Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

kometka5
5. led 2010

Roz, jsem na tebe hrozně moc pyšná...já nevím, jestli bych to takhle zvládala, a obdivuju tě, jak to bere optimisticky a s nadhledem...jsi šikovná holka...
a jelikož jsi tak šikovná, tak do léta budeš hubeňoučká hubená...
😝

a my všichni s ní, abysme netrhali partu... 😀 jasný, ženy? 😀 takže honem do toho a půl je hotovo.... 😉

leninn
5. led 2010

Ahojky holky,
vy jste to tu dnes pěkně rozkecaly 🙂
Já dnes měla prima den, před chvílí jsme se s Barčou a Adámkem vrátili domů z procházky, jenže teď jsem zbouchla čokoládu, no... 😠 Kazím vám tu morálku, ale...kašlu na tu čokoládu, do večera už jen zeleninku a večer posilování na bříško a půl čokolády bude pryč 😉

Rozi, taky máš můj obdiv...to, že už má Tvůj ex už jednoho potomka a vykašlal se na něj, to je síla...
Jsi holka šikovná a pokud to zvládá malej, tak Ti to snad po psychické stránce pomůže 🙂

Jinak bych taky brala mít 20kg dole do prázdnin, ale pro mě bude reálné do konce května, což je 5měsíců 12-15kg, to bych mohla dát. Pokusím se, ale to ještě budu muset odbourat ty čokoládky, že 😉

Holky, taky bych chtěla nějaký stroj, myslím, že bych na tom opravdu cvičila, večer při telce-lepší než posilování na zemi, to je opravdu nuda a opravdu jsem se do toho musela pokaždé nutit.
Jinak jsem od Ježíška dostala tepové hodinky a včera jsem si je chtěla na aerobik vzít a zjistila jsem, že jsou nějaký rozbitý... ☹ 😠 Tak doufám, že mi je vyreklamujou v pohodě a ještě jsem byla zklamaná, že neukazují kolik jsem asi tak + - spálila kalorií...myslela jsem, že to budou mít, ach jo. Nejraději bych, aby mi vrátili peníze a já si koupila jiný...tak uvidíme.

Tak hezké odpoledne, večer ještě juknu.

marie_m
5. led 2010

leni a kolik staly ty hodinky? taky bych takovy nejaky celkem brala 🙂

alto
5. led 2010

Ahojda.Dekuji ze radu,uz jsem to zkousela,snad mi to dokonce i poslou,coz me velice prekvapilo.Jsem zvedava. 🙂 Co se tyka sravovani,ja jsem celkem v pohode,uz jsem toho precetla a vyzkousela,ale vetsinou to ztroskota na tom,ze chut zvitezi.Ale neco se sebou udelat musim,takze musi byt pevna vule.Diky za odpoved.

leninn
5. led 2010

Tak hlásím, že jsem si k večeři dala už opravdu jen rajčátka (už jsem měla na lince připravený knedlík na vajíčko se sýrem a kečupem a normálně jsem to vrátila zpět do lednice! 🙂 )
A 30min jsem si místo toho zaposilovala na tu svou vlnu na břiše...tak mám ze sebe dnes radost, škoda té čokolády, no...

Maru, ty hodinky stáli asi 900Kč na netu, ale dnes bych si raději připlatila za nějaké, které by ukazovaly ty kalorie, měla jsem je půjčené od kamarádky a dost mě to motivovalo, když jsem viděla, kolik jsem čím spálila, třeba i vytíráním a chůzí 🙂 No, uvidíme, jak dopadne ta reklamace. Kéž by mi vrátili peníze, ale v tuto vyriantu moc nedoufám ☹

Doufám, že zítra se dokopu ještě přes den na posilování "kejt a prdele"...bohužel se to mírněji říct nedá 😀 😝

Dobrou noc 😔

marie_m
6. led 2010

no, leni, ja sem prave taky koukala na ty hodinky, ale nasla jsem na webu jen megan drahy kolem 5 tisic, coz mi prijde hodne, vzhledem k tomu, ze je hnedka rozflakam, pac ja sem takovej destrukcni typ

dneska v jedenact lymfodrenaz a vecer squash s kamaradem, uz se tesiiiiiiiiim....a prijde mi norka na hlidani, ukazu ji co a jak s malou a bude nam chodit hlidat jednou tydne vecer, takze budeme mit jeden vecer s muzikem 🙂

holky, ja se vcera celkem drzela s jidlem...ale v noci sem sezrala dve tmavy housky....jsem hovado, celej den se drzim...ale to nocni zrani je pro me fakt zahada, pac sem jako smyslu zbavena

marie_m
6. led 2010

kde jste kdo, holky?

