Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
12. pro 2009

ahoj děvčata 😀
tak já se snažím, jako blázen, ale ty večery, to furt nějak není ono 😅 a za další bych fakt omezila vánoce. tak jednou za 5 let by uplně stačily.

jo a to maso se peklo 3 hodiny. prostě stará kráva, ale já se nedala a nakonec se uplně rozpadala 😉

dneska jsem od rána lítala jak hadr na holi, ale odpolko jsem si dopřála kino s kamarádkou. teď pokračuju v šůringu. už jsem to proložila oplatkama kolonáda, takže se musim pochlapit a s hadrem v ruce si dát hoďku navíc, abych to vypotila 😀 😀 😀

rozela
13. pro 2009

jak už některé z vás četly na FB, dnes ráno mi za dveřma bytu zazvonila mm milenka. když jsem jí otevřela, jen se zeptala, jestli je on doma, tak jsem jí ho vzbudila a ona beze slova odešla. a on přes to všechno nechce odejít. vypadá to, že budu muset odejít já ☹ nechce se mi z tohohle bytu.

prami
13. pro 2009

Rozel- tak to je teda hustý.Ta slečna,ale musí být řádná pipna 😝 😝 ,když leze až k vám domů-A co na to on?
Nejlepší rada je vyhodit ho,ale sama nevím,jestli bych to dokázala,před svátkama a hlavně kvůli malému.Na druhou stranu si říkám,že i kdybych mu odpustila ,tak bych stejně furt čekala,že se za pár let nebo měsíců může stát to samé.
Pak dej vědět,jak jsi to rozlouskla.Páni tvorstva mě nepřestávají udivovat,myslím,že kdyby rodili,starali se immervére o mimi a celou domácnost,tak by na podobné kratochvíle ani nepomysleli.

marie_m
13. pro 2009

romi, ted to ctu na FB, teda ten tvuj chlap je s prominutim kokoti hlava, kdyz uz musi pichat jinde, tak at te do toho nezatahuje, kurva fix, vyraz s nim dvere, ale az po vanocich, at ma ondrasek pekny svatky

bramburka
13. pro 2009

Roz, to je mi moc líto, co tam jako dělala? krava.

bramburka
13. pro 2009

Roz a co je FB?

marie_m
13. pro 2009

bram, to je facebook (www.facebook.com) 😀

rozela
14. pro 2009

ahoj holky,tak je to definitivní. rozvádím se. je mi strašně, ale zárověň cítím i obrovskou úlevu. začínají mi velmi krušné časy, ale já to zvládnu. musím.
posílám komet váhu. šlo to dolu, ale asi to nebude moc trvalé vzhledem ke stresu. zatím pá

lenka132
14. pro 2009

Roz-ten tvůj manža by potřeboval pořádně proplesknout, aby se vzpamatoval, si jako myslí, že ty mu budeš vařit , prát, žehlit a on si bude píchat jinde? No tak ten by šel teda. A ta mladá pipina, je to ještě dítě školou pivinné, že? Ta má teda odvahu a sebedůvěru....Držím ti palce, ať to brzy všechno vyřešíš.

leninn
14. pro 2009

Ahojky 🙂

Rozi ☹ To je tak smutné 😢 Drž se, holka!

Váha stojí, nedivím se, ale mrzí mě to. Chtěla jsem do Štědrého dne zhubnout ještě kilo, tak se tento týden musím opravdu snažit, protože se to ještě dá zvládnout, času ještě dost, že?
Posílám Kometce

Bram, jak se daří? Co nevolnosti? Co přibírání?

Maru, jak se máte? Jak to zvládáš? A jak malá?
Adámek je zlatíčko, je hodný, jen to má trošku posunuté a nejvíc vzhůru, třeba i 4-5h je večer po koupání, takže tak to půlnoci. Mě se sice nechce spát, ale po koupání, když jde spát Barča, tak je to jediná volná chvíle, kdy bych mohla něco udělat a teď prostě nic udělat nestihnu...celý večer chovám nebo musím pořád odbíhat od práce a to taky není nic moc...snad se to brzy upraví...

