Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
7. led 2010

alto, jo, kez by to slo takhle, ze po kazdym vy*rani bych mela dole nejaky to kilo 😀..nene, je to drina a zase jen drina...a jeste bude, 28 kg prede mnou

rozela
7. led 2010

ahoj ženy 🙂

maruško, si mě tak doblbla tou lymfou, že zítra kvačím na středisko do rehabky poptat se, co to tam stojí. mají tam taky ty nafukovací gatě. v záloze mám ještě jedno fitko, kde to taky mají, kdyby tohle nevyšlo. myslim, že to potřebuju. hnáty mám jak konve večer co večer a stepování na to nepomáhá. tak uvidíme. si psala, že uplně lítáš, tak kdyžtak budem lítat dvě 😀

já se musim nakopnout. našla jsem ve skříňce 3 krabičky ovesný kaše, tak zase začnu snídat. dneska jsem měla první jídlo až ve 4 odpoledne!!! hnus velebnosti!!! dobře, v práci jsem přes den schroupala 2 plátky knuspi, ale to je málo. doma zato: půl celozrnné housky se sýrem, asi 20dkg goudy a malou misku takovýho mixu s rýží. no a teď mám připravenou okurku a jogurtový nápoj a konec. pak už nebudu raději ani dýchat, abyc nepřibrala 😀 jsem na sebe ale fakt nasratá. opět, u mě je to holt běžný, nežeru od rána až do odpoledne, a pak futruju jak hovado ☹ nic, jdu skočit na stepper, do sprchy a bude to.

alto
7. led 2010

Maru,ja vim,to byla sranda.Ale bylo by to dobre.28-to bude drina.Ja jsem se pred asi 3 lety prihlasila do casopisu do souteze o zmenu postavy za 3 mesice.to jsem byla na sebe opravdu tvrda,jidelnicek jsem dodrzovala uplne presne,cvicila jsem a melo to vysledky.Skoncila jsem v prvni desitce,jenze soutez skoncila,bylo leto,grilovani,k tomu pivecko,atd. a za par dni to bylo vsechno zpatky.Strasne toho lituju,ze jsem byla tak blba,ted mam v planu se prihlasit znovu,tak budu drit znovu ale tentokrat uz natrvalo,uz si to nepokazim.Kdyz se podivam na sebe do zrcadla,vidim prasnici,takze musim jit do toho 😉

rogorca
7. led 2010

Ahoj maminky 🙂
snídaně je základ-když se naučíte zdravě snídat,pak můžete i zdravě hubnout. Téměř okamžitě zjistíte,jak snadné může být cítit se skvěle,vypadat skvěle vlivem správné životosprávy a zdravé výživy.Já jsem začínala právě touto snídaní a pak to samo sklouzlo k hubnutí.Celkem mi to udělalo 16 kg - zůstala jsem u této snídaně,což je velmi snadné a příjemné.Nahlédněte na tyto stránky http://www.snidejzdrave.cz/provsechny 😉

leninn
7. led 2010

Brej večír 🙂
Jsem opravdu dobře naladěná, aerobik byl super, pak jsem si dala ještě zeleninku se sýrem a caro s mlíkem, abych nešla spát hladová...
Kdybych to jako dnes dodržela i další dny, tak by snad mohl být v pondělí úbytek... 😉

Tak holky dobrou noc 😔 Jdu nakojčit a chrnět

marie_m
8. led 2010

dobre ranko, kocky moje, tak vcerejsi lymfa byla opet uzasna, uz jsem byla po pate, tak by pry ted uz mely zacit bejt viddet nejaky vysledky, toz to jsem na to zvedava 🙂
zitra jdeme s muzikem na squash, tak se tesim...jinak stepper stale nikde, kurva drat, sem tam vcera volala a prej cekali na zbiozi a zacatkem pristiho tydne ho snad poslou, tak uz aby byl doma

jinak s jidlem jsem se vcera krasne drzela, az na tu noc, opet 😅 jsem sezraqla dve tmavy housky...ja a nocni zrani, to je tragedie

marie_m
8. led 2010

ja si tu dneska povidam zase sama se sebou? 😢 😀

prochi
8. led 2010

Ahojky, jsem tu jen rychlovkou a letím cvičit. Dneska jsem se vážila, je to přesně týden, co jsem začala a dole je 2,2 kg, tak mám velkou radost. Vím, že ze začátku to jde rychle a že to nejsou dvě kila sádla, ale stejně je to super motivace 😵 Tak když to nějak nepos.ru o víkendu, tak by v pondělí mělo být min. kilo úbytek. Ale snad ne, připadám si krásně rozjetá. A v neděli bych chtěla jet zase plavat a vypotit se do páry.