ja mam po lymfe, bylo to opet uzasne odpocinkovy 🙂

leninn
6. led 2010

Ahojky, nějak jsem ráno nestíhala, pak přijel tchýně s tchánem na návštěvu, pak rychlý oběd, hned po obědě kamarádka, pak rychle ven, teď jsme přišli, tak jukám...
A ona tu dnes MAruška vede monolog, no toto.... 😉

Teda Maru, ty lymfodrenáže musí být opravdu super, závidím a ten večerní squash ještě víc!!! Taky bych si zašla, ale mám to všechno daleko, squash je v Pardubicích, takže by to i s cestou, mytím a vším vyšlo přes dvě hodinky a taky na tom teď nejsme moc dobře finančně, tak mi musí stačit pro začátek ten aerobik a domácí posilovna... ☹

Moje jídlo dnes opravdu nic moc, tchýně přivezla cukroví, myslela jsem, že ji zastřelím, takže...opět jsem nevydržela si nevzít a raději jsem pak už neobědala, teď jsem snědla jeden toast po procházce, což snad není nic strašného a do večera bych se chtěla udržet na zenelině, možná vajíčko. Snad budu mít tak silnou vůli jako včera večer.

Zatím pá, ještě juknu 😕

marie_m
6. led 2010

leni, ty lymfodrenaze jsou vazne super, jednak me to odvodni a jednak to pomaha na ty moje bolavy kotniky...no a s tim squashem, neni to uplne nejlevnejsi, vim, ale kdyz to delis dvema (na pul s kamaradem), tak se to da, horsi to je, kdyz jdeme s honzikem, to platime celej kurt a jeste hlidani

ja se dneska krasne drzim s jidlem, jeste si po squashi dam zeleninu, to by bylo, aby to neslo dolu!!!!

prochi
6. led 2010

Ahoj holky, nejdřív písnu, co u nás a pak vás dočtu 🙂
Tak já jsem zatím spokojená. Dneska jsem zkusmo vlezla na váhu a od pátku, kdy jsem začala mám dole dvě kila. Je mi teda jasný, že to nebudou dvě kila sádla (škoda 😀), ale jako motivace je to super. Jím úplně normálně, všechno a přijde mi, že skoro pořád. Heslo zní "prožrat se do hubenosti" 😀
Dnešní den: ráno nugátová kobliha + mandarinka, měla jsem ještě připravený jogurt, ale pak jsme narychlo letěli pryč, tak už jsem ho nestihla, místo toho jsem si do kabelky hodila jablko.
To jsem si dala ke sváče.
K obědu jsem dělala jakoby čínu z jater (se zeleninou) s rýží.
Po O. káva a půlka čokošky kaštanů
Odpo venku mandarinka a půlka jablka
Když jsme přišli z venku, nabrala jsem si na zahřátí trochu bramboračky, asi tak malou naběračku.
První večeře dva malý plátky celozrn. chleba, plátek šunky, cherry rajčátka, půl camembertu
Druhá véča ještě nevím, asi jogurt, nebo kiwi
Mám ráda meltu a je dobrá i na kojení, tak ke snídani a k večeři si ji dělám s mlíkem do půllitrovýho hrnku a tím se docela zaplácnu.
A všude sebou tahám jídlo, abych měla maximální čas od jídla k jídlu 2 až 2,5 hodiny. Tak si nosím jablka, nebo chroupu ty "polystyrenový" chleby nebo třeba celozrnou caieserku apod. Jak mám delší mezeru, tak mě chytá vlčí hlad a nemůžu se pak dožrat... takže třeba se odněkud vracíme a já vím, že nás budu ještě vybalovat, kojit, chystat jídlo malýmu........ tak na to myslím a něco sním ještě po cestě domů.
A taky jím ještě večer, tak hodinu před tím, než jdu spát, nic velkýho, třeba blbej jogurt, ale jak se nenajím, mám pak dost hlad.
Nechci se moc omezovat, spíš jen zlehka a postupně ubírat, než si něco zakazovat. Navíc i kvůli mlíku a malý, nechci, aby jí něco chybělo. I když už jsme začali v poledne dávat zeleninku a za tři týdny přidám ovoce, tak se pak třeba zase o trochu víc uskromním.

prochi
6. led 2010

Holky, ještě vám musím napsat... trošku jsem načuhovala vedle ke kolegyňkám z Hubneme XXL a tam je vám normálně borka, která schodila za rok a dva měsíce 35 kilo!!!! Tak snad se nebudou kolegyňky zlobit, že jsem tam šmírovala, ale mě vám to tak nakoplo jako snad nikdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

prochi
6. led 2010

Maru, "můj" eliptikal... Už se nemůžu dočkat, až dojde 🙂
http://www.insportline.cz/1552/elipticky-trenaz...