Hezký den

prami
14. pro 2009

ahoj,

Rozi-to je fakt naprd.Jsi dobrá,že jsi udělala tohle rozhodnutí.Asi je to lepší,než to protahovat a stejně se trápit.Zvládneš to!!.Na FB jsem četla,že máš super přátelé,kteří ti pomůžou ( slivku nalejí,rameno nabídnou)
A taky jsme tu my 😵 😵

Já mám přírůstek,včera jsem neskutečně žrala 😠

bramburka
14. pro 2009

Maruško, me to pak doslo...ten FB
No ja pribiram asi učitě ale mam rozbitou vahu, zatim podle gyndy jsem na 81 a opoustela jsem vas tusim se 77, takze dle normy, ale žeru jak nezavřená, tím že jakoby můžu, tak vas nechci demotivovat tím, že do sebe právě cpu Margotku

rozela
14. pro 2009

ahoj hoky, kdybych já aspoň pořád nezvracela z nervů 😒 dneska jsem jedlík jak noha. moc jsem se snažila, ale dostala jsem do sebe akorát 1 knuspi s troškou cottage. jednu želé cocacolku, několik kuliček hrášku (bohužel jsem nespočítala kolik, tak nevím kolik mi to hodí kj 😀 ) a teď jednu višňovou fornetku. žaludek se neskutečně bouří. tak se tu válím po zemi mezi šanony, třídím jeho a svoje papíry, aby si to jen vzal a šel do prdele. ale tak jednoduché to nebude. minimálně do konce roku mi tu bude smrdět(kvůli malému). bude to asi uplně na palici.

marie_m
14. pro 2009

roz, myslim na tebe a doufam, ze to vsechno zvladnes!!

bramburka
14. pro 2009

Roz, stejnak to malej pozná z vašeho chování, myslíš, že už to nejde zpravit? treba to byl jen ulet?

prochi
15. pro 2009

Ahoj holky, jdu vás rychlovkou pozdravit. Omlouvám se, že nedočítám... jen jsem zaznamenala, co se dělo/děje u Roz 😔 Fakt nemám slov 😔

Já si užívám s malým...od neděle má vysoký horečky, vždycky to ale po sirupu klesne a on na chvíli ožije. Dnešní noc měl v zase čtyřicítky a nad ránem mu prasklo ucho. Máme OPĚT oboustranný zánět středouší a antibiotika... Třetí zánět a třetí ATB za poslední měsíc a půl...
Tak si užíváme... Na dietu s.ru 😔 Ráno nejím vůbec nebo za letu, přes den nemám čas ani chuť a večer... to ani nechtějte vědět, co se pak děje 😀
Musím už letět, malej zas brečí...

bramburka
15. pro 2009

Prochi, hruza, ja to znam, my meli taky troje antibiotika od rijna, nakonec jsem se nasr... a sla k homeopatovi, spostu penez, ale zatim se drzi, asi uz 14 dni...

kometka5
15. pro 2009

ahojky holky,
já opět nějak nestíhám, malá přestala totál spát přes den, tak až teď jsem si uvědomila, co všechno jsem za tu hodku dvě stihla udělat. teď nic nestíhám ,večer dělám cukroví, resp, jenom zdobí, peče se mnou malá a je z toho totál hotová... 😀

Roz, hrozně na tebe myslím...je fakt, že já bych byla nejvíc nasraná, že jestli chce někde smočit, tak může nějak neviditelně a né, že ti v tom ještě vymáchá čumák. nevím, já ti nebudu radit, to držet kvůli malýmu pohromadě, protože sama vím z dětství, že to nemá smysl a že to dítě trpí ještě víc než když má spokojenou maminku a tatínka, který nejsou spolu.
a mě se zdá, že jsi s tím docela smířená, takže to je asi první krok...ale určitě to bude těžký...

a holky, my jsme byli dneska na oční, jelikož já mám astigmatismus a ještě nevidím na dálku, a V. má jen dálku, tak jsme tam byli preventivně.a holky, malá bude nosit brejle. já jsem celej den prořvala. jsem asi blbá, sobecká nebo nevím, ale já sama vím, jak jsem to měla těžký, když jsem v dětství nosila brejle, jak je problematický sportovat, jak nevidím v noci na hodiny, jak se mi v krámu mlží brejle...vlastně od 13let jsem nosila čočky až do tý doby než jsem začala chodit s V., protože on je má taky, tak jsem je taky začala nosit. jenže to mi bylo 25let? jak já je v patnácti nesnášela?
malá má po mě ten astigmatismus, že se ta krátkozrakost dělá až ve školním věku. neumím si představit, že jí dám brejle, jak jí vysvětlím, že nemá lámat nožičky, když sluneční i na hraní takhle rozbila? jak jí vysvětlím, že nemá skákat hlavou do peřin, když má brejle? a do toho jak jí mám pevně držet za ruku, že brejličky jsou fajn, že jí pomůžou, když sama na to nemám? 😔

já vím, že oproti Roz je to nicotný, blbý a primitivní, ale jsem hrozně naštvaná, že zrovna tohle jsem jí musela předat, vlastně už jí nic nemůžu předat, mám jen tohle a alergii. ☹ teď trošku hloupě - chtěla jsem mít doma princeznu, ale copak jste někdy viděli brejlatou princeznu?