Taky u vás tak chumelí? Tady je to nádhera. Od rána napadlo hrozně moc. Já miluju zimu (obzvášť, když nemusím jezdit autem do práce 😀)

Malej dneska zase spí ve školce, tak mám veget 😅 Jde pro něj babička s dědou se sáňkama, tak si jdu ještě zacvičit, než přijdou...

alto
8. led 2010

Ahojda,dnes je nejak mrtvo,najde se nejaky zivacek? 😅

alto
8. led 2010

Rogorco,naprosto s tebou souhlasim,kdyz se clovek rano dobre nasnida,je to zaklad,nejenom ze potom neni behem dopoledne hlad,ale je znat ta energie,ktera se dostane po ranu do tela a hlavne zaludek od rana pracuje,telo spaluje...,pak uz staci pravidelne nejake zobnuti,kvalitni strava,hodne bilkovin,ty zabrani hladu.Jenze...-nekdy se vse rano tezko stiha,mame kvapik,snidane v poklusu,nebo zadna a pak se to odrazi na strave celeho dne.Ja mam dobre zkusenosti s ovesnou kasi,do mleka nebo do vody trochu vlocek,rozinky,banan nebo jine ovoce,na chvilku do mikrovlnky,muze byt trochu medu a je to zuzo.nebo si vecer pripravim a namicham vlocky s jogurtem,do rana krasne zmeknou,rano je to hned po ruce hotove,muze se zase trochu medu,nebo ovoce a aspon z me zkusenosti-zasyti na cele dopoledne,je po tom energie,dobra nalada....,super.Bohuzel ted jsem posledni dobou lajdacila,nejedla,nebo jedla spatne,ale vracim se k tomu a vsem doporucuju 😉

cinkxa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alto
8. led 2010

tady je dnes sranda..... ☹ ,nikde nikdo, 😖

leninn
8. led 2010

Ahojky,
omlouvám se za dnešní absenci, ale měla jsem fofry...
Už ráno v8:30 ke mě přišla nečekaně známá (teda byla očekávaná, ale ne tak strašně brzy, ani Barča nebyla nasnídaná ani oblečená a já taky ne) a tím se mi posral celý den, protože jsem se nestihla nasnídat ani nasvačit a už to jelo... ☹ 😖 😢 😢
Přesně jak píše Alto, prostě jsem neměla energii a pak sjem nevěděla, co bych sežrala 😠 Ach jo a to jsem se do včerejška tak nějak držela, budu se muset opravdu hóóódně moc krotit o víkendu, abych měla v pondělí aspoň miniúbytek, protože jinak na mě padne depka, když vidím, jak vám to ostatním jde 😉 🙂 Jste borky... 😀

Dnes jsem ještě ke všemu neměla ani čas si zacvičit, protože známá odešla před obědem, pak rychle oběd, trošku poklidit, umýt nádobí (příšernou hromadu, myla jsem to snad hodinu), pak ven-je fakt, že tam jsem odhazovala sníh a běhala s Barčou na bobech, tak jsem něco i vypotila 🙂 , ale pak už jen příprava večeře a ani se neptejte jaké-kynuté langoše 😠
...břicho jak balvan a česnek cítím i v uších...
No, třeba si dnes ještě zacvičím, ale teď jdeme hrát s manžou Evropu, jestli to někdo znáte, je to vědomostní společenská hra... a pak opravdu nevím, jestli budu mít ještě sílu, uvidíme.

Hezký večer, ještě možná juknu...

alto
8. led 2010

Odhazovani snehu,to je moc dobre cviceni,druhy den si pripadam,jako bych byla v posilovne.Takovy langos s cesnekem..,to bych si taky dala.Treba hned.Cesnek ja muzu,jen kdyz potom druhy den clovek po poziti cesneku promluvi,je to,jako by se mu otevrela prdel 😀 myslim,ze takhle vecer uz nema cenu cvicit,telicko si uz potrebuje odpocinout,lepsi si rano privstat.I kdyz ja jsem vzdycky radeji cvicila vecer,to jsem se dokazala prinutit u televize,protoze jsem vedela,ze rano nebudu schopna vstat.Rika se,ze po cviceni se spatne usina,ale u me to nepusobi,ja klidne usnu.je to asi tim,ze jsem porad nevyspala,nemam sanci se dosytosti vyspat tak,jak bych potrebovala.Ale to asi vetsina zenskych,co maji deti.jednou se mi dokonce stalo,ze jsem jeste vecer cvicila bricho,lezela jsem na zemi.....a u toho jsem usnula 😵

leninn
8. led 2010

Tak teď jsme dohrály tu Evropu, takže z cvičení určitě už nic nebude 😀 jistě jste to nečekaly, že? 😉

Dobrou a zítra v plné hubenosti 😉

leninn
8. led 2010

ALto 🙂 , při cvičení se mi teda usnout nikdy nepovedlo 😀

alto
9. led 2010

Ahoj leniByla doba,kdy jsem mela cas na cviceni jen pozde vecer,skoro v noci,kdyz uz vsichni spali,cviceni bricha jsem si vzdycky nechavala az na konec,tim padem uz jsem byla uplne vyrizena,no a pri odpocivani mezi seriemi jsem zkratka odpadla uplne.Ale nezustala jsem tam mrtva do rana 😀 .Za chvili jsem otevrela oko,zjistila jsem,ze uz mam dost,tak uz jsem to vzdala.Pak jsem byla taky tak prdla,ze jsem pro zmenu vstavala ve 3 rano,kdyz jeste vsichni spali a byl klid a chodila jsem behat,potom jsem si doma zacvicila a bylo mi fajn.S tim behanim jsem to ale dlouho nevydrzela,protoze jsem se bala,venku byla jeste tma.U me je nejvetsi problem s cvicenim ten cas.Kdyz se do toho pustim,tak me to bavi,je mi dobre,ale skloubit to vsechno dohromady aby to vychazelo casove,to je nekdy problem. ☹

rozela
9. led 2010

alto teda klobouk dolů. já bych se ve 3 ráno nepřinutila vstát, ani kdybych se zbláznila. a jít ven běhat? tak to už vůbec. nedivím se, že ses bála. já bych asi umřela strachy.

