🙂

Rozi, nemám slov k Tvé nynější situaci, je to hajzl a hotovo. Drž se holka, je to těžké... 😔 Jak tohle vyřešit... 😔
Ale s námi Ti snad bude líp, že začínáš od znova, nevadí, zase zhubneš...
Práce Ti taky pomáhá a jistě si Tě tam nechají, vždyť jsi přece úžasná!!! 🙂

Já dnes k snídani caro a jogurt a müsli
K odědu udělám těstoviny s kuřecím masem a se špenátem
Večeře zelenina a vajíčko...nějeké bílkoviny
Svačiny budou dnes ovocné

Snad to dodržím a přidám aspoň zase 20min posilování břicha, ale chtělo by to hlavně i řiť a stehniska
Večer snad juknu a podám hlášení, jak to dopadlo 😉

lenka132
7. pro 2009

Roz-držím palečky, bude líp, uvidíš....hlavně buď v pohodě...vím, je to těžké, ale drž se 😉

Posílám-váhu, míry-snad od nového roku se do toho dám na plný obrátky 😀

marie_m
7. pro 2009

holky, ja jsem traged nejvetsi, celej vikend zeru jako dobytek, dneska rano sem vlezla na vahu a myslela sem, ze me normalne jebne, pac jsem od ty doby,co sem prisla domu z proodnice, pribrala dve kilca, takze jsem sla a sezrala sem mladymu pulku mikulase, co mu jeste zbylo 😔 😠

no nic, vahu posilam kometce, verim, ze jsem tady nejvetsi basa, sem zechucena, vypadam fakt jako podsvince

roz, drz se holka zlata, ty chlapi sou, s prominutim, kokoti obcas, tak to vyres tak, abyste s ondraskem byli ok!!

marie_m
7. pro 2009

jo a moje dnesni jidlo (d o ted) - activia jog drink, kureci stehno, cokoladovej pudink, asi pul kg cokolady a polivka...a to presne v tomhle poradi...sem nechuta, vim 😀