Rozel, velká poklona, jak to všechno zvládáš. Je dobře, že už je pryč, jen ať si táhne! Já myslím, že bude brzy litovat, až ho ta mlaďoška kopne do prdele! Ne-li dřív... 😔 A jestli je vám líp samotným, tak není vůbec co řešit. A jak si psala, jak se vykašlal na první dítě, tak to je teda hnus 🙄

Maru, ty lymfodrenáže ti strašně závidím. Taky mě to hodně láká, hlavně na ty moje kejty hnusný tlustý varhanovitý... Jestli se mi podaří hubnutí, tak si na ně asi našetřím. A někdy z jara bych se zkusila porozhlédnout, jestli to někde v okolí dělají.
Asi už si to tady psala..., ale nevím přesně... dělají ti jen nohy? a teď budeš chodit častěji a pak už třeba jen dvakrát do měsíce na udržování? nebo jak? a může se zeptat, kolik to tak tlačí? 😅

silvik
6. led 2010

Jo, Nensy, to je fakt borka!! 😉 Sorry, že zase nakukuju já k vám, ale beru inspiraci odevšad 😀

rozela
6. led 2010

hojda ženy 🙂 děkuji za podporu, moc mi pomáháte, ani nevíte jak moc 😉

jinak dnes jsem fakt dobytek. první jídlo až ve 2 odpoledne, ale za to 2 šunkovajcový sendviče, pak misku dětskýho buřtguláše a celozrnnou housku se sýrem. teď už mám nárok tak akorát na kukačku do ledníce a pár přes hubu 😀 kurňa, do léta musim být kost, jinak novýho chlapa neulovím 😀

prochi ten eliptikal je křááásnýýý 🙂
za 14 měsíců dát dolů 35kg je fakt masakr, ale když to přepočteme, tak to hodí 2,5 kg na měsíc, což je pěkný. to je cca 0,5 kg za týden, což je optimální. no jo, krása, není to moc, že, ale ta disciplína.😀 😀 😀 tu já osobně nemám 😅 každopádně, když se budu moooooc snažit..................... 😉
hele co ženy, to dáme, ne: 😉 🙂

ty lymfodrenáže mě taky lákaj, ale kde na ně vzít ☹ leda že bych si přála permici k narozkám.

jo a prochi, vím, že to bude jen tak na počtení, ale jukni sem. líbí se mi, jak to mají pěkně popsané a tak 😉
http://www.zdravotnimasaze.cz/lymfaticka-masaz....

prochi
6. led 2010

Zdravím Silvik 😉 Jen nakukuj, však já u vás taky smíruju 😀 Nejvíc, jak jste chtěli po Nensy ty rady, jak to jako dokázala..., to mi oči lítaly po řádkách jak nikdy 😀 😀 A ona pak jednou krátkou větou napíše: "jím všechno, pětkrát denně, někdy třikrát, nic zvláštního nedělám..." Tak to mě dostala 😀
Ale ono to o tom je, nic si neodpírat, jíst všechno, ale míň a hlavně často často často, ať tělo nemá čas blbnout a dělat si nějaký zásoby 😅

prochi
6. led 2010

Já jsem před chvilkou dojedla druhou véču. Trochu bílýho jogurtu se malou lžičkou domácí marmelády, hrstkou vlašáků a hrstkou slun. semínek. Byla to vy ní kač ka 😵

silvik
6. led 2010

Jo, Nensy je tajnůstkářka, občas na nás vypálí, kolik jako že už zhubla a my jenom čumíme 😀

prochi
6. led 2010

Roz, no jasně, že to dáme!!!!! 😉 😉 😉 Já jsem normálně rozjetá snad jak nikdy!! 😅
Tak jsem zvědavá, jak dlouho mi ten elán vydrží 😀

