Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
20. srp 2008

pas, já jdu v sobotu na oslavu 1. narozenin kamarádčiny dcerky. vůbec mě nenapadalo, co jí koupit. všechno má, rodiče jí koupí kde co, tak jsem měla strašně zůžený výběr. ale nakonec se zadařilo objevit v obchodě něco pěkného, tak snad to bude mít aspoň krapet úspěch 🙄

paseky
autor
20. srp 2008

jj ty dětičky co mají vše

já jak mám druhou holčičku tak ta má taky smůlu , protože hodně věcí už dostala ta první a nebo to dědí a tak nevím nevím, co budu páje nechávat kupovat od babiček k 1 roku 😅

a ta 5 slečna tak to je taky průšvih, jen tak něco na sebe si nevezme a hračky néé barbínky, ale nějaký witch panenky nebo co nemám potuchy 😀

paseky
autor
20. srp 2008

báje stačí puzlíky a je spokojená i když už jí to taky opouští , uvidíme, jaké období bude následovat

paseky
autor
20. srp 2008

tak kde jste??????????????????

rozela
20. srp 2008

jé, to mi ani nemluv. když vidím u kamarádek, co mají starší děti, co je zajímá, po čem touží, tak nestačim ani žasnout! křemílek, vochomůrka, rákosníček, krteček.... to je dávno pasé. dneska frčí spiderman! no z toho je mi krapet smutno. náš ondřej taky krtečka ne-e, jeho bere jen jediná věc a to je mašinka Tomáš. tak si říkám, že to jsme dopadli ještě dobře. zatim.

děti co jsou druhé v pořadí to mají krapet horší, ale každé bývá jiné, tak určitě vymyslíš, co zadat babičkám jako úkol k 1. narozeninkám 😉 . já mám 2 mladší ségry a každá jsme uplně jiná. troufám si říct, že máme fakt pramálo podobného

rozela
20. srp 2008

a je to tady. žaludek se začíná bouřit. hodina trestu nastala 😀 😀 😀

rozela
20. srp 2008

no já jsem zde 🙂

paseky
autor
20. srp 2008

jj každá je jíná, ale hračky všechny podědila. moc nových nemáme. lepší hračky jsem měla poschovávané a teď je postupně vytahuju

mašinka tomáš je fajn

ale ty spidermani atd. děs běs, ale co naděláš

švagrová má dvojčata kluky a začínají se jim líbit pistolky a je z toho hotová, a nechce jim to kupovat. si člověk prostě nevybere.

paseky
autor
20. srp 2008

roz tě lituju 😒 a fakt to stálo za to

rozela
20. srp 2008

z pistolek mám taky hrůzu. už teď má jednu do vody, ale naštěstí ještě neví, co s ní, tak leží zahrabaná na dně v koši s hračkama.
z mašinky už mi lehce hrabe 🙂 . když to slyším denně aspoň půl hodinky, tak si pak furt zpívám tu debilní písničku 😝

rozhodně to stálo za to 😉

paseky
autor
20. srp 2008

šampašampy nebo tak nějak viď

paseky
autor
20. srp 2008

bája to taky sleduje jdu uložit báju

paseky
autor
20. srp 2008

jsem tu

rozela
20. srp 2008

🙂 na konci každýho dílu je taková písnička, slova si teď nevybavím, ale je to taková ta co ti sedne do hlavy a ne a ne se nechat vypudit.

každopádně tomášek je fakt dobrej. hlavně aby pak nepřesedlal na ty děsy, co baví kámoščinýho synka, to bych těžko rozdýchávala. on jí běhá po nákupáku s maskou spidermana na hlavě, šermuje mečem a zachraňuje slabší. ona je super, má nervy z ocele, nechá ho blbnout, pokud teda neprovádí něco co nemá a blbý kecy lidí ignoruje, což jednoznačně schvaluju. ale mě chybí ty pevný nervy.

paseky
autor
20. srp 2008

hmmm tak to nevím jak bych to zvládla, no bája se docela vzteká, ale doma venku snad ani tolik ne

rozela
20. srp 2008

ondřejík je taky vzteklinka, když není po jeho, tak mi to dává prostě sežrat. venku to docela jde, pokud mu člověk furt něco vykládá a má čím zaměstnat myšlení, ale když ho to chytí, tak bych se propadla na druhej konec zeměkoule. venku mi to je putna, to počkám, až ho to přejde a jedem dál, ale v obchodě, to je děs.