no ženy, jsem si dnes ve slevě koupla dvoje rifle (za 3 kila, nekup to 😀) a mám hnedka trochu radost. docela se držím i s jídlem. mám dobrý pocit, tak jsem zvědavá, jestli bude tak dobrý, až v pondělí ráno vlezu na váhu 😀

mari to jsou spratci. tolik očekáváš stepper a oni si ho klíďo prďo dodaj tak pozdě. ale buď v klidu, já si od nich loni objednala brusle, čekala jsem 3 týdny, pak jsem tam volala a oni mi oznámili, že mi je nedodají, pže je nemají a už nebudou. tak mě nasrali. ale na lihovaru otevřeli novou prodejnu, tak si je tam letos koupím osobně a chci vyrazit s malým na bruslení. jsem zvědavá, jak mu to půjde a jestli já to nezapomněla 😀

prochi,chumelilo nádherně. baj v práglu kalamita jak na sibiři, napadly víc jak 3 cm sněhu a u muzea 4 😀 😀 😀 děsí mě akorát až z toho bude ta prima břečka 😝

alto
9. led 2010

Ahoj rozelo,prave proto ze jsem se bala,behala jsem o to rychleji 😀 😀 .Ale popravde-takovy magor uz nebudu 😀 Dnes tu je zas nudo,nikdo nekomunikuje,rozelo,jsi vyjimka,co ty holky delaji? 😒 Asi porad cvici,tak nemaji cas na sezeni u pocitace 😀 Holky-dobre vam tak 😀 😀 😀

lenka132
10. led 2010

Ahoj holky, koukám nové tváře, omlouvám se nemám čas dočítat, snad někdy, mám od pondělka zkouškový a do toho jsem ulehla s chřipkou, včera jsem byla na pohotovosti pro jistotu kvůli kontrola moči, kvůli mým častým zánětů, ledvin...moč neg.tak aspoň něco. Zítra mám jet do Phy, ale při té představě, že sotva mluvím, jsem opravdu zvědavá, co na té zkoušce bude blekotat. Chjo.....jinak váha, sna šla trochu dolů, když sotva polykám, uvidíme ráno. Mějte se kočičky......a všem hlavně zdravíčko a pohodový zbytek neděle

alto
10. led 2010

Ahoda,mam prosbu na kometku,zabrousila jsem do vaseho starsiho dopisovani a docetla jsem se,ze jsi rozesilala nejake tabulky.O co vlastne jde a mohla bych taky poprosit?Diky.

prami
10. led 2010

S MK končím.
Jdu jinam,někam bez šmíráků a necitlivých adminů,že Karkulko 😉

monaberuska1
10. led 2010

holky nezlobte se ale kdyz vidim toto tema 😀 😀 😀 tak vam jdu napsat ze ja se ted momentalne laduju knedlem zelem vepřem ps domácí knedlíčky 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 já na diety dlabu pac po nich vzdycky priberu 😀 😀 😀 😀 😀 😨 takze jim do 7 hodin maximalne a 5 x denen ale v mensi porci 😀 😀 😀

alto
11. led 2010

Ahoj holky,slecny ,damy,kdyz vidim,jak to vypada,nikde nikdo,tak si pujdu radeji pokecat jinam,u vas to nema ani vyznam zapinat pocitac.Stastne hubnuti.Ahoj

lenka132
11. led 2010

alto-sbohem 😉

alto
11. led 2010

Ale,on tam nekdo je?lenko,jak vtipne!

lenka132
11. led 2010

Alto-nebo co jsi zač....neloučila ses náhodou TY???? Tak nevím, kdo je tu vtipný....kdyžtak už zůstań na jiné diskuzi, jak jsi vyhrožovala...papa

Prami-jak to vůbec myslíš?? Né, že by mě to tu již také několikrát nezklamalo, ale nekonči ☹

kometka5
11. led 2010

Leni, přečti si IP: 😉

lenka132
12. led 2010

Komet-díky moc...

alto
12. led 2010

lenko 132,nerad mi prosim co mam delat,nech to na me a nestarej se,nikdo nevyhrozoval,nevim,co to placas,ja na rozdil od tebe legraci rozumim,ale ty asi ani nevis co to je,tak kdyz jsi tak nechapava a nerozumis srande,tak si s tim mozeckem premyslej sama o sobe a nech me byt.Dik.