Roz, díky za odkaz, jdu si počíst 🙂

prochi
6. led 2010

Týýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýývole, to jsou ceny 😕 😕 😕
Mno tak z toho asi nic nebude 😅

marie_m
6. led 2010

prochi, ja chodim na pristrojovou lymfodrenaz. trva 45 minut a jsem navliknuta v takovych jako kalhotech, mam to pres bricho a prdel taky, pri koupi permanentky to stalo 1600 kc na 10 masazi, coz celkem jde, tech prvnich deset masazi je potreba udelat idelane ve dvou max tri tydnech, pak jednoou tydne na udrzovacku

jinak ja se vratila ze squashe, opet endorfiny, jupiii, cejtim se bajecne, ale sem ko, tak du zalezt, dobrou

alto
6. led 2010

Vzdycky kdyz si chci psat v dobe,kdy vas tam je nejvic,tak mi to nejde se prihlasit,nebo u pocitace sedi deti a nepusti me 😀 .kdyz uz se konecne dostanu a mam cas neco napsat,zse jste uz vsichni pryc.No ja se z toho po... 😲 🤐 😝 😀

marie_m
7. led 2010

dobre ranko, buchty 🙂

alto, to neva, pis pis 😀

holky, ted sem na velky😀 😅 (pro vas dulezity info) a pak se zvazim, doufam, ze je neco dole

marie_m
7. led 2010

jupiiiiii, dve kilca dole!!!!

prochi
7. led 2010

Maru, tak to je supéééér! Je vidět, že to jde, když se chce, tak jako u mě 🙂

O tý přístrojový lymfod. jsem viděla nějakej dokument. To by se mi moooooccc líbilo. Jinak ta cena není tak hrozná. No je, ale né tak moc, jak jsem si myslela. A pak jednou týdně na udržovačku to budeš chodit jak dlouho? Nebo jako už nafurt? 😅

Malej dneska bude poprvé spát ve školce, tak jsem z toho celá nesvá...
A večer snad klapne aerobik. V pondělí jsme měli stepy, v úterý jsem se cítila báječně, ale pak jsme jeli do bazénu a jestli se to nějak v tý vodě rozleželo či co, tak jsem včera cítila každičký svalík v těle 😅

marie_m
7. led 2010

prochi, jednou tydne tak dlouho, jak se mi bude chtit a dokud na to budou penize, pze to je uzasnej relax, opravdu, kdyz ten drenaz skonci, ja slezu z toho stoliu, tak mam pocit, ze litam, jak mam lekhy nohy 🙂
jinak po vcerejsim squashi taktez citim kazdy spek na mym tele, nejvic me bolej ale ty moje spatny kotniky, trosku si myslim, esi nehazarduju, pac mam spatny klouby a ted, jak sou zatezovany tou vahou, tak abych je nedodelala, tak snad ne

leninn
7. led 2010

Ahojky holky,
teda Prochi, MAru, vy jedete!!!! Dvě kila ani ne za týden, to vám teda upřímně závidím, ale samo i přeju... 🙂

Prochi, jak jsem včera četla tvůj příspěvek, tak jsi úplně vystihla, jak je to u nás a nakopla jsi mě s těma svačinama úplně neskutečně. My vždycky, než se vrátíme domů, nejdřív ošéfovat Barču, pak dát papat Adámkovi a já pak už hlady nevidím a žeru jak prorvaná...opravdu najedu na ty svačiny, protože vím, že je to důležité a prdím n to, že budu jíst před kamarádkama venku v mraze, je to potřeba! Takže si jdu za chvíli s BArčou dát kiwi a mandarinku 🙂
A to heslo "prožrat se do hubenosti" se mi móóóóc líbí 😀

Maru, tak ta cena za 10 lymf. není vážně tak strašná, však je to cena jak za hodinu squashe, ne? 😉 Jenže u nás to nikde v blízkosti není, takže to nemusím řešit 😔

Jinak já mám dnes večer taky aerobik a strašně se těším, protože když mám večer cvičení, tak se víc krotím odpoledne, aby mi nebylo večer zle 🙂 Takže dnešek bude fajn a já jsem strašně pozitivně naladěná...že to půjde, i když jsem zhubla jen pár deka... ☹

Tak zatím hezký den, jdu na tu sváču
K obědu mám dušenou mrkev se srnčím masem...
K snídani bylo caro s mlékem a bílý jogurt s müsli

marie_m
7. led 2010

ja jdu dneska zase na lymfu, tak se tesim, pac me z toho vcerejsiho squashe bolej hnaty jako prase

leninn
7. led 2010

Maru, tak doufám, že Ti to pomůže, aby nožky nebolely...

My se před chvílí vrátili z procházky a ke sváče jsme si s Barčou daly jogurt s müsli, byla to mňamka 😉

marie_m
7. led 2010

ja ted basim taky jogurt, nam 🙂

alto
7. led 2010

ahojky,holky.Moc se mi také líbí věta-prožrat se k hubenosti.Snažím se,ale zatím se mi moc nedaří.Musím být na sebe přísnější 😅
Maru,také jsi mě rozesmála,dvoukilovou kládu se mi ještě nikdy vytlačit nepovedlo 😀