paseky
autor
20. srp 2008

jj dětičky ,zlatíčka naše

no ty moje "můry" teď stávkujou s jídlem. dostat do nich něco je nadlidský výkon

maminka pak vypadá že jim všechno sežere 😅

rozela
20. srp 2008

budiž ti útěchou, že v tom nejsi sama. náš dráček má těď taky období, že nechce nic pořádně sníst. to spíš sem tam něco zobne, ale aby se normálně třeba naobědval, to ne. ovšem nejmladší ségra, ta do něj dostane cokoli. sedne si s ním na zem na polštáře a on jí klíďo zbaští 3 talíře polévky. a já se můžu postavit na hlavu a on mi leda tak vyplivne jídlo zpátky do talíře.

paseky
autor
20. srp 2008

no já sedám taky ne zem a snad i na strop a je mi to prd platný

už abych byla hubenejší vypadám jak krkavčí matka a ty děti chudinky to ona jim asi všechno sní

hotovo. doufám, že se zase naučí jíst.
třeba to je tím létem a tak nevím, v zimě snad budou baštit zase normálně

rozela
20. srp 2008

jo, to taky doufám. vždycky mi baštil jak ďas a stejně je to taková žížalka, tak mám strach, aby nebyl ještě žížalkovatější.
a to se snažim mu vařit na co má zrovna chuť. nepomůže nic a násilim to do něj cpát nechci. řikám si, že když bude mít jo hlad, tak něco zbaští

paseky
autor
20. srp 2008

no u nás vede těstoviny a omáčka a nejlépe rajská toho by ta větší snědla snad hrnec a malá ta má zatím svoje polívčičky a nejí je a ani jogurt a ani banán a nic už fakt nevím co bych jí dala ona je vůbec vybýrá chjochjo

já taky necpu násilím už jsem si říkala že je snad nechám úplně vyhladovět a pak tčeba snad začnou jíst, ale to je takyasi blbost že

rozela
20. srp 2008

půjdu to zalomit, jsem nějaká zmožená a musim zaspat ten žaludek 🙂

dobrou noc a KILA PRYČ! 🙂

marie_m
20. srp 2008

holky, vy jste se rozjely 🙂
my se vratili ze squashe a sem ko, hlad mam jak kr*va, tak to zkusim zaspat, papa a dobrou

paseky
autor
20. srp 2008

jj tak dobrou

omlouvám se všem, že jsme dnes nekecali jen o dietce, ale o dětičkách, ale i to sem patří (aspo'n trošku jooo 😅 ) broučci naši

rozela
20. srp 2008

ještě si neodpustím, když píšeš ty těstoviny, ondřej by furt vařil panzani. zblbnutý reklamou, kdykoli vařim, tak mi pomáhá a hlásí, že vaří panzani 😀 😀 😀 jinak on má nejraději mašo a ižoto šývem (rizoto se sýrem 😀 )

leninn
20. srp 2008

Rozela: koupila jsem si tu Formia4, bylo to i v reklamě, ale také jsem měla pocit, že jsem zhubla spíš díky tomu, že jsem omezla a ozdravila jídlo a začla se hýbat...také jsem skeptická, ale byla jsem zoufalá, tak jsem investovala, ale jak jsem už psala, ještě mi zbylo platíčko, tak na horší časy....možná před Vánocema...

rozela
20. srp 2008

no jo, vánoce! toho se děsím už teď. nejsem schopná se udržet na uzdě, když každej kolem valí ten bramborový salát. to bych mohla zkusit ty koktejly a jinak jenom ten salát a kousek řízku. teda, kombinace hadr 😀 😀 😀

a už půjdu fakt spát. jak jsem nevykecaná, tak bych tu seděla klidně do rána 🙂

leninn
20. srp 2008

holky, hezký čtení... 🙂
jsem zvědavá, na co bude ulítávat Barča...

Tak ať Vám ty Vaše kvítka hezky papjí, Barunka teď také nedojídá, ale to je tím vedrem, si myslím
😕

caira
20. srp 2008

rozela ty my davas,nechapu, ze uz jsi ho zvladla upect! tos mela vsechny ingredience doma?? 😀 sladkej to je..ale uzasnej, co?? 😀 😀

irenka21
21. srp 2008

Co moc nejíst
převod Kcal = 4,2Kj
v množství100 g :

Vepřové - průměr.......................292 kcal
Husa středně tučná.....................241 kcal
Sardinky v oleji...........................335 kcal
Klobása čabajská........................520 kcal
Uzený bůček...............................535 kcal