já jdu raději zdobit perníčky, už zase řvu, tak abych se uklidnila.... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

bramburka
15. pro 2009

Kometko, ale ale, vzdyt sama pises, ze je to blbina, ale chapu tě, ale mam neteř a té kazde rika, jak je krásná princezna v rizovych brylich, je ji 6 věř nevěř ona je na ně pyšná, i na to, že jí to holky ve školce závidí! Je jiná doba, brejličky jsou slušivé, ne jako dřív, nehledě na to, že když jde s námi blbnout, tak na tu pul hodku je prost sundá, to není problém, hlavně bay je měla na malování, na čtení a tak. Neplakej a věř, žes jí předala mnohem mnohem víc než jen tohle, má štastnou mámu, která jí miluje! 😉

marie_m
15. pro 2009

kometko, kocko, pripojuu se k bramburce, dneska se daji sehnat krasny kousky aa ver, ze bude mezi holkama frajerka!

lenka132
18. pro 2009

Kometko, nezoufej, dnes mít brejličky je moderní a dělají opravdu krásné, je jiná doba a holčičky se tím i pyšní, holčička mé kamarádky je také nosí a je jí 5 a nikdo se jí nesměje, ba naopak, holčičky ve školce jí prosí, ať jim je půjčí, že je taky chtějí....buď šťastná, že je zdravá a neplakej....jsou mnohem horší věci, kamarádce synovi našli va dvou letech silnou cukrovku, musí mu píchat každé 3hodiny inzulín, do toho má ještě bezlepkovou dietu, no to je děs, když to vidíš....a mě se brejlaté princezny líbí 😉

Jinak-dieta-co to je? Jsem děsná, nestíhám přes den a ani nemám chuť jíst a pak večer doma bych vyžrala všechny zásoby, bože a to sladké, to je droga, krucipísek, proč to vůbec vyrábějí?

marie_m
18. pro 2009

kocky, tak mne dneska ofiko konci sestinedeli, takze se vrknu na sport, dolek je v poradku 🙂 takze snad uz budou ubytky

bramburka
18. pro 2009

Muruško gratuluju a závidím, už chci taky

marie_m
18. pro 2009

xenus, uz jsi v pulce, to utece....vsak me to uteklo neskutecne rychle 🙂 a bude to teda kluk nebo jeste nevis?

bramburka
19. pro 2009

Maruško, no teda snad kluk, na dalsi UZ jdeme ve stredu a na ten vylký 4.1., tak vam pak povim 😉

rozela
20. pro 2009

ahoj holky, tak to stále stojí za hovno, vánoce za dveřma a já mám pocit, že mám rozervaný vnitřnosti na kousky. v úterý jdu k psychiatrovi, snad to bude co platný.

komet nesmutni. jak psaly holky, dneska je jiná doba a brýlky jsou dnes pěkné. hlavně že je malá zdravá a moc krásná, jak jsem tak prohlížela fotečky.

jdu spát. tak zítra juknem, jak jsme na tom zase s váhou 😉

lenka132
20. pro 2009

Dobrý večer, tak poslouchám toho blbce z Hvězdné pěchoty a musím se smát, Bože to je Vůl.....a ještě si asi myslí, jak je dobrej.....

Roz-určitě ti to pomůže, aspoň se vypovídáš a uleví se ti 😉

Zítra vážení??? Fuj to asi bude 😀 😀 😀 Včera jsme byli v Praze, na Staromáku jsem si dala trdlo a svařák, pak večeře ve 20hodin v MC Donalds, jo tak to byl plodný den co se týče kalorií 😀 😀 😝

rozela
21. pro 2009

ahoj holky, tak je zas něco dole. je to z nervů, to je jasný. včera jsem už normálně jedla 3x za den, ale žádná sláva to nebyla. posílám váhu kometce. zatím pa a pěkné pondělí

prami
21. pro 2009

Zdarec,

tak já už týden žeru jak o závod,takže je jasný,že jedu v červených číslech 😠 .
Tělo,ale stávkuje,asi už nejsem zvyklá na takové přísuny nezdravých věcí.Je mi blbě,přesto dál mlsám a když je nejhůř zapiju to mátovým čajem.Do konce roku se určitě nepolepším a na Nový rok,zase budu slibovat,že letos určitě 😀 😀 .
Mějte se

lenka132
21. pro 2009

Já se spíč v dobrém lekla, že po obžérství není žádný velký nárust, jen aby to vydrželo, což se nepovede ☹